• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya Toho jsem se také bála nejvíc, abych se necukla a vůbec jsem se tam nekouknula, celou dobu jsem se dívala na mimíska na UTZ. Věř tomu, že to dobře dopadne. Ty krevní testy hrozně lžou a nahánějí nám akorát strach, víc nic.
14. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak kontrola dopadla naštěstí dobře. Jsem strašně ráda. Mimčo se vrtělo, takze dr. měl co dělat, aby na utz našel vše co měl najít. Naštěstí všechno je v pořádka. Krev vyšla taky dobře, jen musím brát železo. Ale to je prý normální a běžné. Takže všem přeju, ať dopadnou dobře všechny testy.
15. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka jo určitě na tu jehlu koukat nebudu , ono jde si zaplatit nějaké rychlovýsledky? pže mi noje doktorka říkala že to snad bude trvat tři neděle??? :confused: Mohl tam u toho přímo být i manžel?
15. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya ahoj, nektera pracoviste nabizeji za poplatek i rychlometodu do 24 hodin. Urcite se na to genetika zeptej. Muj manzel u odberu byt mohl :wink:
15. črc 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Já jsem měla v žádance metodu amnioPCR, kterou se zjistí počty chromozomů za 24hodin a neplatila jsem ani korunu, vodu zkoumali v Gennetu v Praze. Na odběru jsem byla sama na Kladně v nemocnici, pak jsem tam musela 4 hodinky polehávat, manžel se mnou nebyl, ani jsem se na to neptala. Dělali mi to totiž na porodním sále...ale je to v pohodě, jen jsem teď pořád nějak unavená, ale bříško už nebolí.
15. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka to je zajimave, ze jsi nic neplatila. tady v Brne se plati ve fakultni nemocnici dva tisice, na soukromem pracovisti tri a pul tisice.. :confounded:
15. črc 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýý, tak nám to dopadlo dobře jsme oba v pořáku :dizzy_face:
16. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 Tak to je super zpráva :slight_smile:, gratulace.
16. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka děkuji :wink:
teď se mám objednat na velký UTZ a tam nám maj potvrdit i pohlaví a pak to asi prásknem okolí :grinning:
17. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda těhulky,
My s přítelem čekáme mimčo, bylo to moc nečekané a ze začátku moc těžké. Ale zatím jsem vše zvládla sama a už jsem 19tt. Tqak to brzo utíká. Termínek máme 9.12.2010, ale jěšte se neukázalo copak to bude, tak už se šíleně moc těším, jinak mám obavy jěšte se neukázali pohyby tak snad se co nejdříve dostaví. :o)
18. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky ,dnes jsem byla na UTZ ve 20tt,budeme mít holčičku.Těhotenství probíhá jak má a miminko měří 20 cm a váží 340g.Pohyby cítím od 19 tt,je to takové šimrání.Jsem šťastná ,že je všechno OK.Přeji všem hodně štěstí!
19. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky

@lucyntha gratuluju, hrozně to letí, taky si vzpomínám že jsem to teprve nedávno zjistila a už skoro půlka zamnou :wink:

@ivavka gratuluju k holčičce a super že je vše ok
19. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jina na velký utz jsu za dva týdny, už se nemůžu dočkat :wink:
19. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky vidět mimíska :slight_smile:. Ve středu jdu do poradny, tak uvidím, co mi pan doktor řekne. Ale pohyby cítím každým dnem víc a víc, Pepík pěkně zlobí hlavně večer, včera dostal první ránu i tatínek :slight_smile:.Jinak se mám dobře, jsem ještě týden doma, v pátek budu volat na komplet výsledky amniocentézy, tak tam snad nic nebude. Jinak máme nahoře kolem 5kg :slight_smile:.
20. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Všem,

taky patřím do této sekce, termín mám 7. 12. 10 a podle včerejšího utz je mimi v pořádku a měl by to být chlapeček :slight_smile:..pořád mi to nějak nedochází, že jsem těhotná a budu máma.. :slight_smile:..od minulého týdne cítím takové praskání bublin v břiše, tak vím, že Plaváček tam opravdu je..
mám rizikové těhotenství kvůli myomu, který jsem měla už před otěhotněním a měla jsem se rozhodnout jestli operace nebo mimi..a ono to tak nějak dopadlo samo.. :slight_smile: hned napoprvé....myom vyrostl asi na 10 cm, takže mě tlačí, ale zatím to ještě jde a komplikace nemám..a do toho jsem měla ještě placentu praevia centralis, ale včera už byla těsně vedle branky, tak jsem šťastná jak blecha... :slight_smile:)))))))

přeji Všem těhulkám, aby vše probíhalo tak jak má a mimi bylo OK

20. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím

@kukulinka určitě bude vše ok :wink:
@velrybous vítám, pocity mám podobné, ale je to super
20. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky čekáme v prosinci :slight_smile:
je tu někdo z Hradce Králové?
20. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 já jsem z HK.. :slight_smile:
20. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, říkala jsem si, že čas sehnat někoho, kdo je na tom stejně jako ty. Trochu mě omluv teprve se tady s tím seznamuju. Kdy máš termín? my 18.12.
20. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 :slight_smile: děkuju...jj je to sranda...připadá mi, že to šíleně letí...už jsem v polovině a ani jsem se nenadála..a prosinec je tady co by dup.. :slight_smile:
20. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 no taky jsem si říkala, včera jsem se tady zaregistrovala :slight_smile: termín mám 7. 12. :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super :slight_smile: to mám velkou radost,. a už jsi tu zjistila co a jak? odkud jsi přesněji?
20. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous jjo z toho mám tak ytrochu nahnáno :sweat_smile: ale snad to bude ok :wink:
20. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyntha ahoj, taky ještě nevíme co to bude a pohlaví taky zatím neznáme, ale jsem hrozně napjatá... nemůžu se dočkat, až se to dozvím :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 no zatím jsem neměla čas to zjišťovat.. :slight_smile: moravské předměstí.. :slight_smile: a ty? Lenka
20. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 určitě to bude ok.. :slight_smile: říkám si, že je nejvyšší čas podívat se po předporodních kurzech, už nakupuju věcičky.. :slight_smile: a na kočárek jsem se byla taky podívat..ale vybírat ho budu asi až do prosince, než si přečtu všechny diskuze co a jak.. :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme z Malšovic :slight_smile: tak to není daleko. a už víš, co čekáte?
20. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 no to je kousek, tam jsem taky chvilku bydlela.. :slight_smile: ...jj včera velký utz potvrdil chlapečka.. :slight_smile: takže je to jasný..žádný šatičky a sukýnky.. :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous no to je krásný :slight_smile: tak to moc gratuluju. Já to budu vědět příští týden, snad. Jestli se drobeček nechá prohlídnout :slight_smile: trochu tuším, co by to mohlo být, ale jistota je jistota :slight_smile: koukala jsem, že jsi psala něco o kurzech? už jsi něco vybrala? Já na to koukala, ale zatím se nemůžu rozhodnout...
20. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 děkuju.. :slight_smile:..100% to bude až se narodí.. :slight_smile: ale všechno už mám do modra.. :slight_smile:...urcite necha..nevybrala, vím, že je ve FN a pak jsem objevila ještě dva...taky se nemůžu rozhodnout..a myslím, že to začíná v září...připadám si jak Alenka v říši divů.. :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek