• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
ted mi přišlo nové číslo maminky a ještě nemám přelouskanou tu předešlou bychly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka já taky ted za 3 týdny 4 kg mám 15 kg nahoře a vážim 70 :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya To prosincovy si beru do porodnice :grinning: 70 je krasna vaha, teda aspon na moji vysku a postavu. Asi nejhubenejsi jsem byla s 68 kily a to jsem nosila vel. tak 38. Doufam, ze se do leta narvu aspon do 42ky :angry:

25. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky jsem zvědavá jak to pujde dolu :slight_smile: ale uvidíme, taky jsem si říkala že si ho asi zabalím do tašky ...Máš ho předplacené nebo chodíš každý měsíc do trafiky?
25. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak koupila jsi si nějaký ochranný krém proti zimě pro mimi až pujdete na prochajdu?
já ted viděla od nivea baby tak nevim jestli ho mám koupit?
25. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya ee chodim si ho kupovat. Jo a dolu to pujde, ale blbe :grinning:

Mam krem od bubchenu, ale myslim ze je jedno jaky koupis. Ty kremy proti zime byvaji mastnejsi nez normal kremy, tak na ten oblicejicek mi to prislo vhodne. Tedy na tech 5 cm2 co mu budou vykukovat, az ho zabalim :grinning:
25. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to jo budou stejnak zakuklený , ale pro jistotku si ho koupím , a budu tím matlat i sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla
ja jsem koupila ten od nivei a strasne spatne se podle me roztira, tak jsem jeste vzala batole a to se mi zda lepsi, ale por. asistentka mi radila abych si kupovala vse od jedne znacky (ale sebamed nema do chladu :frowning2: )
25. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musím nějaký krém do mrazu pořídit, na malou jsem měla ten od Nivei, tak asi zase pořídím ten.
Holky, na váhu kašlete, hlavně ať je nám dobře a narodí se nám zdravá mimina :grinning: Já už přibrala taky 17 kg, nesmím se zapomenout zvážit v úterý až půjdu k doktorovi.

A dneska jsem přišla na supr kalorickou bombu :sunglasses: . Nutelu jsem si rozpustila v mlíku - takže pravý Nutelový kakaíčko, mňam mňam. Mlíko kupuju v automatu, tak je to celkem poctivý nechemický mlíko a když se to vylepší Nutelkou.....

A jak jste na tom se striema ? Mně se asi před 2ma dny už objevily.Doufám, že mi neporpsaká nějakým hrozným způsobem :unamused: . Minule to bylo celkem OK ale tentokrát nevím nevím. Pupíno mám opravdu obrovský :fearful:
25. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zatim jen jedna mala na boku, ale docela se toho bojim, bricho roste rychlosti blesku
z vahy si nic nedelejte, u hodne mamin je to voda a pak to po porodu spadne rychle, to nemusi byt ani pribrany tuk
25. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ty, ja te teda nechci vubec strasit, ale viz ze se to automatovy mliko, nepasterizovany, nesmi v tehotenstvi :slight_smile: Je to asi na stejne urovni, jako jist tatarak nebo plisnovy syry :frowning2:
25. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky jsem to chtela napsat, musi se pit prevarene
25. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak No ono by se to nemelo vubec :frowning2: Aspon co me doktorka varovala hned na zacatku. Ale tak @madelen je uz na konci, takze evidentne vsechno v pohode a ma nejakou lepsi snasenlivost. Je pravda, ze ja jsem se fakt vyhybala vsemu, plisnakum i carpacciu a to bylo peklo :grinning:
25. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Já zatím nemám strie žádný a doufám že se neoběví :confused: :confused:
25. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak koupím ten od nivei stojí kolem 100kč že
25. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jako děcko jsem pila mlíko přímo nadojený od krávy a nic mi nebylo. A to se ani nekontrolovalo, jestli není nějaký špatný. Teď ho kupuju asi 1/2 roku a taky nic a pije to i malá. Tím, že píšou, že se musí převařit, se jen jistí. Sushi si neodepřu i když obsahuje syrové ryby. NA tatarák nemám naštěstí chuť a plísňové sýry - takové ty echt plísňové, si taky občas dám. MOje tělo je asi zvyklé na tyto DOBROTY :grinning: , tak to snad do konce těhu nějak doklepu ve zdraví. Ale občas zajdeme na steak a to já si dávám téměř krvavý, jinak si nepochutnám :fearful: Asi jsem divná ale jsem prostě taková :unamused: Ale zase se těmito tovary necpu denně, jen občas :sunglasses:
25. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Tak tohle fakt zalezi na osobnim pristupu kazdeho cloveka. Ja jsem na to taky zvykla, ale je pravda, ze kvuli miminku jsem to vsechno prestala jist, protoze pokud neco, tak to neuskodi me, ale malymu. Taky mam docela blbou zkusenost s kampilobakteriozou a to kdyby se melo opakovat v prubehu tehotenstvi, tak bych to asi nedonosila. Ale vis co, ja cekam prvni, takze jsem si vsechny ty rady brala k srdci mozna az zbytecne moc. Ale v tehle fazi tehu uz se nemuze nic stat, tak je to jedno.

25. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya to já mám 73kg a začala jsem na 59 nebo šedesát myslím :grinning:
25. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: já mám krémík od Nivei a taky myslím,že to bude stačit, protože stejně s novorozencem můžeš jen do -5 na 20 minut a pak po šesti nedělí do -10 a snad na 30minut, takže asi moc procházek nebude :unamused:
25. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tak to máš taky v pohodě :slight_smile: ted mi psala kamarádka , termín měla už 17.11. a 23 .11 nastoupila na vyvolání a ještě furt nechce malej vylézt , podle ultrazvuku už má 4.20kg chuděra doufám že nebudu přenášet a rodit obříka :confused: :confused: :confused:
25. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya to je jak u mojí kamarádky ta porodila před 6 dny má chlapečka, porodila teda o 3 dny dřív než na termín ale klučina 56cm a 4,10kg chudák celá nastřihlá i roztrhlá, když mi volala, že mají Tomáška na světě brečela že rodila od středy od 16hod a porodila až ve čtvrtek v 11dopoledne. Tak jsem zvědavá co naše Hanička snad takovej cvalík nebude, mám termín 10 prosince, ale vůbec bych se nezlobila kdyby to bylo třeba už příští týden :slight_smile:
25. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ono je to fakt jedno jaky je ten krem, hlavne jen aby byl mastnejsi, aby se udrzel, takze bych rekla, ze staci uplne obyc modra nivea v krabicce. Ja jsem to koupila od toho bubchenu jen proto, ze mam celou sadu, tak aby mi to ladilo :D Ale az uvidim, ze to snasi dobre, tak asi taky prejdu na niveu, pozdeji. Ja stejne nepouzivam na sebe nic jineho...

@zuya No moje mamka prenasela me i segru dva tydny :( to je ten duvod, proc si chci pristi tyden nechat udelat toho hamiltona :frowning2:
25. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no to já bych taky brala o týden dřív, ale dr mi říkala že je maličká že nemusíím mít strach , ale ultrazvuk mi dála ve 31 týdnu tak co když tu váhu dohonila :confounded: :confounded: já sama jsme při narození měla 4kg a přítel dokonce 4.30 kg tak mám nahnáno :confused:
25. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya a teda musím říct, že jsem začala v těhotenství přibírat prořádně až skoro v 7 měsíci já chodila do konce 6 měsíce 2x týdně na cvíčo a hodně na prochajdy, protože máme aktivního pejsánka ale pak už mi to doktor zakázal a začali ty kg trošku přibírat a strie zatím žádný naštěstí ale mažu furt jak divá :grinning: a i po porodu budu nějákej měsíc mazat :slight_smile: kdo maže ten jede :grinning:
25. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak moje mamka taky přenášela mě , segru i bráchu :frowning2: :frowning2: muže to být dědičný , já bych ten hmat asi nechtěla ... to bolí ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky na sebe patlám niveu teď používám s Q10 aby ta pokožka byla pružná a hebká jak říkají v reklamě :grinning: ale hlavně mi voní
25. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka a co máte za pejsánka ? :slight_smile: taky máme roční štěndo takže taky musím chodit venčit ... doktorka mi říkala že když chodíš na pravidel¨ný procházky tak budeš mít rychlej a snadnej porod :grinning: :grinning: tak sem zvědavá ... před týdnem jsme dali s pesanama 8 km a já uplně v poho a pes a přítel kaput :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya malinko to bolí kamarádce to udělal a ještě večer porodila, moje mamka přenášela jen bráchu a ten šel klešťovým porodem a byl taky cvalík ale já šla o 3 týdny dřív a byla jsem 48cm a 2,80kg tak uvidíme :sunglasses:
25. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya a to si dala 8 km po rovině nebo nějaký terén? Já už teda kopce ani schody nemusim, se ploužim a stejně sem ufuněná.
Holky, pořizovala ste si některá odsávačku, příp. máte nějaké zkušenosti? Projíždím net a sem z toho celá tumpachová.
25. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya my už máme pětiletého jack russel teriera a ty jsi jak já, já jdu s ním na 2 hodky a vždycky manžel i Lordík jsou pak jak lemry a já jdu dělat buchtu k čaji :grinning: ale trošku se bojím až bude malá doma jak to pesan vezme
25. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek