• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak Já už su z toho svýho termínu porodu jelen :angry: Po odtoku plodovky se porod vyvolává nejpozději po 12ti hodinách a mezi tím jsi na ATB, do porodnice se vyloženě spěchat nemusí, pokud nemáš kontrakce - jak píše @hamika . Jo, a teprve dneska mi bral stěr na streptokoka. A nesmutni, třeba se to ráno rozjede a na kontrole Ti řeknou, že už rodíš s :slight_smile:
@sukubka Myslím, že určo měsíc nevydržím, vidím to tak na 14 dní a pak budu asi běhat nebo cvičit, já už se prostě neunesu, natož za 14 dní :grinning: A ten hmat je prý celkem hnusnej - někdy zabere a někdy ne
30. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ME se teda taky zda, ze by to mel delat automaticky doktor. Me to delala pri predposledni navsteve. Pokud ti pred predanim do porodky delal stery, tak to bylo urcite na to, takze neboj. Ale radsi bych se zeptala, at ti ty antibiotika treba nemusi davat zbytecne.

@madelen Tak zas nic, to dite si ze me uz asi dela prdel .... teda ale vcera to bylo fakt strasny, donutilo me to dobalit kufr. Chudak manzel ... mela jsem to ve velkem, tak jsem ho hnala na pudu pro mensi, ze tam nepojedu s lodakem. V tichosti ho prinesl, sledoval me, pak se jen pousmal, kdyz jsem prohlasila, ze se mi to tam nevejde (coz mi rikal), tak ho zase v tichosti vzal a odnesl a pomohl mi to prebalit zpatky do velkeho. Vtipne je, ze v ocekavani kontrakci a porodu, jedine na co jsem myslela, bylo nevyzehlene pradlo v rohu obyvaku :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky nemůžeš spát?mě ještě do porodky nepřed,no v pátek se na to optám :confused:

@madelen já to vidím stejně jako ty,měsíc bych se určitě neunesla,snad se těm lumpikům bude chtít dřív,mnohem dřív,no necháme se překvapit!
1. pro 2010 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ted spim prekvapive vcelku dobre, jenze se budim kolem ctvrte hodiny, protoze se mi chce na zachod a uz pak neusnu. Taky uz se nemuzu sama prevalit na druhy bok, jakoze ze spani. Musim si pomoct s briskem. Takze jsem prelezena :slight_smile: A ted hledam na jakou krabickovou dietu najedu od ledna :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já se zatím rodit nechystám, můj plán je zítra přesně na termín. Tak odpolko, za max. 4 hoďky, jako to měla Monthy, bych si prosila :grinning: .
A palačinky sem nepekla, ale zato sem se patlala s cukrovím, už mám slepené oboje ořechy. Takže teoreticky už mám 3 druhy i s lineckým. Dneska jdu ještě k holiči a na depilaci a musím koupit dětem Mikuláše, protože jestli to vyjde na termín, přijdou za mnou do porodnice právě v ten den, tak abych pro ně něco měla.
@sukubka my bysme se měli termínově minout, tak ti písnu do IP mobil, pošli mi svůj, ať můžem holkám vzájemně referovat, jestli teda chceš :wink:
1. pro 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, hlásím se z porodnice, mají tady internet a manžel mi donesl noťas :sunglasses:
1. pro 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chcete to v hororovým podání a nebo raději odlehčeně?
1. pro 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy ahojík popravdě nám to napiš at vím do čeho jdu je to pro mě lepší !!!
@katcha.jasně budu ráda když budu moc podat hlášení o tvém přírustku :dizzy_face: poslala jsem ti také své číslo :wink:
@terak já se taky sama neotočím ani náhodou a zabrat k ránu je pro mě tady děs a hrůza.Tedka jsme to ale dospala dole u TV
1. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ahoj, no nejlepe tak, jak to bylo :D

@sukubka Taky to tak delam s tim dospavanim. Na tom gauci se nejak rozlozim lip.

Jinak jsem byla na te kontrole a rekla jsem si o hamiltona. Doktor se sice snazil, ale slo to tezko, vzhledem k tomu, ze mam cipek narvany az nekde v prd..... No proste ho mam hrozne vysoko, na spicku prstu. Za tyden vubec zadna zmena, takze nechapu, co to moje dite vcera nacvicovalo. Jo a super zprava, na dalsi kontrolu jsem objednana az 8.12. takze nevim, jak to mam chapat, kdyz termin je 6.12. Asi se mi tim snazi neco naznacit :grinning:

Ten hamilton neboli, zalezi na tom, jak jste zvykle na normalni gynekologicke prohlidky. Jedina bolest je z toho, ze se ve vas nekdo rype, ale ze by tam byla jeste nejaka, to fakt ne. Zkousel to prostouchnout, tak uvidime. Ale muzu vam rict, ze uz toho mam plne zuby. Kdybych aspon nemela porad ty krece v brise :frowning2:
1. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 prosím reálně :wink:

@katcha. :grinning: :grinning: máš to pěkně naplánované :wink:
1. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak chudinko já myslela že už porodíš!Ale myslím si že do další kontroly 8.12 nevydržíš a porodíš,uvidíš!Je to už úmorný co?To teda věřím.Jsem v menším stádiu těhu a už já bych nejraději rodila!No snad teda porodím letos,jak to tak vidím s těma vašema termínama a přenášením :unamused:
1. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ja uz nevim ... doufala jsem, ze se treba ten cipek aspon trosku pohnul, ale za tyden zadna zmena. A kdyz si vezmu, ze bych klidne mohla rodit treba az 20.12. tak fakt nevim. Asi se vecer pujdu s manzelem projit do mesta na svarak :slight_smile:
1. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hlavně spíš pak s manželem se projděte do ložnice, sex prý pomáhá nejvíc :wink: Fakt to říkaj porodní asistentky, že nechráněný sex je 1000x lepší než nějaké mytí oken apod. Že sperma obsahuje nějaké ty prostaglandýny a že mají podobný účinek jako oxitocin, který by ti šlehli při vyvolávání porodu.
@sukubka teda jestli holky říkají, že streptokok se zjišťuje stěrem zhruba předposlední kontrolu u mudry, tak to mám za sebou a v průkazce to najdeš jako zkratku CBS a u toho buď minus nebo plus. Mě to napsala hned na první stranu a ještě zvýrazňovačem.
1. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. No asi jo, ale nechci aby z toho manzel mel nejaky mindrak :grinning: Hrozne se boji aby malymu neco neudelal, takze uz par tydnu nevime, co to sex je :slight_smile: Ale jestli do vikendu nevyleze, tak na to vlitneme. Dostal ho dovnitr, tak at ho pekne dostane ven :grinning:
1. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. A jak je tobe, citis se na spadnuti?
1. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak po večerech polehávám, ale spíš než křeče v podbřišku to cítím jako tlak v břiše. Malý se hrozně šponuje, až to zabolí. Obden si na to dávám teplou vanu a gaučing (včera sem gaučovala u Fantomase). Od tří čumim do stropu, zrovna dneska, jak ste tu strašily na Koníkovi, tak to sem si dole četla a zkoušela se učíst do spaní. No, moc to nešlo a pak sem musela stejně vstávat. Jinak právě že nic moc. Ale já to mám na zejtra "objednaný" :angry: .
1. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to je dobrej nápad, mě už to manžel taky nabízel, že by jsme mohli zahájit sexuální týden aby to malou vyburcovalo ven ale moc se mi do toho nechce :unamused:
1. pro 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ahojky vítáme tě na příjmu :wink:
1. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hele břicho ve vaně mám ale né celé ono se tam celé nevejde je to jak hora Říp :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Tak jsem na tebe zvědavá :slight_smile:
1. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Budu ti drzet palce. Jestli neporodis, tak si me neprej :grinning:

@lordicka Me se do toho taky nechce, pripadam si jak hora tuku, vycnivajici z perin.... moc naladicku na to posledni dobou nemam. Ale treba pomuze ten svarak :sunglasses:
1. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jela v pondělí na kontrolu, ale od neděle jsem měla jen tvrdutí, sice častější což je asi 1-2x do hodiny...pak jsem zase večer nespala....tak jsem se ve 4hodiny ráno najedla...a šla spát...
no a ráno v pondělí jsem měla zase to tvrdnutí a jen malý pobolívání v podbřišku, jak kdyby začínali měsíčky.,,,,jen tak zlehka,,,,jo a ještě jsem trošku špinila...jen na intimku...
no tak jsem jela v 11hodin na tu kontolu...tam mi dotor řekl, že jem otevřená na 1-2cm a že si mám jet domů zbalit věci a přijed do 2hodin..že pravděpodobně porodím....tak jsem jela domů...
1. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 a to má být ten hororový scénář?? :confused:
1. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak vidíš okna jsem umyla, uklízela, nic, horká vana byla, nic tak zkusím taky ten svařák to mě nenapadlo, vím že mám ještě 9 dní ale mamka v pondělí musí odjet na školení a já si vůbec nedovedu představit,že by druhý den malou neviděla a bude to její první vnouče, tak si myslím,že by to taky chudák probrečela, moc se na Haničku těší. A jdu zítra na tu kontrolu tak jsem zvědavá co mi řekne doktor
1. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. tak takovou zkratku tam nemám třeba mi to ještě budou dělat?no já se hned v pátek optám!
@terak s tím sexíkem je to prý na porod opravdu pravda!
@monthy7 a samotný porod co????
1. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijel manžel a ne sme se vyvrbiliy z domu tak to byly 3hodiny...než me přijmuly bylo 15:30 což po vyštření...(musela jsem si odkočit vykoupat krtka a na oběd)...takže poo vyšetření jsem byla otevřená na 2-3cm...tak mě odvedly s manželem na box...sme byli jak v hotelu, ještě seme si z toho dělali prdel..pa mi dali klystýr..prej co nejdýl to držte.tak jsem vydržela celé 3minuty....
a až se prej vyprázdním,takž emi mi doktor přijde píchnout vodu....no tak já jsem samozřemě měla na čas, že? kontrakce skoro nulový...parádička..srandičky...takže pak přletěla sestra, že jde dktro mi píchnout tu vodu...tak mi píchl vodu a říkal, že je toho nějak moc, že to je asi plaváček...
notak pak jsem začla mít stahy cca po 5ti až 10ti min....ale pořád to bylo dobrý, takkový silnější měsíčky...říkám si že kdyby to tak pokračovalo, tak to je brnkačka...
1. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 zatím to vypadá docela v poho, čekám ten horor :confused:
1. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ty nam to pekne davkujes ... a ted to prijde :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
tak já se dneska v noci nenudila. Šla jsem se kolem půlnoci uložit a malá akorát začala plakat, že ju bolí strašně ouško. Už asi 14 dní kašle, druhý den jí trápí rýma ale ne moc hrozná. Tak jsem se zase oblíkla do " pracovního " a frčely jsme do dětsk na pohotovost. Naštěstí to nemuseli píchat, jen tam má vatičku a kapame slivovici. BYla jsem zaraná na pár panáků. Do 4 hod. jsem nemohla usnout apak jsem podřimovala asi do 11 hod. Naštěstí to vypadá dobře, jen to pochrchlávání, ale to bude asi na delí dobu.

@terak Chudák manžel,docela živě si představuju, jak hysterická ženská blázní a chudák chlap musí nosit různé druhy kufrů :grinning: a nakonec to stejně skončí u toho původního :grinning: No, jsem zvědavá na sebe, občas taky chytnu nerva ale mě manža moc nechápe, jen na mě hukne, ať neblbu. Jemu se to lehko řekne, on sbalí kufry a jede si na služebku a já tady s pupkem dělám všechno. Ale když jsem frčela v noci na tu pohotovost, tak jsem se jaksi vzchopila a ani mi to břicho nepřišlo velký :sunglasses: A manžel si pěkně spinkal, protože musel jet ráno na služebku. Ale aspoň mám doma klid :slight_smile:
@katcha. - mě už ani to ležení nebaví :angry:

@monthy7 - Moc gratuluju k miminku, ať se vám oběma daří a mimís nezlobí a trpělivě čekám na pokračování :grinning:
1. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ja asi nebyla ani tak hystericka, spis jsem se mu s ledovym klidem snazila vysvetlit, ze jako ten velky je faaaaakt zbytecny. No a pak, kdyz jsem se to 20 minut snazila narvat do toho maleho, tak jsem ho poprosila zas o ten velky :slight_smile:

1. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek