• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak ...týjo tak to už je pěkná pálka, to to tam nemůže ani nikdo využívat....
....tak to bych si taky radši nechala na svoje Mustangy... :zipper_mouth:
26. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz mate nekdo poslicky? Ja asi tyden. Doktor rikal, ze od prvnich posliku to do tydne bude. Tak ja uz pocitam ze kazdym dnem. Nechtelo by se mi prenaset.
26. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ne nadstandart stojí taky ve varech 500 ale nemáš ani na pokoji záchod ani koupelnu, takže mi to příjde trošku fakt přeháňka :angry:
26. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak já měla poslíčky předevčírem celou noc a včera jen 3 hodiny, ale kámoška je měla 3 týdny před porodem, a poslední týden jí začala odcházet zátka, ono je to u každýho jiný bych řekla
26. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to uz jsem si myslela, ze to mam za par :slight_smile:. No skoda. Ale treba to prijde na cas :slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka ...no tak to jo.....u nás je WC aji sprcha na pokoji, proto bych ho chtěla, ale přidělujou ho tak jak to přijde, takže si tho dopředu zamluvit nemůžeš :confounded:
26. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 - Že bych si udělala předporodní vejlet :grinning: ? Kdyby ten termín šel naplánovat, věř tomu, že bych jela jinam. Tady ti brňáci mě štvou, jsou celkem nepříjemní, všechno šíleně drahý a navíc narváno. A ke všemu i přes ty vysoký ceny nadstandardů je mají taky obsazený a je o ně boj......Přitom jsou to malý kamrlíky, kde je jen postel pro maminu, přebalovák a když se tam dá vozíček s mimčem, je plno. + teda stolek a židle pro návštěvy a maličká TV. Na WC není ani toaleťák za ty prachy. Stěny jsou jako z papíru, takže slyšíš úplně všechno.
26. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 v Ostrově je to taky tak, koupelna se záchodem na pokoji a taky si ho nemůžeš objednat, tak uvidíme kolik nás tam bude, zatím tam moc maminek není
26. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte mi co koupit manželovi k vánocům, parfém a svetry a oblečení má tak já už nevím mám maximálně 2000kč a nevím co mu koupit :confounded: a na internetu teda žádná rada, buď drahý sekačky a elektronika a nebo nějaké to gelové mraveniště, chtěla bych mu něco koupit ještě aby dostal jako od ježíška, když ode mě bude mít Haničku :wink:
26. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás je to samý. Pokoj má největší rozměr na výšku (jsou tam vysoký stropy) :slight_smile:. A u nadstandardu myslím taky wc a sprcha jen pro tento pokoj, ale přes chodbu (nebo to tak aspoň bylo na tom oddělení co jsem ležela jako těhotná kdyz jsem byla hospitalizovaná asi před 3 měsící). To asi bude na šestinedělí stejné. Bojím se, kdyz půjdu na wc nebo do sprchy nechat tam mimčo samotné. Nebo se to pokaždé má hlásit sestřičcce? Nevím.
26. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ...já mám posli pořád...
26. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Při minulým porodu jsem odcházela z posledního monitoru od dr. s tím, že kdo ví, kdy porodím, že to vůbec nevypadá. A malá se přihlásila přesně v termínu, ani jsem už nemusela na kontroly do špitálu. Bez poslů, ani já sama jsem tomu nevěřila, že už budu rodit. Chodila jsem kolem baráku se psem a myslela si, že to rozchodím. Až byly kontrakce po 2 min, tak na mě manžel houkl, ať neblbnu, že to je asi opravdu ono a jeli jsme do porodky. Já v tu chvíli tomu vůbec nevěřila, že to bylo tak z ničeho nic.... Kamarádka rodila týden předemnou a z porodky ji asi 3x vrátili s tím, že nic a to měla bolesti taky celkem pravidelně. Trvalo jí to cca 4 dny, než si ji tam nechali.
26. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel si přál knížky a nějakou deskovou hru (takový můj sběratel deskových her). A taky nějaké háčky a krmítka na rybaření. Na ty hry a knížky už teď nebude mít čas, ale nechtěla jsem mu brát iluze, tak mu to Ježíšek přinese. :slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ...už asi 2měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ten můj nerybaří a teď si zrovna stáhl nějákou hru na PC kterou moc chtěl, takže to mi ten dárek vyfoukl :angry:
26. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslela deskovou hru jako Carcassonne, Osadníci, Agricola tad. Pocitacovy hry jsou mor, od toho bych ho pak nedostala :slight_smile:.
26. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak já jsem to pochopila ale na to on neni on má rád na PC ale ne střílečky nějáký ty strategie a nebo takový že máš rybičku bludišti a musíš jí dostat ven a nebo něco podobnýho, mě někdy teda spíš přijde že jen kouká na obrazovku a to je vše,ale on říká,že přemýšlí :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka No tak to je dobry :slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 To by ses divila, ty nadstandardy jsou vecne obsazeny. Asi to chapu u maminek, ktere tam chudery musi byt po nejakem blbem porodu delsi dobu. Ale ja doufam, ze tam budu max ty tri dny, takze botickyyyyyy :slight_smile:

26. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krasne .... v jednu chvili mas na ucte 20 000 a ve druhou chvili tam neni nic :grinning: Aneb, at zije hypotecni banka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...tak dlouho?...já doufám, že se tam ani neohřeju,...tak si taky koupím pak ty Mustangy...ještě že nám dají ještě ty prachy za ty mimina, co?...jinak by sme neměli co na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ehm ... taky s tim tak trosku sobecky pocitam :grinning: Prece jen, ty boticky, kabat, svetr a kosmetika po porodu na strie, to bude neco stat :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak...tos jako už utratila?...a to nemáš ještě ty boty?
26. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..nj, novopečená maminka musí být krásná...co naplat...chudiny holky, co už si po novým roce nebudou moct nic dovolit, žádný boty, žádnej kožuch.,,,, :cry:
26. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele...já už jsem ve 40tt.... :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jo utratila, ne boty nemam, mam hypoteku :grinning:

26. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..a kdybys měla ještě 2jky...jako dvojčata....tak by sis mohla ještě k tomu koupit i kožešinovou čepicu!
26. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..tak tu mám taky na 25let...ale to mi to mimino nezaplatí :cry: :cry: to bych jich musela mít....těch mimin, při tom co teď dávají to jest 13.tis/mimino.....tj. 153 846 mimin...myslíš že se to dá zvládnout?
26. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 čepicu mam už pletenou, ta stačí :grinning: Ale ten kabát to bude chtít. Já mám totiž jen takové bundičky typu ... hupky dupky do auticka, prebehnout do kancelare a pak zpatky ... zadny zbytecny zdrzovani v mraze :angry: To na hodinove venceni ditete v zime moc neni.
26. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 My na 30 :( Ale to je jedno, aspon bydlime a bydlime tak, jak jsme chteli. Takze ja platim hypo a manzel vsechno ostatni, takze i boticky, kabatky atd. A je to dobre, protoze u me se penize nikdy moc dlouho neohreji. Mam velmi pozitivni vztah k obehu penez :grinning:
26. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek