• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@ivavka
@wendulla Tak už jsem holky v klidu :slight_smile:. Doktor ani sestra mi neřekli ani slovo ohledně váhy. Byla jsem na krvi na nějaké protilátky a za dva týdny jdeme na velký UTZ do nemocnice a za 4 týdny do poradny. Letí to jako voda, jsme v druhé polovině, ani si to nějak nestíhám užívat :frowning2:.
28. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka vůbec kila neřeš, myslím že teď je všechno ok :wink:
28. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
Určitě chlapy totiž nikdy ženskou nechápou jak to je tedka nekdy těžké nebo občasné nevolnosti, ale boužel nesmime se tedka nechat dát a nějako to zvládnou. Až bude mimo na světě tak si myslm, že se rázem změní. My jěště co se týče pokojíčku nemáme nic, zatím vybíráme postýlku a kočárek ale nějako zatím jěště nepřišel ten pravý. Jinak si večer zkus lehnout na bok a dát si ruce na pod bříško a chvilku čekat a bude ti to připomínat takové šimrání, doktorka mi to doporučila ale já pořád nic necítila akorát, včera jsem měla nahoře na bříšku kde jsou nožičky tak hrozné takové vibrace a dneska jsem to říkala doktorce a tak se nám už taky pohyby dostavily ale nevím kdy zase přijdou. Neboj všechno se včas dozvíte a pohyby se co nevidět dostavý. Tak at Vám kontrola s mimem dobře dopadne, budu držet palečky
28. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, všem moc děkuji. Jinak já jsem přibrala zatím jen 1,5 kg. Ptala jsem se jestli to nevadí. Bylo mi řečeno, že to mám nechat být. Prý od 24 týdne určitě naberu spoustu kil, je to prý zaručený :slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Všem, dneska jsem nějaká hotová, usínám už od rána a bolí mě celý člověk, tak snad se z toho vyspím, založila jsem si fotoblog, ale spoustu fotek co jsem tam dala mi smazali..tak zítra nanovo a upravovat.. :sunglasses: :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak dneska jsem celý den na webu a skáču z jedné diskuze do druhé, zjistila jsem spoustu věcí a to co se mi líbilo, tak je prý naprd...kočárek x-lander nic moc, maxi cosi vajíčko super..a kočárek jané kolekce 2009 nebo 2008, nevím jestli budu vůbec kupovat nový..za ty peníze..no mám toho plnou hlavu....uffff.....
30. črc 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
2. srp 2010 v 15:13 • luuca.b
ahojda děvčata, tak o víkendu se mé švagrové narodil chlapeček, termín měl chudák sice až 16.9. ale nějak spěchal na svět. Byl tak tak dokončenej 34 týden a je nádhernej a v pořádku :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 tak to je super.. :slight_smile: hlavně, že je v pořádku a 34. si myslím, že je v pohodě ještě.. :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
tak jak pak jste dopadli s miminkem?
4. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyntha ahoj vše je OK, naštěstí :slight_smile: a jak se máte vy?
4. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak nám také vše dopadlo dobře, akorát ty pohyby docela bolí a občas sem tam mám bouličku na bříšku. Ale jinak je vše ok. A už jste se dozvěděli copak to bude a copak pohyby stále nic?
5. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyntha taky už jsem začala cítit pohyby, zatím mi to příjde moc fajn, vždycky se těsím až to začnu cítít. už víme, co budeme mít - bude to prý kluk jako buk :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 :grinning: ...to malinké šimrání to je super....horší bude až nožička dloubne vší silou do žeber v nečekaném okamžiku :grinning: ...i na tohle se ale těším! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 dneska mi drobeček dává zabrat... celej den mě bolí břicho... asi rosteme :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ... a kde tě to břicho bolí? a jaká je to bolest?
6. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 dole v podbřišku, je to taková pichlavá bolest... ale říkám si, že to musím vydržet :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ...no tohle mám taky ...proto se ptám...doktorka mi ale zjistila, že mám placentu hodně nízko a údajně proto mě to bolí. Minulý týden jsem zvedla malou a asi za půl hodiny se objevila taková hodně nepříjemná ....dost ostrá bodavá bolest, ale přešlo to, jen jsem druhý den začala špinit. Docela mě to znervoznilo a tak jsem mazala právě k té doktorce. nařídila mi, že nesmím nic tahat a ležet...no ale tohle přesně já neumím...jsem takový ten hyperaktivní poděs :grinning: :grinning: :grinning: ...tak nevím, jak se s tím popasuju :unamused: :grinning:
7. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě zase občas bolí kolem pupíku, že se nemůžu ani ohnout, je to třeba celý den a pak nic. Prý je to tím jak roste děloha.
7. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka ...jasně tohle je příznak rostoucího bříška...tohle jsem zažila už 3x! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 no když paní doktorka řekne, že se musíš šetřit, tak se začni šetřit :slight_smile: i když koukám už máš tři děti, asi to nebude tak jednoduché, viď? :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
Teda tak to jsem moc ráda, a gratuluju ke klukovi. Tak to přítel musí být natčený, že to bude kluk! Já tedka akorát tak maliko marodím tak snad bude všechno v pořádku. Snad se nemam čeho bát. !Jinak už skoro všechno mám pro mimčo připravené a začínám chodit na cvíčo pro těhu. Tak mě to docela utíká. Jinak toho mého to moc nebere tak se to snad všechno změní až to bude na světě. A copak jméno už jste přemýčlely!?
8. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyntha ale copak copak ti je? Můj přítel by byl nadšený i kdyby to byla holka :slight_smile: Bude to Kubíček. Prosím tě, v kolikátým týdnu jsi? mate mě to, nemáš to v profilu...
8. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 :grinning: :grinning: :grinning: ..ty děti nejsou problém,.... spíš já neumím odpočívat, respektive relaxuji prací....a tak představa, že ležím, jak moje kamarádka, až do porodu v nemocnici...no to bych opravdu asi zešílela :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 máš pravdu, že ta představa je opravdu hrozná, ale kdyby nebylo jiné východisko....
8. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ...jasně..pokud by nešlo jinak, určitě bych se s tím smířila :wink:)))...jen by mi chvilku trvalo, než bych to mozku nějak rozumně vysvětlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...musela bych změnit spoustu životních priorit...ale v takové krajní situaci to jde snadno...už jednou jsem podobnou situaci řešila...to když mi po operaci vaječníků na vysoké škole řekli, že nikdy asi nebudu mít děti...pokud je nebudu mít hned...no a přede mnou byl ještě rok studia.....no byl to tenrát pro mě šok...nicméně po týdnu přemítání a úvah jsem zvolila samozřejmě mimčo :wink:))))...školu jsem dodělala potom a bylo vše nakonec úplně v pohodě :wink:)))
8. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 no vidíš, a teď čekáš 4 dítě :slight_smile: to je ale štěstí, co? :slight_smile: oni doktoři občas neví, co říkají...
9. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Všem, tak jsem si dala oddech od netu, mimi už je akční celý den a nejvíc večer a v noci... :slight_smile: za chvíli budu končit i v práci, tak snad už budu mít čas i na zařizování... :slight_smile: :slight_smile: a objednat se na 3D utz a předporodní kurz..aby už nebylo pozdě.. :slight_smile:
9. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, přeji příjemný den, koukám, že řešíte bolest bříška - spíše poslední téma- tak mě s tím dr. už nechal doma, protože jsem měla taky, díky sešitému bříšku po slepáku a prodělanému zánětu moč. měchýře mi to dává pěkně zabrat jak rostu. Takže mám nařízený klid :grinning:
10. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 ahoj, taky jsem po slepáku a právě, že mě břicho bolí v těch místech. Myslela jsem, že jsou to třeba srůsty, ale dneska to bylo tak silný, že jsem musela zůstat doma... asi se na to taky budu muset zeptat...
10. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek