• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@hamika teda ty lívance s borůvkami :o))))))) to bych si dala , já si teda ty palačinky radši nedám , rodit ještě nechci :grinning: :grinning: :grinning: dnes sem udála bramboráky :sunglasses:
30. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya bramboráky...hmmm...taky výbornéé, dostávám z toho tady hlad. Ach jo, pořád se něčím cpu, kdo to potom za mě shodí? :angry:
30. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No teda muj manzel spi dobre. Bud rada, ze ma starost. Je videt, ze to nebere na lehkou vahu.
S tim uplnkem a novolunim je to jako kdyz je treba bourka, vic se rodi deti.
30. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem dneska na krupicove kasi, nechce se mi varit. :slight_smile: A kdyby me nehnal hlad, neudelala bych si ani tu kasi :slight_smile:.
Muj manzel k porodu chce, ale ja bych chtela aby byl u me a drzel me za ruku a pomahal mi a tam dolu se nedival, dokud nebude miminko na svete. Nebude to asi nic moc pohled. Sama jsem mela z toho divny pocit kdyz jsem se divala na nejaka videa na googlu jak probiha druha doba porodni.
30. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika No ja si o tom prave myslim, ze je to jen modni trend. Pokud nejsi u porodu, tak jsi uplny looser, ktery nepodporil svoji manzelku. Mam pocit, ze kdyz chlap dnes neprestrihne pupecni snuru, tak je mimo. Jako uprimne ... ja bych s nim taky nesla na operaci klicni kosti :grinning: Myslim, ze kdyz vidis nekoho, koho mas rada, jak trpi a neco ho boli, tak to proste neni dobry.

Jeden muj znamy si dokonce to dite sam porodil ... jakoze nastavil ruce a chytal ho. Samozrejme pod dohledem. To bych nedala ani ja a to jsem zenska :slight_smile:

@lenulkak Jenze on me tim rozciluje a znervoznuje :frowning2: A to je teda kdy, v nedeli? No tak ja mam stejne termin v pondeli, me uz je to jedno, ale ty abys moc neprenasela. JEZISI ja mam termin v pondeli :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak On je v te nasi porodnici totiz problem, ze se neda sedet uplne za hlavou, ale tak v urovni bricha... takze to proste stejne vidi :angry:
30. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No, to je v nedeli. Ja bych sama snuru neprestrihla, na to bych nemela. Spis ho od toho odrazuju. No je to na nem. Dohodli jsme se, ze kdyz se rozhodne ze odejde, nebo ja mu reknu aby sel a pockal venku, ze to udela.
Jo, moje kamaradka pred dvema mesici rodila treti miminko a nejak to nestihli do porodnice, tak ho manzel porodil sam doma. Zvladl to, protoze byl u tech predchozich porodu. Je fakt dobrej. Klobouk dolu......
30. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky myslím, že je to módní trend. Já osobně teda budu radši, když mě bude podporovat potom, abych si taky mohla sem tam někam vyjít s kamarádkami, na cvičení apod., aby se ze mě nestala kynoucí domácí buchta. To ocením rozhodně více, než když bude se mnou u porodu :slight_smile: Ale každého věc, já osobně bych takovou asistenci u porodu, jak měla známá, nesnesla, brrrrr.
Ohledně té pupeční šňůry, slyšela jsem od por. asistentky, že je to teď takový trend, ale že většina chlapů s tím dost bojuje, přeci jenom je to materiál, který Ti "uhýbá" a že to spíš nakonec působí směšně, když s tím bojují než aby to bylo nějaké rádoby "romantické", no....dovedu si představit :sweat_smile:
30. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak tak to je borec ,, já ho taky od ty šnůry odrazuju myslím že ta šnůra by pro něj bylo moc ale uvidíme .)
30. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak no jo já tě přehlídla promiň, tak hup na pořádnej úklid ať je to večer tam :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika ňaminky taky bych si dala pošli mi jich pár já dnes byla šikovná a dala si trošku zdraví k obědu, dělala jsem lečo :grinning: a zaplácala to hned sušenkou :grinning:
30. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já bych teda upřímně taky nešla k porodu, moc nemusím krváky, budu ráda když tam manžel bude, ale kdyby když by řekl že nechce ani by mi to nevadilo :wink: a můžu říct že můj je taky starostlivej, píchne mě v břichu a hned a jak to píchá furt a nebo nějak pravidelně a hned začne ať si lehnu, taky mi to vadí, a hned nabízí že pojedeme do nemocnice, strach v očích a já jsem vždycky taky z toho na nervy, vždycky mu říkám, já nevím jestli je to pravidelný teď mi to prostě bolí a je to a do porodnice ikdyby to bylo ono jedu až na poslední chvíli, nebudu tam 13 hodin sama někde hekat na pokoji a pak tě zavolají na poslední hodinu, to si to radši odhekám doma, včéra jsme se dokonce tak trošku z toho pohádali, pak se mi omlouval, že on má jen starost, no ale někdy mi ta jeho starost leze fakt krkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj a já musím na tu poštu, celej den sem doma a ta pitomá pošťačka ani nezazvoní a prostě tam hodí lístek, a je to skoro přes celý město, zrovna dneska když mě chytla líná nálada a jen bych se válela a válela jako koule a cpala se dobrotama :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka děkuji :wink:
30. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka ráda pošlu, pošli adresu a ve čtvrtek je tam máš :wink: Reklamace na nečerstvost neuznávám :sunglasses:

Ti starostliví chlapi jsou tak dojemní :slight_smile: Škoda, že nám taková starost je k ničemu a spíš nás jen štve, ale když oni chudáčci nevědí, jak nám pomoct :sweat_smile:
30. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika No prave ... hlavne zname svoje chlapy. Ja treba vim, ze to neboli, ale on se muze bat, ze to maleho muze bolet. To je to same, jako si nektere holky pisou do porodnich planu, ze manzel sam vykoupe na novorozeneckem miminko. To mi taky prijde jako blbost, jeste by mu spadlo :slight_smile:

Uvidime, treba se trend bude posouvat dal a dal a za par let uz budou rodit chlapi doma. Ale koukam, ze na to mame vsechny zhruba podobny nazor.

@lordicka Covece ... to je jak u nas :grinning: Taky me porad nahani do porodnice a je desne vynervaceny z toho, ze to jako nestihneme. Jen pro info, my mame porodnici asi pet minut od baraku, pres kopec. To bych zvladla odridit i ja, mezi kontrakcemi :grinning: :grinning: :grinning: Jinak, ja nejak nevidim ty tve nove fotky v albu :frowning2: Nemuzes je tam nahrat znovu, at muzu smirovat, jak jsi hubena a bez strii? :wink:

30. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika To je pravda, vezmi si, v jake jsou situaci. Nam je zle a oni nam nemuzou nijak pomoct, ale pritom musi zachovat kamennou tvar. Jich se nikdo nepta, jak to zvladaji a pritom mam pocit, ze nekdy je to pro ne mnohem slozitejsi, nez pro nas. My mame prece jen devet mesicu, abychom se na to pripravily + matersky instinkt. Jim to zacne dochazet ve chvili, kdy se nam zacne hybat bricho a v loznici stoji postylka :grinning:
30. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ty jo, hezky napsáno, souhlas :slight_smile:
30. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já manžu taky k porodu nenutila-chce jít.A popravdě šnůru bych teda po něm přestřihnout nechtěla a vím že by to ani neudělal,to by byl hnedka na zemi!
30. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya já to mám stejně, poslíčky ještě neznám :wink:
30. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ja jsem se Jury ptala, jestli si to chce udelat, aby mel o cem vykladat klukum v hospode :grinning: :grinning: :grinning: A kdyz jsem videla jeho pohled, tak jsem naprosto ztratila jakekoli naivni predstavy o souzneni otce a ditete od porodu :grinning:

Mam problem ... zmizela mi prdel. Teda ne moje, ale Tomaskova. Na miste, kde xx poslednich tydnu byl zadek, je prazdno!
30. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Luci jaky lehatko jste nakonec vybrali?
30. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já ho chci dát prckovi jako pod stromeček, tak ještě nemám ... Ale vyhrávají ty od Fisher Price, co jsou na dlouho dobu :wink: Jako vím, že mu to bude jedno, ale nějaké dárečky mu tam symbolicky dát chci a lehátko bude hlavní. :slight_smile: Jinak má dárků za xtisíc :grinning: :wink:
30. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka My mame fisher price, takovy ten do 18ti kilo s oranzovou hrazdickou. A dobry :slight_smile: Krasne vibruje i se houpe, ale teda upozornuji, ze ta oranzova hrazdicka ma naprosto priserny hraci strojek. To kdybych mela poslouchat, tak lehatko prohodim oknem. Takze to pak fiknu a dam tam nejaky jiny.

... Podle něj syny plodí častěji páry, které vynikají sílou a agresivitou .... no to bych si brala mozna i osobne :angry:
30. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka to jo kočár sedačku adt...... :slight_smile: to by bylo věcí za ty prachy :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika tak to je dlouhá doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já si teda dnes k večeři dám sladké tvarohové knedlíky s jahodama jako útěchu :grinning:
30. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka teda tady se furt žere :grinning: ... ještě tak kdyby mě to někdo udál a přines :slight_smile:
30. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka My máme podobný a sehnala jsem ho za 800 na Aukru a je jak nový, paní ho měla 3 měsíce, a klučina její to neměl rád tak to prodávala, vyprala jsem ho umyla hračky a je fakt pěkný tak jsem zvědavá jestli se bude líbit naší Haničce
30. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek