• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
ted tu mam totiz takovy dobry svetlo z lampicky, diky kteremu je to naprosto uzasne videt. Ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zuya Ty nadelaji ... co bylo za nas? Jenom sunar a nic jineho.
4. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , já dokonce byla na kozím mlíku (jako od zvířátka ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Bephanten se prý smývat nemusí, to nám taky říkali v porodce.Nejhorší právě byly ty 2-3 dny, kdy ještě nebylo mlíko a malá řvala a chtěla pořád cucat. To bylo šílený. Pak jsem v noci psych. nevydržela, odvezla jsem ji k sestře, ta jí dala ze stříkajdy příkrm a byl klid a já se mohla vyspat. To bylo jako kouzlo, já jen zírala. A to taky teď udělám, pokud to bude třeba. To je asi taky moderní výmysl, že se dítě nemá přikrmovat.
4. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo, strije se mě taky v posledním týdnu udělaly. U malé byly jen na bočních stranách a teď jsou kolem pupíku, hrůza, nebudu krásná :fearful: A nedovedu si to představit za 14 dní.....bleeeee
4. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen nj hold jsi zkušenější a víš co a jak bylo dobré .... :slight_smile: no mě se strie zatím neudály tak doufám že to tak zůstane :slight_smile: furt se matlám tím olejem tak to snad vydrží ...
4. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ja to mam prave od linie kalhotek, kolem pupiku a rekla bych, zcela objektivne, ze tak 10 cm na kazdou stranu a 5 cm nad pupik a jestli hoooodne rychle neporodim, tak se mi spoji a kolem pupiku budu mit soustredeny kruh. Ted to jeste jde, ale co az vyprdnu ditko a budu to bricho mit povolene. To bude teprve nadhera :frowning2: Ted jsem to pri te lampicce zkoumala a myslim ze neni sance, ze by to zase zmizelo. Je to vlastne potrhana kuze :astonished:

Od jakeho tydne se daji delat posilovaci cviky na bricho nevis? Protoze nez to trosku zpevnim, tak nevylezu naha ani pred manzelem :confused:
4. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya urcite jo, me se udelaly v sedmem mesici :frowning2: A to jsem mazala 2x denne od te doby, co jsem zjistila ze jsem tehotna. Asi jsem se premazala :grinning:
4. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dneska jsem na vás házela bobek co?
venku bylo pěkně a byli jsme s manžou u známé a pak koukali doma na TV na filmy s funesem sem se chlámala jak divá!

Jinak co je tu nového?nikdo neporodil?musím vás dočíst,jen jsem četla tuto poslední stránku a píšete o striích to já je mám totálně na nohách a zadku a to bych řekla že jsem nějak extrémně nepřibrala tak nevím proč se tak rozšiřujou :confused: ale na břichu nemám ani jednu nesmím to teda zakřiknout!
4. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšete holky o očkování.poradí mi někdo v poradnici nebo nabídne nějaké to očkování?
4. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no kamarádka do porodu neměla žádný a porodem ji to popraskalo na vnějších stranách stehen ...tam to moc nemažu , tak to snad vydrží .....ale ty jsi říkala že budeš mít dárek k narozkám lejzr ne :grinning: tam mužeš být v klidu
4. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Zase tak zkušená nejsem, jen si pamatuju některý věci,který příště udělám jinak :slight_smile: A na nový překážky určitě narazím, neboj :grinning:

@terak Oni už přímo v porodnici nám ukazovali někajý cviky a kontrolovaly rozestup břišních svalů. Já teda byla tak vyřízená, že mi bylo jedno úplně všechno a nějak jsem to nehrotila. Teď uvidím, je to podstatně horší. ALe co jsem četla, mělo by to postupně světlat a strijáky by měly blednout a trochu se ztrácet, tož uvidíme. Zatím to je celkem dobrý, i když tam jsou ale za 14 dní to bude trága, ani to raději moc nestuduju :grinning:
4. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka v porodnici jedou podle svýho očkovacího plánu a očkují TBC a jestli poraděj to záleží na ochotě doktorů ... na to bych se moc nespoléhala ....očkování by ti měla nabídnout dětská lékařka ne ?já se teda jdu poradit tam
4. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ahoj, no dnes bylo nadherne, taky jsme sli na prochazku :slight_smile: V porodnici se resi jen TBC, vsechny ostatni s tebou pak uz resi detska doktorka, ktera by ti mela dat nejaky ockovaci kalendar (zacina to myslim nekdy ve tretim mesici) a ten je povinny. Vzdycky by ti mela na listku do posty prijit pozvanka na presny termin ockovani. Jedine co si zjistujes sama jsou nepovinne ockovani, treba proti rotavirum a pneumokokum.

@zuya Covece ja si nejsem uz ani tim laserem jista :frowning2: Vis, jako jestli to pomuze. No koupim si zase serm na strie a budu je mazat, tak uvidim co to s nima udela. Pres leto je zkusim vypalit v solarku (pac na slunko a dvoudilne plavky muzu uz dozivotne zapomenout) a ten laser mozna na podzim, kdyz nic nezabere.

Jsme proste chudinky, co vsechno kvuli tem detem musime vytrpet :grinning:
4. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen A ani nestuduj!!!! Hlavne ne pri male lampicce, to jsou ty mrchy nejak vic videt :grinning:

Holky ja se jdu divat na preslapy, tak dobrou a moc neponocujte :slight_smile:
Pa
4. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no právě když se opaluješ tak ty strie jsou vidět víc ne ? :confused: jestli už neplánuješ další mimi tak bych ten laser prubla i kdyby to nezmizelo uplně apon částečne ne? :wink:
4. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak pěkný sny :slight_smile:
4. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Já to taky nezkouším a ani nehodlám, právě mi to přišlo ten nápoj docela divnej, a při představě že bych z toho jen třeba dva dny poslíčkovala, tak by mi kleplo. Mě teda u Hemiltona málem vyskočily slzy, zrovna jsem celej večer poslíčkovala a když mi zarazil ruku dovnitř, zrovna mě taky chytla kontrakce, takže to bolelo docela fakt dost, ale musím říct, že od včerejška mi odchází hlenová zátka, tak jsem zvědavá, všechny kámošky co jim začala odcházet porodili maximálně do pěti dní tak uvidíme :slight_smile: ale svařák mi vůbec nepomáhá, jen po něm chrápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka No, tak ta moje porad drzi. Cosi odteklo, ale to bylo uz minuly patek, takze hlenova zatka urco ne. Uz jsem z toho pekne nervni, doufala jsem, ze se bude pomalu schylovat k porodu, tak termin mam za dva dny. A ono se fakt vuuuubec nic nedeje, ale vubec nic. Uz neverim tomu, ze porodim do stredy, to mam tu prohlidku. A ted uz jsem mela davno spat a zas nic :confounded:
4. pro 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Jinak jsem nasla v mamince priznaky bliziciho se porodu.....

1. POSLÍČCI NEBOLI PŘEDZVĚSTNÍ STAHY
2. TLAK NA KONEČNÍK
3. ODCHOD HLENOVÉ ZÁTKY
4. ODTOK PLODOVÉ VODY
5. KRVÁCENÍ
6. PRAVIDELNÉ KONTRAKCE
7.ČASTĚJŠÍ NEBO NEZVYKLÉ POHYBY DÍTĚTE
8. NEPŘIBÍRÁTE, DOKONCE HUBNETE
9. TLAK NA MOČOVÝ MĚCHÝŘ
10. BOLESTI V KŘÍŽOVÉ OBLASTI

1. Od středy nic
2. Ne
3. Ne
4. Ne
5. Ne
6. Ani omylem
7. Ne, mele sebou porad stejne
8. Pribiram porad
9. Uz asi tri mesice, takze to se nepocita
10. Posledni mesic nonstop
4. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to je náhodou dobrá tabulka a ty tvé doplnující info jsou jak jinak než zase k popukání :dizzy_face:
4. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Pockej potvoro, ja se ti taky budu smat :grinning: Ale ty urcite porodis driv jak ja, tak nevim :dizzy_face:
4. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Buď v klidu, já minule taky byla den před porodem za koněm. Pěkně jsem kobylu vypucovala a litovala, že už se na ni nevyhrabu. Byl nádherný jarní den a měla jsem mrnění jet ven. Neměla jsem jedinej příznak porodu, jak uvádějí chytré knihy a časopisy. A ráno ve 4 hod. to začalo naostro, už jsem to tady někde psala. Takže se připrav na 6. 12., to je v pondělí, ne :grinning: ? Zítra máš poslední den, užívej si panděra, už brzo splaskne :grinning:
4. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak to me trosku uklidnujes ... ja jsem si taky chtela dneska jit zajezdit, jen na jizdarne v klidecku, ale me uz to nikdo nedovolil :cry: KDyby v pondeli nic, muzu se stavit za tebou? Nejak se tam vyskrabnem jeste ne? :grinning:
4. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Přijít klidně můžeš :wink: . Ale já už se na něj taky neodvážila dnes drápat, je pak strašně těžký dát nohy k sobě :grinning: a bolel mě šíleně spodek. Navíc je ještě těžší z toho koně slézt, to mě manžel přidržoval a já se spouštěla.......Naposledy jsem na něm seděla, jak mám fotky v albu , a to bylo asi na 15 min. Tak chodíme jen na špagátě a vozí se malá. Takže Tebe bych si na něj taky netroufla posadit, kdyby něco, měla bych z toho trauma, Neboj, nech mimíska dozrát, do Vánoc máš času dost :grinning: . Já si naopak teď ještě přeju, aby aspoň 10 dní vydržel, abych za týden zvládla ten sraz ze školy :grinning:
A kam za koňma chodíš ?
4. pro 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak JInak si živě představuju, jak se jedna megabřichatka snaží tu druhou břichatici dostat na koně a pak z koně :grinning: A výraz toho mojeho troubelína ( koně ) co že to jako nacvičujeme :grinning:
4. pro 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ja ti dam do vanoc, jsi normalni? A budu rodit co, maly hribe ne? :grinning: Mela jsem konika v bosonohach, ale bohuzel s hypotekou a tehotenstvim to nejak nevyslo, tak jsme ho prodali. Ale rada bych pak treba od leta zacala zas jezdit, aspon rekreacne.

No ja uz bych konikovi tech mych temer sto kilo fakt neprala :angry: To by musel byt takovy obr, jako ten muj mazlik :grinning: A myslim ze v pohode ... bys mi pristavila stafle :grinning:
4. pro 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak vám řeknu , že mi v noci nebylo vubec dobře .... bolelo mě břicho jak kdybych měla zaražený prdy :grinning: a chtělo se mi zvracet ... no hrůza ....přítel nebyl doma měl třídní sraz a spal u rodičů tak jsem byla strachy posraná aby to náhodou nepřišlo .... no a najednou se probudím a je ráno a nic .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi malá cítila že není doma tak mě zlobila :angry:
5. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Ahoj, no tak hlavne ze je ti ted uz dobre ... ja jsem taky po tom vcerejsku cekala co bude a nic. Ted se tam maly nejak mrcasi, bricho me boli, ale nic z toho. VIdela jsem v kalendari ze mam 1 den do terminu a obavam se, ze jsem to svoje ditko precenila, kdyz jsem chtela rodit uz 1.12. :grinning: Manzel rikal, ze co se divim. Jestli bude po me, tak ja pry taky vsude chodim pozde. To je teda bohuzel pravda :grinning: Ale je to uz hrozny. Myslim, ze citime kazde pichnuti a analyzujeme, jestli uz je to ono nebo ne. To je fakt nejhorsi stav co muze byt. Docela zavidim tem holkam, co porodi dva tydny pred terminem. Sice nemusi mit vsechno nachystane atd. ale aspon se vyhnuly tomu nekonecnemu cekani. To je fakt hnus :frowning2:
5. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Já mám taky někdy stavy, že si myslím, že už je to tady a nic. Pak zase normálka, v pohodičce, jako kdybych ani břicho neměla :grinning: V týdnu mě vzbudilo taky šílený píchání jakoby v bocích, jsem to rozdýchávala a ráno OK. Ale Ty máš taky ještě dost času :wink:
@terak - jestli chodíš hodně opožděně, tak si ještě počkáš do těch Vánoc :grinning: :grinning: . Ale zítřek se blíží.........ještě zaběhni na Svoboďák na prdelníka, svařáček či medovinku a zítra jedeš :grinning:

A kde jsi koně v Bosonohách měla ? U Prokeše ? Nebo tak je i jiná stáj ? Ten můj koník není obr do výšky ale zase je široce stavěný :grinning: , proto už na moje kyčle v tomto stadiu není vhodný :grinning: :grinning: Kdybys pak opravdu chtěla jezdit, můžu se poptat, jestli zese někdo nehledá někoho na ježdění v naší stáji za příspěvek na ustájko. Je tam nádherný terén.....A mohly bysme pak brázdit lesy spolu :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěknou neděli
@zuya já měla taky šílenou noc,měla jsem v břiše křeče a pořád pocit že se mi chce na velkou,tak jsem vzala noviny a seděla půl hodky na wc bylo s toho víte co a hned mi bylo líp já už jsem si myslela že na mě jde porod ale omyl!

5. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek