• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@madelen jj u prokese. Maji tam konika i mama se segrou, takze ted jezdime tam. Ale my s manzelem jsme na jeho osobu kapanek alergicti, takze kdyz se budeme chtit jet nekam projet, tak asi jinam. I proto zjistuju, kde kdo ma koniky a kde se jezdi. Jako vlastniho konika si fakt uz nebudu moct dovolit, ale jak pises, pokud bychom to zvladali financne, tak bych se chtela takhle podilet s nekym. To je nejlepsi. Ale musela bych si na zacatku zaplatit par treningu, abych se do toho zase dostala :grinning:

@sukubka @zuya Jezis ja uz bych vam tak prala, aby to na vas prislo. Protoze tohle ja mam uz tri tydny a nic z toho :rolling_eyes:
5. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám pocit, že krom toho, že se sotva kulím, je to moje nejlepí období z celého těhu. Do pol. 4 měsíce mi bylo zle, pak nervy z výsledných testů, pak nervy a šetření po amnio a 3. trim mi připadá opravdu nejlepší :grinning: Tím nechci napsat, že bych ráda přenášela, já to vidím u sebe kolem toho 20. 12. :grinning:
@terak - Já s Prokešem měla kdysi tu čest, když jsem sháněla koně. Díky Bohu už měl toho valacha zamluveného ale doporučil mi u Prahy nádherného valacha pro moje potřeby. Tak my se až k Praze harcovali podívat a představ si, co to bylo za koně. Kalsický tažný began - sice nádherný, světle hnědý se žlutou hřívou, prdel obrovká ale nedovedu si představit rekreační ježdění na chalďasovi :grinning: . Kdyby byl Prokeš v tu chvíli na místě, asi bych mu jednu natáhla.....Navíc to byl kůň z lesa, takže takový tank, který jen tak nebrzdil a na to mě upozorňoval i majitel..... :grinning:
A hodiny jízdy na koni v okolí Brna seženeš bez problémů.
5. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Tys mela nejake rizikove, nebo problemy, ze jsi mela nejake testy? No moje nej nej nejlepsi obdobi byl srpen zari - uz jsem mela pekne brisko, ale neomezovalo me v pohybu. Mela jsem porad chut na sex a manzelovi jeste tak nejak nedochazelo, ze je ve me mimino, tak s tim nemel problemy ani on. Od rijna to stoji za houby ve vsech smerech a ta druha pulka listopadu, to je snad me nejhorsi zivotni obdobi. Nenavidim, kdyz nejsem schopna neco sama udelat, nebo kdyz na neco fyzicky nemam. To u me proste driv neexistovalo a vysavala jsem asi dva dny po operaci. A hlavne se asi zhorsila moje nejhorsi psychicka porucha - chorobne uklizeni. Jak nekde vidim chlupy od psa, tak me napadaji takove veci, ze vedet o tom socialka, tak mi ho radsi zabavi :grinning: V jednom zachvatu jsem se do ni dokonce pustila s hubici vysavace, kde jsem se ji z noh snazila odsat prebytecne chlupy.

Na jmeno toho konika, co ti chtel prodat, si nevzpomenes vid?
5. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi byla dnes nějaká špatnáá noc že nám všem bylo divně :slight_smile: já ještě potřebuju vydržet zítřek a pak ad si klidně rodím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ještě mi zbývá 10 dní do termínu , tak doufám že už to nějak dopadne :grinning: pak akorád potkávám lidi ve městě a to je fuuurt.... "Ježiš ty seš ještě celá????" co jim na to máš říct :grinning:
5. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen A hodiny sezenu, to vim, ale chtela bych chodit s nekym, koho znam. Jelikoz to na zacatku budou asi vyjizdky, tak jura pujde s kocarkem a ja se pojedu projet, tak at nemusim sama.
5. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya No to me taky sere ... vcera jsem slysela cca tri dotazy typu: Ty jsi jeste neporodila? Nejsi tehotna uz nejak dlouho? Tak co, uz se asi nemuzes dockat vid?

Ja bych tem lidem fakt naliskala :frowning2:
5. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak ti přeju , aby už Tomášek vykouk na svět zítra :grinning: ..... no jak říkaš že jsi všude pozdě ... tak já jsem zas všude 10 min předem tak jsem zvědavá jestli se to potvrdí :grinning:
5. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak madelen byla jako já myslím na plodovce já byla teda na osběru choriových klků,vyšla nám špatně genetika,podezření na downův syndrom,naštěstí nám to ty klky vyloučily!!!!!!!!!Já na tom odběru klků byla 2x hnedka v jednom týdnu protože poprvé mi to odebrali špatně no bylo to mé taky děsné období!!!!
Holky taky vás tak bolí spodek?já fakt jak se třeba obouvám nebo zvedám z wc se někdy úplně zaseknu jak mě dole škubne!!!!
5. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si ted naplácala barvu na vlasy aby se za mě Adélka nestyděla a otevřela jsem si černý pívo .... :grinning: peče se mi kuře v troubě , Milan šel dělat Mikuláše dětem tak mám veget :grinning: :grinning: a užívám si klidu ...pesam chrápe u kamen ...co víc si přát :slight_smile:
5. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka jo to škubání mám ted docela často ... taky jsem byla na plodovce , kvuli downu - špatné triply mi vyšly :confounded:
5. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya a pak ty výslekdy plodovky dopadly taky ok že?to je hrozný jak se musíme pořád bát co????
a co to škubání je?je to fakt ale šílený
5. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka jo dopadly dobře akorát zbytečnej stres.... jakpak ta zátka odchází vám ? mě zatim nic , no kdyžž to škubne tak čekám jestli ze mě neco nevypadne :confounded:
5. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se stihla spálit o pekáč a ted mi rupla sklenčka v ruce jak jsem ji myla krve jak z vola .... teda co sem komu udála :fearful: :fearful:
5. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mě taky zátka nic,myslíš že to každému odejde?
já se spálila o plech minulej týden ještě tedka tam mám malej puchýřek,jsem holky nešikovný co?
5. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka nj když se daří tak se daří .. :slight_smile: nemusí to být vůbec poznat od normal výtoku , ale vyjít to musí ...někdy to prý vylítne s plodovou vodou ... muže to mít narůžovělou i bílou barvu
5. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya já mám totiž výtoky od samého začátku těhu ale ta zátka je něco jako hlen né?
5. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka asi jo , já o tom taky moc nevím ... prý to může odcházet den před porodem ale i týden :grinning:
5. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mě ještě nic neodešlo takže asi do týdne mě nic nečeká :confused: :grinning:
holky chtěla jsem si nahrát do fotoblogu fotky a nějak se mi to seká :confounded:
5. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak
1. POSLÍČCI NEBOLI PŘEDZVĚSTNÍ STAHY ano
2. TLAK NA KONEČNÍK to už asi 3 týdny
3. ODCHOD HLENOVÉ ZÁTKY teď pár dní
4. ODTOK PLODOVÉ VODY ne
5. KRVÁCENÍ ne
6. PRAVIDELNÉ KONTRAKCE ne
7.ČASTĚJŠÍ NEBO NEZVYKLÉ POHYBY DÍTĚTE nevím, teď se asi hýbe méně ale za to to víc bolí :slight_smile:))
8. NEPŘIBÍRÁTE, DOKONCE HUBNETE ne
9. TLAK NA MOČOVÝ MĚCHÝŘ furt už asi od 5 měsíce
10. BOLESTI V KŘÍŽOVÉ OBLASTI ne

tak ti nevím, já si taky myslím, že půjdu rovnou až ten pátek do nemocnice ach jo, dnes mi zrovna říkal manža,že to není možní že dělám vše co by jiný dělali a už by dávno porodili a já nic, dnes jsme dokonce byli nakupovat ježíška a od 11 hodin do 18:30 jsme lítali po krámech a já nic jen mám z toho kotníky jako konve :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono ti to muže klidne odejít těsně před porodem :slight_smile: takže bych se na to nějak nespolehala :grinning: ...jinac máte už vymyslenou nějakou sms o narození mimise??? :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Diky, mrknu na to. No ja jsem myslela, ze mi to odeslo prave minuly tyden, byl to takovy jednorazovy unik rano v koupelne. No ale pry to muze odejit 24 hod - 14 dni pred porodem. Odejde to ve chvili, kdyz se zacne zkracovat cipek a otviraji se porodni cesty. Tak tim se to odblokuje. Takze si to muzete odhadnout podle toho, co vam doktor rekne na vysetreni, jestli se vam cipek zkracuje, nebo nakolik jste otevrene. Vzhledem k tomu, ze ja jsem jak alcatraz, tak ani neocekavam, ze by mi neco odeslo a fakt uz to vidim na vyvolavacku. JUPIIII :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka No vidis, sikulka :grinning: To uz za chvilku bude venku :angry:
5. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya zrovna včéra jí manža vymyslel když jel z práce, jsem ho musela pochválit a dnes ho za to pozvat na pohár :wink:

Venku velká zima je, vysvitla nám hvězdička. Kdo jí spatří, roztaje, říkáme jí Hanička :slight_smile: a pak jen měří a váží .....
@terak - ten kůň, kterého prodával přímo Prokeš, tak to jméno netuším. Ale ten chlaďas od Prahy, ten se jmenoval Egon, na to nezapomenu :slight_smile:
Na plodovce jsem byla , jak píše @sukubka . BYly to strašný nervy. Co se týká psa, tak to Ti věřím, já su z toho našeho úplně zoufalá. On, jak pořád smrdí, mi připadá, že smrdí čím dál víc a vadí mi, když leží na koberci, protože mám pocit, že ten koberec pak bude taky smrdět. Naehleě na ten bordel, kterej nosí na hnátách domů z venku. Teď má silně´omezený procházky z toho důvodu, že nejsu schopná ho pokaždý nějak " vyčistit ". Chudák, ale prostě musí vydržet, jinak se má jako prase v žitě.
@zuya zátka mě asi předem neodešla ani minule - možná ten den kdy, jsem začala rodit, jsem začala špinit a pak trochu krvácet - ale jestli to byla nějaká zátka, to netuším.
@sukubka mězase padá všechno z ruk a pak se pro to musím ohýbat, což mě nejvíc trápí.

Jinak malá je už asi měsíc nachrchlaná, zítra s ní jdu k dr. na všechny možný výtěry a odběry krve, protože už zázrak nečekám. Přes den kašle jako tuberák, je zahleněná, žádný kapky nepomáhají, už nevím kudy kam. Tak su zvědavá, jestli to půjde k nějakýmu závěru, už začínám propadt deprézi :frowning2:
A pokud nezapomenu, zeptám se její dr. na to očkování proti TBC v porodnici a pak vám napíšu.
@terak to mi teda vůbec nepřijde,ale kdyby jo bylo by to super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak prála bych ti to zítra :slight_smile: abys nemusela na to vyvolání ... já podle poslední kontrol mam čípek pevnej prej to tam pěkně drží :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen držím palečky na brzké uzdravení
5. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen No to jsou ty podrosty, co si chystaji na zimu. V tom se fakt drzi bordel i smrad. Musime to nejak prezit no. Ja koberec ojizdim tim nasim parnim cisticem. Doufam ze kerysa nebude lozit tomaskovi treba na tu hraci deku. To ji fakt musim zarazit.

Jinak me toho moc nepada, ani nic nenicim, ale porad se o neco mlatim do bricha :grinning: Ale to je nekolikrat denne. Dvere, klika, suplik v kuchyni, zehlici prkno. No furt...
5. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen já se jdu taky zeptat zítra ohledně toho očkování , tak pak dej určo vědět :slight_smile: a jakého máš psa?
5. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek