• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@monthy7 Covece ja nevim ... me se ted pri te predstave prcka stahla strachy tak, ze to mimino ven asi nedostanu :grinning:
17. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Nemel by to delat gynekolog, ale dela to doktor porodnici, treba pri vysetreni. Sakne ti dovnitr, jako kdyz kontroluje prostupnost cipku a nejakym tim hmatem ti tam oddeli ty blany nebo co, aby se uvolnily porodni cesty. Jako nekteri to delaji aniz by ti o tom rekli, to by se nemelo.

Ale pry to boli a pak se krvaci, ale holkam to urychli nastup porodu. Mamka prenasela dva tydny, takze ja bych mozna radsi podstoupila toto, nez pak vyvolavacku oxytocinem, to je hnus.
17. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ....tak to musíš trochu poepilovat....jednou to ven musí....jestli teď nebo až za 3 týdny...není to jedno?....já jsem tak lekla, že jsem sežrala všechny oplatky...no a teď tady přemýšlím nad tím....co s tím...že jsem prasátko nenažraný... :fearful:
17. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ......fůůůj....to raději doma sexuj, věš záclony, napařuj se horkou vodou, pij červené víno...než takovej hnusnej hmat..... :cry:
17. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,máte někdo facebook????...
17. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous taky posílám velikou gratulaci! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Testo otevreno 24/7? :grinning:

No ja si o ten hmat jako fakt nebudu rikat, ale pokud by se melo schylovat k vyvolavacce, tak chci radsi toto. Protoze on se potom rozjede prirozeny porod a nemusis jit na kapacky s oxytocinem a nedavaji ti cipky. Kamaradka to bohuzel mela a rikala, ze mela silne kontrakce po trech minutach od uplneho zacatku skoro dva dny. :frowning2:
17. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak vyvolavačku oxytocinem?to zní děsně,ale to vůbec neznám,jste holky úplně sečtělý,ale někdy je lepší nevědět že?ježiši co nás to čeká :confused:
@monthy7 já mám facebook :slight_smile: pošlu ti do ip svoje jméno :dizzy_face:
17. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ...co nás čeká?....to radějinechtěj ani vědět.... :frowning2: ...nevyspání, pláč...zápřach 24hodin denně...... :rolling_eyes:
17. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...vidím, že už jsi skoro nachystaná....zdá se mi že moje dítě má okolo 33 obvod hlavičky---...tak ještě makej....ať se mi dobře rodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka takyjsem farmařila...ale už jsem se na to vyprdla....v kolikátým jsi levelu? :sunglasses:
17. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ja to taky neznala, tohle znam bohuzel ze zazitku od kamaradky.

@monthy7 jezis, chtela jsem napsat TESCO - otevreno 24/7 ... uz na ten notas fakt nepolezu. Jak pises, myslim ze porod je to nejprijemnejsi z tech nasledujicich tri mesicu :grinning:
17. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no právě,,,,,tak pěknou dobrou noc....a ať spíte celou noc... :sunglasses: :grinning:
17. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Napodobne :slight_smile:
17. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous - Moc a moc gratuluju, to bylo nějak narychlo, že? Hlavně ať jste oba zdraví a vše je jak má být. Už to je pěknej cvalík, aspoň jsi se nenadřela( snad ) . Taky se těším na fotečky a nějaké info.....Pa.

@monthy7 - No, kdybys viděla, jakým způsobem jsem se na koně sápala samozřejmě s manželovou pomocí a pak ten obřad dolů :grinning: . Ale udělalo mi to dobře a radost, když jsem měla b břichu malou, tak jsem se taky ještě někdy ke konci fotila ale to jsem neměla takový panděro :grinning: . Ale to jsem měla zase o dost větší kobylu.

@sukubka - Jestli se jedná o ten Hamiltonův hmat, tam se prý nějak naruší plod. obaly a mělo by to pomoct k porodu. Ale jak jsem četla, prý to u někoho funguje a u někoho ne a prý to dost bolí, brrrr. A měl by to prý dělat zkušený doktor nejlépe ve špitále, pak se prý může krvácet. KAždopádně by k tomu dotyčná měla dát souhlas. Aspoň tohle jsem četla, jinak jsem o tom neslyšela a ani dr. minijak " neubližoval " . RAději bych šla na kapačky nebo na vložení tablety ale žádné bebínko........

Takže holky, sezóna prosinčat je odstartovaná :grinning: . Já se asi toho srazu ze školy 11. 12. asi fakt nedočkám celá :frowning2:
17. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Teda, aniz bych ti chtela brat iluze, tak ty kapacky s tim oxytocinem jsou pekna prasarna :frowning2: Dostanes po tom hned silne kontrakce treba po dvou minutach a ta kamaradka dostala oxytocin rano, pak mela cely den bolesti, pres noc a pak ji az dalsi den dopoledne davali tablety a porodila odpoledne .... takze ja teda radsi bebi jak toto ....
17. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno holky,já se chystám na endokrinologii,zítra jedu na gyndu tak se těším až mi zase doktor řekne jak malej vyrostl :slight_smile:
teda já jak to tak čtu tak se začínám pěkně děsti :angry: ale šlo to dovnitř,musí to jít ven :dizzy_face: no hlavně at je to rychlé a příjde to na mě samo a nemusí mi dávat žádné ty kapačky a dělat jakejsi ten hmat brrr.........¨
@velrybous tay nám pak musíš napsat jak tě to chytlo,jsem zvědavá ju
18. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ahojky, prosímtě co ti na té endokrinologii budou dělat?::... :frowning2:
18. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Gratuluju!
18. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak vidím, že to tu žije. Mě včera nebylo moc dobře, tak jsem na netu ani moc nebyla. Dívala jsem se na pohádky. Takže takový odpočinkový den. Jinak vidím, že velrybous už má vojtíška. No tak to teda zírám. Vidím, že je nejvyšší čas se připravit na vše. Ale uvidím. Dnes jdu k dr. tak jsem zvědavá, co mi zas řekne. Minule jsme ještě nebyli otočení tak jak máme, tak doufám, že udělá utz a podívá se jak to teda vypadá.
@monthy7 Já mám taky FB. Tak Ti taky napíšu do IP.
18. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vcera, po te novince o Vojtiskovi, vyepinovala skoro na desitku a dala jsem to. Muzu vam ale rict, ze uz to boli jak krava a rozhodne to neni nic prijemneho. Ale hraz vydrzela, mimino taky, tak asi dobry. Rozdychat se to da. Co je horsi, tak ze na me asi dosedly hormony. Holky ja normalne zacnu brecet jen na me nekdo promluvi :frowning2: Cele tehotenstvi nic a ted vyvadim jak mala. Chudak muj manzel. Mate to taky tak nekdo, nebo se drzite?
18. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no tak to je poslední změna hormonu před porodem...ještě začni uklizet....a je to! :confounded:
18. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to pořád čekám, že už pak jako začnu rodit..protože prej podle toho se to pozná...a pozná se to taky, že zjišťuješ že nemáš nic uklizenýho, tak začneš uklízet a prát a chystat to svoje hnízdečko.....na FCB mám super video, chtěla jsem vám ho sem dát, ale bohužel se to nějak nedá...není to na Youtube... :cry: ...je to zrychlenina vývoje během 9měsíců od oplodnění....je tam jak sebou mimi škube a jak si dává palec do pusy...vypadá to fakt dobře,,,,, :slight_smile:
18. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - že by jsi byla druhá v pořadí :wink: :grinning:
Já teda mám záchvaty úklidu průběžně, hlavně vyprané hadry, aby měli manžel s malou co na sebe a já se pak z toho nezbláznila.
@terak - o tom oxytoc. jsem taky slyšela, že je to pak síla, ale to, co jsem zažila minule ( ty bolesti ) i bez oxyt., tak snad ani horší to bejt nemůže. Doufejme, že takový hnusárny nebudeme potřebovat :confounded:

@monthy7 - Ty už máš ten tt hodně pokročilej, tak jsem zvědavá, kdy nás překvapíš :slight_smile:
18. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes je na netu o přítomnosti muže u porodu http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/216983-radim-uzel-muz-je-u-porodu-zbytecny-zenu-spise-stresuje.html , četly jste ? Tak su ráda, že je to spíše moderní trend a já nejsu zastaralá :grinning: Já zatím svůj názor nezměním a chlapa u prorodu prostě nechci.... Už jsem podobných článků četla víc.
18. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ...já budu rodit až 3.12.....se mi zdá, že se tam zašpuntoval zevniř...
18. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já mám dlouho problémy se štítnou žlázou ani mi nešlo k vůli ní dobře otěhotnět tak tedka v těhu chodím každý měsíc 2x jeden den jdu na odběry(jako dneska)a v úterý tam jedu znovu,doktorka zkousne výsledky krve a podle toho mi vždy řekne jak jíst prášky!myslím žýe do podordu pak ale už nepůjdu už minule říkala že pak budu chodit 3x do roka!
já se na tom FB kouknu na to video jsem zvědavá snad to tam najdu :wink:
@madalen manžu u porodu nechceš?to já zase jo,ale každej má svůj názor to je jasný nechtěla bych ho v žádným případě kdyby mi měl sedět u noh a vše vidět,ale když bude u hlavy a bude mě dtžet za ruku tak to budu ráda!aspon vidí co ta baba prožívá!můj brácha byl taky u porodu a seděl u hlavy a říkal že teda baba si fakt vytrpí!
jinak kamarádka taky plánovala jak tam manžela bude mít pořád plánovala co a jak a pak přijela do porodnice a malému padaly ozvy a hnedka valila na císař,manžu tam neměla a v tu chvíli to vůbec neřešila a říkala že člověk stejně plánuje a pak vše je úplně jinak :wink:
18. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hlasím se k MDD na 2 roky.
@velrybous no teda, koukám, žes nás všechny předběhla, tak moc moc gratuluju a těším se na fotečky :dizzy_face:

jinak o co jde s tou rektální trubičkou? To slyším prvně. Chápu to dobře, že je to nějaká jednorázová gumobá hadička a když se mimčo třeba celý den nevykadí, že mu to kousek strčím do zadku pro spuštění kadění?
@terak kontrakce po 3 minutách 2 dny? To jde?? :astonished:
@terak a to jsi epinovala poprvé na 10? Já epinuju asi týden a sem na 7cm. Jinak tyhle poblázněný hormony sem měla asi ve 30tt. Teď už ne. Teď mě jen okolí začíná občas sejřit blbýma dotazama, jestli už :rolling_eyes: já to snad ani schválně nikomu neřeknu, že už.
@madelen souhlas :wink:
18. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Gruntuju uz treti tyden .... a to fakt tak, ze vysavacem sjizdim i psa :grinning: :grinning: :grinning: To video jsem videla taky, je fakt paradni :slight_smile:

@madelen Ja myslim ze ne, ze me Monthy predbehne :slight_smile: Ale chtela bych rodit 1.12. to ma mamka narozeniny, tak bych se nemusela drbat s darkem :sunglasses: ad chlap u porodu. Ja chci aby tam byl na prvni dobu porodni a to proto, ze kdyz mi cuknou nervy a pojedu moc brzo, tak tam muzu byt nekolik hodin. Tak aby me namasiroval, pomohl do sprchy, prinesl piti a bavil me. Ale pak nechci aby tam byl, az se to bude blizit konci. Myslim ze mi tam vubec nepomuze, jen na me bude sahat a davat mi blbe rady typu, milacku vydrz uz to bude atd. Takze to ho pak vyhodime ven :slight_smile:

@katcha. No po tom oxytocinu je mela. Asi to nebylo tak silne, protoze se vubec neotvirala.

Trubička - je to takova tenounka slamka, ohebna (neni jednorazova, da se umyvat). Kdyz hodne trapi prdiky, nebo je zacpa, tak se to soupne kousek do zadecku, jakoby se tim zakvedla dokola a obvykle to uvolni streva, takze se miminko bud vyprdi, nebo rovnou vykaka. Driv se tohle doporucovalo delat s teplomerem, ale toto je setrnejsi, mekkci a je to hlavne fakt tenke. Ale doporucuje se to jen kdyz uz fakt neni vyhnuti, muze na to nejak vzniknout zavislost, jakoze bez toho se pak mimco nevykaka.

Neee poprve ne. JA epinuju asi mesic :slight_smile: Tohle bylo tak po osme, po devate. Napoprve jsem dala petku a byla jsem rada :slight_smile: To jsou docela dobry dotazy, me se pro zmenu ptaji, kdy planujeme druhe :rolling_eyes:

18. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Ta rektální trubička je na to, když se mimčo nemůže vykadit a má bolení bříška. Kamoška takto lítala s miminem po doktorech, děcko řvalo jako ztrhaný a nakonec po velkejch vyšetřeních mu strčili trubičku do prcky, pořádně zakvedlali a bylo to. Ale nemá se to moc často, může to být návykový. Ale moje malá třeba nekadila 10 dní, prostě vše strávila. ALe taky neměla žádný bolení...... Tak jsem zvědavá u malýho.
A lidi mě s těma dotazama na termín porodu taky se.....u, pořád vyzvídaj a já to sama přesně nevím. Tak asi začnu říkat začátkem ledna a bude to :grinning:
@sukubka Manžela i porodu nechcu,protže jsem cholerik a kdyby se mě na něco 2x blbě zeptal a já mu to pořád dokola vysvětlovala, tak by tam asi zažili pěknou hádku a o nadávkách ani nemluvím :grinning: Budu tam mít dulu, ta aspoň ví, o čem to je. Žádnej chlap to nepochopí.....Příbuzný u porodu byl a žena se mu celkem zprotivila......prostě záleží na každým a hlavně na obou partnerech.
@monthy7 - tak jsem na toho 3. 12. zvědavá :wink: Já to mám naplánované 22. 12. :wink: :grinning:
18. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek