• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Tak koukam, ze ¨mam termin jeden den pred monthy7, tak to snad budeme brzy nasledovat :slight_smile:
29. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Ja teda podprdu sehnala v marks and spencer, maji tam takove balicky 2 za 500,- takze doporucuji :slight_smile:

@monthy7 Tak drzim palce, jsem rikala ze ho vyplknes zitra :D To tak mozna vyjde na pet minut po pulnoci. Drz se!

Jinak holky taky to mate tak, ze odmerujete cas pred porodem a po porodu? Ja se chovam, jako by porod mel byt konec sveta. Jakoze co nestihnu do porodu, to uz nestihnu vubec :(

29. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ja to mam taky tak :slight_smile:. Vsechno uklidit, pripravit na Vanoce, protoze mam pocit, ze pak uz nestihnu zhola nic a budu jen kojit a spat :slight_smile:. Snad mi manza a mamka pomuzou a bude to tak :slight_smile:.
29. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ja si koupila Carnivell a dve v CA, ale zadne nosit ted nemuzu. Uz asi mesic chodim bez podprdy, protoze me strasne boli zbra a kdyz mam podprdu je to jeste horsi. Stejne ji vzdycky za par hodin sundam. Tak kdyz jsem doma nenosim.
29. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Bez podprdy? Tak to ja bych nemohla :D Z krasne velikosti C mam ted DD :angry: Kam to pujde dal? KAM??????? :grinning:

Jinak jsem si dnes veleuspesne koupila boty. V Mixeru. Staly tam, posledni, v me velikosti, zlevnene na polovinu a volaly "vezmi si nas, vezmi si naaaaas!!!!! " Tak jsem si je vzala :grinning: Neni to zadny vrchol elegance, jsou to takove ty hucule semisove, ty valenky nebo jak se tomu rika. Ale jsou fakt pekne zpracovane, sede, do puli lytek. Sice nebudou nepromokave, tim ze to neni kuze, ale aspon si do nich muzu vzit normalni fusky a nebude mi zima.
29. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to mám přesně já honím všechno, myslím si že pak nic nestihnu. No já mám nejbližší větší obchoďák 3km Tesco a tam nic moc na tu podprdu a pak až 13km ale tím,že máme jen jedno auto a manžel si ho bere do práce, tak se nikam moc nedostanu a hlavně teď už se docela bojím jezdit sama busem, jen tady do města a tady bodujou šikmooký, ale jinak docela vše objednávám z netu. Teď už to těch 11 dní vydržím :slight_smile:
29. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to mne se moc nezvetsily. Tipuju tak o jednu velikost. Ale nebojim se, ze bych to po porodu nedohnala :slight_smile:.
29. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya já taky dneska gruntovala a dělala vánoční výzdobu.Tedka jsem si dala do svícnu svíčku a vanilkový olejíček a voní tím celý byt,sedla jsem k netu a hodila nohy hore,no pohoda :grinning:

@terak já mám válenky ráda,taky je mám a přikupila bych nejraději ještě jedny černé,jsou opravdu pohodlné :wink:
s tou dobou do porodu to mám takya tak že co nestihnu tedka jako by pak už nebylo možné udělat,je to divné jak přemýšlíme že?

bez podprdy chodím jen spát jinak bych vypadala jako bych měla kojit vodníky z mostu :grinning: ale je pravda že už chodím v kojících protože jiné mi nejsou :unamused:

holky to je hrozný jak to těhu uběhlo a my to máme za pár co?ty co mají děti aspon ví do čeho jdou my bezdětné nevíme nic :slight_smile:
29. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka A co budes nosit pak??? :grinning:

@lenulkak Tak to mam stejne jak ty. Byla mi ta deckova, ale vzala jsem si pro jistotu DD, aby mi chvilku vydrzela.

@sukubka Ja si prave kojici nekupovala, kdybych nahodou nemohla. Jako normalni budu moct nosit i tak, ale ty kojici podprdy bych asi normalne nosit nechtela. No ja to mam taky tak ... jako porod a pak konec, cerno, tma a uz nic dal. Ale myslim ze to bude v pohode, ze se tu za par dni zas potkame a budeme kecat dal o novych problemech. Ubehlo to priserne rychle, kdyz si vezmu, ze mam uz jen tyden. Nejvic se to tahlo asi do toho pateho mesice, to bylo vsechno dalekoko. Pak sesty sedmy ubehl vcelku dobre a od osmeho to priserne leti. Nejhorsi jsou posledni tri tydny.

Jinak ty valenky jsou fakt super, jen skoda, ze to nejsou boty do mokra :frowning2: Takze si pak koupim jeste nejake kozene a bude to. Ale jsou paradni, dokonce jsem v nich vysla v tlustych fuseklich :angry:
29. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam v sobe dve decky prosecca .... dneska by to slo :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky posilam horoskop pro nase drahe deti na dnesni den: Bude se po vás vyžadovat dochvilnost, proto dnes raději zapomeňte na svůj laxní přístup k času. Snažte se být přesní, neboť jen tak se vám podaří udělat dobrý dojem na své okolí. Navíc tím ostatním ukážete, že si vážíte cizího času. A to se cení!

Tak aspon @monthy7 se to vyplni :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já si taky budu meset koupit ještě jedny boty,protože opravdu jak je mokro mám hnedka vlhký ponožky ze spodu!Ale pravda je že na mé oteklé nohy jsou tx válenky jak ušité!
á vám už závidím ten 40týden,opravdu ty poslední 2týdny jsou tedka úmorný a ještě mě asi 2týdny čekají.Ikdyž opravdu člověk neví kdy to na něj příjde,třeba vás ještě předběhnu :grinning:
29. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prinasim dobre zpravy, Magdik (@monthy7) uz ma miminko!!!!!!!!!!!!
Mikulasek se narodil vcera, v 19:52. Ma 3,80 kilo a 52 cm. Zvladla to za 4 hodinky :slight_smile:
30. lis 2010 ve 04:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Teda to měla dobrý, holka, takovou rychlovku bych taky chtěla, prosím.
@monthy7 tak gratuluju, novopečená matko :grinning: . Měla si teda úžasně rychlý porod. Těšíme se na tvé dojmy a fotky. Ať se vám oběma daří!
30. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak teda tak to je super , Mikuláš to je dobrý jméno :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 veliká gratulace k miminku!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Paráda!

@terak já mám taky pocit, že co nestihnu do porodu, tak už vůbec neudělám :grinning: Takže stále přemýšlímm stylem, to musím dodělat, ať to tak nezůstane a hlavně mít tady uklizeno :grinning:
30. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 TAK VELIKÁÁÁ GRATULACE MAMINKO :dizzy_face: takže jsi ještě listopadačka :grinning: nevadí my si tě tu i tak necháme :grinning:

závidím že to už máš zasebou.Já chci taky!!!!!Ale holky je vás tu ještě hodně předemnou tak šup šup at to odsejpá
30. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě napsadlo jak já bych vám dala vědět že jsem porodila?
30. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 velká gratulace! Taky už bych to chtěla mít za sebou a ještě takhle rychle, to je super, gratuluji!
30. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka No napsala nekomu sms :slight_smile:

@zuya My jsme nad mikulasem taky premysleli, ale to bylo vlivem hormonu, protoze mam termin na Mikulase :grinning: Manzel me pak nastesti zklidnil, ze to by bylo jako trosku moc. Ale jinak jmeno je to dobry a jde dobre zkracovat :slight_smile:

30. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Teda, montice je dobrá, za takovou krátkou dobu bych to chtěla taky :slight_smile: . A je to teda pořádnej kus chlapa :fearful:

A jak to vidíš dneska s prdelníkem. Taky se mi tam přifařil manžel - tak můžeme chvíli popovídat, protože nebudu muset monitorovat malou.
30. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka - My ještě musíme chvíli vydržet, ať jsou prcci pořádně zralí :grinning: . Dopoledne jsem celkem v pohodě ale večer funím a mám pocit, že porodím každou chvíli :slight_smile: . A zítra už je prosinec, tak se dočkáme prosinčátek :wink: Jsem zvědavá, jak zvládnu dnešní návštěvu gyn. a potom centrum Brna....
30. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mám podprdy zatím doma 2 kojící já mám prsíčka z Aček teď 80B a nepředpokládám,že budou ještě větší takže jsem vzala velikost teď co mám a pak uvidíme, z nettu je tu do 3 dnů takže ty dvě kdyžtak vydrží a věci na sebe mám, myslím, že ty jedny normální džíny co jsem si koupila větší než ty co jsem nosila my po porodu budou na nějáký čas stačit a pak k ježíšku dostanu šus´tákový zateplený kalhoty, takže pohoda.
30. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 mooooc velká gratulace :wink:
30. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že teď je na řadě @terak a pak já tak kdo z koho ? :grinning: :grinning: :grinning: já jdu ve čtvrtek na kontrolu tak jsem na to zvědavá, protože když do mě minule sáhnul měla jsem 3 dny poslíčky jak blázen, tak by teď mohl sáhnout a mohla bych o víkendu porodit :wink:
30. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Gratujuju k miminku :slight_smile:. Je to uzasna zprava. Preju hodne zdravicka vam obema.
30. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Jeste ja jsem na zitra :slight_smile:. Tak uvidime, jestli vas prenesu nebo budu driv :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pak mi kdyžtak některá pošlete do IP číslo jestli vám to neva at vám kdyžtak pak můžu napsat sms :dizzy_face: ale já mám ještě čas!

@madelen já to mám úplně přesně jako ty,přes den jsem ok a večer mě chytnou záda začnu funět a zrovna včera jsem myslela že porodím snad hnedka čím to je že večer je to takový že?

@lordicka pěkné foto opravdu:slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže @medelen dneska kontrola, @lordicka čtvrtek a @lenulkak zítra? já jsem v pátek :grinning:
30. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ahoj, dnes to s prdelnikem nevidim, jelikoz uz od vcerejska rozdychavam posly. A to jsem uz vecer fakt premyslela jestli jedem nebo ne. Sla jsem se na chvili utopit a preslo to. Ted je to tady znova, jen me navic picha nesnesitelne v podbrisku. Ja uz se fakt modlim, at ze me to dite vypadne :grinning:

@lordicka Ty sustaky jsou super :slight_smile: Ja budu asi taky nosit ty velke, co jsem si koupila, protoze jestli budou nejaky poraneni, tak se asi do normalnich rifli fakt cpat nebudu. Mozna budu chodit jen v teplakach a po obyvaku :grinning: Ja jdu zitra a jestli do te doby neporodim, tak si necham udelat hamiltona. A to by bylo, aby nebylo :angry:

@sukubka Ja zitra :slight_smile: Cislo bych ti poslala, ale u me to asi nema cenu, protoze az ty budes rodit, tak ja asi nebudu dostupna :slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek