• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@monthy7 ještě ležíš, nebo už na to kašleš a děláš vše normálně? Já jsem rozhodnutá do konce 36.tt vydržet a pak už budu dělat všechno co chci a potřebuju... Teď třeba si chystám žehlení - žehlící prkno před sedačku a povalím vsedě...stát nevydržím! :grinning:
9. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav j áuž lítám, protože mi doktor říkal, že mám vydržet až budou vyvinuté plíce, což bude ve čtvrtek...to už budu v 38.tt...plíce jsou taky hodně důležité, jestli prý začneš rodit dřív, než jsou vyvinuté, tak ti oddalují porod a dávají ti prášky na urychlení vyvinutí...a to jsem tomu malýmu nechtěla udělat...abych do něho cpala zbytečně prášky...dnes jsem byla na ozvách atd...jsem zavřená, sice čípek zkrácenej, ale snad mi to ještě nějakou dobu udrží....ale u mě už se nic neděje...ty bys to mohla ještě 14dní vydržet aby pak do tebe kdyby náhodou ty prášky necpali..je to zbytečné...já to vydržela 10měsíců...tak ještě vydrž.... :frowning2:
9. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Vidis a zrovna voda praskne naprostemu minimu rodicek :slight_smile: Ani si to moc neprej, kdyz praskne az pri porodu, tak to pak jde ven lip.

@tuliberka Ty covece, me to nechalo vcelku chladnou. Jako jsem rada ze ho mam doma, mohla jsem si odskrtnou polozku v seznamu toho, co uz mam. Ale asi to bylo proto, ze jsem ho vcelku dlouho vybirala, byla nekolikrat zkouset atd. BArva sportaku me nadchla, z te mam nejvetsi radost, je fakt tak hezka, jak jsem doufala. Manzel byl nadseny (jezdil s nim po obyvaku) a pes byl vydeseny, jako co jsme to zase pritahli za kravinu :grinning:
9. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak pes :grinning: :grinning:
Tak hlavně že je kočárek v pořádku :slight_smile: Jaký do něj máš fusak? A kupovali jste i fusak na autosedačku?
9. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tééda...tak nám pošli fotky ať se můžeme kočárekem taky pokochat.... :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kupte si časopis Maminka, je to fakt macek :dizzy_face: :dizzy_face: Moc počteníčka :wink:
9. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka No jirka se snazil, aby si ho jako ocuchala, ale pobybovala se v perimetru asi dvou metru a odmitala se priblizit. Tak nevim jak budu kocarkovat se psem :D

Fusak jsem nekupovala, mam jen ten od emitexu ten zimni do autosedacky, ale budu ho pouzivat i do kocarku. Budu maleho hodne oblikat + nejaka deka a uvidime, jestli bych v praxi fusak vyuzila. Ale kdyby jako jezisek ... tak bych chtela tento http://www.obchodkarkulin.cz/produkty/fusaky/54-fusak-rockabilly-dot-103508.html Hlubokou korbicku mam cernou a vevnitr cervenou, tak by se to hodilo. Jinak tyhle fusaky jsou nazivo mnooohem hezci, nez na tech obrazcich, takze pokud bys jeste vybirala, tak ja ho muzu doporucit.

@monthy7 Je to teutonka spirit, ta sportovni korbicka je fialova. Me se hrozne libil ten vzorek, ale vcelku jsem tu barvu nikde nevidela a je fakt peknaaaa :slight_smile: Je to vlastne tohle: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/terak/album/mimak/5282807/ Ale ta barvicka je o dost sytejsi a fialovejsi. Jsem uchylak pres fialovou :angry:

9. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky divate se nekdo na primu? Ten Sagvan uz je pekne osklivej, mozna jsem mimo, ale nema nejaky plastiky treba? Me prislo ze driv byl teda hezci :frowning2:
9. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jako nejsi na Ježíška náročná, že? :sweat_smile: :wink:

Já nevím ... Do kočárku mám poděděného beránka, je to starý, ale přešitý ... a pak mám jen zimní zavinovačku od Emitexu. Líbí se mi fusak Maxi Cosi ... Ale přemýšlím, jestli to není zbytečné :confounded:

Na Primu nekoukám, nemáme vůbec zaplou tv
9. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Trosicku vid? :wink: Ale myslela jsem to tak, ze se mi sice libi, ale prijde mi to jako docela solidni palka, hlavne kdyz vezmu v uvahu, ze mam normalni kombinezku a deky (+ten emitex). Moc nechapu ten trend mit fusak do kocarku a do autosedacky. Autosedacku mas prece v aute a tam topis, takze tam ji nepotrebujes. Ale uvidim, treba vyhodnotim, ze klasicky fusak potrebuji, tak si ho koupima az pak. A myslim, ze beranek je nejlepsi :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba Emitex má fusak, co jde i do autosedačky, kočárku a i sporťáku ... Tady tento: http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-combi-3v1-kolekce-20102011-28-barev-detske-zbozi-4676.html Ukazovala mi ho prodavačka v krámě :wink:
Mrkám na aukce a ten nadpis :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6351902
9. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka já jsemsi koupila fusak od Emitextu do sedačky na 5-ti bod a je parádní, teplej, měkkej, už se těším až do toho malýho nacpu....a koupila jsme ho proto, protože než se mi auto roztopí, tak by mi tam zmrznul...a taky nerada extra topím za jízdy, jelikož jezdím k našim 50km, to bych asi usla,...takže s topením ať mimino moc nepočítá :wink:..ae taky neříkám, že nezatopím...toné..ale nebude prostě přetopeno tak aby si tam sedělo jen v kabátku....
Sagvan je nějakej hnusenej, aji Bartošová...nejlepší byl pan Doktor Šmoldas......
9. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 a není to ten v mém odkazu? No já si myslím, že autosedačku využijeme i dost na podvozku kočárku, tak si spíš myslím, že na ty pojížďky ... :wink:
9. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka myslím, že ne, já mám tento....http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php
10. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 tak ten máme taky, ale nevím, jestli bude stačit ... Právě i maminky u obrázku v mém albu komentují, že to nestačí ... Asi ho zatím nekoupím, koupený je hned. Taky záleží jaká bude zima :wink:
10. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Ja mam uplne to same co @monthy7 . Samotne to mozna stacit nebude, ale od toho mam jeste tu decku. Me totiz ty pytlove fusaky prijdou divne na prenaseni. Tohle mi prislo trosku lepsi, dokazu si predstavit ze i s tou zavinkou Tomaska vytahnu s kocarku a vrazim ho do autosedacky, kdyz bude zima necham to zapnute, kdyz bude teplo v aute, tak to jen jednou rukou rozepnu a rozdelam na strany.

Ale mas pravdu, koupene je to hned. Bud zajedes nekam do obchodu, nebo pres eshop to mas doma do dvou dnu....
10. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak přesně tak:slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste kdo?....už máte dárky?...nepředpokládám, že když máme termín v prosinci..tak že se pak někam dostaneme....co?
10. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, darky jeste nakoupene nemam, i kdyz nektere jo, ale jeste ne vsechny.

K tem fusakum, my jsme poridili lodger a k tomu jeste mam kombinezu...myslim, ze ji bude teplo :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat nohy nahoru, zase nejak nevidim kotniky :unamused:
10. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dlouho jsme tu nebyla copak je nového?
10. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla kdes je zapoměla?
10. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka nic, všechny se otvírme, tvrdneme a předčasně rodíme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a copak máš za kočár a jakou barvičku?my už máme taky kočár doma,měli jsme ho u našich ale manža vyklidil garáž tak už je tam (ten kočár,né manža :dizzy_face: )

@monthy7 já zatím snad dobré,mám kontorlu až příští pátek,ale holky poslední týden se mi stává že najednou chytnu takovou křeč do podbřišku ale jen na chvilku a pak je to zase ok,nevíte co to je?
10. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Teutonku .... mam je v albu.

@wendulla Lodger je nadhernej, nemit kluka, tak jdu do fialoveho. Jinak se mi libi ten sedy s tim rytirem nebo co to tam je.

10. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 myslis ty kotniky? to bych taky rada vedela :grinning:
11. lis 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak je krasny, koupili jsem ruzovy. Prekvapilo me jak je velky, mam z nej radost.
11. lis 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to jsou stahy... :angry:
11. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla a co ti na to říkal doktor?... :astonished: ...myslím a ty ztracený kotníky....mě se na to pořád ptají...
11. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek