• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@monthy7 jo dásně... jsem byla u zubajdy a prej mám těhotenský zánět dásní.....
tak to já právě nevěděla jistě s těma ořechama...tak to si hned zítra kupuju ořechy. Pražený nee...ani solený mi nejednou. já tak mandličky :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ...těhotenskej zánět dásní?..proboha co to má zase být?...jak se to léčí?
26. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to četla...http://www.i-zuby.cz/ustni-hygiena/zvysena-kazivost-zubu-a-nutny-zanet-dasni-behem-tehotenstvi/
tak to mám taky :fearful:
26. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 joo, prej je to celkem normálka, pokud se o to budem starat a masírovat i dásně, po porodu se to vrátí do normálu :wink:
26. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 byla tam flaštička NUK a pak 4 vzorky- Caro (ten kávovinový nápoj), utírací ubrousky, krém na strie a nějaký krém pro mimi. A spousta letáků.
Jinak ořechy nebo jablka- zlatý. Když mi příbuzné líčily, na čem ony ujížděly (rozumějte- před 20 lety, kdy žádné vitaminy nebyly), jedly omítku, hlínu a podobné dobrůtky :grinning:
27. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. ..tak to je pěknej balíček :sunglasses:
jak se vám dnes holky spalo? já nespala od 1hod do 4hodin...sem si říkala, že to není možný, že to na mě asi každou chvilu přijde...no a nic..ve 4hodiny jsem zabrala...do 7hodin...jsem dnes opravdu nádherná, vyspaná a plná života :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: dnes by to šlo... :pensive: :pensive: :pensive:
27. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Na svobodaku a na zelnaku, ale frontu na trdelnik jsem zadnou psychicky nevydrzela, byla by tak na 20 minut, lidi mraky. Ale ted uz to bude lepsi. HO stoji urcite za to, doporucuji :slight_smile: Jinak jsme vcera vyjeli na plany poplach do porodnice a predstav si, ze na tom parkovisti naproti obilnaku, jsme dostali boticku. Vis co jsme si dovolili? Manzel parkoval zadnima kolama na bahne, uz mimo vybetonovany parkoviste ..... kdyz prijeli policajti botu oddelat, tak se sami divili, co za magora tam tu boticku dalo, jakoze teoreticky je to spatne a nemeli bychom parkovat mimo vyhrazene parkoviste, ale ze nikomu nezavazime a nechapou, proc nam ji dali a hlavne, proc nedali jen pokutu. Tak nam museli vypsat slozenku na 400 na odstraneni boticky, ale jinak pokutu zadnou a jeste s manzelem pokecali. A auto, co stalo vedle nas jednim kolem na bahne, tak to nic nemelo. Dobry ze?

@monthy7 Nenechali, plodovka to neni, takze asi zatka. Ozvy taky dobry. Ale zrovna tam rodila nejaka zenska, ktera rvala jako kdyz ji na noze berou, to bylo strasny.... fakt jak kdyz zapichujes prase :frowning2: Pokud bych vedle ni lezela a rodla, tak ji normalne snad jdu naliskat at se uklidni, nebo nevim.

Takze do 15 kil jsou tri kila speku a pak vsechno co je nad 15? Auauauauau to bude bolet ta jarni dieta :angry:

27. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...tak já nevím co to z nás teče :confounded: ...každopádně některé ženské jsou jak nenormální, řvou pro nic za nic.... :sweat_smile: :sweat_smile:
sem zvědavá na sebe jak budu jak myška....třeba se budu stydět zařvat....to se mi taky stává :rolling_eyes:
27. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V nachodě tatínek 400kč u porodu a nadstandart 500kč na den ... já na narstandart taky kašlu ... snad mě přidělej na pokoj nějakou v poho maminu a ne nějakou hysterku poblázněnou :slight_smile:
27. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já taky chtěla jít ale po loňským roku a zkušeností na zelňáku jsem to vzdala letos. Lidi me ser** i v obchoďáku, tam bych to asi rozstřílela :grinning: :grinning: , ani na mikuláše tam nepůjdem, zařídili jsme se jinak letos :sunglasses:
mimochodem brněnská policie je někdy opravdu vtipná... :rolling_eyes:
@katcha. mě kamoška říkala že má děsnou chuť na písek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si z ní dělala kdysi srandu jestli ji spíš nevoní ty výměšky koček a psů :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já měla od pulnoci poslíky až do rána. V 6 jsme chtěli jet do porodnice, jestli to není porod, protože to bylo už po 5 minutách a pak najednou zabrala sprcha a kde nic tu nic. Takze jsme stále 2v1 a ja jsem utahaná jak kotě.
27. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ...no právě sem si říkala, jestli jsi zkoušela srchu.... :confounded:
já mám dnes dobrej horoskop :grinning: :grinning: :grinning: kdo je z vás vodnář?....Radostná událost vás dnes může potkat zejména díky rodinnému přírůstku.....tak máte stejnej jak já :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já jsem vodnář :grinning: :grinning: :grinning: tak že by jo :grinning: :grinning:
27. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ty si musíš ještě počkat...ještě máte s prďolou čas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 No ja si myslim, ze rvat nebudu, ale budu strasne sprosta :grinning: Vzdycky kdyz jsem spadla z kone a neco si natloukla, tak to bylo samy kur.... dopr.... a tak. Na to bych asi PA mela upozornit ze? :grinning:

@kaaatinka Tak to ja uz na mikulase nestiham :grinning: :grinning: :grinning: Skocime tam nekdy v tydnu. Ja proste CHCI trdelnik!!!!

27. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jinak .... vcera jsem se bavila s kamaradkou a rozhodla jsem se, ze az to na me prijde, tak si prdnu dve (az ctyri) decky bileho pred odjezdem do spitalu. Vzdycky kdyz jsem mirne kantare, tak jsem pak daleko odolnejsi vuci bolesti :angry:
27. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..no to já taky...a sem aji vysmátá.... :grinning: :grinning: ..ale co by na to řekli doktoři :sunglasses: ...už to někdo praktikoval?
27. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak PS:----pak budeš v TV jako alkoholická novorodička
27. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teď jsem si četla co nás má zasáhnout, strašný sněžení a kalaminty...tak aby sme taky nerodily doma---to by pak Terak stihla stáhnout celou flašku, než by přijela rychlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to je fakt :grinning: :grinning: tak by ti mohl kdyžtak kousek někdo dohodit do porodky :wink: :wink: i když neví jak by se tam na to tvářili :grinning: :grinning: Kam se vůbec chystáš do porodky?
27. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já vím no... ale kdyby náhodou tak by mi to ani nevadilo, už teď je macek
27. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ..kolik váží?
27. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Já se taky hlásím k vodnářům :wink: Zatím to ale na přírůstek nevypadá, jedině nějaká činčila že by porodila ale u nich taky nic neočekávám :grinning:
@terak - Na Svoboďák na trdelník možná vyrazím v úterý, až půjdu z gyndy. Uvidím, jestli se tam dopalzím, příp.popojedu šalinou.
O parkování na Obilňáku mi povídej......Já tam byla před rokem s šíleným krvácením ( byla jsem těhu ), objela jsem to celé a nikde ani kousek místa. Tak jsem nakonec řekla vrátnýmu, ať mi otevře bránu. Pustil mě tam ale jediný co ho zajímalo bylo, kdy odjedu ( byla jsem tam večer ). BYla jsem zoufalá, tak jsem na něj jen zavrčela, ať si dělá s autem co chce, že mám jiný starosti a je mi všechno fuk. Tak dal pokoj . ALe když jsem pak odjížděla si za 2 hodky, byl šťastnej. Je škoda, že tam nemají nějaký vyhrazený parkoviště. KAždopádně, když Tě veze manžel rodit nebo v akutním případě, měli by vás pustit dovnitř a když Tě předá na sál, pak odparkovat.
O městské policii a jejich botách se ani nebudu vyjadřovat. Ale vím jistě, že hodně takovýchto nesmyslných botiček se dává na udání nějakých lidí

A k tomu řvaní na porodním sále : já si minule ke konci taky zařvala, musím říct, že to ze mně šlo samo a pomohlo mi to. Sestry mi totiž několikrát lehly na břicho a to byla síla, když se to sečetlo s kontrakcí, brrr, to už bych zažít nechtěla. ALe jinak jsem se statečně držela, i když se mi občas chtělo křičet hodně. Byla to šílená nepopsatelná bolest.
27. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak snějakou tou lahvinkou před porodem, to by bylo dobrý. Trochu se přírodně otupit by mě taky lákalo :grinning: :grinning: Ale co kdybych pak musela akutně na císaře, to by asi bylo blbý, co ? :grinning:
27. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 no to by mi taky někdo mohl říct, dr. jen zahlásila že mám nějak velký pupek. S nějakým vážením se moje "super" paní doktorka nezaobírá :rolling_eyes:
27. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ..aha, to už by ti ale mohla říct, kolik zhruba váží...
myslím, že Terak nepočítá s císařem... :confused: ...tak si může přihnout :rolling_eyes:
27. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, jdu ven se psem, dokud svítí slunko.,.... :wink:
27. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 no já se ji ptala jak jsem byla na UTZ v tom 30tt a ona jen, no něco kolem 2,5 kil by mít mohl..... no jak u mamlasů. Já plánuju ji změnit, na všechno se ji musím ptát a když tak na mě kouká jak na pako :confounded:
27. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Já s císřem taky nepočítám, tak si můžu taky dát :grinning:

@kaaatinka Ke které dr. chodíš ? Mě Janča taky moc sám od sebe neřekne. Ani neřekli, že moč mám nosit i teď každý týden. A když tam jsem, tak mám pocit, že zdržuju a zapomenu se na všechno zeptat. Mám pocit, že je to všude dost podobné s tím přístupem. Jediný, za co jsem ráda, že jsem musela na plodovku na Veveří a pak jsem tam byla i na UZ ve 20tt. To se s Orlí prostě nedá srovnat. A kdy chodíš na monitory ?
27. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen já chodím vedle Janči... k Dvořákové. Já když jsem se na UTZ ptala Janči jakou mám šanci na císaře tak on že jako nevidí důvod proč ho mít, to že byl u dcery nic neznamená a tím to haslo. Ale jinak byl celkem příjemnej, byla tam se mnou tehdy i dcerka tak se jí ptal jestli by radši sestřičku nebo brášku .. ale jinak. Dojem mám stejnej.
Njn holt nechodíme do "Ordinace v růžové zahradě" :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek