• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya ahoj, jojo vypada to ze pres vikend nikdo neprdne :grinning: A co ty, kam furt spechas, nezavesuj, jsi v poradi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno
@zuya tak to jsme na tom stejně taky bych chtěla být s malím na štědrý den doma,no uvidme jak nám to ti prcci zařídí co?
21. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to jápočkám klidně :slight_smile: ale hlavně abych nepřenášela ... :unamused: no co by se dalo dělat že ....
21. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to jo budu ji muset domluvit aby vylezla jak má :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Já jsem taky strašně zvědavá, kdy se prcek rozhodne spatřit svět :slight_smile: . A už začínám být šíleně zvědavá jak bude vypadat. Když tady byla kamarádka s 3měsíčním mimčem, tak mě to jaksi navnadilo :grinning: Pokud bude termíňáček, tak počítám kolem 20.12,
21. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak yjsem zvědavá jak bude mimís vypadat,je to šílený co jak se těšíme?já se už nemůžu přímo dočkat:slight_smile:
jiank jsme dneska byla zase nakupovat,sehnala jsem to prostěradlo a úplně k sežrání ponožky a rukavičky s čepičkou v tom ho povezu s porodnice je to k nakousnutí! :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Dávej si pozor, když je všechno k nakousnutí a k sežrání, abyste si z té porodnice měli co odvážet :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera absovovala závod se psem, no myslela jsem že by mi to mohlo pomoct k porodu a ono nic.....autem 40km...pak celý dopol a odpol na nohách a pak 40km zpátky....jen jsem byla unavená, ale pořád se držím 2v1....dnes dlouhá procházka....a zase nic...tak já nevím....budu muset zkusit ten sex :sweat_smile: ...
21. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ..kde to nakupuješ? zítra valím du Špk tak že bych si taky nakoupila abych měla dítě k sežrání...jinak ještě novinka...začli mě typovat na holku...mě asi švihne... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......
21. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky každý říkal že budu mít určitě kluka a je to holčička :slight_smile: jinak jsem si v pátek koupila rozkošnou čepičku takovou hunatou mazlivou... prostě už se těším až ji adelce nasadím a budu se kochat jak ji to sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen taky jsem šíleně zvědavá jak bude malá vypadat :slight_smile: jinak by se mi líbilo datuzm 12.12 ale jak říkáš je to na nich :wink:
21. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 koukni v hypernově jak jsou naboku ty obchody mají tam obchod pro mimča a i v KIK jsme hodně nakoupila.Ale už dlouho mám i věci s olomouce s HMka,ale včera jsme opravdu nakoupila v tom kik!
tak oni tě tedka začali typovat na holčičku?tak to je teda fakt dobrý!
21. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ....v KIK u Kaufu?...nj, prosím tě, já mám všechno modrý od segry....tak teď jsem teda v napětí na holčičí jméno jsem nedávala vůbec žádný důraz :frowning2: ...takže budu muset začít rychle vymýšlet jméno...ale líbí se mi Elena...nebo Ema...ale u Emy mi manžel říkal, že jí budou nadávat Emička-tlamička... :grinning: :confused:
21. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale naše top byla Johanka, jen se mi nelíbí že je zkrácenina......buď to Jana (ale Jana je manželova EX) a nebo Hana a ta se mi nelíbí...ale Johanka je pěkná, jedině jí říkat Jožino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kukněte...ale do má rozkrok na 10tce tak nic :grinning: ......
http://eshop.originalatok.cz/ProductCard.aspx?NodeCode=N01031600006
...a ješt
a ještě taky tohle...
http://eshop.originalatok.cz/ProductCard.aspx?NodeCode=N01031600009
21. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jojo u kaufu!
moje sousedka má Johanku a je to krásný a i EMA se mi líbí moc!!!!
21. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ..no a jak jí říká?..normálně Johanko? na ni volá?
21. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jojo volá na ni Johanko ale me se to líbí :wink:
21. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co, drzite vsechny?

Dneska jsme se byli mrknout do porodnice, maly sebou tak trepal, ze uz to vypadalo ze tam chce zustat, ale zase z toho nic neni. Tohle cekani je fakt nejhorsi. Ale asi si ode dneska davam tu nepromokavou podlozku na matraci, bojim se, ze mi prdne voda v noci ve spani a kdo to pak ma cistit :grinning:

Jenom jsem si mela koupit vetsi, mam jen ty 60x40 a na to se mi nevleze prdel :angry:
21. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi prisla odpoved z uradu prace kvuli porodnemu. Zajimalo me, kdyz ho pristi rok budou rusit, jak to bude s nami. Protoze my sice pozadame do konce roku, ale maji 30 dni na vyjadreni....

....přesné podmínky nároku na porodné od 1.1.2011 ještě neznáme. Vaše dítě se narodí v roce 2010, stačí podat žádost do 31.12.10. Vzhledem k tomu, že se dítě narodí v roce 2010 je možné, že nárok vznikne i v roce 2011. Platný zákon říká, že můžete požádat do 1 roku věku dítěte. Doporučuji podat žádost do konce roku.....

22. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Kamarádka má Johanku. ALe sama říká, že zkrácenina je celkem náročná, tak jí říká Hančo. A od Hádka beru kosmetiku i pro sebe ( teda jen některou ). Zrovna ten Intisan se hodí na všechno, jetě chci taky pro malýho objednat nějaký olejíčky a pro sebe krém na ruce.

@terak - Já ještě držím a teoreticky bych měla :grinning: I když večer su vždycky tak vyřízená, že mám pocit, že mě zachrání jen splasknutí, to dítě se už sakra pronese :grinning: Zítra jdu na první monitor tak budu chytřejší.
Taky mám obavy z promočené postele. Asi pak dám 2 podložky 60x60, a dělají i větí rozměry - ale to je zbytečný. I když se mi prdel taky fest rozjela :grinning:
A na to pordoné nárok určo máme - tam je určitě nějaká lhůta na přihlášení se o něj. Když se někomu narodí 31.12., tak to určitě nezvládne ten den nahlásit a nárok na to bude mít.

A včera jsme šli se známýma na sushi. Manžel kamarádky nestačil zírat, když jsem si dala po pořádné večeři jako dezertík 3 čokolády :grinning: , prý by to ani on nezvládl a to je opravdu kus chlapa :grinning: . Bylo mi toho mého manžela líto, stála jsem ho celkem dost peněz..... :wink: Ale co, bylo to naposledy,kdo ví, kdy se tam zase dostanu :unamused:
22. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Tak jsem rano prevlikala postele a pro jistotu jsem si tam dve podozky soupla. Co ja vim co se muze stat a pak to nechci uklizet, tak prinejhorsim vyhodim dve podlozky. Ale jinak me kamaradka vcera uklidnila, ze ona udelala uplne to same.

Narok bychom meli mit, zadat muzes az do jednoho roku ditete, ale vis co ... buhvi jak to bude, tak ja to tam pro jistotu budu davat hned po porodu. Teda ja ne, ale manzel :D Kdyby to nekdo chtel, tak ten formular najdete tady https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=PnD100501107&SSID=178504 A pak normalne vytisknout, podepsat a staci kdyz to nekdo donese s tvoji obcankou a rodnym listem ditete.
22. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes byla na kontrole a za 18 dní termín porodu, když jsem byla na pásech, tak mi sestřička říkala, že mám v břiše pěknou rošťandu :grinning: a pan doktor říkal,že to asi bude dřív než na termín tak asi ty podložky taky radši připravím, máme novou postel a nerada bych jí hned zničila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen souhlas s nadstandardem- kolikrát mi lidi říkají, ať neblbnu, že si skvěle popovídám a nychytám užitečné rady od spolubydlících, ale já o to vážně nestojím. Nejsem asi dost družná, sem radši sama a se svými blízkými. Ale u nás se bavíme jen o pokojích, sály jsou pro všechny stejné.
@silerovav já teda taky chci manžela i přes noc, tak doufám, že mi tam bude. Když sem to nadhodila, tak mu to nejdřív přišlo takový blbý a pak že teda jo, ale asi ne celou dobu, tak doufám, že ho ještě zlomím. Jde mi hlavně o ty noci. A se zapíjením- já na to mám dost vyhraněný názor, ale to už mě manžel zná a tak jej respektuje. Prostě až budu doma, tak někoho pozvem a ať si beze mě dají nějaký chlast, ale nějaké partičky po hospodách beze mě, to by mě s.alo. Takže to my nepraktikujem. Ale každého věc, jen já mám tehle názor.
Jinak sem dle vašich info prolistovala průkajdu a to CS mám taky 4, ale to už mám od října. Předtím pořád 0, pak v říjnu 3 a od další kontroly už 4 doteď. Jednou tam mám dokonce 4-5 a pak zas 4.
@sukubka myslela sem, že už sem to psala- jo, malej se otočil, sice ne 100%, ale už je na šikmo hlavou směřuje dolů. Mě posílali k sepsání mezi 32-35 tt.
@madelen v Praze se ale od toho 14tt registruje, u nás registrace není, chodí se jen na sepsání k porodu 32-35 tt. Od 40 tt chodíš do nemocnice proto, že už si u gynekologa "skončila" a nemocnice tě přebírá do péče. Pokud se přenáší, chodí se obden na monitory.
Já mám oblečky 50 i 56, ale hodně mám poděděného od ségry. Takže kupovat už nic určo nebudu.
V pátek mi dorazila velká krabice, tak sem přes víkend prala a žehlila- povlečení, kojící polštář, nebesa a takové ty blbinky.
22. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 na každé jméno jde vymyslet neco směšného ... mě přítel zas říká že to bude Adélka prdelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Ema je krásný....
22. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ...měla jsi vzít ještě něco na cestu :grinning: :grinning: :grinning:

@terak ..podložky do postele?..dobrej nápad...i když budu muset dát 3 vedle sebe, páč jsem jak valach...

holky, jdu péct perníčky, těsto už mám od včerejška zaděláno... :sunglasses:
22. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my čekame mimi 25.prosince :slight_smile: Doma už mam 4-letou holčičku, a ted dle doktoru bychom měli kluka :grinning: Tak se těšime.Ale chtěla bych to mit už za sebou.U prvniho těhotenství jsem si fakt vše uživala a to druhe mi davá zabrat.Hlavně posledních 14 dnů.To mi mimčo v břišku řádí ostošet, a stršně tlači na spodek.Někdy mam pocit že nevstavu z lužka.A není otočene.Hlavičku mame nahoře :frowning2: Tak uvidime jak to dopadne :sunglasses:
22. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Nevím s tím CS je to takový divný já už mám 6 a kámoška když měla 5 tak rodila, tak to moc nechápu.
22. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak nekomu se to muze zdat divny, ale zase lepsi, nez aby pak chudak manzel musel susit matraci ze :frowning2: Beru to jako trening na duchod :grinning:
22. lis 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...no divný, spíš perfektní rada..... :wink: taky nechcu nic čistit :frowning2:
22. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek