• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya Tak ty mas jeste chvilku, snad se ti to uvolni. Budu moc drzet palce. Ja uz jsem na to rezignovala a fakt neverim, ze to prijde nejak rozumne samo. Mamka prenasela me i segru dva tydny, takze jsem to asi zdedila. Ale 2 tydny teda rozhodne cekat nehodlam, jak jsem psala, nechci rodit male hribe :grinning:
5. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Napises zitra, co ses dozvedela?
5. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka krásná sms Ale na adélku se to nerýmuje ... na Haničku krásně :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak určo , už ti to taky vrtá hlavou ? :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak kámoška přenášela taky 2 týdny a malej byl malinkatej měl 50cm a 3,20 :confused: jen měl žloutenku protože měla zkaženou plodovou vodu a zase druhá rodila o 3 týdny dopředu a malej měl 56cm a 4,20kg takže je to asi fakt jak se vším v těhotenství, záleží kus od kusu :slight_smile:)
5. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Ani ne, ja ho budu nechavat ockovat, spis me to zajima tak obecne. Nikdy jsem to nestudovala a nevim, proc proti tomu ty maminky protestuji, tak jen abych mela informace, kdyz to s nekym budu resit.

@lordicka no toho se bojim taky. Prave kamaradce pri porodu zjistili, ze ma zkazenou plodovku, malymu se pak zhorsovaly ozvy a porod mela prisernej. Museli ji ho uz doslova vytlacit na jednu kontrakci. Hruza :frowning2:
5. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka ne já nechci přenášet......chci bejt s malou u stromku :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak proto mi asi doktor říkal, že když neporodím do toho pátku, že mi to po tom víkendu budou vyvolávat, oni tady prej v Ostrově to moc dlouho nenechávají po termínu
5. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya to ti věřím :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka No ja kdyz do stredy nic, tak se s nimi chci dohodnout na ctvrtek nebo na patek. Uvidim podle nalezu :rolling_eyes:
5. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dr říkala že na vyvolání bych šla 21.12 ...
5. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Ty sexuj a neres vyvolavani, nebudes to potrebovat!!!!! :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak držím palečky, je to divný tenhle konec toho těhotenství, to čekání co bude je hrozný, člověk je z toho akorát nervózní a jak si říkala, ty lidi jsou taky šílený, furt se ptají kdy už to bude, jestli už to náhodou není, atd. a to už mě na tom nejvíc se....
5. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mě by se líbilo 12.12. :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to my sexujem a nic, nic jen jsem z toho vždycky vyfuněná jak vorvaň :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a ty si sexovala :grinning: :grinning: jak často?? :grinning: :grinning: že to nezabralo ?
5. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya hele mě už se líbily dva datumy a dokonce i dnešek a nevyšlo to, takže už nic neplánuju :unamused:
5. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukám, že stále 2v1 :wink: Já taky, nebudu přece trhat partu :grinning: :wink:
Vy už se s dr. bavíte o vyvolávání? :confused:

@terak však termín máš "až" zítra :wink:

Jinak otázky okolí, jestli rodím ty znám taky a to ještě nepřenáším a už mě to vytáčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya čoveče my zkoušeli 3 dny za sebou a nic, naposledy jsem z toho jen 2 hodiny poslíčkovala, a už se mi do toho teď nechce, když vím,že mi je to na nic :cry:
5. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je teprv 20:00 h to by se ještě dalo .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ty máš termín 9 a já 10 :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya ja ne .... uz dost dlouho :grinning: Tak to bude mozna ten problem. Manzel ma kapanek psychicky blok z miminka a me ty posledni tri tydny tak priserne boli ty kycle a spodek panve, ze nemuzu ani sedet, nebo se normalne zvednout z gauce, natoz delat nejaky takovy jiny pohyby :angry:

Jinak teda .... si asi poprve v zivote nepamatuju, kdy jsem mela sex naposledy :grinning: :grinning: :grinning: A podle aktualnich informaci od kamaradek, to tak 4 - 5 mesicu po porodu taky neni zrovna aktualni tema. No co, aspon to pak bude jako poprve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lordicka kamaradka mi rikala, ze jestli me sere jak se ptaji ted, ze jsem jeste neporodila, tak at pockam, az se me na to nekdo zepta po porodu :grinning: Ji se to pry stalo. Byla mesic po porodu, ale mela asi nejakou volnou bundu a kdosi se ji zeptal, kdy ma termin :angry:
@lordicka hehe no milanoj se do sexu ve 3 už moc nechce :grinning: :grinning: se mu nedivím
@terak :grinning: :grinning: tak to je fakt hustý
5. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to je teda trapné, pro toho kdo se zeptá, na něco takového po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
5. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya a víš co mě to stálo přemlouvání :grinning: poprvé to bylo po dlouhé době tak to bylo dobrý, po druhé jsem musela hodně prosit a po třetí už jsem si to dokonce vynutila, takže žádná romantika, jen povinnost, z které pak nic nebylo :confounded:
5. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Dík, snad to už začne nabírat obrátky k uzdravení, to už je fak na mrtvici :frowning2:
@zuya - budu se snažit nezapomenout se na očkování zeptat a určo dám vědět. Aspoň budeme znát názor více doktorů. ALe já na 99,9% ho naočkovat nechám
@terak - ale kdybys porodila hříbě, tak už by to hned běhalo a nemusela bys nosit :grinning:

JInak manžel by sexoval hned. ALe já měla celý těhu díky těm problémům ze sexu trauma, tak měl chudák smůlu. A teď si to teda nějak nedovedu představit :unamused: asi bych začala hekat, ještě než bych si nějak lehla.....No, má slíbeno, že od 15. 12., pokud se na to psych. připravím, to můžeme zkusit. Ale s tím pupkem , to opravdu nevím, to se spíš asi budu smát, tak abych ho neodradila :grinning:
@lordicka a na ty otázky typu : Ty jsi ještě celá, a kdy že to máš mít .....a nechápavé pohledy.......navíc v zimní bundě vypadám tak na 120kg, takže to vypadá na slůně nebo že už jsem tak ve 12tém měsíci.... tak to mě taky se....e.
5. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu se naložit do vany a trošku nechat ty kotníky odpočívat, zítra mě čeká balení dárků, tak aspoň nějaký program :slight_smile:
5. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no prave tak bych to nerada hrotila u nas. A vis co ... porad jeste muze fungovat metoda, udelej si sam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

5. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mějte hezký večer a @terak přála bych ti dnes krásnou noc zakončenou porodem :wink:
5. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek