• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@monthy7 mám tam tři a další 2 nutelky mám ve špajzu :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska tady u nás táááák sněží že ani ven se mi nechce ale budu muset po obědě se psem ach jo :confounded:
29. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám hodně tady ujíždíte na nutelách :grinning:
29. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka a ještě gumový medvídci jsou fajn :grinning:
29. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka Ja je videla vcera, ale nejak me neoslovily .... oslovilo me to ve chvili, kdy jsem dnes rano vylezla z baraku. Jinak se mi evidentne fakt nechce, protoze jsem misto vypravovani se, sla vysavat a jsem znovu tady... potrebovala jsem akutne neco najit :D

Ja se obavam, ze jsem ted ve fazi, kdy obleceni i to pod oblecenim, stoji za starou belu :angry:
29. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka A tu nutelu, tak za tu vas nenavidim, protoze jsem si ji v sobotu koupila taky!!!!! Potvory, uz se tu nesmime bavit o jidle....
29. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: :grinning: ber to tak že teď si tu nutelu ještě můžeš dovolit, pak bude dieta a nutela bude zakázaná droga :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka To je pravda ... dohodla jsem se s manzelem, ze si doplacam sladkosti co mam ted doma a pak uz zadne nove nekupujeme .... a bohuzel se to vztahuje i na buchty, nudle s makem, krupicnou kasi atd. atd. atd.
29. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Takovou domluvu, máme taky s manželem,ale už teď si budu muset asi pořídit řetěz na dveře od špajzu :grinning:
29. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám dobrý že se domlouvat nemusím..jen s Naty pač chlap je na sladký hodně, to bude boj vyloženě pro mě
29. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak jo a s tím oblečením, já bych asi fakt měla už jít do porodnice, mé jediné kalhotové tepláky jsou na zadečku s velkou dírou, trošku se mi roztrhly a musela jsem je zašít, punčocháče co pod ně nosím mají taky díru na palci a moje jediná zimní bunda (kterou mi dala mamka - starší ale je v ní teplo) mi taky odešla, včera si jí zapínám a zůstal mi jezdec na půl v ruce, takže jsem jak trhan :unamused: žádná okouzlující maminka, nosím tenisky, protože do kozaček se taky nevejdu a spodní prádlo neřeším už delší dobu, od vjetnamců též kalhotky s hrošíkama, kravičkama atd velikosti XXL a 2 poslední ošmajdaný podprdy opravdu, kdybych neměla manžela, tak nikoho nezbalim :grinning:
29. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka Ja si podprdu musela koupit novou ;) Protoze do svych se vlezu stejne, jako do tech kozacek :grinning: Aspon ze mam to ponco a muzu to pod nim vsechno schovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak no já si koupila podprdu taky novou od šikmookých a oni teda nic nevydrží :angry: ale nová se mi už na ty ani né dva týdny nechce kupovat, ale včera jsme byli tady na rozsvícení stromečku a manžel celej vyfešákovanej a já vedle něj jako ošuntělá koule, takže mi to moc sebevědomí teda nezvedlo, ale furt se snažím uklidňovat, že to bude jen chvilku a pak budu trošku fešanda, sice s kruhama pod očima, ale nebudu furt v teplákách :wink:
29. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, já než se vyspím, tak vy už tady máte zase napsáno a probrábno věcí , že tolik ani nepřečtu :grinning: V noci mě bolelo divně břicho - podbřišek, jako kdybych byla nachlazená či menzes, taky to některá máte ? Teď je to dobrý. Tak nevím, jestli se to tam nějak probírá k životu.. :confounded:

@lordicka - Ty jsi mě pobavila se svojí garderobou. Když si prohlížím maminkovské časopisy a vidím tam ty těhotné modelky v sexy prádle nebo krásně oděné s úsměvem na rtech a krásnou postavou......A když se podívám do zrcadla.....A když se chci oblíct.......No, já chodím jen v lacláčích, pod tím se schová spousta krátkých halenek a trik, tak to navenek vypadá obstojně. JInak to řeším teplákovou módou. Ale za měsíc už nevím, do čeho se narvu, pokud neporodím :grinning: Po porodu jsem minule odjížděla v těhu lacláčích, to ani teď vůbec neřeším. Jen ke koním se obleču celkem sluně, protože tam mám zimní věci velký, abych tam nezmrzla. TAk zapnu bundu i přes pupíno. Uvažuju, že ju vyperu a budu v ní chodit mezi lidi, protože je celkem pěkná a teplá.
@terak . podprdy nosím staré bezkosticovévyglajdance,páč teď mi sedí. Už jsem někde psala, že z - 1 mám tak +3 - můj životní rekord, to jsem ani minule neměla :grinning: Tak jsem se trochu probrala amusím se připravit pro malou do školky. I když to máme kousek, musím se tam dopravit autem, jinak bych byla na celý den vyřízená :sunglasses:
29. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, nemám moc času,mám jít ještě na procházku, byla jsem na kontrole a prej začínám rodit...kde prej mám tašku, tak jsem mu říkala, že tašku mám doma...tak prej si mám pro ni zajet, jít na prochajdu a ve 14hodin nástup---
tak se tady zatím mějte....a moc nedrbejte...
já pak Terak napíšu, jak to bylo parádní ten porod!!! :fearful: :fearful: :fearful: :rolling_eyes:
29. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 Držím moc palečky aby to dopadlo dobře !!!! Drž se ... :wink:
29. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 no teda, tak budeš přeci jen další na řadě, jo? A neměl tady někdo termín před tebou 1.12.? Tak dej pak vědět, co a jak. Držíme palce! :sunglasses:
29. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 držím palce, ať to jde hladce! :slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 Tak držím palce, uži si to - hlavně bezbolestně a s úsměvem :grinning:
29. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě sem doma...jo a jinak se vůbec nebojte, že to nepoznáte, ty stahy jsou taková bolest, že to co bylo je procházka růžovým sadem....no jak velmi silné měsíčky....zatím je to mám zhruba po 15minutách...
ale zachovávám klid...a pořád přemšlím nad tím vínem.... :cry:..teď sem si uvařila poslední porci maliníkovýho čaje...byla 2x na velké...no co ještě rychle?.
29. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky právě mi koupila tchýně kombinézu,56cm a myslím že je dosti malá ale nechtěla jsme ji nic říkat znáte to,já mám ale nakoupený ještě 2 z HMka a ty jsou na 2-6 měsíců tak by pak prcek měl ty,ale od té tchýně to vidím tak na měsíc a to maximálně je maličká ale za to roztomiloučká!

@terak tak pak dej vědět jak dopadla oslava víročí :dizzy_face:

@monthy7 to já čumákuju do zdi v noci pořád :confused: držm palečky na návštvu u dokyho!
29. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. člověče já nevím, ale my byly přece spolu....no vidíte a já se vám nacpala do prosincové diskuze...to abych ještě rychle houpla do listopadové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@monthy7 pořádně se nažrat :grinning: všechny maminy prý pak měly hlad
@sukubka ...teď mi drž palečky na porod....jo a MUdr říkal, že dnes žádný porody zatím nemají, tak to bude v pohodě... :dizzy_face:
29. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. já měla jen 3koblihy...to je málo?
29. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 já myslím, že ti to bude stačit na pár hodin :slight_smile:))) a držím palečky :slight_smile:
29. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 tak tam ještě něco natlač, jestli máš čas, ať pak nemáš hlad :slight_smile: A máš pravdu, ty nakonec budeš ještě listopadka, co? :wink:
29. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 drzim palecky at je to rychle a neboli............
29. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 myslím na tebe pak hnedka podej info!A jsi teda statečná já mít kontrakce po 15min tak už se z nemocnice ani nehnu ani na metr!!!!!
29. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se pustila do Vánočního uklidu a sem vyřízená ... :sunglasses: :grinning:
29. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek