Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
koblizek.janinka
24. lis 2010
Ahojik holky muzu k vam nakouknout.... vidim,ze to tu zije v nasi diskuzi je dnes jako po vymreni-nikde nikdo a mi se by se tak chtelo si s nekym povidat x-)
madelen
24. lis 2010
@katcha. Tak to by asi byla moje smrt tak velká Nutela. Já bych ju sežrala najednou 😃
@terak
@katcha. - ty gelové pytlíky měli v porodnici v lednici, aspoň v Brně teda, a normálně je půjčovali. Zatím bych asi moc nenakupovala, ono se dá všechno dokoupit. Kojící kloboučky mají všude,někdo je vůbec neptřebuje, mě např. minule zachránily prsa tak už jedu vybavená. A třeba je potřebovat nebudu. A není to velká položka. HOlky, frčíme s malou na tancování a pak si jedu nadlehčit panděro do bazénu 😃
koblizek.janinka
24. lis 2010
Tak jsem si pocetla a preji vam vsem stastny a rychly porod x-) mejte se x-)
tuliberka
24. lis 2010
@monthy7 teda, tak když to čtu, tak nevím nevím, jestli poznám, kdy jet do porodky. :-N Ale co alespoň si zkontrolovaná a můžeš být v klidu 😉

@koblizek.janinka taky už to máš za pár, tak držím palečky! 🙂

U nás už je bílo a za měsíc Štědrý den, tak snad bude takyvé počasí i potom 😉 Jen teď mi to moc nevyhovuje, chtěla jsem zítra zajet za holkama do práce a na tom sněhu si v autě už jistá nebudu ]-(
lordicka
24. lis 2010
@madelen přes den zatím klid,ale já už je měla minulý týden a to bylo jen tak na 2 hoďky v noci ale dneska jsem čekala co bude, hrozně tě řeže podbřišek a stahuje se jako kontrakce bych řekla a tvrdne bříško, malá se v tu chvilku nehejbe ale pak jančí jak baletka, takže když ti trošku přestane břicho nedá ti spát mimčo, no byla to paráda a proto za odměnu jsem si udělala ty palačinky a byli s nutelou a druhá půlka s marmeládou ta je pro manžela k večeři 🙂)))
lordicka
24. lis 2010
@terak když se otevře tak se sní jako dnes u nás 😃
monthy7
24. lis 2010
@tuliberka ...sem jim tam taky dnes říkala, že teda už nevím jak bych to měla poznat.... 😕
terak
24. lis 2010
@lordicka To jste doufam nesezrali tu petikilovou 😃 😃 😃 😃 😃
zuya
24. lis 2010
A když odteče plodovka tak jet ihnet ???? =-) =-) =-) já taky vubec nevim kdypak mám vyrazit ......
sukubka
24. lis 2010
holky vy mě chcete zabít?já tedka sedla a musela jsem začít jíst nutelu jak ste mě nažhavily a to sem před chvíli dovečeřela a už jsem to do sebe ani nemohla nacpat.Manža mi říká že jsem fakt jak popelnice,ale kdo má odolat že?

@monthy7 takže řekli že jak odteče plodovka 100% to poznáš?to jsem teda zvědavá na sebe.Já se fakt bojím abych to poznala!

@zuya tak to právě taky nevím zda jet hnedka rto musíme počkat co napíšou zkušené holky x-)
terak
24. lis 2010
@zuya Kdyz odtece plodovka, tak jet okamzite, na nic necekat!!!!! Miminko uz neni chranene, takze kdyz by nebyly stahy, tak to zacnou vyvolavat.

terak
24. lis 2010
Holky co ja bych tak zdlabla .... uz od 4 varim manzelovi luxusni gulasek, ale ja z toho nic mit nebudu. K veceri banan, jablko a piskoty a neskutecna chut sezrat neco nezdraveho.
monthy7
24. lis 2010
@terak jj, tak tak.....
lordicka
24. lis 2010
@terak ne jen tu obyč malou 😞 a bylo jí málo 😃
terak
24. lis 2010
@lordicka Bud rada!!!! Ale je pravda, ze ja se na tu velkou divala, ale to fakt nikam v kuchyni neschovas, takze je na rane a jak rikam, to by nedopadlo dobre. Jsou chvile, kdy jsem fakt prasatko, takze bych byla schopna si to vzit k TV s naberackou 😃
monthy7
24. lis 2010
@terak ..tak kdyby ta naběračka měla díry, tak by ti toho půlku popadalo... 😃
monthy7
24. lis 2010
děvčátka, to mi řekněte, že žádná doprčic nepřibíráte?....to by ste mě naštvaly...protože já se čoko vyhýbám - samozřejmě nechtěně - a váha jde velmi zvesela a neustále ku 100.... :-| :-| :-|
katcha.
24. lis 2010
@monthy7 hele, já si říkám, že už to mám za pár, tak už na tu váhu ani nelezu. Přibrala sem 20 kilo, možná víc. A co. Akorát u mudry ve mně vždycky jednou týdně trochu hrkne, no pozítří tam jdu stejně naposled. A čokoládka večer k telce prostě musí být 😃
monthy7
24. lis 2010
@katcha. samozřejmě na nervy, že 😎
monthy7
24. lis 2010
tak já si jdu udělat popcorn k "dokonalému světu" 😉
lordicka
24. lis 2010
@terak 🙂)))
terak
24. lis 2010
@monthy7 Bud v klidu, pribrala jsem 20 kilo, z cehoz predpokladam, ze mimino a veci kolem jsou tak deset a ostatnich deset je nutela a speky na prdeli 😉 Spoleham na kojeni a zumbu 😃

terak
24. lis 2010
@monthy7 Nesol to a mas super popcornovou dietu 😃 😃 😃
monthy7
25. lis 2010
hele @terak do Zumby už jsi chodilA? já se totiž taky chystám navštívit kurzy Zumby...páč před televizí trdlovat ... :-N...
terak
25. lis 2010
@monthy7 nechodila, budu chodit. Ono se to tak nejak objevilo, az kdyz jsem byla tehotna, takze jsem to nestihla. Ale je to urcite super na zformovani postavy a hlavne na fyzicku
monthy7
25. lis 2010
@terak ...no právě, taky je to výborný na plácání, když není člověk moc pohybově nadanej....ale stoupne si do zádu, sice jsou po celé zdi zrcadla, aby se člověk viděl.. 8-( ...ale aspoň má pocit že ho nidko nevidí.....
no jak jsem psala, chcu to zkusit taky....tak uvidíme...pak si napíšem, jak umíme trdlovat...
katcha.
25. lis 2010
Ahoj, koukám, že zumba je teď hotová masová vlna. Chodí na ní strašně hodně známejch a každej si to chválí a prej se u toho i natlemí. U nás dneska minus 2 a sluníčko.
katcha.
25. lis 2010
Fuj, on mi tam skočil už 40.tejden :-o . Ale měla bych být 39. No jestli vše dopadne podle plánu, vrhnu přesně za týden.
lordicka
25. lis 2010
@monthy7 každej říká, že poslední týdny nepřibereš a já teda najednou přibrala skoro 3 kg, takže asi k porodu půjdu se 14kg nahoře
lordicka
25. lis 2010
@monthy7 u nás je Zumba dokonce i ve vodě, tak jsem taky na to zvědavá, chtěla bych zkusit i tu na souši i tu ve vodě, ale mě teda před těhotenstvím očaroval jumping ale ten se může až po kojení, tak snad se pak k tomu vrátím a moc se na to těším 😉

Začni psát odpověď...

Odešli