• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka mě taky ráno nejel... :grinning: :grinning:
@terak jsi střelec teda :grinning: :grinning:
Já si teď nalila deci bílého vínka tak snad dneska budem chrnět
28. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka to je náhodou super nápad vždycky si dát srobek vínka a pak je s nespavostí konec,je pravda že se mi ze včerejška na dnešek krásně spalo.Ale já bohůžel už doma vínko nemám,jen tvrdý alkohol a to nechci :confused: ale řeknu manžovi at mi přikupí,já i miluju svařáček jak vždycky napadne sníh pila jsem ho víc jak kdy jindy je to takové vánoční :dizzy_face:
28. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka už ti došlo vínko joo :grinning: :grinning: já mám po dlouhé době dneska, teda kromě včerejška ten svařák
28. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka jojo bohůžel došlo jak tu včera byla ta návštěva tak to vypili :slight_smile: ale manža v týdnu přikupí musíme mít vždy v zásobě když někdo příjde tak nemůžeme mít doma jen tvrdé!
svařáček je dobrý že?já si vždy dávala s mamkou na městě (o Vánocích jak byli trhy)medovinu nebo ten punč.Letos jsem to neměla nai jednou vždycky totiž jedu do města autem!
28. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak velkou máte na mrnouse koupenou kombinézu?
28. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co, kdo prdne pristi tyden? :grinning:
28. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka já 128-čku :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak pro piškotka mám myslím 62
28. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já prdím furt...hlavně dneska to ve mě vře :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Ty jeste drz ... kdybys porodila driv jak ja, tak bys me pekne nasrala :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka nejdříve jsem koupila 56, ale postupně jsem si říkala, co když bude malá, tak jsem nedávno koupila i 62 a jsem ráda. Malý má už teď 3,3 kg, za 3 týdny může mít klidně skoro 4 kg, tak si myslím, že do 56 by se mi stejně nevešel :slight_smile:
28. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tebe nedoženu.. :grinning: :grinning: :grinning:

@hamika no já si říkám jestli i ta 62 nebude malá...bude mít pod tím ještě oblečení žejo..tak ať v tomzas není jak sardinka
28. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka no, doufám, že snad nebude, kdyžtak do tašky do porodnice radši přibalím 2 teplé deky a bude v zimní zavinovačce, tak ten převoz snad nějak přežijeme a pak koupím větší...fakt je, že než bude takové počasí, abychom potom mohli jezdit s kočárkem na procházky, tak bude určitě potřebovat už 68 :frowning2:
28. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika tak tak, z 62 vyroste jak prd, a hned 68.. já mám i větší a pak zimní bundičku. První věc co jsme koupili...měli je v HM v akci tehdá... taková letecká s kožíškem a rovnou i beránka...no strašně se těším na piškota jakej bude frajer :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...mám pocit že rupnu jako první :frowning2: ....takže se hleď zbalit a přijet a jdem rodit spolu!..nějak moc mi to tlačí na čípek, a dnes ráno jsem měla na té hyg. pomůcce místo světlého trošku do krvava....:frowning2:
29. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jdu k doktorům na 11hodin....tak se pak ozvu... :sunglasses:
29. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jezis kdybych tak mohla, tak uz ti skocim na bricho, at to mas za sebou. To je fakt sileny ty posledni dny :rolling_eyes: Budeme ti vsechny fandit. Ja jsem si tak v duchu rikala, ze uz to budes mit zitra za sebou, tak treba to vyjde!

Me ted pro jistotu porodila minuly tyden jedna znama, ktera mela termin dva tydny po me. To mi taky moc nepridalo :confounded:

Jinak se citis dobre?
29. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak já si pořád plánuju ten čtvrtek, kdy mám termín, ale krom občasných poslů teda žádné známky blížícího se porodu :unamused: . Už se budu bát někam vystrčit nos, co kdyby, ale na druhou stranu jestli bych měla být ještě 10 dnů zavřená doma, to teda nee. U nás dneska tak 15 čísel sněhu, co u vás? Včera sem upekla linecké a mám připravený ještě 3 těsta. Ale zbývající 4 okna už asi neumeju, když začlo mrznout :angry:
29. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Snezi a kosa jak na sibiri. Ale vyrazim do mesta. Teda autem, protoze nemam zimni kabat ani boty (normalne nezapnu sve kozacky!!! koncim v pulce zipu), ale musim nakoupit nejake veci a jdu na obed s kamaradkou tehuli, tak se chceme videt, nez obe prdneme.

A dnes mame vyroci s manzelem, 7 let. Od rada je desne tajemnej a ma takove kecy typu ... vecer nic nebude, chci zustat doma a divat se na TV, to prece slavit nebudeme, zadny darek nekupuj... a tak, no straaaasne nenapadny :grinning: Tak mu udelam jeho oblibene jidlo a potrebuji pro neho dochystat prekvapko. Tak me napada, ze nam to miminko tak hezky vyslo presne po sedmi letech :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: :grinning: ...se u večer ukážeš v sexy prádle, ne?
29. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...no je mi nějak divně, dnes už 3 noc jsem se vzbudila kolem 2hodiny a čumákovala do 4....tak nevím, jestli si už jako zvykám...každopádně jsem nádherně vyspaná a plná života....
bolí mě spodek....ta st.kost...a mám o dost víc tvrdnutí břicha....ale kolik to nevím :confounded: .a už mě to hlavně nebaví, malej už sem tam chudák nemůže ani hýbat a když se protahuje , tak já kňučím, protože nemám břicho z plastelýny, že?.... :frowning2: ..nevím jestli si to neuvědomuje...??

@katcha. Tasky jsem přemýšlela ještě nad lineckýma, al eminel z těch perníčků mě bolely záda ještě 2dny...

u nás nic moc...ale začlo teď sněžit a pěkně fučí...cca 5cm...chce se mi spát... :pensive:
29. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jestli sexy pradlem myslis tlusty podkolenky, bavlneny ruzovy kalhotky s krokodylem na prdeli a v manželově tričku XL, tak jo, ukažu se v sexy pradle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ja to boleni bricha mam stejny, uz mi normalne kolikrat vyhrknou slzy, kdyz se zacne protahovat nebo vic hybat. Takze asi vim, co myslis. Myslim, ze si to neuvedomuje, ale instintivne, kdyz na neco zatlaci a ono to nejde, tak zkousi tlacit jeste vic. Aspon me to tak prijde :frowning2:
29. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jj prádlo by bylo super a nebo si dejta k výročí porod... to by sedlo úplně :slight_smile:
Já kdybych nemusela Naty vodit do školky z bytu se nehnu. Takhle musím minimálně 2x za den jít na tůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miunle mi učitelka naše řekla ať si nedávám návleky (viděla mě jak u toho funím :grinning: ) tak jsem si je nevzala minule a hned odpoledne visela na nástěnce cedule ať si rodiče oblékají návleky, že tím prej chráníme zdraví našich dětí....
No úplně mě to rozesmálo :grinning:
@monthy7 aby ses vůbec ozvala čeče, si tě tam rovnou nechaj :wink:
29. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hihiii já mám růžový taky gaťky ale s žabou...to bude asi stejný výrobek :grinning: :grinning: :grinning:
mě teda malej taky při protahování dává kapky, kolikrát mi tu tlapku i chytnu a polechtám ho a on ji zastrčí :grinning: ale je fakt že občas to taky pekelně zabolí.... děcka jedny, ještě v pupku a už provokujou... :grinning:
29. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem četla na FB super radu jak vyvolat porod....... "nemyslete na něj" opravdu super rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..no a nebo bude sex a seš jasná!

@kaaatinka to já na to raději nekoukám, připadá mi to jako vetřelec... :confounded: ...jen mu nadávám jestli je normální.... :sweat_smile: ...když už to přehání...ať vyleze ven a pak se může protahovat do halelůja..... :wink:
tak já valím holky tak zatím čao
29. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jsem myslela že napíšeš " ať vyleze ven..si to vyříkáme" :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 sex? Co to je???? :confused: To já neznat :D Drzim palce v porodnici!

@kaaatinka jojo, koukam ze budeme obe stejny sex bomby ted v tech poslednich dnech :sunglasses: Jinak ta rada je bezvadna. Ja bych na nej nemyslela, ale on se mi v pravidelnych intervalech pripomina. Defacto u kazdeho pohybu :grinning:

No nic, ja se jdu vypravit a vyrazim na nakupy. Musim si asi koupit takove ty navleky na nohy, pac nezapnu kozacky, nove nema ani cenu kupovat, ty nezapnu teprve a mam jen takove pootevrene podzimni boticky. Kabat to same, takze ponco.... a pak jdu s kamaradkou na obed a musim nekde sehnat fragolino na vecer. Aaaach jooooo, ja chci zustat doma a uzivat si pod perinou televize :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo no vidiš..ty návleky, na ty jsem zapoměla. Taky jsem nad nima dumala čeče... ty ale tobě to myslíí :wink: :slight_smile: :slight_smile:
jako sex bomby..... myslíž že ty chlapy zajímá co máš na sobě? je spíš bere to pod tím :wink:
29. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ráda bych ale on zas uletěl a prej přiletí až příští rok :unamused:
29. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek