• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Neni zvysena chut k jidlu nejaky priznak nadchazejiciho porodu? Nebo jen zase zeru jak prase??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy máte ty poslíčky ve 40týdnu je možný že bych je měla já tak brzy?mě totiž včera píchalo v břichu a dneska mě chvílemi nolí tak břicho jak na menzes a to teda chvíli dosti,ale ted je to zase úplně ok,ale právě mi to příjde moc brzy tak nevím!No snad vydržím do pátku na tu gyndu tam to dokymu řeknu a uvidím co on na to a na čípek atd!

@terak nevím jestli je chut k jídlu příznak porodu protože já žeru taky pořád:slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Jo, ale ja zeru fakt jak prase ... to je desny, kdo to ma pak hubnout.

To klidne muzes mit poslicky, nekdo je ma cele tehu, normalni byvaji treba posledni mesic. Nebo taky muzes naprosto v klidu rodit :slight_smile: Velrybous taky porodila o mesic driv.
30. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedka jím bílou studenskou pečet a do toho si vařím brambory na kaši mám kuřecí prsa a nevěděla jsem zda brambory kaši nebo hranolky,ale kaše vyhrála :grinning:
30. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám že nebud tak dlouho přemýšlet jestli jsou to poslíčci až porodím doma :grinning: né to né já jak tak čtu vás tak je máte asi opravdu silnější než já ti moji jsou občas,krátcí a né tak že by se tonedalo vydržet.Hlavně třeba abych poznala poslíčky od nějakého problému :confused:
30. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka No me se to v poslednich par dnech zacalo zhorsovat tak, ze nevydrzim v jedne poloze. Musim ji zmenit a prodychavat. Doted to byly jen takove lehke bolesti, neprijemne krece. Ted to fakt boli. Tak mozna se neco chysta :slight_smile: Jeste zkrizim nohy a uvidime co z toho bude. Hadam ze nic :angry:
30. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj doktor rikal, ze od tech vetsich bolestivejsich poslicku to byva tak za tyden porod. Takze to ma byt dneska? :slight_smile:)))
30. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ale bude s toho Tomášek uvidíš cubydup vykoukne :wink: myslím že budeš první prosinčanka :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Nekdo nema poslicky vubec a jde rodnou rodit. Nekdo je ma mesic ... to se neda rict. Je to to same jako ta blba hlenova zatka. Monthy odtekla a rodila az za tyden, ne za 24 hodin pote. Kamaradka nemela zadne bolesti, zadne poslicky az rovnou porodni kontrakce.

@sukubka No ja ne, to spis @lenulkak ne? Ta to ma zitra :slight_smile: Tak nebudu predbihat a necham to ted na ni.

30. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja spoleham ze v nedeli je novoluni, tak se rozrodime. :slight_smile:)
30. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak To na to ma nejaky vliv?
30. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aby ses nedivila anepředběhla ji :slight_smile: já jsem na vás holky zvědavá!
30. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis me prijde, ze tu cekame jak na porazku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nezalozime si nejake nove tema? Ale nesmi v tom byt prosinec, at ty nase dve uspechane kamaradky nevyloucime z diskuze :sunglasses:
30. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele vsechny berete manzela k porodu? Ja jsem se vcera asi rozhodla, ze ho tam nechci. Poslednich par dni je nesnesitelny. Strasne se o me boji, porad se pta, co mi je, jak mi muze pomoct, co muze udelat, co se deje .... Vidim na nem, jak hrozne spatne spi, fakt ma nervy na pochodu. Ja se bojim, ze to na me prenese pri porodu, ten stres. I kdyz mozna, tak zaujme hrdinny postoj, pred porodni asistentkou, ale zatim to vypada, jako kdyby to dite mel rodit on a ne ja :frowning2:
30. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to máš pravdu že má hodně variant :slight_smile: fakt hezký , zavidím že už to má za sebou ... :slight_smile:
30. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak uvidíš jak se bude chovat až to nastane , vykázat ho mužeš vždycky za dveře :grinning:
30. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak je možný že já žádný poslíčky nemám???? mě nic nebolí krom zad, fakt jsem v pohodě kdyby nebylo břicha tak ani nevim že jsem těhotná :confused:
30. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Asi tak to vidim ... ale vy ostatni tam manzela chcete? Nebo berete to automaticky ze tam pujde?
30. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya je to mozny, jak jsem psala, kamaradka taky nemela zadny poslicky nic, a pak prisly az kontrakce a do druhyho dne mela porod za sebou.
30. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Bud rada, aspon nebudes mit problem poznat rozdil mezi poslama a kontrakcema :grinning:
Holky, já myslím, že po @lenulkak je na řadě ještě Katcha. Ta se od rána neozvala, že by už rodila? :slight_smile:
@terak no já se ho ani neptala , on říká všude že tam chce.... takže uvidím jak se bude chovat až to příjde,,,nutit ho rozhodně nebudu , ale budu ráda když mě bude držet za ruku :grinning:
30. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já tam manžela od začátku taky nechci, i když on by tam byl moc rád. Na začátek ho s sebou vezmu, ale potom, pokud nezměním z nějakého, zatím mně neznámého důvodu, názor, tak půjde za dveře.
30. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika Nebo taky dela od rana palacinky, jak tenkrat monthy :grinning:

@zuya Uz jsem se chtela zeptat, jak se chova ted, ale kdyz nemas poslicky, tak to jeste nemuzes vedet. Cim vic se mi to blizi, tim vic jsem presvedcena o tom, ze porod neni nic pro chlapa, ze to proste nemuze zvladnout a byt tou oporou, kterou chceme. No jo, ale co ja budu sakra delat s tim olejem na masaz zad v prvni dobe porodni? :sunglasses:

30. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

a jak jsou ty poslíčky ?to je dost nepravidelné ...?
30. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika Ja hot eda na druhou dobu porodni nechci ani omylem. Ale ted nevim, jestli zvladne i tu prvni :grinning: No, necham ho at mi masiruje zada a az me to prestane bavit, tak poleti :grinning:
30. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya jo, to muzes mit treba jen jednou za den, nebo po hodinach ... nekdo to muze mit i radove v minutach, ale nepravidelne. Vetsinou se to zastavi horkou vanou nebo sprchou. Kontrakce tim nezastavis, ale rozjedes.
30. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak zatim je uplně v klidu až se dívím :slight_smile:
30. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak že by taky palačinky? No to by nás pěkně vypekla, necháme se překvapit.
No, naštěstí je vždycky možnost, ho vykázat na chodbu, když se nám to nebude líbit. Já sama si taky netroufám říct, jak se budu chovat, jak mi bude atd. Uvidím. Na druhou strany ty chlapy chápu, chtějí si to odtrpět s náma, jenže já jsem taky přesvědčená, že určité věci nejsou určené pro jejich oči...
Jinak já taky zatím nevím, co jsou to poslíčci, ale vzhledem k mému termínu budu mít ještě možnost se to dozvědět, že... :angry:
30. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty palačinky mě tak navnadily, že asi udělám k večeři lívance s tvarohem a borůvkama :sunglasses:
30. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek