• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak ta už po nás po 3 denním maratonu taky funguje, ale řekla bych,že dobrovolně :grinning:
5. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya - a psa mám pudla " tchořovitého " :grinning:
5. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen :grinning: :grinning: zvláštní plemeno :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mě se taky líbí termín 12.12 :dizzy_face: a jak holky doktoři poznají zkaženou plodovku?
@terak a máš nějaké pocity že bys už v noci mohla porodit?
5. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka normálně by měla být plodovka čirá, zkažená je buď zakalená, zbarvená dožluta nebo do zelena.
5. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jj, takže pěkně postupně :wink:
5. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a to poznají barvu té plodovky až při porodu nebo dřív asi ne že?
5. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka nemam :frowning2: Vcera dlouhy vylet, cervene vino, chuze do schodu a do docela drsneho kopce. Dnes uklid, zehleni, nakup. Litam jak hadr na holi a nic. Asi si jdu otevrit flasku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s tou plodovkou, to vetsinou poznaji kdyz ti v porodnici prdne, nebo se delaji odbery, pokud treba prenasis.
5. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka 12.12. je peknej termin, ale kdyz uz bych si to mela osefovat, tak bych rada sla na vyvolavacku v patek, aby to do soboty bylo a manzel s nami mohl byt pres vikend a nebral si volno :grinning: Jsem holt prakticka ve vsech smerech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mate sbaleny do porodnice?
5. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Vizuálně je to pudl a dle zápachu tchoř :grinning:
@sukubka - já někde četla ( jestli jsem to dobře pochopila ), že se udělá nějaký rozbor těsně před porodem ( pokud neodteče sama a nemáš vzorek ) - jinak by ji asi těžko brali, no a dle toho se jedná....

@terak do porodnice mám skoro sbaleno, možná i všechno - kromě pití. Nejrději bych si tam vzala flašu medoviny a přiveedla se tam do nějakého příjemného stavu :grinning:

12. 12. je pěkný termín, tak uvidíme, která to trefí :wink: A která trefí 24. 12. - jsem zvědavá :confused:
5. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já právě konečně dobalila....mám 2 tašky, jednu pidi - na sál a druhou větší - na další dny
na sál mám sbaleno: omyvatelné papuče, 2 ručníky, Lactacyd, vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, toaleťák, jelení lůj, síťované kalhoty+3 por. vložky, gumičku do vlasů, teplé ponožky, piškoty, Colu a neperlivou vodu
ve větší tašce mám: síťované kalhotky+vložky, kojicí podprdu+vložky do ní, ručníky, dětské vlhčené ubrousky+pleny, Bephanten, svetr, 2 látkové pleny, jednorázovou podložku, sprcháč, šampon, pasta+kartáček, fén, krém, hřeben, knížku, nabíječku na mobil, papírové kapesníky
Žádné obr tašky to nejsou, tak jsem spokojená a co bude chybět, mi manžel doveze, máme to do porodnice asi 1,5 km.
@madelen já se tipuji na toho 24.12. :frowning2:
5. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to já se na úklid chystám zítra tak uvidím třeba mě to nakopne a pak brzy porodím :grinning: Jinak já mám aspon jisté že to do toho 14.12 bude ale raději bych to měla asi přirozeně.
@madelen takže já 24.12 netrefím to už budu doma :dizzy_face:

já mám sbaleno pro malého oblečení na cestu domů,pak vlhčený ubrousky,rybilku nůžky na nehry dudlíky dětský teploměr hadřík na umytí,ty nejmenší plenky,líh 60%no už si nějak nemůžu vzpomenout co ještě.Pro sebe mám kojící podprdy bepantelovou mast na prsa,vložky,kosmetiku,ty podložky nepromokavé(to mám i pro malého)pak mám ty kalhotky jednorázové a nevím co ještě.fén na vlasy atd přibalím až bych jela protože bych ho musela pořád vytahovat atd
5. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vše jako hamilak akorád nemám tašku zvlášt na sál moje tetka je na gyndě vrchní a říkala že mi tam pití atd dají a co bych potřebovala by mi obstarala ale já kdybych měla ten císař stejně by mi ty věci na sála byli na pdr :unamused:
5. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už ani nevím, co v těch taškách mám. Prostě takové ty kraviny, co píšete. Už mám sbaleno asi 14 dní a snad tam je všechno důležitý :sunglasses:
Jen asi budu mít prblém s podprdou. Mám těsně pod prsem vystouplé znamínko. Nikdy mi nedělalo problém a v týdnu to začalo bít nepříjemný....TAk chodím bez a budu se muset zeptat doktora, jestli by ještě bylo vhodný to narychlo odstranit, páč podprdu budu muset nosit ale netuším, jak to vyřeším. Opravdu jak se říká, že na posr....ho i haj....l spadne :frowning2:

@sukubka Ten protekční servis v porodnici Ti závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika TAk su zvědavá, jestli budeš mít Jéžíška :slight_smile:
5. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medelen jsem moc ráda že mám v té porodnici rodinu je to opravdu výhoda,ale nadstandart bych si domluvila ikdybych tam známosti neměla ten jsem chtěla vždycky!
víš co?já mám taky znamínko těsně pod prsem jak mi ted vše v těhu narostlo i prsa i to znamínko tak jak si vemu podprsenku mě to taky na to znamínko dře a až to fakt bolí,doktora jsem se ptala a nejradji by to odstranily až po 6ti nedělích!taky to řeším často bez podprsenky protože mě to fakt hodně dře!
5. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ty brďo, až po 6ti nedělí...tak to nevím, jak to přežiju....Já vydržela s podprdou 2 dny. A začalo to z ničeho nic až tento týden. Taky se mi trochu zvětšilo už v prvním těhu ale to bylo bez problémů a teď ve druhým.....Tak to máme teda vyhlídky :angry: Když nebudou bolet bradavky, tak zase tohle.....
5. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medelen je to opravdu s tím znaménkem blbý ale optej se doktora třeba ti ho odstraní dřív,já nevím ale ten můj mi řekl toto,ale znáš to sto doktorů sto názorů!s bolesti bradavek mám taky strach kamarádka kojí a má je úplně krvavé.

holky jak se budu natírat tou bepantelovou mastí na bradavky malému to nebude vadit když ty prsa tím budu mít natřený?
5. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka v úterý dám vědět, co mi na znamínko řekl. Třeba by to šlo narychlo odstranit, ono to v podstatě nic není, jen se někam tak rychle nacpat, to bych musela hned příští týden. Uvidíme, jaký názor bude mít doktor.
Ten bephanten můžeš mazat a nemusí se otírat před kojením. ALe pokud to budeš mít hodně rozbolavělé jako jsem měla já, tak stejně nepomůže. A zachránily mě až silikonové kloboučky.Jinak bych to asi vzdala, bolest to byla šílená.
5. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medelen a jak to že to tak děsně bolí?a to začne hnedka první den?a ty klouboučky jsi měla koupené?to já nemám :fearful:
5. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka neměla jsem nic, jen když jsem furt skučela, tak mi to dali v porodnici, protože to bylo hrozný - ještě než jsem měla mlíko a malá pořád řvala hlady a chtěla cucat. Ani jsem nevěděla, že takové věci existují. Teď si to do porodky beru, kdyby byly potřeba. Třeba to nebudeš mít tak hrozný a zvládneš kojo bez problémů. Já měla prsa plochý, tvrdý, bradavky malý - prostě to bylo špatně. Teď si myslím, že už je mám líp vymodelovaný a zvládnu to líp :slight_smile: . Nejhorší jsou ty první 2-3 dny, než se udělá mlíko - ale pak už to zase bylo rozedřený.
Jdu se uspat k TV, ráno vstáváme brzy s malou k dr., takˇať vstanu. Dobrou.
5. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen aspon už víš do čeho jdeš já vím prd!takže mléko se tvoří taky později jo?
já si ty kloboučky teda rači přikupím!tak dobrou a pá zítra holky!
@terak a ty koukej porodit!!!!!! :slight_smile:
5. pro 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen No me se ted zhorsila jedna bradavicka, takovy ty maly hnedy, jak se obcas delaji. Mam ji na krku, akorat v linii jak jsou retizky. A pri umyvani jsem si vsimla, ze se mi ty vystupky tam zacaly delat ve velkem. Jako ono to vubec neni videt, jenom citit na dotek. Ale kamaradka me ukldinila, ze ty zmeny na kuzi jsou v tehu normalka, ze by to teoreticky mohlo zmizet. Ale tu velkou si budu muset nechat oddelat, taky co nejdriv po porodu. Ted mi to nikdo neudela, uz jsem se ptala nekolika doktoru :frowning2:

A kojo podprdy nemam, bylo mi lito penez, kdyz nevim jestli budu moct kojit. Mam takovy ty sportovni, co se daji jednoduse stahnout dolu :wink:

@hamika No koukam, ze to mame podobne, taky mam dve - na sal a na pokoj. Ale na pokoj mam normalni kufr, jak na tydenni dovolenou :grinning: Jenom to piti musim nejak doladit, ta cola je dobry napad, zitra napisu seznam manzelovi (hlavne ze jsme dnes byli v globusu ze :wink: )

@sukubka Ty uz me taky nestvi ... porodis driv jak ja :grinning: Kdybys bydlela aspon bliz, tak jsme mohli na nejakou prochajdu, ale co s tebou :grinning:

Holky me by zajimalo, jestli se nekdy dokopeme k nejakemu srazu. Treba napul cesty :grinning:
5. pro 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste vsechny?????

Normalne to dnes vypada, ze se mi po pul roce zacala spravovat plet. Ze bych konecne prestala vypadat jako podobanej pubertak? :grinning:
5. pro 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ta opravená pleť znamená " zelenou " k porodu :slight_smile: Změna hormonů a už brzo pofrčíš :wink: Mě minule začaly černat zlaté prstýnky ale už nevím, jak dlouho před porodem.

Jinak jsem se ptala dětské dr. ná názor očkování mimin na TBC v porodnici a říkala, že je rozhodně PRO, takže mě ujistila, že dělám dobře.
6. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen a rekla ti duvody proc je pro? Nebo spis, proc by nedoporucovala to nedelat?

No vzhledem k tomu, ze to ma byt dneska, tak fakt doufam, ze je porod uz blizko :grinning: Vcera jsem do programu zaradila to cervene vino a dokonce doslo i na nejoblibenejsi formu vyhaneni miminka :grinning: A nic :frowning2: Tak jdu dnes umyvat schody a dam si par kilaku na rotopedu. Na prochazku to totiz fakt nevypada :frowning2:
6. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, taková pokročilá doba a já jsem tady dneska PRVNÍ ?

@terak Ty už teda rodíš či co ? Za chvílu zase frčím do Globusu udělat nějaký fotky a vybavit lednici :grinning:
6. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Nerodiiiim :grinning: Ti rikam, ze se tam zazimoval :angry:
6. pro 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak říkali, že je tady velký příliv cizinců a z toho důvodu. Víc jsem to nerozebírala, čekárna byla plná a vzala nás přednostně kvůli tomu mýmu pupínu, tak jsem nechtěla zdržovat. Prý se to nebude očkovat z toho důvodu, že se někdy špatně hojí ta jizva a pak se musí odkládat celý očkování. MAlé se to minule hojilo celkem dobře, takže já do toho zase půjdu. ALe MUDr. říkala, že snad na Obilňáku už to neočkují - ale nebyla si jistá.KAždopádně se na to v porodnici zeptám a případně se o to přihlásím.

JInak mě dneska v noci zase tvrdlo břicho ale bez bolestí, jen zase takový píchání na bocích, protože jsem se vzbudila několikrát na zádech. A Dneska mám pocit, že malej brzo vystrčí aspoň ruce :grinning: Nějak mě to dloube dolů. Zítra na kontrole uvidíme, co nato odborník. Tě jetě předběhnu :grinning:
6. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek