• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
tak včera v noci, teda spíš dneska ráno mě začalo bolet v podbřišku jako při MS, myslím, že to jsou poslíčci, kdybych teď měla rodit, tak to asi nepřežiju..rýma jak p....., zahleněný průdušky, nos jako bambuli a do toho mě chytl pant a jde mi bolest do ucha, tak nevím jestli to bude uchem nebo moudrákem..zuby mě ale nebolí...ale v tomhle stavu nemůžu jít ani k dr..:frowning2:(((..a nohy a kotníky necítím, mažu se koňskou mastí, ale moc to teda nepomáhá...
11. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous to nic....to mívám každej den...a porod nikde :frowning2: ...hlavně nestresuj...ono se to zase rozejde...jestli k tomu nemáš stahy, tak to bude OK..já jsme se po 10dnech vyhrabala z nemoci...flusl to na mě manžel i když mi nedával pusy ani semnou nespal abych to náhodou nechytla...stalo se...tak jsem týden ležela čajema a pak jsem si dělala inhalaci, která mi pomohla (mátový čaj+pár kapek Tea Tree oleje+ spoustu soli) což mi pomohlo asi nejvíc...no pak jsem si koupila sirup Mucoslvan..no a je po nemoci-snad...ještě jsem zahleněná, ale to už jsou jen dozvuky...tak to zkus taky...jinak na odhlenění doporučují pít teplou Vincentku...
11. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 fakt? já to právě nemám..stahy asi nic..mám pocit, že to moje břicho když něco dělá, tak o tom moc nevím.. :slight_smile:))...ani mi nemluv, já jsem byla nastydlá asi před měsícem, asi 5 dní, ale ne takhle..v pátek jsem byla na kontrole a v sobotu mi už bylo zle a nevím jeslti jsem to chytla tam nebo od přítele nebo od ségry...mám udělanou cibuli, česnekovou pomazánku, čaje, vincentku piju, zábaly si dělám, lichořeřišnici si kapu..včera mi přítel koupil hom. sirup stodal a něco lepšího do nosu než mořskou vodu, to trošku pomohlo..ale jinak je to na ................... do toho ty nateklý nohy, no super stav...zkusím se ještě napařit...zítra jdu na kontrolu a pro jistotu si dojdu asi i na ušní a k zubaři..jeslti mi bude trhat moudrák teď tak mě asi mrskne..
11. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, kolikrát ste byly v těhu u zubaře? Když by něco našel, tak může těhule vůbec podstoupit nějaký zákrok?
11. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous jéééžiš, hlavně se nenapařuj, nebo rodíš!!!.....jo a nevím co je na tom pravdy, ale prej když jsi nemocná, tak tě automat. berou na císaře:frowning2:....
já jsem zubaře bohužel nestihla:frowning2:...teď už mě asi neobjedná... :frowning2:
11. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší bylo, když jsem si chtěla koupit šalvěj na odhlenění v lékárně....a ptám se...nemůže mi to jako těhotné ublížit?...a prodavačka na mě hledí a říká...no šalvěj vyvolává potrat....tak jsem jí slušně poděkovala..... :rolling_eyes:
11. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 myslela jsem inhalaci ne vanu..cože?? no nazdar..no já doufám, že se z toho vylížu a pak už to do porodu nějak zmáknu..místo toho abych byla odolnější v těhu, tak mi přijde, že je to naopak..
já jsem tam byla v I. trimestru, to mi trhala moudrák a pak ještě jednou a vrtala a teď mám jít až v únoru, ale když nevím proč mě to bolí už 4. den, tak mi nic jinýho nezbyde než si tam dojít..ještě uvidím zítra až půjdu na kontrolu..
11. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jo....mě to fakt pomohlo, hlavně na ty průdušky....a dělala jsem to 2xdenně 3dny...a bylo po...jestli máš ten Tea Tree oil.je antiseptický aprotizánětlivý...já si s ním proplachuju i nos, jelikož jsem alergik...a moc mi pomáhá...a doktor alergolog mi to schválil....a do inhalace hodně soli......
a to ti dávala zubařka umrtvovací injekci:????...
11. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si říkala, že bych napekla aspoň medové perníčky...aby změkly... :confounded:
11. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 kdy se (jestli se) vůbec chystáte péct? Před nebo po porodu?
11. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. no já asi péct nebudu...ale teď z nudy sem si říkala právě, že bych udělala jen ty perníčky...no a jestli mažel bude chtít, tak může klidně napéct....já myslím ale že po porodu mít čas nebudeš a budeš ráda, jestli budeš mít vůbec uklizeno.... :unamused: ..takže doporučuju před porodem... :sweat_smile:
11. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ty jo, to abych začala, ale taky aby to pak bylo ještě jedlé
11. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jíte to lněný semeno?...já jen, že jsem teď požvejkala lžíci a seminka mám snad za všema zubama..pak to hodinu lovím v puse...sem teda zvědavá na efekt.... :rolling_eyes:
11. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...bez krému ti to vydrží dlouho:slight_smile:...však už prodávají v obchodech cukroví...
11. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. ...můžu se tě na něco zeptat?....
když si tady na tom odkazu zadáš poslední menzes....kolikátej týden ti vyjde že jsi?....
http://www.babyweb.cz/Termin-porodu.aspx
11. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jj ten olejíček mám.. :slight_smile:)) i eukalyptovej...
jj dávala, četla jsem si v diskuzích, že to ničemu nevadí lokální umrtvení..
perníčky???? no ty budu maximálně zdobit, ale spíš si myslím, že to nehrozí..
semínko jsem si chtěla uvařit včera ten sliz..ještě jsem nezačala, ale jak mi bylo blbě, tak jsem se k tomu nedokopala..možná dneska..
11. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 6.12. ale asi na to má i vliv kolikadenní cyklus tam napíšeš a já ho něměla pravidelně stejný. Ale já bych radši toho 2.12. dle původního plánu :sweat_smile: .
Sem včera byla u tý fotografky, tak sem zvědavá, ale budu ráda, když fotky uvidim do Vánoc. Jinak už 3.den epinuju, tak na to sem taky zvědavá, zda to bude mít nějaký efekt.
11. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 chtěla sem si v lékárně koupit jak semínko tak maliník, ani jedno neměli
11. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. maliník nemají v lékárně??...divný..lněný semínko koupíš normálně v obchodě...jak jsou ořechy, rozinky atd...
nj, ale to semá brát od 34tt...tak si pospěš :grinning:
no já jsem myslela, jak ti to ukazuje v kolikátým jsi týdnu těhotenství..protože mě to ukazuje 36tt.....a tady mám 38tt...tak jsem z toho nějaká zmatená....
11. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous sliz si nevařím, žvejkám to v puse...to mi víc chutná...jedna lžička ráno a jedna večer.... :confounded: a večer ještě na zapití maliník...no jestli budu mít císaře, tak se snažím zbytečně... :confounded:
11. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky, budeme péct společně..... mě se samotné do toho nechce....třeba sme se mohly domluvit na nějaký den aby sme si mohly nakoupit suroviny a ačneme péct on-line :grinning:
11. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@velrybous Mě taky bolí podbřišek. Říkala jsem to včera doktorovi, že mě to bolí celý den a on říkal, že je to normální, že to mimčo už tlačí a posouvá se dolů. Dřív mě to totiž bolelo jen když jsem to přehnala s námahou, ale teď už mě to bolí hned po ránu, tak jsem měla strach. Ale pan dr. mě uklidnil. :slight_smile:
@monthy7 Já péct asi nebudu. Uvažovala jsem jen nad lineckým. Jinak se u nás nic moc nejí a jsem domluvená s ,,tchýňkou" že nám napeče pařížáky a indiánky z jedné dávky. Tak uvidím, jak moc na tom budu dobře nebo špatně a jestli se do toho lineckého pustím. Když nebude, tak se nic nestane. :slight_smile:
11. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 tak to mě vychází 37tt, což je na chlup přesně. Tady mi přijde, že to počítá začátek kalendářního týdne, takže u mě víc.
@katka_mel tak to sem ráda, že s tím pobolíváním to máte i vy a že je to ok. Taky už sem si říkala, jestli se nějak moc nepřepínám, když to tak často tlačí až bolí.
11. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha.
co se tyce zubare,tak kdyz neco mas,tak to delaji ve 2.trimestru. Po nem se uz boji,ze by doslo k vyvolani porodu. Vim to,protoze mi odesel zub a museli mi trhat nerv :confounded: a ptali se,v jakem jsem tydnu. Moje zubarka mela dovcu,takze jsem byla u 3 jinych!!! Hruza
11. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu já spíš na preventivku, že už bych teď měla po půl roce zas zavítat a někde sem dokonce četla, že za těhu se má jít 2x. Ale říkám si a co když něco najde?
11. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha.
ja teda mela od sve gyndarky narizeno jit jednou a u syna jsem taky bala jednou. Chteji to v prukajde a taky to EKG.
Jinak ja byla snad 8x! Nejprve na pohotovosti,kde se mi v tom povrtala a rano pusa otekla,jak blazen. Tak jsem sla k jine,tak mi rekla,ze mi bohuzel odesel zub,ale nechtela s tim nic delat,aale ta bolest se nedala vydrzet,takze nakonec za ziva,bez umrtveni vytrhla nervik-no bolest,jak blazen.
Jinak pokud jsi uz ve 38tt a zuby te boli,tak si radeji dojdi hnedka. Kdyz bys porodila drive,tak mimi je uz OK a az se narodi,tak rozhodne cas nachozeni k zubari moc nebude a hlavne nalada:slight_smile:.
Ja se taky snazim vse udelat ted-takze jsem uz upekla 2 druhy cukrovi-Tomik mi pomahal a jemu tezko vysvetlim,ze diky mimi nebude cukrovi :wink: .

11. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chystate se nektrera rodit v Podoli? Nevite,po kolika jsou standartni pokoje? a jak je to s kosilemi,plinkami,....
Ja predtim byla u Apolinare,ale v kazde porodnici je to jine a i casem se to meni.diky
11. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu ne, zuby mě nebolí, spíš jestli se tam cpát ještě teď nebo po porodu. Teda trhat zaživa :confounded: brrrr, to bych nechtěla zažít
11. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. no jestli te jeste vezme,tak urco bez ted! Po vas to gyndar nechtel mi v legitce potvrzene?
11. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Z tech poslicku si nic nedelej, ja to mam od minuleho tydne. Pokud ti neodesla hlenova zatka, tak muzes byt naprosto v klidu. Ale taky mi to neprislo jako "Stahy" jen me priserne bolelo v krizi a bricho, zato v pravidelnych intervalech.

@katcha. Ja byla vcera, nic mi nenasel, jen mi vypadla jedna vypln odhaleneho krcku, ale rekl, ze ted mi to delat nebude, ze az po porodu. A dal mi razitko. Jeste musim k ocnimu, ale nevim teda kam :frowning2:

A jinak péct taky nebudu. Jen tatkovi udelam marokanky a tim koncim. U nas to nikdo neji a sezrala bych to vsechno ja :frowning2:

11. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek