• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka taky mě tam dnes parkrát píchlo , ale že by to měli bejt poslíčky mě nenapadlo :grinning: :grinning: já fakt nepoznám až budu rodit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya hele, dnes jsem pořád chodila a hledala co bych si dala. Naposledy to byly celé Mentosky ... :grinning: :wink: A už mám za sebou druhou večeři. :wink:
Já poslíčky ještě neměla taky a obavy z toho, kdy jet do pordky mám taky ... No snad to holky nějak poznáme :sweat_smile: Nejlepší je asi ta plodovka, ale vlastně Monthy nepoznala ani to :wink:
25. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya já to taky nepoznám :slight_smile: to bude akční no fakt snad nezhuntuju pak celou porodnici zbytečně,nejlepší by fakt byla ta plodovka,ale jak píše @tuliberka monthy to taky nepoznala :dizzy_face:

@monthy7 jestli rodíš tak at je porod co nejrychlejší,myslíme na tebe a napiš jestli je to teda ten chlapeček nebo holčička :dizzy_face:
25. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Neni to malo, Lucka je hubenour, vzdyt se koukni na fotky :grinning:

@tuliberka Nevim jestli rodi, to nebyla zadna overena informace. Posledni co mi psala, tak vcera rano, ze jde znovu na monitory, ze se pres noc vsechno zastavilo a nic se nedeje, a ze doktorovi rekne, ze to chce nechat az na toho 3.12. Ale zatim se vzdycky ozvala kazdy den, takze bych rekla, ze uz je z ni mamina :wink:

Holky ja teda nevim, ale me zacalo neco rano odtikat po noze :confused: Jako moc toho nebylo, no ale nevim teda co s tim ... do porodnice jet mi prijde zbytecny. Asi pujdu vysat a umyt podlahu, kdyby naaahodou neco, at je tu poradek. A vecer chceme jit na rozsveceni stromku, na vanocni trhy a do kina na toho harryho pottera. Jestli me ten nas Tomasek nevzal za slovo, kdyz jsem mu rikala, at pocka na kino a ze v sobotu rodime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevite nahodou nekdo jak je to s tim skakanim na mici v porodce ve sprse? Trochu me desi, ze tam neco chytim. Jsem asi trochu moc uzkostliva, ale kdyz na nem kazdej skace nahej.... Uplne neverim tomu, ze to peclive vsechno po kazde mamine dezinfikujou. Co kdyz nekdo prede mnou neco mel. Nebo se tam na to dava nejaky to mensi zeleny nemocnicni prosteradlo?
26. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ehm ... rekla bych ze proto si tam mas vzit ten svuj rucnik :wink:
26. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no vidis, takze pocitat s tim, ze si ho uz neodnesu (nejakej starej) a dat si ho pod sebe na mic. To zni celkem rozumne. To me nenapadlo, myslela jsem, ze to mam jen pro sebe do sprchy. Nam na FNKV takovy informace nikdo nerekl.
26. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda těch 14 dní mi přijde tak dlouhých ....
26. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ma do terminu 5 dni a taky se to vlece.........
26. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Tak urco si ho odneses, ale vezmi si igelitku :grinning: Ja si tam beru maly rucnik presne na tyto veci a pak osusku do sprchy. A beru si ale tasku vyhradne na porodni sal a manzel mi pak kufrik hodi az na pokoj.

26. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já mám taky jeden malej ručník a osušku ale mám vše jen v jednom kufru na kolečkách jako kdybych se chystala na dovolenou :grinning:
26. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky mam batuzek co mam jen veci k porodu a pak tasku se zbytkem veci co budu potrebovat az pak. Ja jsem moc stitiva, pocitam ze ten rucnik uz tam necham. Koupila jsem si i desinfekcni sprej co je na ruce, ze si tim postrikam prkynko az mi budou davat klistyr a pujdu na wc. Abych se nemusela bat sednout si.........
26. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak já si myslím, že mi to v té chvíli bude vše úplně jedno, že se spíš budu soustředit na tu bolest a na to abych to něčím urychlila a měla malou už v náručí :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak No rekla bych, ze az poletis po klystyru, tak tohle bude posledni vec, na kterou si vzpomenes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ja mam taky kufrik na koleckach. A byla jsem ve stredu na monitorech, mezi tim prijaly 4 holky a vsechny mely kufrik na koleckach, takze nebudes za exota, neboj :slight_smile: A ja si teda tech rucniku beru hodne. Jeden maly a jeden velky na porodni sal (to pak manzel odveze domu vyprat). No a pak do kufru jeden velky do sprchy a dva male. Jeden na spodek, druhy treba na oblicej. A jeste mam takove ty jednorazove zinky z lekarny na umyvani.
26. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem na to hodne vysazena, takze to budu asi resit i v bolestech :slight_smile:. Navic na FNKV jsem zjistila ze jsou hodne cizinci co se tyce maminek. A tak mam trochu pochybnosti..........
26. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Jako na ten mic bych si asi nesedla, ale ten zachod atd. to snad nebude problem ne? Ale chapu, jestli s tim mas problem... tak na tom porodnim pokoji jsi sama ne, takze si to vydezinfikujes jak te "ubytuji" a pak uz tam celou dobu budes chodit jen ty.
26. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY TAK @monthy7 NERODI, ALE DELA PALACINKY!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V obci o 100 lidech jim pry vypadl internet :angry:
26. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to spoleham :slight_smile:. Kde rodite vy, holky?
26. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: palačinková královna
26. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak já rodím v Ostrově u Karlových Varů a teď moc maminek nerodí, když jsem tam byla před týdnem, moje kámoška byla na pokoji úplně sama a to tam měla každá maminka jak jich bylo málo, to měla super, takže uvidíme, ale jinak kdyby to šlo chtěla bych nadstandart abych nemusela přes chodbu na záchod a do sprchy :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
haló... :sunglasses:...dělám palačinky :grinning:
26. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadl nám jen internet, a jsem pořád 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Já mám na kolečkách tašku. Je dost dobrá a vypadá elegantně :grinning: Lepší, než se táhnout s nějakou klasickou taškou přes rameno. Teda, už jsem se těšila, že monty po neděli napíše, že už to má za sebou a je doma a ona je ještě celá :grinning:
@lenulkak Já jsem taky štítivá ale při minulém prodou mi bylo všechno jedno a byla jsem ráda, že jsem vůbec na záchod došla. NA balon do sprchy minule nedošlo ale beru staré ručníky, které se dají přestřihnout a sednou ve sprše na ně. NA suchu se dají jednorázové podložky.

Pokud bude místo v Brně Bohunicích, tak bych ráda jela tam. Ale tady je všude narváno, tak uvidíme.
26. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...řeklo se že se bude rodit až v prosinci, ne? :unamused: ....
26. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen přijeď do Šternberka, tady nemají do čeho píchnout.... :grinning: :grinning: :grinning: ...je tady 26lůžek a je to nově zrekonstruovaný...a nadstandart za 500Kč
26. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 to je jak u nás taky nově uděláno, skoro prázdno, a kolik stojí u vás tatínek u porodu? u nás 250 Kč a přímo ve Varech o 13km dál 800kč docela mi to přijde přehnaná částka
26. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka myslím, že 350Kč....taky to mohli zaokrouhlit, co :cry: ...no v těch Varech už to trochu přehání, ne?....a to je tam o to vyší i ten nadstandart?
26. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka No v Brne tatka 500,- porodni nadstandard 500,- ale nadstandard na sestinedeli 1200,-

Na ten jsem chtela, ale kaslu na to, radsi si koupim pekne kozacky :grinning:
26. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas 550,- za tatinka. V Praze je to vsude drahy. Ale zas mam nadstandard zadarmo, protoze mamka je zamestnana v nemocnici a rodini prislusnici za nadstandard neplati.
26. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek