• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@katcha. ve šternberku v porodnici vysí vcelká cedule....."KOJENÍ NENÍ ANTIKONCEPCE"..... :confused: ...tak teda nevím...
4. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Tj. to se ti povedlo. Vsechno pekne shrnout. :sweat_smile:
@monthy7 fakt? takže zas jen nějaká fáma :confused:
hele 3hodiny a je nějaká tma :confounded:
4. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 u nás svítí slunko.
co plánujete na víkend?
4. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je cely den pod mrakem...
4. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k té antikoncepci.. slyšeli ste to o té holce? jak jsem vám včera dávala odkaz na to TN.cz? na to ho gynekologa?
4. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. jéé vy se máte, že u vás svítí slunko, u nás je celej den jak v kabeli a fučí
@katcha. no já protože jsem nachrmlaná, tak asi nic...zase...to je život
tady rano svitilo slunicko, ale ted je pod mrakem.

@katcha. na takovou antikoncepci jako je kojeni bych opravdu nespolehala :sweat_smile:
4. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ne, neslysela. Co se stalo?
4. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no strašná aféra, včera měla být hospitalizovaná v Brně nějaká hodně mladá holka s tím, že měla mít ucpané cévy asi díky antikoncepci...tak se debatuje o zda je hormonální antikoncepce (ne)bezpečná?....
4. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no asi v tom mám guláš, ale prý se během kojení taky nemenstruuje. Tak to by se nemělo ani otěhotnět, ne? Když se to vajíčko periodicky neuvolňuje...nebo ne? :confused:
4. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, jak si dáváte ty členy do přátel? Přišly mi nějaká Oznamka, ale nevím, jak to udělat zpětně, když bych chtěla někoho taky přidat do svých přátel
4. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. presne taky nevim. Vim, ze se prvni menstruace po porodu dostavi pozdeji, ale znam take spoustu pripadu, kdy otehotnely jeste v sestinedeli a to jeste menstruace taky nemas, ne?
4. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 no jo, tomu klidne verim. Ja jsem brala antikoncepci asi rok a delala mi hrozne zle i kdyz jsem mela nizkohormonalni. Tak mi doktorka tenkrat rekla, ze nekdo to proste nesnese a ja jsem ten pripad.
A ted moje kamoska nemuze dlouho otehotnet a take ji nekdo rekl, ze to je zrejme tim, ze zacala brat antikoncepci nekde v 15 a to to telo nebylo jeste poradne pripravene a jakoby to telo neznalo cele roky nic jineho nebo co a proto ma ted takovy problem.
Tak si myslim, ze antikoncepce vseobecne neni zase tak super a bezpecna jak vsude rikaji...
4. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. musíš přejít do blogu té dotyčné a tam jejak má jméno tak po pravé straně nahoře..přide mezi přátele
@katcha. kdyz si najedes na fotoblog te dotycne, je tam zelene "pridat do pratel" a jenom na to kliknes a cekas, az ti to potvrdi.
@haluci na kazdeho antikoncepce pusobi jinak. Vim, ze moje gynekolozka pise antikoncepci jen kdyz holky alespon rok menstruuji, driv ne.
4. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla To asi jo. Kazdy je jiny a snasi neco jineho. Me vadi i ty prasky na stitnou zlazu. Takze vseobecne hormony spatne snasim.
Ale jinak vetsina doktoru pise antikoncepci jak na bezicim pasu a je jim to jedno...
4. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci musim rict, ze ta moje ne. Byla jsem nekolikrat svedkem toho, ze prvni otazka byla, jestli uz alespon rok menstruuje.
4. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci Ekzém je teda blbý, to je škoda. Kdybych tušila, jak je ten bazén bezva, tak bych chodila dříve. NAvíc chodíme do miminovskýho bazénu a nemělo by tam být moc chloru. I když předminule jsme všechny slzely a já se dva dny drbala jako kdybych měla svrab. Tak jsme si stěžovaly a už je to dobrý.

@katcha. - s menzesem poporodu uvidíš. Já např. byla opět v plném provozu hned po 6ti nedělí. ALe pokud MS nemáš, není to zárukou neplodnoti v této době, takže POZOR :grinning:
Ty hlasité ozvy s páskama přes břicho, to už je monitor,na který se chodí od 37tt. Měří to aktivitu dělohy, pohyby mimča a srdíčko.
ty otisky - je to asi už pro větší dětičky, které jsou shopny chviličku posedět a otisk tam udělat bez dalších pohybů. S malou jsme to dělaly na 3x a to je jí 5 let. Ale já chtěla dokonalý otisk jako je v reklamě ( ale to se mi stejně nepovedlo ) :wink: . Taky jsem se dívala na ty odlitky, kde se udělá 3D ale to si u mimča už vůbec představit nedovedu, jedině při spánku, to jo.
TAk já zase jedu pro malou do školky, dneska měli přípravku pro předškoláky, pak navštívíme koníka, dáme mu mrkev a pak jedem na chvíli na návštěvu ke kamarádce dořešit tu naši slavnou sobotní zabíjačku. A pak padnu vyčerpáním :grinning:.

A jsem ráda, že se vám moje bazénové pupíno líbí :grinning: , opravdu jsem nečekala, že bazén pro břichule mě bude dělat tak dobře :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. To bohuzel neni pravda. I kdyz kojis, tak muzes klidne dostat menstruaci hned po sestinedeli. Nebo taky pul roku ne. Proste vsude na gynde mas letacky, ze kojeni neni antikoncepce :slight_smile: Jinak pro zajimavost: http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=107

4. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak jo, no, už mlčim :slight_smile: . Já to někde slyšela a asi si to špatně spojila a vzala jako pravdu.
@madelen ...navšítívíme koníka....sem myslela, že nás přijdeš navštívit .....a dáme mu mrkev..... tak to bude asi jiný koník :grinning:
Dneska padnu za vlast, nějak na mě to včerejší ponocování dolehlo. Sem si neodpustila a v Tescu koupila takový ten SantaClausovský overal pro malého, to bude fotek :grinning:
4. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ,@wendulla díky za manuál
4. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. V pohode, jen abys v lednu nehlasila, ze cekate miminko :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem si to taky myslela, ale letacek minule na gynde me vyvedl z omylu.

Jinak da se i pri kojeni pouzivat normal antikoncepce, nebo musi byt nejaka specialni?
4. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Ten SantaClausovsky oblecek jsem puvodne take chtela, ale asi s tim pockam az na dalsi rok. Mimco na to asi bude hodne mrnave... A pokud budu prenaset, tak by to treba nevyslo. :sunglasses:
4. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. presne jak napsala terak, aby jsi nenapsala v lednu, ze jsi znova tehotna, to by byl fakt narez :sweat_smile:
4. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dnes na kontrole, předepsala mi železo 2x denně ... Berete to některá? Jinak vše ok, držíme :wink: A kontroly mám po týdnu a příští pátek jdu poprvé na monitor. :slight_smile:

@katcha. taky plánuji koupit takový obleček. Teď jsem je viděla i v HM :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě nějaký pořídím.
4. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla A tak co, vzdyt ono by se zas tolik nestalo :slight_smile:

Dostihla me dalsi vlna debilnich dotazu. Jeste jsem neporodila ani prvni a uz jsou dotazy, kdy bude druhe. MInuly tyden jsem na to zacala odpovidat, ze na druhe dite budu uz moc stara, nebo moc hubena :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme byli v nedeli s muzem na obede, padla i sedmicka bileho vina a ja jsem si po obede, zcela v klidu a vyrovnana, rekla ..... tak ted bych mohla jit rodit, ted by to slo. Tak nevim, jestli si tu hladinku nemam udrzovat az do porodu. To by se na porodnim sale asi divili :grinning:
4. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Me zjistila taky snizene hodnoty. 16 z 20 a neberu :confused: Kolik mas ty???
4. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek