• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@madelen ..hihi, j sladkýho moc nejedla, Nutelu jsem neviděla jak je rok dlouhej....protože mi zjistily vyšší hodnoty cukru a břicho sem měla malý, tak nevím, kde se tam schoval :grinning:
2. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblázněte s tím korzetem, já už břicho nemám.....mám jen špeky...!!!pravidelně ráno a večer zatahuju břišní svaly a břicho nikde...a to jsou 3dny!
2. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..ty máš nápady...no jasně že na MĚ!!!
2. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Klídek,neurážím, polomáčených mám taky zásobu, vyjde to levněji než Nutelky ale mají chybu, že vydrží jen 5 minut :grinning: . Tak Nutela mi vydrží dýl, nevím, co se víc v tomto případě vyplatí :grinning: :grinning: Budeme mít pořádný cvalíky, já se toho taky bojím, že se ty sladký srač........na nich podepíšou. Pak se nám dětičky pěkně pronesou :grinning:
Bydlení v Bílovicích není zase až tak zázračný ale fakt je , že oproti Brnu je tu úžasně. Malýho asi budeme křtít v Bílovicích v kostele.
A Ty si myslíš, že budeš o víkendu ještě celá a půjdeš na takový špacír ? Už se Ti blíží termínek :wink: To Tě obdivuju. Kdybyste opravdu šli, můžeme dát spicha v nějaké hospodě na nějakou SLADKOU mňamku. Já sotva vyvenčím psa. A rekord jsem trhla puťákem Vaňkovka - Svoboďák. Mimochodem, dneska se jdu nechat ostříhat, tak se zastavím doplnit kalorie na Svoboďák na prdelníka, abych vydržela cestu domů - kdyby se Ti chtělo a strádala po sladkostech :grinning: Ale budu tam až kolem 20hod.
2. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, konecne jsem po 3 tydnech doma....uffff. Zitra napisu, co se vsechno stalo.... :wink:
2. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jo, ale to jen proto, ze jsi nezrala tu nutelu vime :wink: My ostatni budeme mit co stahovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potvoro hubena!!!!! Taky by me zajimalo, kde se v tobe schovaval :confused:

@madelen 5 minut? To si kupujes nejake XXL? :grinning: Ja to dneska asi nedavam :frowning2: Budeme tam ale zitra vecer, ale to zas nebudes mit cestu kolem ty vid? No s tim vikendem ... v sobotu jdeme k nasim na chalupu slavit mamciny narozky. V nedeli jsme chteli jit nekam s pejskem a napadly me ty bilovice. Cela budu urcite u me to na porod nevypada. Ale je otazka jaky bude v nedeli pocasi. Jestli bude hnusne, tak na nejake putaky kaslu. Posli mi cislo, kdybychom vyrazili, tak ti poslu sms. A na sladkou mnamku jo? Nemely bychom spis uz pomalu na odvykacku? Co? Ja to vidim tak ... nutelu uz skoro nemam, dojim kindervajicko, jedny oplatky a tri detske vyzivy, zitra prdelnik a tim koncim se sladkostmi. Jo a jeste je tu jedna moc dobra buchta. A pak teda musim najet na bezpecivovy rezim, takze zadne rohlicky, zadne buchticky ale jen krekry. Ble, fuj :rolling_eyes: :grinning:
2. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Ahoj, copak se delo???? Urcite napis, snad uz jste v pohode :fearful:
2. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
není nad tichou domácnost :unamused:
2. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla teda to koukám ... jste si nějak pospíšily holky :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak ty jdeš na takovou akci jo?ty nejsi jen vtipná a plná humoru ale i odvážná ženská :dizzy_face: to já už se zdržuju poblíž domova a to mám oproti tobě čas,ikdyž si připadám jako bych měla rodit zítra!bolí mě zase dneska záda jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Uvidime jak bude. Zitra jdeme vecer na vanocni trhy, na turbomost a prdelnik. V sobotu k nasim na chalupu a bereme tam psa, tak asi hodime nejakou prochazku, ma byt pekne. Ja nemam problem, kdyz se rozejdu, tak proste jdu. Ja mam nejvetsi problem pri sedani, stoupani, zmenach poloh atd. Ten spodek me boli uplne priserne. Nastesti jsem mela z tech koniku docela fyzicku, coz ted ocenuji (i kdyz ted uz teda zadnou nemam :frowning2: )

Vis co, ja se taky drzela doma, ale ted mam naordinovane ty prochazky, tak co mam delat. A doma me to nebavi, pak blbe spim. Me uz je to jedno, ja porodim klidne v bosonohach na snehu, jenom aby to uz bylo :confounded:
2. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jsi statečná a manžel taky, moc ti gratuluju :wink: !
2. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy je nádhernej, má krásně buclatý tvářičky
2. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 pěkně si to popsala, sem to četla jedním dechem (a teda se staženou prdelí). Ty stahy asi byly to nejhorší, co? Klučík je pěknej :slight_smile:
@wendulla určo podej info
Jinak já sem ještě vcelku. Dneska asi 3/4 hoďky monitor a 10 minut prohlídka, kde sem se dozvěděla, že ještě určo nee. Takže zas pozítří nástup :unamused:
2. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem dnes na KO a doktor mi dělala toho hemiltona, bolelo to jako ďas teda a teď z toho špiním, ale jinak celou noc jsem opět měla poslíčky, tak jsem byla vyčerpaná a pak ještě ta kontrola, břicho tááák bolelo a teď večer jsem si dala u mamky svařák, ale nic. Doktor říkal,že když neporodím do středy jdu v pátek do nemocnice :frowning2: ach jo tak ta Hanička snad bude mít rozum a půjde dřív, třeba na Mikuláše :wink:
2. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. to tě ten doktor potěšil jak mě :angry:
2. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Jezis proc te tak honi? Vzdyt mas jeste vic jak tyden!

No u me to vypada na solidni prenaseni, snad se vyhnu vyvolavacce, to bych fakt nerada :confused:
2. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. budu drzet palce, at to mas co nejdriv za sebou!
2. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy už budete do týdne všechny 100% rodit a mít bobky u sebe a já tu budu sama :frowning2: ale přeju vám to vím jak vám je!
@terak já taky nesedím pořád doma na zadku jen se zdržuji v jedné dědině a nejezdím někam daleko,ale doma celý den bych rozhodně nevydržela mám to jak ty pak bych v noci nemohla spát!
:unamused:
@lordicka manža jede zítra nakupovat do kauflandu tak mi taky přikupí svařák tak se už tedka těším:slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka kde u sumperka bydlis? Mam odtama svagra :D
2. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak přímo v Rapotíně :wink:
2. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka tak to nic, on je myslim z malina, ale tak je to kousek :slight_smile: Rekla bych ze do kauflandu jezdite stejnyho :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jasně Malín je od nás kousíček :grinning: do kaufu jezdíme 100% stejného!
ty jsi vlastně odkud?
2. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Z Brna. On teda ted taky bydli v Brne, ale casto tam jezdi za rodici.
2. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aha Brnáci :dizzy_face: Co tedka děláš?já koukám na tv shlídla jsem ordinaci,pak hledá se táta a máma(ten pořad je až trapnej ale jinak je tam prd) a tedka koukám na zoufalky :grinning: spát se mi teda nechce,ale asi to za chvíli zapíchnu a uvidím,bud usnu nebo budu čumákovat do zdi a poslouchat jak manža chrápe!
2. pro 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Koukam na zoufalky, boli me celej spodek ze nemuzu ani chodit, pohadala jsem se s manzelem a dozrala jsem nutelu. Ja teda dneska spim na gauci u TV. Na postel nemam naladu, protoze vim ze stejne neusnu hned. Ted dodelavam kamaradce webovky a pak si asi pustim pana prstenu :slight_smile:
2. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta televize je peklo :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mě manža taky naštval a víš že taky často spávám na gauči u tv je to prostě lepší že člověk když nemůže spát zapne tv a je to a já u té telky dobře spím!je to prostě ten pocit!
mě taky pobolívá spodek ale hlavně když chodím
:confused:
2. pro 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to ja prave ne, kdyz se rozpohybuju, tak je to v pohode. Nejhorsi je ta chvilka pote, co vstanu. Nebo kdyz se snazim vstat, zmenit polohu .... uz jsem fakt nadavala, ze to neni mozny. Nechapu, co se tam deje :( Porod uz beru jako vysvobozeni.

Cim te nastval?
2. pro 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno holky,

dneska mě čeká kontorla na gyndě,tak jsem zvědavá.V noci jsem opět nemohla spát,od 4h jsem čumlěa do zdi,tak jsem se pak přesunula k TV a u té aspon na ty 2hodinky usla,je to ale děs!

@katcha.myslím na tebe pak podej hlášení,ok? :wink:

@terak my to tu ukončujeme v noci a ráno zahajujeme že?manža mě poslední dobou štve snad vším,je pravda že tedka jsem cíťa víc jak kdy jindy,ale má prostě pořád takový řeči že to nedávám!!!!
3. pro 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek