• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak já to mám taky v plánu. Už mám tu přebalovací podložku v autě, nerada bych abychom tam měli flek :wink:
Ještě to dát do té postele. :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nešustí ty podložky? To bych se nevyspala. Koupené už mám 2 různé druhy a velikosti, ale ještě sem nad tím nepřemýšlela dát si to pod sebe teď, myslela se, že si je vezmu až do porodnice.
22. lis 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. šustí, ale aspon nebudeme spat v louzicce :grinning:

@tuliberka Jo vidis, do auta... to me nenapadlo :( No uz mam tak nejak nachystane tasky do porodnice, tak si jen napisu seznam nejakych drobnosti, ktere si budu balit fakt az pred odjezdem a nachystam to na chodbu. Uz aby to bylo, pomalu me to cekani prestava bavit.
22. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. mě se zdá, že nešustí :grinning: :wink: Mám ty z DM :wink:

@terak prý tam pak zůstane flek, tak to bych nerada :sweat_smile: Jo a už mám tu čudlíkatou deku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je úžasná! :slight_smile:

holky, kolik máte kojprd?
22. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dneska jsme neměla dřív čas nakouknout.Konečně nám přišli namontovat pokojík,tak mám už tu komodu a zítra si tam můžu skládat oblečky se těším :dizzy_face:

holky mě ještě monitor nedělali,ale snad už tedka v pátek budou,jsem zvědavá!
jinak já mám ty podložky koupené,nevím přesně jakou velikost,protože je mám zaskládané ve skříni,ale zítra jak budu ty věci stěhovat nahoru do toho pokojíku se mrknu.Myslíte že by mě vzbudilo kdyby mě praskala voda?já mám teda taky co dělat vždycky večer vstát na wc jak mám už to břucho jsem jak lenochod!
22. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Ani jednu, vyrazim na nakupy az podle nasledne velkosti po porodu :( Nechci si ted kupovat podprdu, ktera mi bude pak mala, nebo naopak vezmu vetsi velikost, kterou pak nevyuziju :frowning2: Mimoto nejsem psychicky na neco tak asexualniho pripravena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka jo tak z DM mám ty jedny podložky taky. Kojprdy mám tušim 4. 2 obyč s kosticí, 1 obyč bez a 1 fakt pěknou bez z toho e-shopu Astratex se tušim jmenuje. Já ale rovnou vybírala takové, které se mi líbí, nějaké staromódní bych nechtěla. Ale teda musím říct, že v krámech je výběr pěkně mizerný. No a nosim je už teď, ještě se tam "něco" vejde, tak si na ně zvykám. Jo a vlastně sem teď dostala jednu poděděnou. Akorát prý ty mechanismy jsou na všech podprdách jiný, tak že je pak blbý, když honem nevíš, kde se zrovna tahle odepíná.
23. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já mám zatím 2, jednu hnusou na doma taky zděděnou a druhou na "ven" mám je o číslo větší, protože nevím jak bych pak sháněla s miminkem podprdu?.. i v porodnici ju potřebuješ...za chvilku jdu na ozvy na 10hodin, tak uvidíme co bude....
berete některá nějaký vitamíny?...zdá se mi, že mi začíná selhávat tělo a začínám být čím dál víc nachlazená.... :frowning2: ..zrovna teď když potřebuju být zdravá a plná síly... :rolling_eyes:
23. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, podložky nainstalovány...já mám nějakou Pandu 60x60 a moc nešustí....uvidím v noci až bude ticho... :sweat_smile:
23. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ...to si na tu podložku v autě sedáš?....ti to zůstane přilepený na prdeli :grinning: :grinning: ..a půjdeš s tím do obchodu... :grinning:
Včera jsem usoudila, že dřív dokud mi nepraskne voda do porodnice nejedu...aby mě tam nechali trápit...takže mě nějaký křeče nezastaví....a taky na ně nereaguju:wink:
23. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: asexuální ... nejsou tak hrozné. :wink: Já mám právě jednu, taky jsem nevěděla přesně velikost. No já si přítažlivě nepřipadám ani teď .., takže je to fuk. :wink:

@katcha. a ty sis to objednávala z netu ... To já mám obavy kvůli velikosti :rolling_eyes: Já sehnala tady u nás Anitu, ta je fajn, ale taková obyčejná. Chtěla bych nějakou hezčí, dnes mrknu ve městě. :slight_smile:

@monthy7 tak daleké cesty už nepodnikám, aby se mi to přilepilo :grinning: :wink: Sice si připadám jako důchodce, ale auto máme od jara, tak v něm nechci na Xlet památku :wink: Co máš za křeče? :confused:
23. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak ja mam spoustu takovych tech mekkych, jakoby bodickovych bez kostice i s , takze si vezmu to a proste ji jen shrnu. Ty kojo podprdy potrebujes hlvne kdyz uz pak chodis ven a mas treba kojici tricko, tak aby sis to mohla "otevrit". Doma budu asi praktikovat metodu, dobry den, kozy ven :grinning: Hlavne nevim, jestli se rozkojim a chci si je koupit kvalitnejsi, tak by mi ted bylo lito utratit treba 1 500,- za dve podprdy, ktere pak nebudu nosit.

S mimcem to bude blby, ale tak myslim ze muze pohlidat tatka ne? :slight_smile: Kdyz bych kojila, tak mam treba 2 - 3 hodiny, to stihnu :grinning: Vezme to s kocarkem kolem Olympie a ja si mezitim skocim na shopping.

Jinak docela peknou meli v Marks and Spencer, byla pevnejsi, s kosticema, ale vcelku pekna.... zadne takove to desne puleni v pulce prsa, ktere dela ten spicaty tvar. Meli je tam myslim v balicku dvou za 700,- a pak ma triumph, ale jenom jeden typ. Ty z netu se mi libi moc, ale objednavej to, kdyz nevis jak to sedi :frowning2:

Ty hele .... vis ze voda praskne tak 10% rodicek? Ostatni rupne az pri rozbehnutem porodu, tak krece moc neignoruj :grinning: Ja jsem pro zmenu poslickovala celou noc, bylo to super, od pul treti jsem koukala na serial Marco Polo :grinning:
23. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka No nevim, ja jsem vzdycky nosila takove ty krajkove atd. Ted jsem teda presedlala na sportovnejsi, pevnejsi, protoze se mi prece jen zvetsily trosku prsa ... ale na ty kojici fakt nejsem jeste psychicky pripravena :grinning: Jako staci, ze nosim manzelovi trenky, protoze me tlaci vsechny me kalhotky, jak mi ted kleslo bricho. Teda jenom na spani, ne pres den :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...no ty podprdy jsou ořesný s tou krajkou do špičky.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..hlavně jsem nechtěla v půlce bradavky šev, když je to prej tak cilivý a teď tě tam dře šev...to musí být lahoda :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem tvrdla včera u pečení.....už jsem si říkala, že to dítě tam nemůže chudák asi ani nejchat :cry: :grinning:
ty trenky máš i s otvorem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ti tam ale něco chybí, ne?...
kojdy jsou hrozný, v dnešní době mohli vymyslet nějaký pěkný podprdy...no já jim taky moc nedala, koupila jsem zatím jen tu jednu na ten ven.... :confounded: hladkou s kosticí....jen ty prsní vložky v tom vypadají taky nádherně...ještě že bude zima a nebudu muset nosit jen tričko, dám si pořádně huňatej svetr aby nešlo nic vidět....
23. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak se mi líbí co máš v albu ty Johany....
23. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 No a prave u pulky tech podprd ten sev je presne tak, jak rikas. Docela peknou krajkovou, takove spis bolerko, maji v HM. Neeee trenky mam bez otvoru, takovy ty boxerky :grinning:

Ty jsou super, hlavne ty hladke pevnejsi, ale na ty fakt pockam az jak se mi nalijou prsa :( Ale premyslela jsem, ze bych si koupila aspon provizorne nejakou takovou: http://www.johany.cz/materske-podprsenky-basic/kojici-podprsenka-bezesva

A co jsi pekla? Ja uz jsem se na to vykaslala, protoze my mame linku ve vysce 91 cm + 5 pracovni desku. A jak mi slezlo to bricho, tak uz ho nemam nad linkou, ale boucham do ni a to se neda proste nic delat. To same s vesakem na pradlo.... uz se nenatahnu na druhy konec, ja to musim obchazet :grinning:

23. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám musím napsat že jsem dostala Hamiltonův chvat...a je to výborný :frowning2: ....je to hmat, kdy se doktor pokouší roztáhnout čípek, ktetej to drží...takže mě to teď pěkně bolí a prej uvidíme co se bude dít..já jsem byla na konyzaci-tj. odstranění části čípku a tam prej dochází někdy k problému, že ta jizva to jakoby drží víc při sobě, takže je možné, že se mi ten čípek ani neroztáhne.... :frowning2:
23. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda,....ale bolí to fest.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak pekla jsem perníčky ze dávek a ostatní bude dělat manžel.-...já mám linku na urovni břicha, takže jak jsem dopekla, tak jsem vypadala nádherně, břicho jak prase špinavý od mouky...ale mám aspoň dobrej pocit..a kopu perníků! :sunglasses:
23. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak pekla jsem perníčky ze 2 dávek a ostatní bude dělat manžel.-...já mám linku na urovni břicha, takže jak jsem dopekla, tak jsem vypadala nádherně, břicho jak prase špinavý od mouky...ale mám aspoň dobrej pocit..a kopu perníků! :sunglasses:
23. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka jo, z netu. Právě Anitu sem si koupila tu jednu obyč, ale je taková neforemná. Ale jak sem si teď posl. dobou koupila ty ostatní, tak sem tu velikost přes net s klidem riskla. Mají tam pro každou značku tabulku velikostí, tak sem to 2x ověřila a klikla. A sedí.
@terak s břichem mám podobný problém. Pořád se do něj bouchám a tak se musím ohýbat a to mě pak berou za chvilku záda jak sviň. A my máme ještě před linkou takovou konzoli na utěrky, takže se fakt nečapu. Ale péct sem chtěla, tak uvidim, jestli to dám nebo ne.
@monthy7 ježiš to zní děsivě ten chvat.
23. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 - to já minule taky čekala, až mi rupne voda. A nakonec mě manžel přesvědčil, že už pojedeme, když jsem měla kontrakce po 2 min :grinning: . Vodu mi píchali na sále. Prý někdy ani nepraskne a pokud si ji nenecháš píchnout, tak může mimčo vyplavat zároveň s plodovkou :grinning: . Tak ať nerodíš doma :grinning:
Manžel se smutně dívá na svoje trička, který nosím. Většinou jsou na břichu urousaný, už si ani pořádně nesednu ke stolu.
A už teda budeš rodit ? Už se těším na další info a fotečky miminka :slight_smile:
23. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ..no to nikdo neví....ve čtvrtek mám zase přijít....pokud se to do té doby nerozjede...ale pochybuju :rolling_eyes: ...
třeba budu v těch 10% ženských co jim praskne voda a pak začnou teprve rodit :wink: :grinning:
a doma rodit?..to bych se zbláznila strachy....
teď mě tak napdá, že bych mohla vyprat záclony..... :sunglasses:
23. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

tak mám chvilku volna než si půjdu lehnout..fotky Vojtíška mám v albíčku..je to andílek krásnej..
no není toho zas tak moc co bych vám líčila..v sobotu v noci jsem měla šílenou bolest do zad a břicha, cca 10 minut, pak nic a ráno mě probudilo teplo mezi nohama..byl to šok, jsem docela čuměla jak jsem byla navenek v klidu, protože přítel byl chudák mimo..samo nic moc připravený, tak lítal jak blázen..dávala jsem mu instrukce z postele, vykoupala jsem se, oholil mě, najedla jsem se a asi za 2,5 h jsem jeli do porodnice já s ručníkem mezi nohama..protože to teklo docela dost..v porodnici mě vyšetřili, hodili na monitor, ptali se na anamnézu, jméno atd..dostala jsem atb na streptokoka a šla jsem na pokoj..pak jsem dostala tabletu na vyvolání..v noci jsem měla lehký bolesti, ráno jsem dostala další jinou a to už bylo horší..ale pořád nic..přišel dr. že mi musí udělat císaře, zavolala jsem příteli, a během deseti minut jsem už byla řízlá..bylo to rychlý..
v porodnici jsem měla nadstandard, vřele doporučuju, malej byl v inkubátoru, tak mi ho vozili na kojení a když jsem ho pak měla u sebe, tak pohoda..nebudili nás ostatní a přítel tam se mnou byl od rána do večera..takže super..
sestřičky taky v pohodě, jen to kojení byla akce..a ještě je..musela jsem pak když se mi nalily prsa kojit přes kloboučky, včera jsem zkoušela bez, ale moc se mu to nelíbilo..ale bude si muset holt zvyknout..taky mám odstříkávačku, protože jsem měla tvrdý, rudý a nateklý prsa, a ručně to bylo sebetýrání..
takže epino, který mi mělo přijít v pondělí jsem vrátila..:slight_smile:)))
dneska u nás byla PA, vyndala mi stehy, prej to mám nějak blbě řízlý, tak si jdu dát obkládek a usnu..
malej je nádhernej, mám stavy, že se na něj dívám a brečím a říkám si, že to je zázrak..
včera začal řvát monitor dechu, to byly nervy, tak jsem s ním zaklepala a dobrý..fuj..bez monitoru ani ránu..mám jeden v košíku a druhej v postýlce..
máme pořád žloutenku, škytáme, kýcháme, pupíček se nám nehojí, tak jsem z toho trošku nervozní..no pořád něco.. :slight_smile:))
prosinec už se blíží, tak Všem držím pěsti a přeju šťastnej a rychlej porod..

:slight_smile: :wink:
23. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Já bych doma asi taky strachy neporodila :grinning: Su na Tebe zvědavá. Závidím Ti Tvoji aktivitu. Já su dneska ( a nejen dneska ) totálně shnilá, vůbec nic se mi nechce. Malou odvedl do školky manžel tak jsem celé dopo chrápala, teď jsem si splichtila rizoto a za hodku jedu pro malou a jedeme do logopedie a pak semnou na první monitor. A pak budu vyčerpaná a padnu.
23. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ...to já jsem si tak říkala, že bych vyprala záclony...ale zatím ležím u TV a čučím do Nootbuku, co novýho..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@velrybous....téda, ani jsem nedýchala......a určitě teď máte v posteli flek..ještě že jsem si tam už dala ty podložky :sunglasses: ....díky holky za typ... :wink:
23. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Vadilo by ti napsat mi do soukrome zpravy detaily? Chci si o to nejpozdeji pristi tyden rict :frowning2:

@katcha. @monthy7 Holky vy jste šikovný :frowning2: Já teď veškerou energii soustředím na úklid, ale když v sobotu neodrodím, tak se asi taky možná na něco vrhnu. Jen je mi pak líto, že napeču takové dobroty a nic z toho letos nebudu mít. Je mi zle po bílé mouce a nějaký makrobiotický fakt péct nebudu. Uvidíme no ... ale aspon jsem si napsala jidelnicek do konce tydne, manzel jede na nakup a tak budu vyvarovat. A opet ... nic z toho sama mit nebudu, protoze diky tehu uz skoro nejim maso a tak 80% potrevin :grinning: Ale aspon mu to dam na mrazak.

@madelen s tema trickama to mam to stejny. Moje spaci tilka mi konci ted tak pod prsama :grinning: A nejlepsi je, ze si vezmu jeho ciste tricko, jdu si vycistit zuby a po dvou minutach nadavam jak dlazdic, protoze mam pastu na brise.

@velrybous No ani nevíš, jak ti závidíme :slight_smile: Nebo aspoň já teda, že už to máš za sebou a teď to bude jen lepší a lepší!!!! Zrovna jsme se bavily, jak voda rupne 10% holek ... tak ty jsi tech 10% a my asi ten zbytek :grinning:
23. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak co vím z kurzu, tak voda rupne většině, ale bez kontrakcí...protože se v nás doktoři hrabou..
23. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 flek tam asi není, ani ti nevím, přítel to vyčistil..to je jen voda :slight_smile: a zvláštěn voní.. :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Tak vidis, co kurz, to jine info ;) Ja jsem to teda cetla v knizce, ale na kurzu mi to potvrdila, kdyz jsme se bavily, kdy jet do porodnice. A jak ti je?
23. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek