• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
tak to máš pravdu, až při porodu si budu jistá :slight_smile: taky jsem četla, že je něco ve FN, ale příšlo mně, že tam u toho musí být i otec... u nás je to trochušku složitější - přítel bohužel nemá čas, tak nevím. Jinak já jsem ještě nic nekoupila, čekám až mi potvrdí, co to bude :slight_smile: ale kočárek jsem už oblížela :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tak to máš pravdu, až při porodu si budu jistá taky jsem četla, že je něco ve FN, ale příšlo mně, že tam u toho musí být i otec... u nás je to trochušku složitější - přítel bohužel nemá čas, tak nevím. Jinak já jsem ještě nic nekoupila, čekám až mi potvrdí, co to bude ale kočárek jsem už oblížela
20. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 otec u toho být nemusí...pokud chce, tak ano, ale jinak ne...chystám se na to podívat nějak tento týden..aby měli pak třeba volno..mě to řekla dr asi před měsícem neurčitě, ale tušila jsem, že to tak bude :slight_smile:... :slight_smile: já jsem byla jen v kuklenách se podívat na kočárky...
20. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous no ještě si to nechám promyslet :slight_smile: ale je asi pravda, že tam mají nával, tak by to asi chtělo se příhlásit :slight_smile: kočárků je všude až moc, to bude těžký výběr :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 jj chci si zjistit co a jak.. :slight_smile: kolegyně chodila do Kuklen tuším...a prý to bylo taky docela fajn..no ani mi nemluv..už z toho mám hrůzu teď..ale já chci 3kombinaci a abych měla větší korbičku na zimu..:slight_smile: a taky je to o penězích..:frowning2:
20. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@velrybous tak já už taky něco mám, vesměs neutrálního, ale jelikož už taky asi víme co to bude tak jsem ulovila i něco echt pro naše zlatíčko
koukám že probíráte kočárek - no to bude trochu oříšek - trh je plný akorát teď správně vybrat :wink:
20. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme vybraný Patron- kočárek české výroby z Mělníka, je veliký, sporťák, a vhodný do terénu :slight_smile:.
21. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka ....nedávno jsem koukala jako blázen, jak se Patron zmohl! :wink: Ty kočárky jsou fakt dost dobrý, dokonce už mají i varianty s možností upevnění autosedačky a hluboké korbičky...no opravdu mě překvapilo jak rychle se umí přizpůsobit trhu :wink:
21. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
velrybous,gratuluji ke chlapečkovi ! :slight_smile: Všem co ještě nevědí přeji ,aby se mimi na UTZ brzy hezky ukázalo.
21. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous to s penězma chápu... jsem koukala na ty kočárky s autosedačkama, docela o tom uvažuju, ale jako hluboký kočár je to asi malý. Mám strach, že se mi mrňous do něho příští rok nevejde :frowning2:
21. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 tak se pochlub, co jsi ulovila.. :slight_smile:... no právě...vzhledově se mi líbí jané kolekce 2009, 2010 je korbička tak úzká, že se tam to mimi snad ani nevejde...pak x-lander, maxi-cosi a peg perego..:slight_smile: ale to jsou jen ty co jsem viděla v obchodě..
21. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patron neznám, určitě na to mrknu.. :slight_smile:
21. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivavka díky a já gratuluji k holčičce.. :slight_smile:...a přeju ať rostete jako z vody a jste v pořádku.. :slight_smile:
21. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 no bude to prekérka.. :slight_smile: asi to pak na někom nechám ať ho vybere.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: já si vyberu dva a bude...Mujínek se právě probral k životu.. :slight_smile: bublá to tam o 106 :slight_smile:
21. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous jééé to já ještě neznám, ještě jsem necítila žádný pohyb, ale snad to každým dnem příjde... od jakého týdne cítíš pohyby?
21. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 že něco cítím, tak asi začátkem 19tt možná dřív.. :slight_smile:...ted cítím pořád ty bubliny.. :slight_smile: a až začne kopat, to teprv bude.. :slight_smile:
21. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous vůbec netuším, co myslíš těma bublinama, to já fakt asi zatím necítím vůbec nic. Ale četla jsem, že je čas až do 20 týdne... tak si ještě počkám, však on nebo ona mi pak dají pěkně zabrat :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 no jako když máš v břiše bublinku a splaskne ti...je to jen takový lehounký..jj čas je.. :slight_smile:...kdy budeš vědět co to bude? :slight_smile:.... no tak to každopádně..:slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, po dlouhé době jsem se sem mrkla ze sentimentu, před rokem jsem prožívala to co vy a dnes má malá 7 měsíců, letí to jako voda, pěkně si to těhotenství užívejte, odpočívejte, ať máte spoustu sil na toho malého prcka, co bude chtít všechnu vaši pozornost.
22. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous v úterý jdu na kontrolu a prý mi bude dělat ultrazvuk, takže bych se snad konečně mohla dozvědět, co to bude :slight_smile: a co ty vlastně, ty už to víš? (jestli jsi to už psala, tak promiň nějak se tu v tom ztrácím) .-)
22. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 já jsem byla na velkém utz v pondělí... :slight_smile: jj psala jsem, že chlapeček..v pohodě.. :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky

@velrybous fotečky s výbavičkou dodám, ale musím nafotit a nějak nestíhám :sweat_smile: jinak já taky cítím jakoby mi praskaly v břiše bublinky, někdy více někdy méně, ale je to super pocit :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 :slight_smile: tento víkend si to chci sepsat co už mám a co chci dokoupit, teda jen oblečení zatím.. :slight_smile:..dneska jsem byla na kontrole a prý jsou bublinky ok.. :slight_smile:..jj přesně tak..
23. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malý Pepík taky pěkně kope, někdy to je jako bubliny, ale někdy fakt kopanec :slight_smile:. V pondělí končím marodní po amniocentéze a hurá do práce a ve středu do poradny. Jak se jinak máte? Mě v těch vedrech natýkaly nohy, ale už je to lepší. :wink:
23. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tak to dodatečně gratuluju :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 děkuju... :slight_smile: dneska jsem byla na kontrole, vše je OK a bubliny jsou taky v pořádku, dnes jsem si koupila maminku a taky tam o nich píší :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já kopance ještě necítím, ale to přijde.. :slight_smile:, dneska byl v klidu náš zatím Plaváček..tak to já se pomalu chystám na neschopenku, dnes se mě dr. opět ptala...nohy mi nenatíkají, ale jsem unavená
23. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
Ahojda taky ti moc gratuluji, ja už to tak na půl vím budeme mít holčičku a nejspíš to bude Adélka. Určitě už brzy se to také dovíš, rychle to utíká.
24. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23
Ahojda jo to jo šíleně to letí už mám také po půlce za chvilinku je tu porod, a víme také že to bude holčička s jménem Adélka. Já také vzpomínám, jak jsem se to dovzvěděla z ničeho nic to přišlo.
24. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23
také ti moc gratuluji
24. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek