Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
terak
5. pro 2010
@zuya Tak ty mas jeste chvilku, snad se ti to uvolni. Budu moc drzet palce. Ja uz jsem na to rezignovala a fakt neverim, ze to prijde nejak rozumne samo. Mamka prenasela me i segru dva tydny, takze jsem to asi zdedila. Ale 2 tydny teda rozhodne cekat nehodlam, jak jsem psala, nechci rodit male hribe 😃
terak
5. pro 2010
@zuya Napises zitra, co ses dozvedela?
zuya
5. pro 2010
@lordicka krásná sms Ale na adélku se to nerýmuje ... na Haničku krásně 🙂
zuya
5. pro 2010
@terak určo , už ti to taky vrtá hlavou ? 😃 😃
lordicka
5. pro 2010
@terak kámoška přenášela taky 2 týdny a malej byl malinkatej měl 50cm a 3,20 =-) jen měl žloutenku protože měla zkaženou plodovou vodu a zase druhá rodila o 3 týdny dopředu a malej měl 56cm a 4,20kg takže je to asi fakt jak se vším v těhotenství, záleží kus od kusu 🙂)
terak
5. pro 2010
@zuya Ani ne, ja ho budu nechavat ockovat, spis me to zajima tak obecne. Nikdy jsem to nestudovala a nevim, proc proti tomu ty maminky protestuji, tak jen abych mela informace, kdyz to s nekym budu resit.

@lordicka no toho se bojim taky. Prave kamaradce pri porodu zjistili, ze ma zkazenou plodovku, malymu se pak zhorsovaly ozvy a porod mela prisernej. Museli ji ho uz doslova vytlacit na jednu kontrakci. Hruza 😞
zuya
5. pro 2010
@lordicka ne já nechci přenášet......chci bejt s malou u stromku 😃 😃
lordicka
5. pro 2010
@terak proto mi asi doktor říkal, že když neporodím do toho pátku, že mi to po tom víkendu budou vyvolávat, oni tady prej v Ostrově to moc dlouho nenechávají po termínu
lordicka
5. pro 2010
@zuya to ti věřím 🙂
terak
5. pro 2010
@lordicka No ja kdyz do stredy nic, tak se s nimi chci dohodnout na ctvrtek nebo na patek. Uvidim podle nalezu 8-(
zuya
5. pro 2010
mě dr říkala že na vyvolání bych šla 21.12 ...
terak
5. pro 2010
@zuya Ty sexuj a neres vyvolavani, nebudes to potrebovat!!!!! 🙂
lordicka
5. pro 2010
@terak držím palečky, je to divný tenhle konec toho těhotenství, to čekání co bude je hrozný, člověk je z toho akorát nervózní a jak si říkala, ty lidi jsou taky šílený, furt se ptají kdy už to bude, jestli už to náhodou není, atd. a to už mě na tom nejvíc se....
zuya
5. pro 2010
@terak mě by se líbilo 12.12. 🙂
lordicka
5. pro 2010
@terak to my sexujem a nic, nic jen jsem z toho vždycky vyfuněná jak vorvaň 😃 😃 😃
zuya
5. pro 2010
@terak a ty si sexovala 😃 😃 jak často?? 😃 😃 že to nezabralo ?
lordicka
5. pro 2010
@zuya hele mě už se líbily dva datumy a dokonce i dnešek a nevyšlo to, takže už nic neplánuju :-|
tuliberka
5. pro 2010
ahojky holky, koukám, že stále 2v1 😉 Já taky, nebudu přece trhat partu 😃 😉
Vy už se s dr. bavíte o vyvolávání? =-)

@terak však termín máš "až" zítra 😉

Jinak otázky okolí, jestli rodím ty znám taky a to ještě nepřenáším a už mě to vytáčí :-p
lordicka
5. pro 2010
@zuya čoveče my zkoušeli 3 dny za sebou a nic, naposledy jsem z toho jen 2 hodiny poslíčkovala, a už se mi do toho teď nechce, když vím,že mi je to na nic 😢
zuya
5. pro 2010
tak je teprv 20:00 h to by se ještě dalo .... 😃 😃 😃 😃 😃
lordicka
5. pro 2010
@tuliberka ty máš termín 9 a já 10 😃 😃 😃
terak
5. pro 2010
@zuya ja ne .... uz dost dlouho 😃 Tak to bude mozna ten problem. Manzel ma kapanek psychicky blok z miminka a me ty posledni tri tydny tak priserne boli ty kycle a spodek panve, ze nemuzu ani sedet, nebo se normalne zvednout z gauce, natoz delat nejaky takovy jiny pohyby ]-(

Jinak teda .... si asi poprve v zivote nepamatuju, kdy jsem mela sex naposledy 😃 😃 😃 A podle aktualnich informaci od kamaradek, to tak 4 - 5 mesicu po porodu taky neni zrovna aktualni tema. No co, aspon to pak bude jako poprve :-p

@lordicka kamaradka mi rikala, ze jestli me sere jak se ptaji ted, ze jsem jeste neporodila, tak at pockam, az se me na to nekdo zepta po porodu 😃 Ji se to pry stalo. Byla mesic po porodu, ale mela asi nejakou volnou bundu a kdosi se ji zeptal, kdy ma termin ]-(
zuya
5. pro 2010
@lordicka hehe no milanoj se do sexu ve 3 už moc nechce 😃 😃 se mu nedivím
lordicka
5. pro 2010
@terak 😃 😃 tak to je fakt hustý
tuliberka
5. pro 2010
@terak tak to je teda trapné, pro toho kdo se zeptá, na něco takového po porodu :-p ]-(
lordicka
5. pro 2010
@zuya a víš co mě to stálo přemlouvání 😃 poprvé to bylo po dlouhé době tak to bylo dobrý, po druhé jsem musela hodně prosit a po třetí už jsem si to dokonce vynutila, takže žádná romantika, jen povinnost, z které pak nic nebylo :-S
madelen
5. pro 2010
@lordicka Dík, snad to už začne nabírat obrátky k uzdravení, to už je fak na mrtvici 😞
@zuya - budu se snažit nezapomenout se na očkování zeptat a určo dám vědět. Aspoň budeme znát názor více doktorů. ALe já na 99,9% ho naočkovat nechám
@terak - ale kdybys porodila hříbě, tak už by to hned běhalo a nemusela bys nosit 😃

JInak manžel by sexoval hned. ALe já měla celý těhu díky těm problémům ze sexu trauma, tak měl chudák smůlu. A teď si to teda nějak nedovedu představit :-| asi bych začala hekat, ještě než bych si nějak lehla.....No, má slíbeno, že od 15. 12., pokud se na to psych. připravím, to můžeme zkusit. Ale s tím pupkem , to opravdu nevím, to se spíš asi budu smát, tak abych ho neodradila 😃
@lordicka a na ty otázky typu : Ty jsi ještě celá, a kdy že to máš mít .....a nechápavé pohledy.......navíc v zimní bundě vypadám tak na 120kg, takže to vypadá na slůně nebo že už jsem tak ve 12tém měsíci.... tak to mě taky se....e.
lordicka
5. pro 2010
No jdu se naložit do vany a trošku nechat ty kotníky odpočívat, zítra mě čeká balení dárků, tak aspoň nějaký program 🙂
terak
5. pro 2010
@lordicka no prave tak bych to nerada hrotila u nas. A vis co ... porad jeste muze fungovat metoda, udelej si sam 😃 😃 😃 😃

lordicka
5. pro 2010
mějte hezký večer a @terak přála bych ti dnes krásnou noc zakončenou porodem 😉