• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak hlasim se, ze zajem nemam :grinning: :grinning:

abych po Vanocich nepsala to same, ze prodavam takovy podobny oblecek :grinning:
6. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím po víc než týdnu... asi jste pochopily, že moje kontrola nedopadla nijak slavně, pár dnů jsem musela zůstat v nemocnici na kapačkách. Ty bohužel nezabraly, takže musím pořád ležet, naštěstí aspoň doma. :slight_smile: No žádná zábava, takhle ve 33.týdnu na oddělení rizikového... :unamused:
6. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav to se divím, že tě vůbec pustili? vetšinou to v nemocnici drží do 36tt....
6. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav jejda, tak to je mi lito a jak pise monthy je divne, ze te pustili, i kdyz ti to samozrejme preji byt doma.
6. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte dnes na oběd holky?
a buchtička nějaká bude?...pořád se rozmýšlím, jestli něco ukuchtit, ale nevím co, mám i nemám na nic chuť... :confounded:
6. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď vařím česnečku - na vysoký tlak...a mám tam udělanej květáček...takový dietní obídek :wink:
6. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dát partičku Kris - Krosu na atlas.cz...ať mě to rychleji uteče ...
6. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 dobrou chuť a příjemnou zábavu :slight_smile:
6. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pustili mě, nevím...nebudu nadávat, ale mají v tom zdravotnictví řádnej bordel. :rolling_eyes: Nasadili mi kapačku bez monitoru - ten mi neudělali na porodním sále, prý mi ho udělají na oddělení - tam zase řekli, že to "doktoři nevyžadují". Takže vlastně nikdo neviděl jak mi to břicho tvrdne - jen na pohmat a podle toho co jsem jim řekla. Kapačku mi dali na půl dne a noc, další den ještě večer, pak doktor řekl "odpojit, protože nemůžete být pořád na kapačkách, zkusíme to s tabletkama". Další dny jsem vždy řekla, že je to stejné, lepší rozhodně ne, ale dávali mi už jen ty tablety, takže ty si můžu baštit i doma. Dg.. byla Předčasná porodní činnost bez porodu. Takže budu doma čekat, až to bude "s porodem" a snad už ne předčasně. :slight_smile: I ti lékaři mají každý jiný názor, težko říct, co si z toho pobrat, když je člověk zná deset minut... :unamused:
6. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ještě jsem vás dočítala a viděla jsem, jak jsi psala o těch nohách nahoře. Se mnou tam ležela paní - 21.tt, otevřená, takže ji "zašili" aby vydržela. Všichni jí tam řekli, že neví, jestli ty stehy vydrží, když jí poroste bříško, ale nohy nahoru prý ne - že stačí jen ležet. Že nohy nahoru pak způsobují další zbytečné problémy - záda, "posouvání" vnitřností, problémy s oběhem... Tak pak babo raď.
6. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav To je mi lito. Tak hlavne, aby bylo vse v poradku a doma opravdu nic nedelej radsi. Uz nam zbyva jen mesic, tak to nejak musime dat. :wink:
Jinak ja dnes nevarim, jedeme k mamce na obidek, tak jsem jen koupila v cukrarne zakusky ke kaficku. :sweat_smile:
6. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Neboj, on se nejaky dobrak najde i u vas ;)
6. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak dobrou chut! To ja jsem sama doma, tak jsem se osidila kolinkama s rajskou omackou :grinning: A buchta zadna, protoze bych ji sezrala sama :angry:
6. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav no a pak se v té medicíně vyznej...ale chudina 21tt tak t je dost brzo....na otvírání :fearful:
6. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav ještě k tomu šití...mě právě taky hrozilo v 28tt zašití, ale doktor mi říkal, že se projevuje to , že ten steh spíš mechanicky škodí a tak mi právě doporučil ne nohy, ale pánev nahoru..,.no vidíte, jsem nezašitá, sice s překrvenou hlavou, ale 37tt....a myslím, že to ven jen tak nepůjde....hihi....abych se nedivila, že?...naordinovala jsem si termín 3.12. protože já jsem 13.2. a manžel 12.3.........pro ty kdo věří na numerologii....já teda nevěřím...ale vypadalo by to dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jooooo ... já chci jít taky do hospy a dát si litr vína ..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Tak litr bys asi nedala, ale proc si nezajit??? Je to jedna z poslednich sanci, az budes kojit, tak mas teprv utrum :zipper_mouth:
6. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to máš pravdu to bych asi ležela pod stolem vypít ted litr vína :grinning: , občas si dám malou skleničku , ale v tech hospodách je ted tak zahuleno ...to mi vadí ...
6. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya já chcu jít taky do hospody....na pivsona!
6. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne e cvičit se mi teda rozhodně nechce na to jsem moc líná :o))))))) :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky možná budu mít trapnej dotaz ... ale je to cítít když se otvíráte? :astonished:
6. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya ....no trapný to není, mě by to taky zajímalo...já myslím, že se to projevuje jako měsíčková bolest...nic jinýho mě nenapadá....stahama to asi nebude....a blestí v zádech taky ne....
@terak ...tak jsem to nemyslela....:grinning:.ty podle toho cvičíš?...????
6. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav téda, ležení ti nezávidim. Takhle se mi nechce bejt doma, natož ležet. A story o té holčině, br, muset se nechat zašít, blbá představa.
@monthy7 já teda dneska byla na gáblík pozvaná, segruše salvila stříbrnou svatbu, tak to bylo zas jedno velké obžerství. Ale včera sem myslela, že jim upeču dort a FAKT se mi nedařilo. Jak korpus, tak krém, radši sem od toho utekla, aby neletěl oknem. A teď po návratu jsem pěkně ty kousky poslepovala a ten výsledný patvar tuhne v lednici, ono se to nějak sežere, ale rozhodně by to nebylo to pravé ořechové, abych ho přivezla tam na "reprezentaci".
6. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 právě že mě tam občas tak zvláštně píchne , tak jsem docela zvědavá co mi řekne v pátek v poradně... jinak taková ta pigmentová čáára přeš břicho máte už ji?
:slight_smile:
6. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya tu mám snad od začátku a prý někdy zmizí někdy ne
6. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mam od pupiku dolu a od pupiku nahoru jenom takovou slabounkou. Ale mizi to treba az po pul roce :frowning2: Ale radsi bych dve cary, nez ty pos.... strie, co se mi udelaly :angry:
6. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. já bych snědla všechno....i špatně udranej dort....mám na něho chuť.... :angry:
@zuya ..píchne?...to mě se stává jak kdybych čekala měsíčky...taková ta bolest...tak si říkám, že mám zase dostat měsíčky? pak si vzpomenu, že jsme těhu,,, :wink:
6. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya čáru nemám. zato jsem zjistila, že mi zase vyrostlo břicho :confounded:
6. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ty máš strie?....ale mazala ses, ne? a nebo ještě málo piješ....málo elastická kůže...
6. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek