• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@kazu Ja bych ty razitka tak vazne nebrala ... copak nas nepusti k porodu bez razitka od zubare? :grinning:

11. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám po kontrole...dnes začínám 35. týden,takže už můžu na procházky, nemusím jen ležet, tak jsem mooc ráda. :dizzy_face: Prý kdyby tělo chtělo rodit, tak by mi to už nezastavovali a malá by už měla být ok.
11. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s pečením....já bych chtěla...aspoň perníčky. No uvidíme, jestli se k tomu dokopu... :confounded: :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak
to vis,ze te pusti k porodu. Ja jen mam gyndarku,co je svedomita a porad se me ptala,zda uz mam to ci ono:slight_smile:.
11. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel to mě taky občas bolí, ale tohle je jiná bolest, jako kdybych to měla dostat...
11. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous No, to jsou poslicky :slight_smile: Ve vetsine pripadu se to popisuje bud jako menstruacni bolest, nebo jako bolest v oblasti krize.
11. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no pěkný, tak poslíčkovat lehce můžu, ale ještě tak týden nerodit :slight_smile:
moje zubařka je schopná mi něco dělat i teď...:slight_smile:))..
11. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous No ja jsem si sedla a zahlasila jsem ... jo vypadla mi ta vypln krcku, boli to jako prase, takze do toho nemusite stourat tim nastrojem a zkouset, jestli to boli :grinning: A pak mi to normalne vysetroval jen prstem a nedloubal do toho. Je zlatej ...

Ja nemuzu rodit do 23.11. Pak uz klidne :grinning:
11. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no ona je taky hodná..právě říkala, že to už necháme na pak.. ale lepší je si nechat vytrhnout moudrák jeslti to bude tím teď než za 14 dnů..a mě se to hojilo docela dobře, ani to pak moc nebolelo.. a to se zubaře bojím nejvíc ze všeho asi..
no já jestli si dneska objednám epino, tak nejdřív za 14 dní, abych stihla něco nacvičit za ty prachy
a cukroví nepeču, ani salát a kapra dělat nebudu, to počítám, že nám přivezou přítelovi a moji rodičové.. :slight_smile:..

ještě musím dokoupit nějaký dárky :slight_smile:))
11. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous http://www.babako.cz/epi-no-delphine-epino Tady mas do peti dnu a na bazaru nic nemeli?

11. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo měli.. :slight_smile: dneska si vyberu a objednám..nové nechci.. :slight_smile: ale díky za odkaz
11. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Pokud budes cvicit kazdy den, tak to mas za tyden za deset dni natrenovano. Ja to vidim na sobe. Mam ho mesic, trenovala jsem vcera asi popate a jsem na 8,5. Pocitam si to jako na pocet prifouknuti, takze to je 25. Pred tim jsem dala 20 fouknuti a rekla jsem si, ze musim jeste o kousek vic. A slo to :grinning:
11. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak když to natrénuju, tak to pak musím nějak udržovat nebo už si to tam dole bude pamatovat??? :slight_smile:)))
11. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Jo to nevim :slight_smile: Ale ja kdyz zacinam jakoby poprve ten den, tak vzdycky musim o neco min, jakoze nemuzu rovnou na ten objem u ktereho jsem skoncila vcera.
11. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no budu to muset nastudovat až mi to přijde jak se to dělá.. :slight_smile:))))
11. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu jak říkám, byla sem před půl rokem, takže razítko v průkajdě mám, jedná se mi o další preventivku
11. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
terak kočárek je moc hezký,do tvého albíčk ajsem už kdysi koukala ale ho jsem si nevšimla :confused: ale dnesk ajsme ho už oběvyla :dizzy_face:
@monthy takže stahy?a co to znamená?že budu brzy rodit?to snad né?podle toho výpočtu co jsem zadala do toho odkazu co jsi tam dala mám termín porodu 21.12 a jsem jakože 34 týden!
@silerovav takže 35 týden je asi podle doktorů ok že?tak to jsem ráda já jsem taky 35 týden jako ty :dizzy_face:
11. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Dekuji :slight_smile: Me se libil jiny, ale jenhle vyhral kvuli funkcnosti.

@sukubka Poslicky muzes mit hodne dlouho, nekdo je ma cele tehotenstvi, na to se bere to magnezko. Poslicky posledni mesic jsou uplne normalni, protoze deloha zacina trenovat. Takze v klidu :slight_smile: Porod signalizuje az odchod hlenove zatky, nebo kdyz jsou ty kontrakce pravidelne a zesiluji.

11. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Tak kdyby Tě zubař chtěl vidět víckrát, tak by si tě objednal. Tak už to asi nepotřebuješ. Já jsem byla např. 2x a dr. si mě objednal na další prohlídku hned při 1. A při 2. se mě ptal, kdy mám termín, jestli si mě má pozvat ještě potřetí. To už bych ale prý nemusela stihnout, tak to nechal až za půl roku. Ale asi je to záležitost doktora, jestli tě tam pozve jednou nebo víckrát.
11. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Vidis, tak ja letos byla 3x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska mi prisly posledni veci pro mímáka, takže si můžu dochystat postýlku a je to :slight_smile: Ted jeste dovezt ten nabytek a z bordel mistnosti udelat decak :(
11. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a jak poznám odchod hlenové zátky?
11. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka To poznas, neboj ...

Odchod hlenové zátky se může projevit jako odchod hlenu, jehož barva je buď průhledná, nažloutlá, bílá, růžová nebo s příměsí krve. Jeho konzistence je lepkavá, hrudkovitá nebo tekutá. Odchází buď po kouskách nebo velký kus najednou, mnohdy je odchod doprovázen i malým množstvím krve.

11. lis 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a to bývá jak dlouho před porodem ten odchod?já mívámčasté výtoky tak to bych rozeznala jo?já mívám výtoky celé těhu a doktor říkal že je to ok!
11. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka 24 hodin - 14 dní. Jako presne nevim jak to vypada, ja tu svou jeste mam :grinning: Ale co jsem cetla na forech, tak je to nahnedly hlen a holky psaly, ze to od bezneho vytoku teda na 100% bylo poznat.
11. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si myslím že je na čase si zabalit tašku ... kdyby něco .....ale nechce se mi do toho ... :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to zase byla noc.Ještě že už je tolik hodin a já si pustila tv a zapla notebook.Vůbec sem nemohla spát,pořád sem se budila na wc,pak mě bolali zda nevěděla jsem jakou zvolit polohu,když sem skoro usínala probral se malej a začal mě šíleně kopat :slight_smile: manža vstával do práce a nechápal že už nespím ten by semnou hnedka měnil ten by spal ale já teda už ne :dizzy_face:

@zuya já taky nemám zbaleno,ale o víkendu,nebo spíš po neděli to 100% udělám,myslím že je už nejvěčí čas :slight_smile:
12. lis 2010 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla mrtvá celou noc....jako každou noc..nemám s tím nějaké problémy...sice se mi nic nezdává, což mě mrzí :sweat_smile: ...ale spím celo noc od 23hodin do 7:00...ale to brzko skončí...aspoň budeš nacvičená :wink:
12. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kterej ten Nutridrink si berete do porodnice?
12. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Ja mam neco uz vyskladane v pracovne, ale taky nic moc :frowning2: Mam pocit, ze jak si ji zabalim, tak jdu rodit a ja chci stihnout jeste holicku 23 a harryho pottera 26.11. :grinning:

@monthy7 Asi se zeptam blbe, ale proc nutridrink?
12. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek