• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Tak jsem manzela, v ramci zacviku, poslala na nakup do Globusu. Ne na takovy ten normalni ... deset rohliku, sunka, rajcata .... ale na velky nakup surovin asi na 6 obedovych jidel. Chudak mi volal uz 7x :grinning: Zacina mi ho byt lito :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak nevadilo, jen mi to nejde ti napsat, tak mi zkus poslat zprávu :slight_smile:
23. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...ty jsi fakt prdlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mě tam nekončí jen spací tílka, ale veškerá moje róba....kabátnosí zapnutý na 2knoflíky nahoře....toť vše..takže chodím jak kdybych neměla na věci....
23. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ..no vidíš to!!....terak nám tady kecá...a pak někomu věř :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...ta je samej flek, nejdřív na posteli, pak na břuchu...to jsem si to tam nemusela instalovat... :angry: :grinning: ......
23. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...ty a nechceš náhodou toho po manželovi moc?....nestačili by ti jen ty rohlíky?....když nic jinýho nejíš?----

já teda nevím, ale taky nějak nejím maso....je mi z toho blujmo.. :zipper_mouth: ...
23. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Me rohliky se sunkou staci, ale on by treba rad vecerel neco jineho :grinning: Dneska mel chilly, zitra bude mit hovezi gulasek. Chce si nacpat bruch, tak se musi naucit nakupovat, protoze ted to bude par tydnu na nem ;) Pote co jsem to napsala, tak volal jeste 2x, ale koupil vsechno a naprosto spravne, je to sikulka :sunglasses:
23. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...no vidíš, šikovnej, však on si poradí až bude muset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Teprve teď jsem sipřečetla, jaká to byla rychlovka ......Kamarádka byla taky na akutním císaři, prcek byl zamotanej v pupečníku a měl špatný ozvy. A voda jí taky rupla doma bez kontrakcí. Ale máš to za sebou, hlavně ať je Vojtíšek zdravej, pak si ho dejte s přítelem pod stromeček, to je nejhezčí dárek. Ještě jednou blahopřeju :slight_smile:

Já se před hodinou dokoulela od doktora, už jsem byla na prvním monitoru. Prcek byl aktivní, tak se graf doktorovi líbil. BYla tam semnou i malá, tak jsem si ani neodpočnula a musela komunikovat, tak mi těch 20 min. uběhlo rychle. Dr. po prohlídce naznal, že mimčo je dosti vysoko a vše dobře drží. Takže bych teoreticky měla do pol. prosince vydržet pokupě :grinning: Su šíleně zničená, vůbec netuším, jak se za týden k tomu doktorovi dokulím. Je ve středu města a autem tam nemůžu......
@terak - Já su na tom s tričkama ( svýma ) uplně mizerně. I ty, který mě byly hodně volný, už mám max. do pol. břicha, tak už to ani nezkouším a rousám manželovy. Má jich dost :grinning: A ještě že mám mezi lidi lacláče, tam nejsou krátké mikiny vidět a netáhne mi na mrňouska :grinning:
23. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ahoj, díky za info, fotky už sem shlídla, malej je pěknej a podle fotek vás s bříškem mi přijde, že už teď vaší podobu nezapře :wink:
24. lis 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Byl na vojne, dokonce na povodnich .... nakup v Globusu pro nej prece nemuze byt zadny problem :grinning: I kdyz ja jsem si ho za tech sedm let chudacka uz pekne rozmazlila :angry:

@madelen No tak to ja svetry ani mikiny neoblecu. Mam jeden takovy volny svetr, co se jen natahuje na ruce a pak jedno ponco, coz jsou posledni veci ktere muzu nosit. Doted to bylo v pohode, venku krasen, deset stupnu, to jsem si vystacila s riflovou bundickou. Ted uz mam utrum, manzel rika, ze mam nedobrovolne domaci vezeni kvuli nizkym teplotam. Ale me uz by ted bylo lito si kupovat nejaky kabat. I kdyz stejne asi budu muset, protoze jsem dost pribrala a nevim, jestli se do svych po porodu oblecu :frowning2:
24. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holk,y sice jsem ještě doma, ale za chvilu pojedu do nemocnice, ráno ze mě cosi vyteklo, ale bylo toho nějak málo :confused: tak nevím co to bylo...já myslela že když praskne voda, tak jsou toho hektolitry....každopádně hmat možná zabral, od večera jsem měla křeče i přez noc a ráno ta voda lepkavá...no a pobolívá mě spodek....jestli já náhodou nerodím :frowning2: .
no uvidíme....tak se držte a já pak někdy napíšu.....sem docela chytla nerva, nevím co mám vlastně dělat.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 tak držím palečky!!! :slight_smile:
Mě nepřijde, že máš nerva :sweat_smile: Podle písmenek si v klidu :wink:
24. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 že by to byla ta záhadná zátka ? Tak jsem napnutá a budu čekat, jestli se ozveš :wink:
24. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já dnes celou noc měla poslíčky ach jo tak jdu odpočívat a trošku se prospat a pak si udělám palačinky :slight_smile:
24. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous strašně závidím že už to máš zasebou,opravdu tedka to bude jen a jen krásný :dizzy_face: a prosím jak to že jsi šla nakonec na císař?

holky včera jsem byla v salonu se vyfotit tak jsem zvědavá na fotky.Nechala jsem si udělat 4fotky černobílé at mám na bříško krásnou pamatku od profesionálky.

dneska se celý den hrabu v oblečení pro prcka a přemýšlím co ještě nemám,ale vypadá to že jsem vybavená :dizzy_face:
24. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady...oni mě tam nechcou v té porodnici.... :frowning2:
24. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ...odevzdala jsem vložku a oni to čímsi polili a nic nezjistili, tak já nevím co ze mě teklo, otevřená pořád nejsem ani po tom šíleným hmatu....tak byl primář zklamanej, že nerodím...asi nemají do čeho píchnout :cry: ...
24. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Nezáviď, my si to budeme užívat na Vánoce :grinning: :grinning: Aspoň nebudeme muset dělat kapra a salát :grinning:
A pak se pochulub s břišníma fotečkama. Já už mám sbaleno na porodní sál i na 6tinedělí. Ještě nějaký pití ale to koupím později. Mám teď pořád žízeň. Odpo jedu plavat tak se těším.

@lordicka palačinky bych mohla udělat k večeři - potřené nutelou - ty já ráda a na to banán....... A co poslové, pořád je máš nebo máš přes den klid. Já je minule neměla, to už teda bolí jako kontrakce a tvrdne břicho ? Nebo jen pobolívá ?
24. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jé, tak si ještě počkáš do prosince :wink: :grinning: Stejně máš termín v prosinci tak se neukvapuj a necpi se do litopaďátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Prcek musí pořádně dozrát a asi ještě není ten správný čas. Ale nikdy nevíš, to může být zítra úplně jinak. V Brně by byli rádi, že Tě nemusí brát, tady je narváno furt. Chtěla bych do poloprázdné porodnice..... A ta zátka to nebyla ? To by poznal ?
24. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen jo asi si ještě počkám, ale ráno jsem se strašně lekla...si vem, že se vzbudíš a pod sebou loužička(ještě že tam mám od včerejška ty podložky) no a vstaneš a najednou chrst na zem cosi....a začne tě bolet břicho jak na měsíčky....hrůza...teĎ jsem nevěděla co mám dělat,,,,čekat, jet....tvrdne, netvrdne...nikdy jsem v takovým stavu nebyla.... :fearful:
zátka to podle mě nebyla, protože se mě ptali, jestli to byl hlen a nebo voda,.....byla to lepkavá voda....

holky u nás sneží :grinning: ..první sníh..o už je jak vánoce :slight_smile:

24. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 A ty jsi byla ve šternberku?teda se divím že si tě tam nenechaly!Fakt kooukám!oni ti dělali i ten děsněj hmat?brrrr

@madelen ty máš zvlášt sbaleno na sál a zvlášt na 6tinedělí?to já mám prostě kufr a nic v něm rozděleno na sál nemám,prostě sbalím pak papuče a jdu :slight_smile: no uvidím jak to bude probíhat,mám tam tu tetu tak snad mi řekne co mám dělat atd!

hm palačinky bych si taky dala
24. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
monthy7 teda já bych byla taky vyděšená a hnedka jela úplně jsem koukala jak velrybous psala že se ještě sprchovala atd to já sem plašan jak hrom to já bych jela úplně okamžitě
24. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak to je divný, co to teklo :fearful: . Ono to vypadá všechno v teorii tak jednoduše a pak v praxi člověk čumí a stejně neví......Su zvědavá na sebe, jak to bude probíhat, jestli taky budu bláznit a jezdit do špitálu a zase zpátky :grinning:

@sukubka Jo, dula mi dala menší seznámek, co si vzít přímo na porod. Jsou to hlavně jednorázové podložky, staré plínky na utření mimča - prý je tam utíraj do netkaných textilií tak aby ho to nedřelo. Pak osušky pro sebe, když bych trávila čas ve sprše či vaně. To pak manžel odveze a na 6ti nedělí budu mít jinou tašku. Ono tam minule padlo dost ručníků, tak jich beru raději více. A hlavně aby v tom dula neměla zmatek a pořád se nemusela ptát, jestli to je na porod nebo na pokoj ( na pokoj mám to lepší )
24. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen teda ta jsi max připravená a vybavená :slight_smile: to já si rači ještě nějakej ten ručník přibalím.
ty už jedno dítko máš tak aspon víš do čeho jdeš a co tě čeká já nevím absolutně nic a jsem s toho pěkně nervozní!!!!
24. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ručníků není nikdy dost :grinning: Navíc se hodily, když jsem si dělala obkládky na prsa, když začínalo mlíko. Pořád bych se musela prosit o nějaké hadříky u sester ( jestli by měly ). Půjčovaly vychlazené gelové pytlíky a ty se dávaly na ručník a pěkně se to zabalilo a chladilo.
24. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ...to si taky přibalím..

@sukubka já byla ve Šternberku, v Šumpru by mě tam určitě nechali..ale když monitor nevykazoval nic mimořádného, tak proč by mě tam nechávali, že?...a navíc už mi zase nic není...si připadám jak simulant...tak mě sestra podarila, že si mám dát příšě sprchu a jestli to do půl hodiny přejde tak nic, jestli to nepřejde, tak mám přijet...jo jestli mi praskne voda a že to určitě poznám...
24. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen s tou nutelou si mi připomněla- včera sem viděla v Globusu 5kg Nutelu :grinning: mňam :grinning: . Sem přemejšlela, jestli jí někomu někoupím k narozkám nebo pod stromek, když já bych jí asi sežrala :grinning:
24. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já taky ještě furt nemám vyřešeno, zda kupovat teď věci pro případné problémy s kojením nebo počkat až jak to (ne)půjde. Právě nemám ani odsávačku mlíka ani žádné ty kloboučky, chrániče, gely apod.
24. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Ja jsem si rikala, kdyz tu holky zminovaly to nalivani a otikani prsou ... jenze v te porodnici si to do mrazaku stejne budu tezko davat co?

Tu nutelu jsem v globusu videla taky, ale rekla bych, ze pro me by to bylo dost nebezpecne .... vis co, kdyz uz se to jednou otevre :grinning:
24. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek