• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka Ty mas kolik? Vzdyt mas malinkate brisko, co bys v nem chtela mit za obra?
2. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že nám to Monthy nějak nedovykládala ... Třeba bude dnes pokračování :wink:

@katcha. jsem zvědavá, jak dopadneš na KO :wink: Držím palce.
2. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau já to dokončím, jen tady vypadl internet od včerejška.... :frowning2:
2. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ale mě to bříško za ty poslední 4týdny co mám břuchy vyfocenej v alebu pěkně povyskočil :slight_smile: Já měla na minulé kontole (minulej pátek)odhad 3kg :confused:

byla jsem tedka holky odvýst na socku lístek na peníze a teda musím říct,že ty cesty jsou pěkně hnusný fakt raději nikam nejezdit!Pak se nedalo přímo u uřadu zaparkovat tak jsem musela kus pěšky a to mě už pěkně píchal spodek,no paráda!Ještě že už jsem doma a v teple!

Koukla jsem k sobě do alba a těch 16dní do porodu jak na mě vykouklo je fakt šílený,pořád si pamatuju jak tam bylo sto něco a tedka tot fakt se mi až rozbušilo srdce

taky jsem na @katcha. zvědavá.Má na mě tel tak kdyby něco tak by napsala :wink:

@monthy7 no ahoj,čekáme na pokračování !!!!
2. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak mi dali tu kapačku....tak už mě teda úsměv přešel....kontrakce byly silnější..prej běžet si do sprchy..jenže jak jsem se hla, tak mi tačal stah...ael to není stah jako stah...to byl stah, kterej začínal v oblasti kříže, pak se tou silnou bolestí přesunul na čípek a pak mezi nohy....prej dýchejte si....já vyprahlá jak sahara...tak jsem dýchala jak pejsek..sem to málem neudýchala.....tak jsem se odšourala do sprchy....tak mi manžel pomohl sundat pyžamo, protože pro mě to byla v těch křečích stašná maturita...sedla jsem si na nohy na zem a pustila teplou sprchu....no že by to pomohlo...no...asi možná jo, ale mě se to ani nedzálo...každopádně, pro mě za minutu, ale v reálném čase za půl hodiny se došourala sestra, že jdem natočit ozvy.....hrůza...vůbec vstát....protože sem vstala...stah-oblíct pyžamo-stah...jeden krok...stah tak jsem si sedla na záchod, kterej tam hned byl-...stah(pejsek)....a sestra musíme natočit monitor....tak jak už jsem cítila že stah končí, tak jsem se vydala pro mě rychlým pro sestru velmi velmi pomalým krokem ku postely, kde jsem si sedla-stah----lehněte si...sem nemohla....tak mě pak připásali na monitor, to bylo nejhorší co mi mohli udělat....nechali mě tam na tom celou věčnost asi 10let...(reálně 10minut)...pak mě sestra vyšetřila to bylo ž v 18hodin a zjistila že jsem otevřená na 8cm.....prej tak si jděte ještě do sprchy....no tam už jsem nechtěla, protože zase to celý absolvovat znova...zvolila jsem lekčí variantu, sednout si na zavřenej záchod, bylo u toho i umyvadlo, zdroj pitné vody...takže servis 2 v 1...kontrakce-pejsek-voda...meditace.....kontrakce-pejsek...meditace...kontrakce-buldok pejsek..najednou pocit jak to mimino leze ven...(nesmím tlačit, nesmím tlačit)......voda spousta vody...neměla jsem ani slinu....a zase ta setra ve dveřích...co furt otravuje!!!!prej pojďte já vás vyšetřím....tak zase tou rychlostí blesku ku postely....zkusíme zatlačit jak přijde stah..tak jsem zatlačila...a ina zjistila, že už je to všechno volné a že můžu rodit....tak otevřela dveře na chodbu a řve...rodíme....nic....ridííííme!!!...nic...rodííííííímmeeeee!!!!!!!..konečně přiběhl doktor a začli tam chystat a lítat a skládat postel a já ať už to mám za sebou..teď se budu soustředit a na jeden zátah bude venku a mám po bolesti....no to určitě....hahaa....
tak prej jak přijde stah tak pořádně zatlačte....nj...tak přišel stah a já tlačila....zadržte dech a tlačte....no já tlačila,,ale opačným směrem..já tlačila do hlavy, abych mi náhodou na své krásné řiti nenaskočili hemerodidy...no jak mi došel dech tak říkám, že mě bolí hlava...a oni, no to musíte tlačit jak na záchod....
no tak druhej stah...nádech a tlačte....takjsem tlačila jak na záchodě...najednou cítím, jak se to tam dole hlo...a jak to tam zakřupalo....fuj.....mám pokračovat?.....už mi je zase blbě....:frowning2:
2. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už jen pro ty otrlé....

...no tak to tam zakřupalo a trošku se to pohlo...tlačte...tlačte..jenže já nemohla už ani dýchat....rychle k břichu to poslouchadlo na ozvy.....do žíly mi dali nějakej sajrajt,, prej jak teď přijde stah, že bude moc silnej a že toho musíme využít aby se to mimi dostlo už konečně ven!...tak já už nervy jak sviňa....
no už to přicházelo...a já soutřeď se...zatlačíš....a je venku...po bolesti...všechno za sebou.....takže zadržet dech, hlavu na prsa...a tlačíme....talčte!!!!!tlačte...doktor mi houpl na břicho (mám tam hematom, ještě mu musím jít nadat:grinning:)....tak to tam zase zakřupalo dole a já cítím jak se ta veliká boule pohla, lněný semínko zafungovalo....vyjelo to pak už vyelo něco teplýho-tělíčko a hned pláč...jen vím, že jsem otevřela oči a uviděla zrovna pánské nádobíčko....se mi aji ulevilo.....
dala jsem souhlas s darováním pupečníkové krve....tak tam ještě odebírala z pupečníku krev...jo a prej chcete si odstřihnout pupečník na manžela?..a já NE! na něho..a on...že ne...a pak slyším váha 3890g a délka 52cm...říkám si proboha, vždyť mi ho vážili v břichu a měl mít 3200g no miminko dali manželovi, tak tam s ním chodil
pak už mě zašili, ale trvlao to strašně dlouho, mezi tím jsem dostala klepavku jak prase nervy, unavená a ještě k tomu už jsme nechtěla aby mi na spodek kdokoliv šahal, to byla bolest jak prase...a to byo pře šitím, takže chudák doktor měl co dělat aby se trefil jehlou, naštěstí to umrtvili....
pak jsme tam byli ještě 2 hodiny....to bylo moc pěkný,já se zatím uklidila a manžel si užíval miminka...
no jak jsem na začátku říkala, že manžela určo ne, tak musím říct, e byl úžasnej...úžasnej a skvělej...on to totiž celý pochopil, a vůbec semnou nemluvil, byl tam kde bylo potřeba a stranil se když veděl že tam být nemá....byl jak pěna a přitom mi pomáhal....kdyby tam nebyl, tak jsem pěkně nahraná!!!
jo a jak sme si slíbily,....já jsem ani nehlesla.....přiznám se že při pár kontrakcích jsem řekla nahlas AU....ale snažila jsem se neřvat ani se nijak nevyjadřovat....a sesra říká..vy ste jak pěna...tak jsem se pochválila...že nikdo neví, že rodím:grinning:D......
no ale při tom tlačení sem si na poslední musela tak zařvat, že mě pak bolelo v krku, ale pomohlo to....tak to se snad nepočítáTerak, ne?,...

2. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak maliník a lněný asi poohlo...tak si za mě dejte nášup holky!
jo a Mikulášek je nádhernej, ale to je každý miminko každé maminky...
a nejlepší je, že říkám manželovi...že řve jinak jak ostatní mimi....tak pronikavě...a manžel říká...ne, že řve stejně....a já že ne, že to je hrozný....a on, že to je tím, že svoje matka musí poznat mezi tisícem svoje mimino.....tak že bych ho slyšela jinak?...to je skoro nadpřirozeno, co?...:grinning:D
2. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ne, jsi statecna, to se nepocita ... :grinning:

Jezis, jeste ze uz to mas za sebou :frowning2:

Fotky nebudou?
2. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, byla jsem ted se psem na prochajde. Muzete mi ale vysvetlit, jak v tehle srackach mam chodit s kocarem? Silnice neodhrabany, chodniky neodhrabany. Bydlime na kopci, takze dolu jsem se klouzala a nahoru jsem naseho americkeho kokrspanela pouzivala jako tahaciho psa. Jinak teda pohled na me byl uzasnej, stokilova supici obryně Stáňa v několika vrstvach svetru Jsem teď docela hodně ráda, že jsem si koupila kočár s ruční brzdou. Bez ní bych ho tak maximálně mohla pustit z kopce dolů a čekat, jestli se tam zastaví o sloup :grinning:
2. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 - já si ke konci zařvala asi 3x, protože mi na břicho asi tolikrát houpli :angry: Jsem zvědavá, jaký to bude tentokrát, ani na to moc nemyslím. A manžela tam stejně nechci, ať se mrkne na nějaký video. Když na mě nemá čas po dobu těhu a vše nechává na mě, ať si čeká v chodbě, nebudu mu dělat divadlo aby byl pak on hrdina, který viděl porod :sunglasses:
2. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak na konci je asi normalni si zarvat, muze to asi pomoct. Ja jenom doufam, ze nebudu rvat na celou porodnici treba "ku*vaaaaaaaaaaa" :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ne, slova nešla formulovat , jen prostě zařvání . A moc to pomohlo, ulevila jsem si :wink:
A kde bydlíš ? My jsme taky na kopci ale je tady už rovina, tak se kolíbám jako kačena když jdu se psem. A dneska ho musím vyprat, zítra ho jdu nechat ostříhat. Snad vydrží aspoň 14 dní nesmrdět .
2. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen V zabinach, pod kravi horou, u koleji. Kde ty? A kam chodis strihat psa? Ta nase ani nesmrdi, ale porad se skrabe a je to na kazdodenni vysavani :frowning2:
2. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím vás dočíst.Mě tedka řišel poštou ten poporodní korzet no já se chlámu :grinning:
2. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jsi statečná zvládla jsi to perfektně :wink: sem zvědavá na sebe :grinning:
2. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 teda ty jsi statečná,já ani nedýchala jak to četla a budu to asi rozdýchávat půl dne.Uf úplně závidím že to máš zasebou.Proboha snad to zvládnu :unamused: fakt ti závidím
2. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka A k čemu je taková věc ? Budeš vypadat jako modelka se super figurou ?

@terak Já v Bílovicích ale to je hned vedle Brna, tak jsme spíš takový předměstí. Stříhala jsem 9 let sama a teď chodím na Kounicovu vedle parkovacího domu. Paní je šikovná a celkem za normální peníze. Z našeho zase nepadají chlupy, je to pudl ale smrdí jako tchoř :angry: .
2. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Jakej sis objednala? A delaji je treba ... ja nevim ... od prsou po kotniky? :grinning: :grinning: :grinning:

@madelen Bilovice znam, jezdila jsem tam za babickou do LDNky :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo, LDN je až vzadu u řeky. My bydlíme nahoře hned na začátku od Brna.
A to už by byl dobrej teda potápěčskej skafandr tak o 2 čísla menší, ten je od krku až po kotníky :grinning:
2. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen A muzes mi jako vysvetlit, jak bych se donej narvala? :D A bilovice, to uz je ta vesnice, jak je tam ten kostel v kopci?
2. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ono je to trochu pružný, ne ? A pěkně by to vyformovalo postavu. TAk by stačil o číslo menší :grinning: Ale já bych tento problém řešila nejdřív 2 měsíce po porodu hlavně odbouráním těch sladkejch srač...., kterýma se pořád cpeme :grinning:
Jo, Bílovice je vesnice s kostelem v kopečku u silnice ale už jako vesnice nevypadá. Je to tady obklopený satelitama, školka praská ve švech, děcka nechtějí brát, škola je na tom podobně ale tam brát musí....Hrůza.
2. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 teď jsem si přečetla tvoji slohovku, moc gratuluju k Mikuláškovi a zvládla jsi to skvěle, můžu ti říct, že ti na jednu stranu závidím...chtěla bych to taky zažít i když je to bolest asi šílená, ale potom ten pocit...
tak třeba na druhý pokus :slight_smile:)))))))))) a těším se na fotky
2. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..no to se nebojím aby jsi si tam vylívala svou bolest,to spíš během kontrakcí, ale pak už asi těžko
@madelen ...tak jsem to měla taky během těhu....ale tam mi pomohl...neberu to jake že je hrdina, ale jako že mě podpořil..
@velrybous druhý pokus jsem zavrhla hned po porodu:slight_smile:
fotky budou:slight_smile:
2. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky mám ve fotobloku, tak se moc nesmějte.... :rolling_eyes:
2. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: já vím že je škaredej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 super slohovka, ale pěkné ... asi jsem otrlá, ale dočetla jsem to :dizzy_face:

Holky, kuk: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/monthy7/album/mikulasek/ Pokud jste si nevšimly. :dizzy_face:
2. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vmonthy7 to je bobánek teda jeto pěknej kus chlapa!!!!!
2. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Je vidět, že jsi v těhu nestrádala a Nutelky a sušenky udělaly svoje. Je to opravdu chlapák, pěkně vykrmenej :wink: a moc hezkej :slight_smile:
2. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Sladky srac... ? Nevim o cem mluvis :confused: A neurazej me polomacene susenky opavia!!!! :grinning: Ten kostel je nadhernej, pamatuju si na neho z detstvi a kdyz jsme jeli do te LDNky, tak jsem ho znovuobjevila. Ma to fakt svoje kouzlo, docela ti to bydliste zavidim, ale v zime bych tam teda jezdit nechtela. Coz mi pripomina, ze manzel chce jit o vikendu na prochajdu, tak mozna pujdem do bilovic, tam jsme jeste nebyli tak nejak v poklidu.

@monthy7 Není škaredej, jen je na te jedne fotce spravne nasranej :grinning: :grinning: :grinning: Ale vubec bych si netroufla tipnout, na koho je podobnej :astonished:

@madelen s ohledem na to, jak jsem zrala ja behem tehu, se dost obavam jak bude vypadat tomasek :confused:
2. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek