• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Ahojik holky muzu k vam nakouknout.... vidim,ze to tu zije v nasi diskuzi je dnes jako po vymreni-nikde nikdo a mi se by se tak chtelo si s nekym povidat :dizzy_face:
24. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Tak to by asi byla moje smrt tak velká Nutela. Já bych ju sežrala najednou :grinning:
@terak
@katcha. - ty gelové pytlíky měli v porodnici v lednici, aspoň v Brně teda, a normálně je půjčovali. Zatím bych asi moc nenakupovala, ono se dá všechno dokoupit. Kojící kloboučky mají všude,někdo je vůbec neptřebuje, mě např. minule zachránily prsa tak už jedu vybavená. A třeba je potřebovat nebudu. A není to velká položka. HOlky, frčíme s malou na tancování a pak si jedu nadlehčit panděro do bazénu :grinning:
24. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pocetla a preji vam vsem stastny a rychly porod :dizzy_face: mejte se :dizzy_face:
24. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 teda, tak když to čtu, tak nevím nevím, jestli poznám, kdy jet do porodky. :sweat_smile: Ale co alespoň si zkontrolovaná a můžeš být v klidu :wink:

@koblizek.janinka taky už to máš za pár, tak držím palečky! :slight_smile:

U nás už je bílo a za měsíc Štědrý den, tak snad bude takyvé počasí i potom :wink: Jen teď mi to moc nevyhovuje, chtěla jsem zítra zajet za holkama do práce a na tom sněhu si v autě už jistá nebudu :angry:
24. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen přes den zatím klid,ale já už je měla minulý týden a to bylo jen tak na 2 hoďky v noci ale dneska jsem čekala co bude, hrozně tě řeže podbřišek a stahuje se jako kontrakce bych řekla a tvrdne bříško, malá se v tu chvilku nehejbe ale pak jančí jak baletka, takže když ti trošku přestane břicho nedá ti spát mimčo, no byla to paráda a proto za odměnu jsem si udělala ty palačinky a byli s nutelou a druhá půlka s marmeládou ta je pro manžela k večeři :slight_smile:)))
24. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak když se otevře tak se sní jako dnes u nás :grinning:
24. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ...sem jim tam taky dnes říkala, že teda už nevím jak bych to měla poznat.... :fearful:
24. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka To jste doufam nesezrali tu petikilovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když odteče plodovka tak jet ihnet ???? :confused: :confused: :confused: já taky vubec nevim kdypak mám vyrazit ......
24. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy mě chcete zabít?já tedka sedla a musela jsem začít jíst nutelu jak ste mě nažhavily a to sem před chvíli dovečeřela a už jsem to do sebe ani nemohla nacpat.Manža mi říká že jsem fakt jak popelnice,ale kdo má odolat že?

@monthy7 takže řekli že jak odteče plodovka 100% to poznáš?to jsem teda zvědavá na sebe.Já se fakt bojím abych to poznala!

@zuya tak to právě taky nevím zda jet hnedka rto musíme počkat co napíšou zkušené holky :dizzy_face:
24. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Kdyz odtece plodovka, tak jet okamzite, na nic necekat!!!!! Miminko uz neni chranene, takze kdyz by nebyly stahy, tak to zacnou vyvolavat.

24. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ja bych tak zdlabla .... uz od 4 varim manzelovi luxusni gulasek, ale ja z toho nic mit nebudu. K veceri banan, jablko a piskoty a neskutecna chut sezrat neco nezdraveho.
24. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jj, tak tak.....
24. lis 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ne jen tu obyč malou :frowning2: a bylo jí málo :grinning:
24. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Bud rada!!!! Ale je pravda, ze ja se na tu velkou divala, ale to fakt nikam v kuchyni neschovas, takze je na rane a jak rikam, to by nedopadlo dobre. Jsou chvile, kdy jsem fakt prasatko, takze bych byla schopna si to vzit k TV s naberackou :grinning:
24. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..tak kdyby ta naběračka měla díry, tak by ti toho půlku popadalo... :grinning:
24. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka, to mi řekněte, že žádná doprčic nepřibíráte?....to by ste mě naštvaly...protože já se čoko vyhýbám - samozřejmě nechtěně - a váha jde velmi zvesela a neustále ku 100.... :unamused: :unamused: :unamused:
24. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 hele, já si říkám, že už to mám za pár, tak už na tu váhu ani nelezu. Přibrala sem 20 kilo, možná víc. A co. Akorát u mudry ve mně vždycky jednou týdně trochu hrkne, no pozítří tam jdu stejně naposled. A čokoládka večer k telce prostě musí být :grinning:
24. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. samozřejmě na nervy, že :sunglasses:
24. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si jdu udělat popcorn k "dokonalému světu" :wink:
24. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Bud v klidu, pribrala jsem 20 kilo, z cehoz predpokladam, ze mimino a veci kolem jsou tak deset a ostatnich deset je nutela a speky na prdeli :wink: Spoleham na kojeni a zumbu :grinning:

24. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Nesol to a mas super popcornovou dietu :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele @terak do Zumby už jsi chodilA? já se totiž taky chystám navštívit kurzy Zumby...páč před televizí trdlovat ... :sweat_smile:...
25. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 nechodila, budu chodit. Ono se to tak nejak objevilo, az kdyz jsem byla tehotna, takze jsem to nestihla. Ale je to urcite super na zformovani postavy a hlavne na fyzicku
25. lis 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...no právě, taky je to výborný na plácání, když není člověk moc pohybově nadanej....ale stoupne si do zádu, sice jsou po celé zdi zrcadla, aby se člověk viděl.. :rolling_eyes: ...ale aspoň má pocit že ho nidko nevidí.....
no jak jsem psala, chcu to zkusit taky....tak uvidíme...pak si napíšem, jak umíme trdlovat...
25. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že zumba je teď hotová masová vlna. Chodí na ní strašně hodně známejch a každej si to chválí a prej se u toho i natlemí. U nás dneska minus 2 a sluníčko.
25. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, on mi tam skočil už 40.tejden :astonished: . Ale měla bych být 39. No jestli vše dopadne podle plánu, vrhnu přesně za týden.
25. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 každej říká, že poslední týdny nepřibereš a já teda najednou přibrala skoro 3 kg, takže asi k porodu půjdu se 14kg nahoře
25. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 u nás je Zumba dokonce i ve vodě, tak jsem taky na to zvědavá, chtěla bych zkusit i tu na souši i tu ve vodě, ale mě teda před těhotenstvím očaroval jumping ale ten se může až po kojení, tak snad se pak k tomu vrátím a moc se na to těším :wink:
25. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek