• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak :grinning: :grinning: to by se urcite divili. Dneska ma taky chut na vino....mno. mozna si dam :grinning:
4. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema obleckama....mam jeden se sobem z Tesca, ale omlouvam se za to, co ted napisu, ale ja tohle opravdu nemam rada. Vzdyt mi mame Jeziska a neee zadneho Santa Clause. Proc, proboha??? Nesnasim tenhle amerikanismus.
4. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jééé, to taky miluji tyhle otázky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě nemáme ani jedno a okolí se ptá na druhé :angry:
4. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to ste jako stáhli flašku vína?
4. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Tak ale vis co, fakt staci dve deci.... miminku to neublizi a z hystericke cekatelky je najednou naprosto pohodova budouci mamina :slight_smile: Jirka uz dokonce prohlasil, ze mi koupi svatomartinske :grinning: :grinning:

Jinak se santa clausem souhlasim. Ja to taky nemam rada. Jedine podani, v jakem se mi to libilo, byly sobi parohy od vodafone :grinning:

4. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jo :grinning: Dostalo se mi potvrzeni od lekare, ze mozek uz se nevyviji od sesteho mesice a jednou tydne ty 2 - 3 deci nejsou na skodu. Kdyz nad tim tak premyslim, tak jsem naposledy pila na krtinach netere v srpnu, takze mam jeste co dohanet :angry:
4. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak kdyz si vino dame, vic nez dve deci nevypiju, to se hlidam :wink:
4. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já ty hodnoty nevím ... Nemám je nikde napsané, zůstalo to u dr. :wink:
4. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si jdu nalít medovinu!!ať jsem taky pohodová maminka :sunglasses:
4. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. no já prádlo přes břicho taky nemám, nosím to pod..mě vadí i ten pás na kalhotech pružnej :slight_smile:)))
4. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
medovina mňam..to si koupím asi zítra za odměnu a miluju teplou na vánočních trzích, kam se letos asi nedostanu.. :slight_smile:)))))))))))))))))
4. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci koupila sem velikost 56, tak by mu mohla být.
@tuliberka já beru železo snad od 6.měsíce obden, ale přijde mi, že spíš preventivně, že to moje mudra píše všem
@terak debilní dotazy taky miluju. Na druhý dítě se mě sice ještě neptají, ale každý čeká, že zítra porodím a všem vysvětluju, že mám ještě měsíc, no, spíš rejpou (ale mě tím se.ou). S vínem- tím jak nemůžu moc pít, tak mi stačí i decka, abych ji cejtila v hlavě...
@wendulla chápu tě, ale já nikdy pořádně neviděla obrázek Ježíška :sweat_smile: , natož nějaké oblečky s ním (ani s Mikulášem a čertem ne). A tenhle sobí obleček mi přišel ideální na vánoční MMSky :slight_smile:
5. lis 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
o takovém bodování novorozence slyším poprvé: http://www.emimino.cz/denicky/apgar-skore-824/
5. lis 2010 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Tak jsem zkoumala vcera to zelezo. Normalni hodnoty jsou od 6 - 20 (mam 16, ty na tom budes urcite podobne). A co psali lidi zkusenosti na forech, tak se ta hladina zeleza zvedla za pul roku treba ze 4 na 6. Rekla bych, ze nas to uz fakt nespasi na ten jeden mesic. Mozna zacit jist vic masa a ryb (coz ja jsem treba nejedla skoro vubec) a mene mlecnych vyrobku.

@velrybous Teda na medovinu mam neblahe, velmi neblahe vzpominky z lonska. Never more! Poprve v zivote jsem doslova objimala zachod a usinala s hlavou na prkynku. FUJ!!! Ale pokud se dostanete na moravu, nebo do Brna, tak doporucuji turbomost :sunglasses:

@katcha. Me to prijde, ze to predepisuji stejne jako magnezium. Doktorka skakala radosti, jak mi predepsane magnezium pomohlo proti tvrdnuti a jak se mi prestal zkracovat cipek. A to, ze jsem dva tydny lezela a temer nevytahla paty z domu, to jaksi presla mlcenim. Ted uz ho neberu, nebavi me to :grinning:
5. lis 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze kdybyste jeste nektera chtela magnezko, tak mam dve krabicky :angry: :angry: :angry:
5. lis 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to já mám takovéto zkušenosti po bílém víně a loni po víně z chorvatska.. :slight_smile:)) to byl masakr.. :slight_smile:) ale medovina mi nevadí..:slight_smile:
5. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Medovina je asi dobra, ale ja jsem to bohuzel odnesla po tech srajdach, co byly na vanocnich trzich. Tusim se to jmenovalo brnacek, nebo svobodacek a podle vysledku bych tipla, ze proces vyroby byl takovy, ze se smichaly zbytky od vsech prodejcu :grinning:
5. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak fuj... :slight_smile:))))...chystám se na kontrolu, vážila jsem se a není to tak tragický..:slight_smile: je fakt, že včera večer jsem se nenapráskla.. :slight_smile:)) a už se těším až si vyzvednu košík dneska by měl konečně dorazit.. :slight_smile:)))
5. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mne alkohol manzel nepovoli vubec, nekdy bych si treba dala jen malicko na ochutnani a ani to mi nechce povolit
5. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si zase obcas dam malou sklenicku piva. Jedne zname to doporucoval primo doktor, ze to ma zahrnout do pitneho rezimu, tak se tim take ridim. :wink:
5. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám po kontrole. Monitory až od 37.týdne, já sem 36. Ale stejně sem ho dostala, protože ho potřebovali na mě odzkoušet, nějak jim padá (taky že padnul, příště na něj asi jdu do špitálu). Jsou to 2 přísavky na břicho omotané pásy a napojené do přístroje. Jedna přísavka dole na břiše, kde sestra nahmatá mimčo, ta sleduje jeho srdeční činnost. Druhá nahoře na břiše sleduje kontrakce dělohy. U toho sedím na lehátku opřená na zeď a normálně se to natáčí 15 minut. Já byla za chvíli hotová, pač to vyplo a už to nenahodili. Z toho přístroje lezou zvuky (mylně sem myslela, že je i obraz). Zvuky- je slyšet tlukot srdce mimča a občas nějaké šramocení. A taky ppípání, protože ještě dostanete do ruky takovej pípák, kterej máte zmáčknout pokaždé, když cejtíte pohyby mimča. No a z toho přístroje leze pomaličku papír fakt jak z nějakého seizmografu- několik linek, na každé nějaká křívka. Tak prý mám hodnoty ukázkové. Ještě mi sestra nabrala 2 baňky krve na obraz a doktorka vzala nějaký stěr, prý poslední na rozbor (snad tomu říkala cébéčko, ale nevím to jistě). Každopádně když viděla ten záznam z CTG (ten monitor), už mi ani nedělala UTZ, takže nevím, v jaké poloze mám mimčo teď. Ale kope mě na druhém boku, takže se určo furt točí.
5. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. To je fajn, ze je vse ok a mimcu se dobre dari. :slight_smile:
A diky za info ohledne monitoru...
5. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,že vám sem lezu chci jen nabídnout oblečky po mých dětech za pár kaček :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=594905
a už jdu zase pryč ...
5. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me picne .... vcera jsem psala, ze santa clause nemusim a co dostanu dnes od svagrove? Dupačky little santas helper :grinning:
5. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Ty stery ti asi brali na streptokoka. Takze vahody odhad pred porodem nemas zadny?
5. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak juj, já se zapomněla zeptat. No ale bez UTZ by mi to stejně neřekla. Tak za týden, no
5. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. A to budes mit jeste ultrazvuk?
5. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: no vidíš, tak prcka do amerického oblečku stějně navlečeš :wink:
Já taky nevím váhový odhad miminka ... Naposledy ve 32 tt.
5. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Uvidime, az to manzel priveze, nechci byt nevdecna, ale mozna to pujde hned do bazarku :slight_smile: Dam vam vedet prednostne, kdybyte mela nektera zajem :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak zatím mi ho dělala pokaždé, ale když o tom tak přemýšlím, když vlastně bude mít výsledky z toho CTG...tak nevím. No ale jestli půjdu příště k ní na kontrolu a do špitálu na CTG, třeba mi ona UTZ udělá, protože nevím, kdy na to CTG půjdu, tak určitě bude chtít mít klid.
6. lis 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek