• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya Tak ono to otvirani je zpusobene kontrakcemi, takze citis kontrakce.... ale ze by ses otvirala jen tak, bez nich, to asi ne. Max ti bude ustupovat cipek a bude se zkracovat, ale jak se ti vytvori delozni branka, tak to uz fakt souvisi ciste s kontrakcemi, aby se to dal rozvijelo.

6. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 co mas z toho, ja jsem si dnes malem upekla babovku. Pak jsem si uvedomila, ze bych ji asi snedla sama, tak jsem to sla rozchodit.

Mazala jsem se jak debil od tretiho mesice, 2x denne. Piju 2 - 3 litry normalne, nejen kvuli tehotenstvi. Takze to bohuzel nemuzu svest na nic jineho, nez na geny nebo blbou kuzi .... ale asi kdybych se nemazala, tak to mam mnohonasobne horsi. Ale stve me to. Manzel rika, ze to urcite zmizi a vybeli se to a kdyz ne, tak ze jemu to sice nevadi, ale k narozkam mi zaplati laser :grinning:
6. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukáte na Stardance?
6. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Monthy 7 - mě ta čára začíná už nahoře pod prsama a vede až na konec břicha je taková rovná světle jnědá uzká, tak doufám že to pak zmizí , ted to vypadá legračně :slight_smile: , jinak strie zatim nemám snažím se furt mazat olejem, ale furt se bojim aby se neudály mam totiž malé bříško a je ta kůže pěkně napnutá.... :unamused:
6. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aha no ted jse teda fakt těším do poradny :slight_smile: a strie se ti udělaly na boku nebo na bříšku ?
6. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já ještě neviděla ani jeden díl.....
6. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no já mám strie z toho, že jsem kdysi za mlada stašně přibrala asi 10kilo...mám je na bocích...pak jsem zase 15kilo zhubla, ale strie tam jsou a budou....a jdou vidět...i když jsou vybělené...takže si pomalu vybírej laser... :grinning:
já se nemazala až jak mi začlo růst břicho...a možná je to z toho, že už jsem měla tu kůži vytáhnlou z toho jak jsem vlastně kdysi přibrala.... :frowning2: ..nebo tak nějak....
těma kontrakcema myslíš jako stahy?.....já myslím, že je to bolest, protože při porodu prej jak se otvíráš tak to bolí jako měsíčková bolest...samozřejmě 1000x větší....plus bolesti zad atd.....
6. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya to máš jak úhoří pruh :grinning:
6. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Zacalo to nenapadne, vypadalo to jako popraskane zilky na brise a pak se to asi behem tri tydnu rozjelo, takze ted to mam v cele spodni casti bricha kolem pupiku. No fakt zadna slava. A muzu te uklidnit, velikost briska pred tehu s tim vubec nema co delat. Ja jsem byla i pred tehu oplacana, ale docela jsem zhubla, tak jsem myslela, ze to preziju bez strii. Ale pak jsem behem dvou mesicu pribrala 10 kilo a bylo to hned. Takze jestli se ti neudelaly doted, tak to uz se fakt neudelaji. Ale urcite mazej dal :frowning2:
6. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 to jo teda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak oni to tak popisuji, ze te kontrakce boli bud jak hodne silna menstruace, nebo to jde do krizove oblasti. Takze to je ono a ze to ted picha trosku, tak to muzou byt poslicci.
6. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak teda to máš fakt smulu , já jsem měla před těhu 53 kg tak jsem se toho dost bála, ale zatim dobrý ... ale ten lejzr to je dobrej dárek , pokud neplánuješ hned druhé mimi .....
6. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no tak to jo....a jestli jsi přibrala během 2měsíců 10kilo tak se nediv, že se ti udělali strie....je to moc naráz a ta kůže to takovou rychlostí nevydržela a rupla :frowning2:
6. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya No druhe dite neplanuji :grinning: :grinning: :grinning: Jak jsem rikala, na druhe budu bud moc stara, nebo moc hubena. A ja myslim, ze s ohledem na vysi hypoteky, mi bude stacit rodinny model rodice - dite - pes :grinning:
6. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky to zatim tak máme .....byt ,pejsek , dítě a vlastně ještě svatbu tu jsme zatim nepořídili :slight_smile: :frowning2:
6. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya A se svatbou čekáte, až bude malá větší, nebo už to je nějak v dohlednu?
6. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
až bude málá větší , abych si to taky mohla užít.... teda pokud si nás tatínek vezme :slight_smile: ale říká že jo :slight_smile: a taky až na ni bude :frowning2:
6. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Tak ona mnohdy menší svatba jen s kamarády je lepší, jak velká ... Tak uvidíš, třeba si vás bude tatínek chtít vzít už příští léto :slight_smile: A malá se bude jmenovat po něm?
6. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo po tatínkoj, no já si tak nějak představuju jen nejbližší rodinu a pak udělat nějakou opejkačku i pro známé , ale i tak to něco sežere :slight_smile:
6. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si koupila časák Maminka s kuponama a nic moc mi to neříká...vy si budete některá něco objednávat? :sweat_smile:
7. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 a co tam vubec je za kupony? :confused:
7. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau. No tak maminku jsem viděla jen zběžně, ale kupony mi taky moc neříkají. Asi by to chtělo si sednout na net a projet ty jejich stránky, co to vůbec je. Jenže je tam toho strašně moc a ode všeho něco. Tak uvidím, jak vyjde čas.
Jinak včera jsme konečně dovezli kolébku. Zítra se chystám ji jen otřít od prachu a konečně už snad mám všechno nachystane. Ještě sbalit tu tašku... Ale to už bude hračka. Tak jsem ráda, že to mm z krku. :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla je tam fakt od všeho něco a nejhorší je, že kupony jsou platné jen v odbodbí od 12.11.-14.11. což je 2 dny
7. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám kupony, ale zase tak závratné slevy tam nejsou, v babyparku jsem si nakoupila, když byly dny s marianne, to tam byla sleva 25%, ale teď potřebuju věci, které tam nemají nebo jsou i tak drahé..tak spíš mrknu na ty e-shopy jestli má něco smysl objednávat
7. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nas pes se naucil otvirat posuvne dvere do kuchyne .... ja se z ni zblaznim :angry:

Jinak ty kupony jsou pekne naprd, protoze uz mam vsechno nakoupene :grinning: :grinning: A jak pise @monthy7 vubec nechapu, proc je tam davaji jenom na dva dny. To jsou fakt akce, jen aby ten casak necim vyplnili. Ale jinak listopadovou maminku budu cist asi do ledna :grinning:
8. lis 2010 ve 04:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ale některé kupony tam trvají déle. Ne jenom ty 2 dny.
@terak Teda... Tak Ty už od 5 nespíš? Tak to já jsem si dnes pospala pekně do sedmi. Super. :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel od ctyr a to uz nekolik dni po sobe. Je to super! :angry:
8. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jej, to je mi líto. Ale aspoň budeš dobře připravená, jestli bude Tomášek nespavec. To pro mě budou muka! :sweat_smile:
8. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a chodíš spát aspoň odpoledne..já jsem se dneska jakž takž vyspala ale otíkají mi pěkně nohy..takže taky žádná sláva..a do toho jsem nastydlá, nemůžu pořádně dýchat, takže to jsou vyhlídky...doufám, že mi někdo dopřeje ten luxus a budu se moct aspoň jeden den v klidu a do růžova vyspat :slight_smile:))))
8. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous No, budes, to vis ze se budes moct vyspat. Za pet let :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek