• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@katcha. koupila jsem si Lovi sadičku za 250kč a má jí i kamarádka a je spokojená, jinak vím ze zkušeností od kamarádek které teď kojí že i avent je docela dobrá a medela, ale zatím bych koupila jen ruční, jako do rezervy, protože nevíš jak to bude s kojením, teda aspoň mi to říkají holky, jedna jí používala jen prvních 14 dní než se rozkojila a druhá jí používá už 2 měsíce a zvažuje že koupí elektrickou kolik má mléka
25. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. bylo to lesem takže pohoda příroda :slight_smile: , ne odsávačku nemám a zatim ji pořizovat nebudu až jak pujde kojení
25. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no musíte se mu taky věnovat aby se necítil odstrčený :slight_smile: , Já mám Anglickýho bullteriera takže je budu mít jak dvojčátka :slight_smile: ale Jack Russel jsou pěkně aktivní a neunavitelní psi vid?kamarádka ho má a je to pěkný číslo :sweat_smile: ... já jsem si z bulíka udála gaučáka :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya To jo, ale přeci jenom je 5 let zvyklí jen na úplnou pozornost a ze začátku prej v 6nědělí by neměl být v té místnosti co spí mimčo a to je naše ložnice a tam chrní i ten náš rošťák, ale snažíme se ho učit spát na chodbě na střídačku aby pochopil,že to není nic špatného spát sám a tak jsem zvědavá. Je hodně aktivní ale když se sním tu hoďku projdu je taky jak gaučák a nejradši by se furt mazlil, mazlítko jedno :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka já právě zvažuju tu elektrickou rovnou hlavně pro komfort. Ale já nad ní uvažuju nejen kvůli případným problémům s kojením, ale mám strach z těch různých možných zánětů prsů a taky se s tím dá od začátku uchovávat mlíko do zásoby, že jo. Když bych potřebovala pryč, tak aby nakrmil manžel. A kupujete nové či bazarové? Ty dudlíky a kloboučky se dají určo taky vyvařit ne? Právě ten Avent je cenově tak od 2.000 ale zas má třeba vychytávku jako manuální/ elektrický pohon, zase třeba Medela má za tu cenu dvojodsávačku, ale to zas nevim, jestli člověk uživí. U těch Tomme Tippe sem nenašla moc popisek. Je tolik druhů a já nevim, co od toho všechno chtít jako zákl. funkce a jako rozšířené funkce. Asi budu muset za nějakou zasloužilou matkou pro radu :grinning:
25. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Dedicny asi ne, ale rika se, ze urcitou podobnost mezi tehotenstvim svym a mamky muzes videt. A boli neboli ... jako to zalezi na tom, kde mas hranici bolestivosti. A uprimne ... po tom poslednim vysetreni co mi delal, uz nemuze byt nic, co by bolelo vic, takze ja jsem v klidu :grinning: A pokud by mi to pomohlo od vyvolavani oxytocinem a nevim cim vsim, tak at to klidne boli. A vubec, vzhledem k tomu, že se @monthy7 už od rána neozvala, tak jí možná ten hamilton zabral :wink:

@katcha. Kamaradka ma od tomee tipee a je spokojena, pry je fakt dobra. V porodnici ji pujcily tu od medely nebo jak se to jmenuje a rikala, ze tim neodsala nic.
25. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jo to jsme na tom stejně , to naše tele chrápe u páníčka pod peřinou, ale co jsem se tak bavila se známýma tak kupa lidí spějí se psem i s mimi v jednom pokoji ... my do postele mimi drát nebudem na kojení mám připravené parádní křeslo :wink:
25. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Jinak ja ti nevim ... ale kdyz se koji, tak se nesmi davat lahvicky, je to jiny druh sani. Dokonce i dudliky se maji davat, az jsi si v kojeni jista. Takze trosku nechapu, jak do toho chces angazovat manzela :grinning: :grinning: :grinning: Pri kojeni se ma treba i caj a pod davat na lzicce.
25. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. já mám bazarovou ale myslím, že na začátek je fakt lepší a bude stačit ta manuální jak jak chceš :wink:
25. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak souhlasím já mám speciální lžičku kterou můžu nastavit na lahvičku stála asi 40kč
25. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka A da se tim nakrmit jako normalne z odstrikaneho mlika, nebo je to treba fakt jen na ten caj?
25. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Já taky nechci mimčo do postele, oni si prej pak hodně zvykají být u tebe a nechtějí pak usínat v postýlce, na kojení mám křeslo i polštář a v obýváku gauč :slight_smile:)) a pro malou máme postýlku (i zavinovačku kdyby se jí zdálo že má na začátek moc prostoru okolo sebe :grinning: ) a košík, křesílko takže si myslím, že jí to bude stačit :wink:
25. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak proč k tomu teda prodávají ty zásobníky? Myslela sem, že se tím pak dítě krmí... :confused:
25. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak právě se dá tím i to mlíčko koupila jsem si to přímo k tý odsávačce, ale je to jen na to aby si to dítě prej nezvykalo na obyč dudlík, protože pak by mohlo zlenivět a na prso se nebude chtít přisávat protože to bude pro něj težší než na obyč lahvičku my říkala ta pani v obchodě a i por. asistenka na kurzu když jsme byli tatínek u porodu, a spíš si myslím,že to budu využívat jen když třeba budu mít popraskené bradavky nebo když budu potřebovat odejít na delší dobu, ale vzhledem tomu, že manža je až do večera v práci budu kojit jen já :grinning: jestli teda budu mít :wink: mléko
25. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. a myslíš ty sáčky nebo lahvičky? sáčky jsou do mrazáku a kámoška je moc nepoužívá zatím prej využila jen jeden sáček a to když jí bylo špatně a manža měl celý den směnu
25. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no právě mi jsme si tak naučili do postele Aronka od štěnátka a ted ho od tamtud ne a ne dostat ! ani do kosíku nechce :confounded: to bych mu ho musela přivázat k zadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže mimi do postýlky a nebo do košíku na kolečkách :grinning:
25. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jinak prej se má mlíčko podávat i třeba stříkačkou ale to mi přijde těžší než ta lahvička s lžičkou :confused:
25. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya :grinning: :grinning: Lordík v pelíšku zůstane ale občas v noci zkouší jako kňučet za dveřma a to mi je ho pak líto hrozně a musím se držet abych mu neotevřela, my máme ještě prosklený dveře a ten jeho pohled no takže já jsem asi větší měkkouš :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka to jo když na mě hodí ten psí smutnej ksichtík, herec jeden tak sem taky na měkko :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya jdu se sním projít už je náš čas :slight_smile: tak s tady zatím mějte a večer se vrhnu asi na vánoční výzdobu když je příští neděle už advent a aby třeba Haňulka už přišla do vánočního ať si připadá jak andílek :grinning:
25. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka myslela sem ty lahvičky, sáčky ani neznám
25. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. To jsem pochopila, ze je na to, kdyz mas mliko, ale nejde ti kojit, tak odstrikavas... treba kdyz jsou vpaceny bradavky nebo tak. Ale jak ted psala @lordicka tak to mozna jde i tou lzickou, to ja neznam. Jinak nevim k cemu to tam je. V tech porodnicich je to logicky, tam tvoje mliko muzou davat jako prikrm jinym miminkum, ale doma ... mozna na mrazak a na horsi casy :grinning:
25. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ze ona ta @monthy7 fakt rodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jenže v mrazáku to vydrží jen 2 měsíce a asi by člověk musel mít fakt hodně mléka, ale to nikdy nevíš do předu
25. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak určitě ani písmenko od ní není :sunglasses:
25. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tak ta je jasna ... hlavne ze mi jeste rano psala, ze se vsechno zastavilo a nic se nedeje... ze jde dnes na kontrolu a rekne doktorovi, ze to nechaji na toho tretiho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dočítám a dočítám zase jste štěbetaly co?
já doted nabrala 12kg ale zítra jdu zase na gyndu tak myslím že další 2kg přibudou,protože jsem taky měla nutelovou mánii.Dneska jsme byli nakupovat v kaufu tak jsem nutelu přikupila do zásoby a vledničce se na mě směje kondenzované mléko salko:slight_smile: to taky miluju :dizzy_face: ale sním ho až zítra dneska by mě to asi už zabilo!

Jinak krém na obličej pro malého mám od weledy ale jak se roztírá nebo co to nevím nezkoušela jsmeho a zkušenosti s ním nemám jen mi ho poradily v lékárně tak uvidím!
25. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky dneska jsem měla zase takové jako by stahy v břiše nebo křeče ale jen tak minutku a pak už celý den nic to jsou ti poslíčci?a za jak dlouho je po nich cca porod? :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monthy fakt rodí? :confused:

Já jdu zítra do poradny a na monitor, jsem zvědavá, co mi poví ... Ale podle mě se nic neděje ..
K váze, jsem na krásné +desítce :slight_smile: Ale kolem pupíku už je kůže dost napnutá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka taky jsem si říkala že už se od rána Monty neozvala , :grinning: tak snad moc netrpí a zvládne to
:slight_smile: jinak jdu zítra taky na kontrolu a na monitor....ty jsi přibrala jen 10 kg ? není to málo ???dopřej mimískoj něco kalorickýho :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek