• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@lucyntha už se nemůžu dočkat, však hned v úterý napíšu
a jinak vše ok?
24. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tak to je dobře, že je vše OK,. však já si teďka taky nakoupila nějaké knížky, takže budu pořádně studovat,abych byla v obraze :slight_smile: všichni jste nějak napřed :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já jsem si knížky půjčila v knihovně..postupně vše co měli :slight_smile:...
25. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak? konečně se ochladilo, balzám na mou duši a nohy :grinning:
Jinak byla jsem v tescu a opět utrácela, to je hrozné zas slevnily a ty věcičky jsou božííí :wink:
25. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já jsem šťastná, že je takhle..snad to chvíli vydrží a tropická vedra už nebudou..já jsem byla v tescu včera a dneska jsem si sepisovala co mám nakoupeno..až budu doma, tak si budu muset nechat asi zmrazit kartu :slight_smile:..teď vybírám kombinézku, jakou velikost mám koupit..mám většinu věcí 2-3 a 3-6, takže v začátku nic moc..musím se podívat na nějakou zimní výbavičku co vše je potřeba..včera jsem koupila krásný komplet čepička, šála, rukavičky v NEXTU..:slight_smile:
25. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tady to počasí je fakt super. Mimimu se ty vedra taky moc nelíbily, nebylo mi z toho moc dobře. Uvidíme, jak dlouho mám to vydrží. Jinak já zatím nic nekupuju, počkám až na to, co to bude a pak začnu nakupovat jako drak :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně...já jsem v práci umírala..no já nakupuju právě, protože už to vím.. :slight_smile: a mám pocit, že toho mám nějak málo a nevím jestli mu to nebude velký nebo zase malý.. :slight_smile: budu asi muset nastudovat nějakou diskuzi ohledně výbavičky na zimu.. :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte budoucí maminky:slight_smile: Můžu se k vám přidat??? Já mám termín podle PM 13.12. ale podle ultrazvuku až 26.12. tak doufám, že to stihnem do konce roku:slight_smile:. Sama jsem se narodila 20.12. takže to bude krásný dárek jak pro mě tak pro celou rodinu:slight_smile:
Jinak už jsem přibrala 8 kilo a je mě skvěle a náramně si to užíváme:slight_smile: Popravdě se už ale těšíme až tu bude prcek s náma (pohlaví minka rp nás bude překvapením:slight_smile:), výbavu zatím neřeším, spoustu věcí dostaneme po tetičkách atd.:slight_smile: takže to nehrotím. Až nastoupím na mateřskou tak si terpve v klidu zařídím co je potřeba:slight_smile:
Zatím chodím do práce a snažím se krátit si čas jak jen to jde:slight_smile: Btw. Chodíte někdo na předporodní kurzy??? Myslíte, že je to nezbytně nutné???
26. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Renčo, já jsem přibrala asi 4 kg..nemám v poslední době moc chuť k jídlu..tak to budete mít překvápko..já jsem chtěla taky překvápko, ale přítel a ostatní to chtěli vědět, a zas aby to věděl on a ostatní a já ne, tak jsem si to nechala říci, stejně jsem to podvědomě věděla.. :slight_smile:..já nemám moc po kom dědit...na mateřskou bych měla nastoupit až v říjmu, ale od srpna už budu doma doktoři i rodina mě uhání, ale mě se moc nechce..na předporodní kurz se chystám, jen ho vybrat..nezbytně nutné to určitě není..vše se dočteš v knížkách a v diskuzích..ptala jsem se právě známé co na něm byla..ale já na něj asi půjdu i s přítelem pokud bude mít čas..taky jsem zaregistrovala, že se vyplňuje porodní plán tak to musím nastudovat jestli je to potřeba, našla jsem to tady v diskuzi.. :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Wau, o porodním plánu slyším poprvé:slight_smile: ale každopádně díky za info:slight_smile: Já mám chutě pořád a ráda jsem jedla už před těhu ale teď je to silnější než já:slight_smile:, ale je fakt, že jsem začínala na 55 kilech a nyní mám 63 a jsem spokojená, pač jsem byla kost a kůže a konečně mě narostly i prsa:slight_smile: Já jsem zatím nic moc nestudovala, možná to bude znít divěn ale nechci se stresovat takovou dobu před porodoem tím jakej porod bude, asi to nebude procházka růžovým sadem, ale zatím si to hchi užívat. Pořád doufám, že až půjdu na mateřskou tak za ty dva měsíce se stihnu připravit. Do práce budu chodit do konce září (končí mi smlouva), pak půjdu do konce října na neschoepnku a pak šest týdnů před porodem na mateřskou. Já bych někdy taky s prací sekla ( nechce se mě vstávat), ale zase to beru tak, že mi to aspoň uteče, doma bych byla sama, přítel dělá řidiče, takže je stýále na cestách...hlavně ať nám je dobře a můžem se jen a jen těšit na ty naše prcky:slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca_hanych no já jsem na něj právě narazila náhodou.. :slight_smile:..jj to znám..taky jsem kdysi byla kost a kůže..ale před otěhotněním teda ne, to jsem chtěla pár kilo shodit.. :slight_smile: ale to si myslím, že pak půjde s mimi samo..:slight_smile: a o prsou mi ani nemluv..nemůžu si sehnat podprsenku..a děsně mě svědí..jak asi vyrostly..já taky nic moc nestuduju..jen jsem se podívala do pár knížek ohledně těhotenství, ale porod neřeším..spíš předporodní kurz, 3d ultrazvuk, kočárek, výbavičku a ostatní potřeby pro mimi, chůvičku, dětskou kosmetiku..to je jen co mě napadá.. :slight_smile:...no já bych taky byla sama, přítel je dost často dlouho v práci nebo dělá doma, ale to je tak na stejno..já jsem měla být na rizikovém už na začátku, ale říkala jsem, že když mi bude dobře, tak chci chodit do práce..maximálně konec srpna, pak musím už být doma..jinak chutě jsem měla taky a občas mám večer..na sladkůstky a tak.. :slight_smile: teď jsem zrovna po obědě a ještě bych si dala třeba palačinku, mňam.. :slight_smile:... jj přesně tak..my už máme skoro půl kila, a zjišťuju, že si budu muset koupit kalhoty..:slight_smile:.. přesně tak..včera jsem se dívala na jména.. :slight_smile: pro jistotu i holčičí.. :slight_smile: a užívám si to..
26. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Užívej a mlsej, je to krásný:slight_smile: a nikdy jsem nebyla taková citlivka jako teď, je to asi těma hormonama:slight_smile: no já taky oblečení skládám tak různě, naštěstí mám v oblibě bokvky adlouhá trika, takže je nosím pořád..ale asi přijdou časy kdy budu muset trochu šatník vyladit:slight_smile: a výbavičku nakoupím až na mateřské a ten kurz asi podstupovat nebudu...možná to zní divně, ale je to tak
26. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: s dovolením se přidám, už jsem si pročítala vaše diskuse a junior by měl přijít na svět první týden v prosinci, tak budu ráda, když se budu moc podělit s někým o pocity :slight_smile: co se týče oblečení, právě dnešní pracovní dopoledne jsem vybírala na netu kalhoty, dopnout by šly - ale tlačí na pupík :sunglasses:
26. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jinak co se týče té práce, ztotožňuji se s názorem, že nejhorší je ráno vstát a do té práce se dohrabat :unamused: , takže dneska jsem si konkrétně říkala, že si snad vezmu dva týdny dovolené :slight_smile: Jak to máte s cvičením? Chodíte na cvičení pro těhotné? Já jsem byla jednou, než začala ta vedra, od té doby lenora.... :sunglasses: . Nabrala jsem sice jen 3,5kg, ale vzhledem k tomu, že jsem od přírody ve velikosti 48 se musím udržovat. Tak mě zajímá, jestli už taky cvičíte s těhulema? :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca_hanych :slight_smile: :slight_smile: to mi nemusíš říkat 2x :slight_smile:..jj já jsem taky přecitlivělá..no tak to já jsem si už v začátku koupila těhu rifle se vsadkama na bocích..ale ty už taky moc dlouho nebudu moct nosit.. :slight_smile:..divně to určitě nezní..
26. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no já jsem si jedny rifle objednala na gumu a tlačily mě hned, tak jsem je vrátila..ty s těma vsadkama co mám jsou super a teď jsem si koupila v HaM kalhoty už s tím nápletem na břicho..jsou mi tak akorát, tak jsem zvědavá jak vydrží dlouho, teď je ještě nosit nebudu.. :slight_smile:

přesně..navíc se mi zdají strašidelné sny,, tak o to to je ještě horší..já nechodím, mám rizikové těhotenství, ale šla bych hned..u těch předporodních kurzů cvičení je a když jsem chodila dřív na pilates, tak jsem byla jednou s těhulkama a bylo to fajn..jsem jim ani moc nestačila.. :slight_smile:..takže mě cvičení asi mine..
26. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Já jsem před pár týdny viděla super těhu rifle, měli výprodej v C&A a teď docela lituju, že jsem si je nekoupila, pravděpodobně se budou hodit, stály 250,- Kč..ale znáš to: kdo zaváhá...... :confounded: Rizikové??? - to mě mrzí. Tak se hlavně šetři a opatruj vás!!!
26. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca_hanych já je mám C&A a stály přes 1000 kč..a teď jsem byla v Praze a měli tam boží kraťasy asi za 300 taky s těma pružnýma vsadkama na bocích, ale buď xs nebo xxxl :frowning2: ..jj znám..viděla jsem nádherný khaki kalhoty v HaM, ale byly mi akorát, tak jsem říkala, že se mrknu ještě jinde, ale jinde nic..ale aspoň jsem si koupila ty černý..ať mám v čem chodit, ale nedokážu přesně odhadnout jaký budu mít břicho, takže budu doufat, že si je aspoň párkrát vezmu.. :slight_smile:

hmmm, kvůli myomu a měla jsem vcestnou placentu, ale naštěstí ta je už ok.. jj šetřím..děkuju taky na sebe dávejte pozor..
26. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Dáváme:slight_smile:, tak ať hlavně slouží to zdravíčko!!!Musím jít pracovat, za chvíli padla a plný stůl papírů:slight_smile: ale něco počká do zítřka:slight_smile: zatím papa a příjemný zbytek dne
26. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
Tak to jsme na tom asi nějako stejně můj přítel také nemá čas a začíná na mě nějako kašlat ale nějako si z toho nic nedělám akorat bych se pořad trápila a to tedka nemužu hodně to škod a mimču nechci ublížit když je v pořádku. V té nemocnici jsem byla byl to nějaký placený Skrining ale vše tam bylo v pořádku. Minulý týden jsem byla u doktorky a vše je v pořádku ale ještě tam tenhle týden musím běžet kůoi hlavicce jestli má vše v pořádku protože mímo mělo ručičky přes hlavičku tak snad vše dobře dopadne. Neboj já kočárky pořád obhlížím ale ještě chci sním počkat, věci jsem už nějaké koupila do porodnice aby to tak pomalu všechno bylo ale ještě mi toho dost chybí. Určitě se to co nevidět dozvíte a bude to zdravé jako rybička.
26. črc 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca_hanych
@lohna1 zdravím a vítám holky :grinning:
koukám že probíráte oblečení, já zatím koupila jen těhu riflovou šatovku, bříškov ní je k nepřehlédnutí a jedny rifle s úpletem přes bříško, ale zatím ještě nosím jedny normál, tak uvidíme :grinning:

@lohna1 ohledně cvičení určitě bych šla ráda, ale zatím není čas, jak říkáš ráno problém se vyhrabat z peřin do roboty a odpoledne jsem ráda když jsem doma :grinning: ale musím se k tomu dokopat :wink:
26. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyntha jojo to znám o víkendu jsem chtěla vymyslet, jak udělat pokojíček a akorát jsme s u toho pohádali :frowning2: máš pravdu člověk to musí přejít, nesmí se teďka stresovat. Chlap si tohle asi nikdy neuvědomí... a co pohyby už cítíš? já vůbec, mám z toho docela obavu, aby bylo všechno v pořádku. Všichni tady už pohyby cítí.... moc se těsím na zítřek, zítra uvidím mého mrňouska a už snad budeme vědět co to je :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 já se zatím taky vejdu do všeho co původně, teda skoro:slight_smile: a koupila jsem jen jedno triko, který je tak úžasně vyřešený, že ho budu mít doufám až do porodu:slight_smile:
27. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni, tak už to dneska máme z krku. Bude to kluk :slight_smile: jsem hrozně šťastná, prý je všechno v naprostém pořádku :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@malicka25 gratuluju :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 tak to je super... :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také všem gratuluji, koukám samý kluk to tady je :slight_smile:. Já jdu dnes do poradny, od minulé mám nahoře 3kg, nevím, kde se to na mě lepí. Každopádně celkem to je 7kg....jak jste na tom Vy? Já už jsem z toho nějaká špatná, měla bych být ráda, že je mimi zdravé a neřešit to, že jo? Vím, že blbiny nejím, tak co...
28. črc 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 Gratuluji ke klučinovi.
@kukulinka Já přibrala také 7 kg a v poradně mě řekli ,že je to akorát přiměřené,tak se tím nestresuj a užívej si :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jdeme na velky utz v patek a jsem strasne zvedava :slight_smile:

S tema kilama si nedelej hlavu, proste kazda to ma uplne jinak, nekdo ma vetsi bricho, nekdo mensi, nekdo pribere vic, nekdo mene...
28. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já jsem se předtím nějak zvlášť nevážila, ale odhadem mám nahoře asi 5 kg, známá mi psala, že v tom týdnu co jsem já měla 12kg.. :slight_smile: takže jsme v normálu.. :slight_smile: a nějak bych to vůbec neřešila..:slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek