• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak ...tak to je dobře, jinak by se ty peníze nedostaly do oběhu a my ostatní by sme mohly utřít hubu...takže pěkně utrácej....ať se to dostane i ke mě!....
26. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jsou všichni?...vždyť je po obědě a má se odpočívat... :astonished:
26. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ja teda uz od rana makam :frowning2: Musim popredavat projekty, nez pujdu rodit :grinning: A vubec se mi nechce do te porodnice, od rana nic, budu tam za hypochondra
26. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla taky za hypochondra...to nevadí...to prej bude víckrát...
26. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky od rána makám,peru záclony, vařím, šiju povlečení do postýlky...no ateď jsem si dala Mars a asi půjdu se psem ven...a taky se mi nechce.... :confused:
26. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..takže sme na tom stejně... :sunglasses:
26. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak prace dodelana, aspon pro dnesek. Jdu umyt podlahu a vypravit se do porodnice. Pak jdeme na rozsveceni stromku, na vanocni trhy (= na TRDELNIK!!!!!!!) a pak do toho kina.

Takze se pro dnesek asi loucim, uzij si prochazku a moc to neprehanej s uklidem :wink:
26. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Kde už jsou trhy, na Svoboďáku ? Taky bych si dala trdelníka ale tak daleko asi nedojdu. Jezdí tam šaliny i teď ? To bych tam popojela až půjdu k dr. A na Harryho jsem taky chtěla jít, ale nejsem si jistá, že bych tam vydržela sedět 2 hodky. Tak pak napiš, jestli to stálo za to a jak jsi to zvládla.

@monthy7 - až budeš mít doma uklizeno, můžeš dojet k nám. Mně se vůbec nic nechce dělat :grinning:
26. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy,
tak sem dneska byla naposled u mudry. Jestli do Čt neporodim, jdu ve Čt už na vyšetření do špitálu. Dostala sem od sestřičky nějakej dárkovej balíček. Tak teď se děj vůle boží. Dneska si jdem se známýma sednout na véču, obávám se, že to bude naše poslední takováto "sešlost".
26. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. ..a copak bylo v tom balíčku? já nic nedostala :frowning2:
26. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...aby se ti ty plány trochu nezkřížili, si tě nechají v nemocnici a budeš mít po trdelníku... :frowning2:
26. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda já vám úplně závidím že už jste v tom 40tt, mě už to nebaví :wink: šla bych rodit hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ahojky, taky se dočkáš :wink:
26. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já vím no... tak ven jít musí viď :grinning: ale ten poslední měsíc je mor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vidím že @monthy7 je pořád 2in1 já myslela že už jsi porodila :confused: a ono pořád nic,ale ber to tak že prosinec je krásný měsíc na narození miminka :dizzy_face:

já byla dneska na gynekologii+ na ozvách a doktor mi taky říkal že to na porod vypadá až kolem toho 20 prosince,takže na vánoce jsem tam jasná :grinning: no rači bych už byla na vánoce doma,ale nevím nevím no uvidíme!
holky kolik je ideální mít ty ozvy já na tom byla dneska poprvé a koukala jsem jak tam skákaly ty čísla a bylo tam pořád kolem těch 140.130 ale lítalo to třeba najednou na 150 a 115 atd no zmatek jak cosi ale doktor nic neříkal tak snad je to ok!

jinak mě i pobavilo jak ste tu řešili co si vzít na ten skákací balon,já teda řeším hodně věcí a porodu se děsně bojím,ale toto mě fakt nenapadalo ale rozesmálo mě to a je pravda že tedka jak ste o tom psali taky o tom uvažuju :dizzy_face:
26. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ..řekla bych že to čekání je nejhorší.... :confounded:
26. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jj jako "prasata na porážku" :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka já mám ozvy kolem 140---když jsem tam kdysi byla tak mi naměřili kolem 160-170 a to bylo moc, tak mi dali kapačku a pak se to zklidnilo taky na těch 140...tak myslím, že to je OK
26. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prej "Průměrně přiberou přiženy v těhotenství do 15 kilogramů. Z toho je pouze asi dvacet procent váš váhový přírůstek"
...hurá na Nutely....nejsme tlustý!!!!
26. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 fakt do 15kg a 20% je jen váhový přírustek?Tak to je supééér :dizzy_face:
tak to jsem ráda že malej má ozvy ok já se úplně bála a nechtěla jsem se ptát kolik je tak ideální když tam ten můj doktor není.Naštěstí už na další kontorle příští týden tam bude!
26. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ...no i když nevím, teď se mi zdálo, že ve vaně spíš sedí 76kilo sádla... :angry:
26. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 to mě se zdává taky je to hrůza,ale neboj my splaskneme :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 hm a nad 15kg? já mám už teď těch 15kilo a jsem jak gibon :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad 15kg už nemají tabulky, já mám 16 navrch... :sweat_smile:
26. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 aha :grinning: :grinning: no prdím na tabulky a dlabu nutelu :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka já sem teď spapala olivy :sweat_smile: ...no trošku výčitky mám..ale bylo to sillnější ne já... :unamused:
26. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Olivy??? tak ty mě ani nenapadly :grinning: :grinning: já mám spíš chutě na oříšky všelijaký.... coje vlastně v ořechách za vitaminy...že by mi třeba něco chybělo?
26. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ..jo ořechy jsou potřeba!!...ale ne pražený... :astonished: ....to ti asi něco chybí..."ořechy jsou zdrojem výživných látek a oleje"...já jednu dobu pořád jedla jablka...a snědla jsem jich třeba i 6ks....nevm co mi chybělo...teď jsem si koupila vitaminy, celý těhu jsem nic nejedla ateď mám problémy s dásněma... :cry:
26. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gyndař mi totiž říkal, že nemám nic brát, že to mimi je pak moc velký..no vidíš a stejně má 3200g....i bez vitamínů... :confused:
26. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek