• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@madelen No ale dneska, jak jsme jeli z te porodnice, tak ze me vypadlo neco ve stylu .... tobe se to keca, stejne za to muzes ty .... takze jo, je to fakt chudak :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 teda já jsem napnutá a těším se na pokračování, snad to horor nebude :slight_smile:
@sukubka zkus se ještě podívat, zda máš v průkazce kolonku "str. agal."
1. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak I tak to muselo být zábavné, kdyby to někdo sledoval :grinning: Jsem straně zvědavá, kdy " pukneš " . A hlavně pak na průběh a porodnici.

@monthy7 Tak kde je závěr ? Chci jet odpoledne plavat, tak ať už to všechno vím :wink:
1. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ja? Tipuju to na 20. prosince ... s jeho tempem
1. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Snad si to rozmyslí dřív :grinning: Ale abys nebyla jako slonice, ta to nosí 2 roky :grinning:
1. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen jo, tim me manzel taky potesil rano :grinning:
1. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 gratuluji k miminku :slight_smile:
1. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 a už???????????????????????????
1. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to je hustý. A já si myslim, co mi tam neprovádí za akrobacie... :astonished:
1. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. No prave :slight_smile: Tohle bych se fakt bala, aby se neprokopl ven.

Holk nevite, jak dlouho po porodu se da teoreticky zacit se skakanim pres svihadlo? Jak dnes zacalo snezit, tak jsem az to dubna rezignovala na behani. Tak vymyslim co misto toho :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mě kámoška cvičitelka říkala,že s cvičením trošku víc náročnějším než posilování pánevního dna, prej můžu začít až po 6ti nedělí, tak asi tak nějak,

teda holky před chvilkou jsem se vrátila z prochajdy se psem a musím říct,že jsem to vydržela jen půl hodiny, u nás se fakt čerti, fouká,sněží, mrzne no i ten chlupatej rošťák se klepal zimou

1. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsme zvědavá jak nám ty kilča půjdou pak dolů co?ty naše kila sněděných nutel :grinning: to pak už tak nebudeme mlsat to mi bude chybět :dizzy_face:
1. pro 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak co, ještě seš celá ? Video je dobrý, pěkně tam mrňous řádí :grinning:
S tím cvičením moc nepočítej. Aspoň já byla tak vyflusnutá, že jsem byla ráda, že jsem měla chvilku klidu. Ale je fakt, že já teda jezdila na koni po skončeném 6ti nedělí. Tak bych to viděla i se cvičením. Až Ti doktor schálí, že jsi opět plně provozuschopná a bez závad :grinning:

@sukubka _ Minule šly kilečka dolů samy, ba naopak jsem zhubla ještě víc než jsem původně vážila a to jsem taky nabrala 17 kg. Doufám a spoléhám na to, že to bude stejný, jinak musím změnit celý šatník :grinning: , když si Nutely budu nosit na těle :grinning: Už mám skleničku prázdnou, dnes jsem v obchodě odolala ale příště si ji dotáhnu zase. Ale mám čokoládu na vaření, tak si ji dám domlíka. ALe asi mi zrušily automaty na mlíko, aspoň v Brně už nejsou, tak su smutná :angry: a mlíko musím koupit zítra. Takže dneska se mňamka konat nebude :frowning2:

@lordicka Já čokla jen vyvenčila a děsím se večerního venčení. Už tam zase fučí a padá to bílý svinstvo, to je děs. Tak má pesan smůlu, chodí jen na 10min., já tam s ním u sloupů tvrdnout nebudu :angry:

1. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen to bych taky potřebovala aby mi šla takto kila dolů!Myslíte že je to tím koením?Já si ani nedokážu představit že bych to někdy shodila jak si připadám jak vorvan!
Tedka dělám dušenou mrkev.

Holky normálně mě s těch křečí mrskne já nechci plašit,alejak se třeba obouvám tak mám úplně křeče v podbřišku nebo jak si sedám na židli a nebo jak se zohýbám,jinak při chůzi je to ok!Co to je?
1. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka mi povidej, mam pocit, ze jsem dnes videla, jak se mi trepe spek :grinning:

@madelen Ja to s konikama moc nevidim :frowning2: Kam chodis jezdit? Automaty na mliko jsou v kralovopolskym tescu a u olympie ne? Nebo to zrusili? A nevis proc? S tim hubnutim ocekavam, ze tak mozna samo pujde 10 kilo. Tech druhych deset jsou polomaceny susenky.

1. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Kilašly dolů na etapy ale určo to bylo kojením a celkem rychlý. Takže další důvod, proč kojit :grinning: Taky už si původní tělo nějak nevybavuju :grinning: a teď žeru lázeňské oplatky KOLONÁDA - oříškové, mňam. Mám 2 karbičky :wink:
Co křeče, pořád jsou ? To budou asi poslové.

@terak No jo, tam už jsem ty mlíkomaty právě nenašla, v Kr. Polským jsem byla dneska :unamused:
Koní je kolem Brna milion a hodně lidí shání někoho na ježdění nebo se dají nárazově zaplatit jednotlivý hodiny. Já mám koně svýho a beru to hlavně taky jako relaxaci. Když frčíš zasněženým lesem, jen to ticho, nikde nikdo a občas potkáš stádo laní, srnky.....úžasný......jé, úplně se těším na tento prožitek, ať už je únor .....
1. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - a polomáčený súše jsem taky koupila. Teď mám krásně podrobený panděro od těch lézeňských,, drobky všude kolem, jako to čuně :grinning: Ale su spokojená, to je hlavní :grinning:
1. pro 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medelen nene už zase žádný křeče :slight_smile: ale dokymu to v pátek řeknu!mohl by mě potěšit a říct že už to vypadá brzy na porod :dizzy_face:
holky polomáčené sušenky hm,ty bych si teda dala úplně ste mě až naštvaly protože mám na ně šílenou chut a už nemám ani nutelu :unamused: manža jede dělat velký nákup až v pátek tak budu muset vydržet :pensive:
1. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen No to ja jsem taky spokojena ... jenom jsem ted zjistila, ze jsem za posledni mesic pribrala 5, slovy PET kilo :frowning2: Ale neco z toho budou urcite otoky, protoze se nevlezu do zadnych bot a mam ruce jak shrek. Takze to proste MUSI byt otoky :grinning: :grinning: :grinning:

@sukubka PRala bych ti ten brzky porod, ten konec je na houby :frowning2:
1. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Nechci Tě zklamat ale já minule byla připravená, že mi při prohlídce řekne, že se to začíná rozjíždět a řekl spíše ten opak :wink: Když už jsme vydržely tolik, tak těch posledních 14 dní až 3 týdny bude brnkačka, ne :wink: A můžeme třeba zahájit soutěž , která se trefí do Štědrého dne, to bude motivace :grinning: A můžeme se o todýl cpát dobrůtkama, narozdíl od monty - ta už by měla zahájit návrat do původní postavy :grinning:

@terak Já teda naštěstí neotíkám ale přesto se krom lacláčů do ničeho nevlezu. ALe boty jsou bez problémů. Kamarádka taky šíleně otekla. Z těch 5ti kg si nic nedělej, to pak sleze.
Mně nejvíc trápí, že nemůžu ani na špacír nebo něco pořádnýho udělat. Ale pak zase třeba budu vzpomínat na to, jak jsem nic nemohla a jak mi bylo fajn :sunglasses: . Mám úklid úplně na háku a uklízím jen když mám pocit, že už je to neúnosné :grinning: Praní problém není, mám sušičku a většinu věcí nemusím žehlit, tak toje taky dobrý. A z oken ven ještě vidíme, tak to do jara musí vydržet, teď se stejně nedají umejt :grinning:
1. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to je mazec to video ... :grinning:
1. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já sem s těch tvých hlášek taky mrtvá ty šhreku :grinning:
@madelen já už minule myslela že mě doky potěší a právě prd s toho řekl že to na porod nevypadá VŮBEC!!!Naštval mě chlapec :grinning:

holky u nás je vánice jak hrom,zítra mám jet na poštu a v pátek na tu gyndu a teda mám šílenej strach,asi pojedu nějakýma zadničkama abych se vyhla hlavní cestě!To je šílený tak yje u vás tak ???

já chci taky vidět to video,ale nemůžu ho najít!to je u terak v albu?
1. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen jj tak jsem to mela ja ... ve 38tt jsem byla v pohode a otevrena na 1cm. Ve 39 horsi a ve 40 tt jeste horsi. CIpek se mi posouva nekam nahoru a dela, ze tam vubec neni :grinning: :grinning:

No trosku me uklidnuje, ze kdyz se jako nevlezu do bot, tak aspon neco z tech silenych kil bude voda. Ale uvidime. Ja teda musim uklizet porad. Nas pes ma ted nejake drbaci obdobi a jak jednou za dva dny nevysaju, tak je tam desny bordel a stve me to. Ted teda o vikendu budu muset maknout, protoze prijede na navstevu tchyne s tchanem. Ale je to docela dobry, oni maji doma dost neporadek a chaos, takze ta moje naklizena klicka projde kontrolou v pohode.

@sukubka Tak neumirej, kdo by to misto tebe odrodil? :grinning:
1. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak koukala jsme na ty stránky firmy bluestar a opravdu pěkné ty dřevěné dekorace mocc!!!!kouknu na to video
1. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tomu říkám malej vetřelec že?já opravdu myslela že s ní vyskočí :confused:
1. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahoj, mě taky začly otejkat i ruce, až sem musela předevčírem sundat snubák. Respektive sem si ho na pečení sundala a pak už ho nemohla nandat :sweat_smile:
Tak sem zvědavá, co mi dnes řeknou v porodce, chci slyšet, že už sem otevřená na ... prstů a porod začíná, jinak nehraju :grinning:
Monthy to nějak nedovyprávěla, co? A co Lenulkak, měla termín včera, dlouho se neozvala...
2. pro 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Budu na tebe myslet, v kolik tam jdes? Pak musis dat vedet. Ja jsem ve fazi totalni rezignace. Nezeru seminko, nepiju malinik, na sex kaslu .... at si tam to dite zustane, jak dlouho chce :grinning: Vcera byl odhad 3,20 kg tak snad to nebude velky cvalda, i kdybych prenasela.

No nedovykladala, taky nevim, jak si to mam vysvetlit :grinning: Mozna nas nechce strasit, nebo jim v porodnici vypadl internet, tak uz se jim v tom jejich meste jednou stalo :slight_smile:
2. pro 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno holky :dizzy_face:
vidím že jste opět raní ptáčata!
@katcha.držím pěsti aby se už porod rozbíhal a ty už měla konečně taky miminko venku:slight_smile: hlavně nám pak dej vědět,budu čekat!
@terak ten odhad váhy mě vždy taky děsí,ale naštěstí je to tak nějak né úplně přesný,vždycky si říkám že to určitě ukazuje víc než mín :grinning: musíme se nějak uklidnit :slight_smile:
2. pro 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek