• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@madelen Jo, tak to jsou tak ty duvody, co jsem si myslela. Takze se o to mam hlasit uz pri prijeti jo? No kamoska tam rodila pred cca mesicem a malyho normalne ockovali. Delaji to v den odchodu z porodnice, aby v tom meli poradek.

No ja si myslim, ze pujdes prvni. Pak mi musis napsat do zpravy, jak se jmenujes a poslat mi mobil. To by byl docela pruser, kdybychom byly na jednom pokoji a nepoznaly se. Ja bych te podle fotek poznala snad jen s chapsama na nohach :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno holky,
@terak teda ty jsi to tu včera zakončila pár minut před půlnocí co?jak to s tebou jinak vypadá?nerodíš jo?
6. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Ty covece, jestli jo, tak je to vcelku dobry, ani to tak neboli :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jasně, tel a jméno napíšu a Ty mi taky napiš, ať vím taky příp. aktuální info :wink: Kdyžtak si tu chapsy vezmu do igelitky, to bys ucítila, ani bych je na nohách nemusela mít :grinning:

Já dr. říkala, že se to ještě do konce roku má očkovat ale ona přesně nevěděla. Každopádně za zeptání nic nedáme - třeba to ještě dělají automaticky.....já se pak určitě zeptám, až budu při smyslech :grinning:
A jak jsem v noci nemohla spát, přemýšlela jsem o jménu pro prcka. TAk nevím, původně jsem chtěla taky Tomáška, teď převažuje DAniel ale v noci se mi zase líbil více Tomáš. Ještě to s manželem musím probrat :unamused:
Jdu se oblíkat do toho Globusu, vezmeme si tam i oběd, ať nemusím vařit. Snad se vrátím domů celá :grinning:
6. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen No ja jsem prave dnes vytahla konakovske veci na vyprani, at je mam na jaro nachystane :grinning:

My byli v globusu vcera a reknu ti, ze uz jsem teda velkym obloukem musela obchazet ty regalky, co tam maji u vchodu s tema sladkostma. To je peklo. Pred vanocema by tam spis meli dat nejake hubnouci pripravky a zelene caje.

Jmena jsou obe hezky. My jsme meli toho Matyase, ale pak jsem si to rozmyslela. Proste jich bylo kolem najednou nejak moc a hlavne bych nevedela, jak mu rikat v dospelosti. A Tomas i Dan jsou super jmena jak pro miminko, tak pro dospeleho chlapa. My jsme se o tom s jurou taky bavili a rozhodli jsme se, ze do prijimacich papiru sice napisem Tomaska, ale na 100% se rozhodneme, az ho uvidime. Nahlasit to musis az matrikarce.

Tak si uzij shopping :grinning:
6. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji hezké ránko :wink: teda my taky nic :wink:
6. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já dnes taky peru velké prádlo, cejchy atd, jinak dnes má manžel jen ranní, tak už se na něj těším, teď dva týdny měl jen odpolední tak jsem otevřela očka a byl fuč a až večer když jsem je skoro zavírala tu byl, tak musím vymyslet nějákej program abych si ho užila :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o tom jídle v Globu mi ani nemluvte ale olympie a KFC je pro mě úplně utrpení to tam vždycky shltnu ty twistry a je to v háji ještě vždy přikupím 3domů 500kč v řiti kila hore ale já jsem spokojená,naštěstí bydlím 60km od toho kde KFC prodávají tedy nejblíž olomouc tak to nejím tak často:slight_smile:
Taky musím tedka začít něco dělat kdyby mě to draplo je tu bordel jak v tanku po víkendu jen sme se válely :dizzy_face:
6. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ze bych manzela vyhnala pro twistera? Mam jist pry korenena jidla ... akorat me po tom vzdycky pali zaha tak nevim :frowning2:
6. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka jinak s tim jidlem ... ja si ted delam zapecene brambory se smetanou, kukurici a syrem. A abych prezila do doby, nez se to zapece, tak se cpu takovyma tema nevypraskanyma kukuricema. Jestli vis jaky myslim :grinning:
6. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já si dělám hranolky v troubě a k tomus si usmažím sýr,rychlé a dobré jídlo:slight_smile: proč kořeněná?to vyvolává porod?
6. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mě pálí žáha po sladkém ale to děsně
6. pro 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka pry jo ... a nejlepsi chilly papricky, jenze z toho ja bych se pos....

Hranolky - nemuzu, smazak - nemuzu, zaha me pali nejhur po sladkem bilem pecivu, ale buchty jsem si stejne neodpustila. Jen pak brecim a prolivam se gavisconem :grinning:
6. pro 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak smažak a hranolky nejíš k vůli té žáze?mě pálí žáha šíleně po sladkém ale neodolám mu ale je pravda že se snažím ho jíst mín!smažák jsme neměla pěkně dlouho ale už ho mám na talíři a před sebou notas :dizzy_face:
a s chilli bych se taky zbláznila,já jak se snažila otěhotnět jsem si koupila v lékarně kajenský pepř je to pálivé jak svina a málem jsem dechla to prý pomáha na těhu to ostré!
6. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak su tady z Globusu, uf. Teda kdyby mě dneska dr. řekl, že to na porod nevypadá, tak asi neporodím. Mám pocit, že malej sestoupil dolů a tlačí tam a dloube, ani jsem nezvládla obejít Globáč. Došla jsem jen k papírnictví pro album na fotky - kdybych náááááhodou vydržela celá do soboty na ten školní sraz.. Z regálu jsem přihodila do košíku Nutelku a jinak jsem nezvládla vůbec nic. Jen v bufáči jsem ukořistila kýtu na smetaně, smlsla si na boršči a mrkvovým salátu a to byl můj dnešní výkon, su totálně vyřízená......Kolíbu se jako kačena a sotva zvedám nohy.
@sukubka @terak pálení žáhy bych taky potřebovala, abych furt nežrala :grinning:

@lordicka Taky bych potřebovala ještě převlíct postele ale dneska to nezvládnu, uvidím zítra, kdyžtak bude muset máknout taťka.
6. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to mě taky pálí žáha po hodně tučných jídlech (kachna, bramboráky nebo třeba vysočina a po uzeném) ale sladké mi nevadí, my máme od soboty pečené kuře a už máme od tchyně cukroví, takže to mám ňaminku :slight_smile:
6. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka jj nedela mi dobre smazene, presne poznam, jestli se to delalo na olivovem nebo na normalnim oleji a jestli ten olej byl prepaleny :grinning: Ale docela rada bych se taky zbavila toho sladkeho. Ale myslim, ze az vyklopim malyho a uvidim tu hruzu, co mi zbude z bricha, tak budu mit docela motivaci nezrat :grinning:

@madelen Ja ho mam a zeru stejne :wink: Tomu se rika motivace vid? HEle ty fakt neobejdes ani globus? No tak to jsi jasna, ze to budes mit driv jak ja. Drz mi misto na pokoji. My jsme tam byli vcera a ja ho oblitla 2x a dokonce jsem jeste bezela (BEZELA) pro piskoty. Pak to vino, sex, pred tim uklid celeho baraku a porad drzim. Ale uz se zacinam psychicky pripravovat na vymitani...
@madelen .... teda na vyvolavani jsem chtela napsat samozrejme :grinning: :grinning: :grinning:
@lordicka tak jsi prave vyjmenovala jidla, ktera jsem tento rok jeste nejedla :grinning:
6. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ty jsi čiperná,ale já bych o sobě řekla že jsem taky tedka se chystám taky gruntovat celý dům a na 100% to semnou (teda spíš s amlím ani nehne)
ale souhlasím s tím že jak malého porodím tak taky přestávám žrát a nabíhám na dietku :dizzy_face:
v noci jsem úplně nádherně spala až mi to přišlo divné normálně jsem vstávala až v 9:15 ale je teda pravda že jsem se v noci vzbudila a třepala si s břichem protože malej byl ABNORMALNĚ klidneja měla jsem šílenej strach,mám totiž špatné zkušenosti s kamarádkou a jsem pořád vyhukaná
6. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka to se máš že máš už mňamku :dizzy_face:
6. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ciperna jsem a k cemu mi je to dobry, no? :grinning: Mozna kdybych byla lemra, co se cele tehu vali v posteli, mohla jsem odrodit pred dvema tydny pri rychlejsich pohybu :sunglasses: Normalne uz mi hrabe, premyslim jestli mam jit na rotoped, nebo skakat pres svihadlo :angry:
6. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka myslis ze zvladnem dietku, kdyz budeme kojit? Ja teda pockam do leta a najedu si mesic nebo na dva mesice na krabicky. Rada bych toho vyuzila a zhubla i ty predtehotensky kila :frowning2:
6. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak koukám, že ty jsi takovej aktivec jak já :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no já jsem na tu dietu taky zvědavá, i když si myslím, že nervíky okolo mimča a nevyspání taky dost pomůžou, ale hrozně se těším až někam půjdu cvičit, moc mi to chybí, až do poloviny 6 měsíce jsem chodila i na těhu cvíčo a teď ikdyž se snažím být aktivní připadám si jak pecka
6. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak dá se vklidu hubnout a kojit,jako né držet drastickou dietu ale podle mě bude stačit nežrat jako tedka né?tím kojením to prý jde dolů,pokud teda budeme mít mléko že?taky bych potřebovala nabrat i předtěhotenský kila
6. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka hele to znám taky jsem měla dva dny kdy byla malá fakt líná a kopla mě jen tak dvakrát večer, docela jsem z toho taky byla vyplašená, ale pak to zas bylo dobrý :wink:
6. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu něco pouklízet at to tu vypadá ajko u lidí tak zatím čauky pak na vás zase juknu :wink:
6. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka no hlavně spoustu věcí nemůžeš, když vidím kámošku jak jí furt jen polívky tak to není žádný pořádný jídlo :frowning2:
6. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prostě nejsme líný se pořádě nažrat :grinning: . Už si nepamatuju, jak to bylo minule ale opravdu jsem zhubla šíleně, až se mi to zdálo divný. A pak jsem se postupně dostávala na svou původní váhu z kojenecké podváhy. Myslím, že když vysadíme ty kalirický bomby typu NUtela, polomáčený apod., tak to zmáknem a budeme zase krásný :grinning:
@terak - opravdu jsem neobešla ani Globus :frowning2: Tak su na tom dneska špatně. Přitom včera jsem byla celkem "čiperná" na ten svůj stav. Předevčírem jsem šla skoněm na špacír a dneska todle..... Jdu se chvíli vyvalit na gauč, odpo je ve školce nějaká schůze s psycholožkou pro předškoláky, tak si to chci jít poslechnout.
6. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek