• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya musíme si to ještě pár dní užít a nacpat se pak nebude čas :grinning:
30. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tak tak, moje řeč :grinning: Ale ta Tvoje útěcha taky není špatná :slight_smile:
30. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak ty fotky mi někdo maže a nevím proč :angry: už jsem je tam nahrávala 2x a furt mizí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to nechápu
30. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak už se mi nahráli tak se zkus podívat
30. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To má kámoška a je taky dobrý, my jsme chtěli jen víc oranžové, že máme tu holčičku :wink:
30. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky preferuji fischer prince mám od něj nakoupený všechna kousátka atd je to dobrá a kvalitní značka!
30. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak tím že to jsou náhledy a fotografka nám tam dala reklamu tak oni mi to mažou,že to nesmí být :frowning2: tak to asi si fotky :frowning2: neuvidíte
30. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám křeče v podbřišku ale jen když chodím,jak sednu je to ok,tedka mě to teda bolelo hodně :confused: snad je to ok!
30. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skubka Hajni si a dej nožičky trošku výš a uvidíš, kdyžtak pak si dej teplou sprchu :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tak to je bezva kup :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jen se sprchujete nebo i koupete?
30. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka já jsem zvyklá se sprchovat, koupel mě nějak neláká ... :wink: Ale teď už se můžeš i koupat :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka my máme velkou rohovku tak já se vždy do ní naložila,ale tedka v těhu sem se právě bála prý to vyvolává porod?ale tedka by to už zas tak nevadilo že?máš pravdu :dizzy_face:
30. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže jak ležím dlouho na zádech malému se tato poloha nelíbí tak si myslím že nějaký vyvalování ve veně neklapne a i tak velká vana je pro mě jaksi malá :grinning:
30. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka :grinning: :grinning: :grinning: mě by tam bylo horko :grinning: Mě je pořád teplo, tak ještě se pařit ve vaně. Ale klidně se nalož, jestli máš chuť. Teď už je to ok :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Admini jsou opravdu v nekterych vecech trosku na hlavu .... tak ja pak mrknu az tam budes mit bez reklamy :frowning2: Skoda ....

@sukubka Tak co, vlezlas do vany a preslo to, nebo rodime spolu? Ja uz se citim od vcerejska totalne na houby. Mam fakt bolesti a stavy, jake jsem jeste nemela. Dnes mi slezlo bricho asi o 5 cm dolu a od obeda mam krece v podbrisku. Ted jsem byla ve vane a krece mam porad. Jenze nejak nerozeznavam tu pravidelnost :(
30. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak jsem se dokulila z Brna. Trdlouš byl úžasnej, mňam mňam. JInak na Svoboďáku převažujou stánky se žrádlem a pak svíčky a medovina, celkem nic moc. Tak jsem si dala višňovou medovinu, vařenou kukuřici, trdelník a plazila jsem se zpátky do Vaňkovky k autu. Dneska su totálně vyřízená celej den. Já už se tak těším do porodnice, že bych jela už teď, abych si odpočnula před porodem. Mám pocit, že jsem nadoraz. Gyn. měl moc velkou radost z monitoru, prý je to učebnicový graf :slight_smile: , držím pořád dobře. Tak jsem si jen postěžovala. že už se sotva nesu a prý co bych chtěla, že vážím málo a vypadám dobře. Jen nechápu, který termín mám brát vážněji. Říkal, že mám skoro ještě měsíc před sebou......Minule říkal, ať spíš počítám s tím 17.12. :unamused: Tak já už fakt nevím....... Abych ještě nerodila v lednu :frowning2: .
30. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to skoro vypada na porod.........
30. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Do vany si vlez,, já se taky nakládám, pěkně naleju olejíčky, zapálím si svíčky, zavřu dveře a modlím se , aby to malá zjistila co nejdéle. Pak mě tam rozveseluje. Jen břicho si musím polejvat. I když máme velkou rohovku, pupek už tam celej neponořím :grinning:
30. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Jako jak mesic? :frowning2: To fakt nechapu .....

No ja to jdu zkusit zaspat a vydrzet do rana na monitory. Ale zitra si teda reknu o toho hamiltona, protoze to co se deje posledni dva dny, to je fakt uz neunosny.

Holky a vy v te vane machate i bricho? Ja to mozna delam blbe, ale snazim se ho drzet nad hladinou, abych neprehrivala malyho :frowning2:
30. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vana mi pomohla a je to ok,já mám jen občas takový křečíky ale tedka je to už zase úplně ok!!!!
@terak ty jsi jasná ty porodíš co nevidět,závidím ti!a co to je helton???holky já někdy na ty vaše pojmy úplně vejrám
:confused:
@medelen myslím si že měsíc určitě nevydržíš mě doktor na poslední kontorle říkal že vypadám úplně super (podle něho jako že se ještě nechystá porod)pro mě by bylo super kdybych už se chystala :wink: no ale já se za ten týdenteda cítím podstatně hůř!
30. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už to čtu na seznamu to je ten hmat,aha!a bolí to?
30. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě připadá že tu snad jsem prvorodička jediná že nic oproti vám nevím!já ani nevím jestli bych zaznamenala to sjetí břicha jak poznala terak

a ještě dotázek,když praskne plodovka (vím že praskne jen 10% těhulek)za jak dlouho po tom jet do pordnice?
30. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka já myslím, že sjetí břicha určitě zaznamenáme, neboj :slight_smile:
Pokud nemáš pozitivního streptokoka, tak po prasknutí plodovky můžeš být klidně ještě 2-3 hodiny doma, ale spíše polehávat a odpočívat. Mimčo by se mělo narodit do 24 hodin od prasknutí vody, aby nedošlo k infekci, ale hned jezdit do porodnice nemusíš, pokud nepotřebuješ ta antibiotika kvůli přeléčení.
30. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka To bricho poznas, to se neboj. Najednou je uplne jinde, nez bylo posledni dva mesice :grinning:

Cokoli budes resit s plodovkou, unik nebo prdnuti, tak do porodnice okamzite!!!! To nema se streptokokem nic spolecneho, jen jsou naruseny ty vaky, ktere chteni miminko a muze se tam dostat infekce, nebo muze byt jinak ohrozeno. To ani streptokoka mit nemusis. Navic kdyz prdne voda a nemas kontrakce, tak ti hned musi zacit vyvolavat porod. Takze fakt necekat. A jestli budes mit pocit, ze ti treba unika plodovka, tak si prosimte vezmi uz tu porodnickou hnusnou vlozku a zkus tam neco odchytit a s tim pak jet do nemocnice. Ne aby sis, jak ja blbec, vzala alwaysku. Oni na to davaji takove cinidlo, ktere plodovou vodu zbarvi do modra. No a kdyz ta vlozka je vevnitr modra, tak to jde dost tezko poznat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pokud mas streptokoka, tak ty antibiotika ti davaji vzdycky pri probihajicim porodu, aby miminko nechytlo infekci pri pruchodu porodnimi cestami.

30. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak me se ta puldenni hruza zase zastavila :frowning2: Takze zitra kontrola a zase nic ....
30. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no já nevím, to s tou plodovkou mám od doktora i od porodní asistentky, že vůbec není potřeba panikařit. Bylo mi řečeno že jen pokud máš streptokoka, což s tím sice, jak píšeš, zdánlivě nesouvisí, ale souvisí, a to tak, že při streptokokovi máš být v porodnici co nejdříve kvůli tomu, aby Ti stihli dát alespoň jednu dávku antibiotik. Antibiotika se dávají s odstupem 4 hodin po sobě, takže to souvisí tak, že když Ti prdne voda a budeš doma dál čekat, tak Ti nestihne zapůsobit ani první dávka a taková léčba je pak o ničem. Kdežto, když ho nemáš, je to v pohodě.
30. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨holky víte co že já prostě nevím jak mi dopadl ten streptokok fakt to nevím v průkajdě nemám nic napsáno,ale 100% se na to zeptám v pátek doktora snad do pátku budu 2in1 co když mi toho streptokoka nedělali?to by mi dali při porodu pak automaticky ty antibiotika?
já kdyby mi teda začala unikat plodovka bych raději 100% jela jak to tak čtu lepší za včasu než něco podělat!
30. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka tak to se na to určitě zeptej, protože mi to přijde docela důležité. Myslím, že se to dělá standardně všem, takže jedině, že by doktor fakt zapomněl, ale to se mi nezdá. Možná by Ti ta antibiotika dali potom automaticky, kdyby ten údaj v průkazce chyběl, což je určitě lepší varianta. Však uvidíš v pátek...
30. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek