• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak a jak se dělá ten hnat? je to hned?
6. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya ty jsi stejný ročník jako já 1986 :dizzy_face:
jsem ráda holky že jen ta má drbotina není líná a nechce se v bříšku hbat je pravda že sem opravdu byla pěkně nervozní!!!!!
@madelen tak držím na zítřejší kontrolu pěsti!
já mám kontrolu až ve čtvrtek!
6. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya jo, to je v ramci vysetreni, akorat to udela trosku hloubeji a jakoby tam neco odchlipne. Kdyz jsou porodni cesty pripravene, tak by se mel porod rozbehnout treba behem jednoho dvou dni. A kdyz nejsou, tak nic ...
6. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A kdy ho dály tobě ? :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Minulou stredu a od te doby ticho po pesine. Jako normalne to davaji az v TP, ale kdyz si reknes a kdyz ma doktor dobrou naladu :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jó, nechám si udělat bebinko a pak stejně prd :grinning: . A na drhnutí schodů nemám náladu ( ale zítra může bejt jinak ). Já to nechám zatím osudu. A pokud neusnu u TV, možná si napustím vanu a půjdu relaxovat. Donesu si tam tu novou Nutelku a kýbl pití...... Fakt je, že když jsem čekala Nelinku, nevěděla jsem roupama co dělat, tak jsem tvořila na zahradě skalku :grinning:
6. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych taky potřebovala do konce týdne porodit a nevím jak :unamused:
6. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to bych taky chtěla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ja jsem do te vany samozrejme po schodech zalezla a manzel ze me malem dostal psotnik kdyz me videl. My mame takovou tu castecne rohovou no a ja jsem si na tu stredovou cast vany polozila notebook, abych se mohla dodivat na Preslapy :grinning:

@sukubka @zuya Holky vy jste srandistky :grinning: Ja bych zustala mozna u toho, ze chci porodit do terminu porodu :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak termín máš holčičko dneska že-? :dizzy_face:
6. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka jop ... a taky jsem pred dvema tydny statecne tvrdila, ze chci porodit do soboty (30.11.), pak ze by to slo 1.12. pak 2.12. a ted jsem jenom nasrana :grinning:
6. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co by za to daly holčiny co rodí předčasně co?to je prostě tak že naschvál ti mimísi u nás budou a budou a vykouknou bůhví kdy!!!!!někdo udělá blbej krok a rodí a já dneska gruntovala celý byt a výsledek?mimis ještě půl dne spal a já už myslela na nejhorší!místo aby se rozhýbal a chtěl jít ven tak on pravej opak :grinning:
6. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka No predcasne .... ale co ja bych dala za to, kdyby to bylo 2 - 3 tydny pred terminem.

Jinak ... jsem si dala tu praci abych mrkla na to, odkud kdo je a vypada to, ze si maximalne muzeme dat sraz v lete v Prazske zoo :grinning:

http://maps.google.cz/maps/ms?ie=UTF8&hl=cs&brcurrent=5,0,1&msa=0&msid=108811449903953703725.000496c2cfb66b7cda52f&ll=49.866317,15.446777&spn=3.682633,10.821533&z=7
6. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jojo to je blbý já vím že jsme každá s jiného konce.Vůbec nevím kdo semnou bude jezdit kočárkem :confounded:
6. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny sousedky dokola mají už druhé dítě a po novém roce pěkně nastupuí do práce takže sem to propásla
6. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já si datum nedávám, mám teda čas do pátku, ale nevidím to slibně protože zátka najednou přestala odcházet ka hemilton mi taky nepomohl :grinning: a stejně teď mi mamka odjela na školení, tak by mi to asi ani nevadilo kdyby se to rozběhlo až ve čtvrtek nebo v pátek kdy už bude tady
6. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu ani nevěřím že bych porodila protože já mám termín až 18.12 a jak vás tady tak vidím jak přenášíte tak to mám jisté toho 13-14 císař,no ve čtvrtek se uvidí!!!!!jen sem chtěla ten porod nějak urychlit třeba sem si myslela že když začnu pořádně uklízet tak se mu u mě přestane líbyt a vykoukne ale prd :unamused: :grinning:
6. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted mi psala holka, co ma termin dnes, ze porodila. Ja uz fakt premyslim i nad tou prasarnou z ricinoveho oleje, nebo jak se to jmenuje.
6. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a co je to za prasárnu????
6. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka A nemůžeš jít na vyvolávačku ?
Já se děsím těch mých rozdílných termínů 17. a 27. 12. Zpočátku jsem taky měla šílenej strach z toho, abych mimčo donosila aspoň do 32tt a teď budu ráda, když už se vyloupne aspoň chvilku před termínem.
@terak - máš skoro ještě 3 hodiny čas, aby to byl termíňáček :grinning: Tak mu domluv :grinning:
6. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to můj doktor nějak nepreferuje nevím proč!on prostě říkal že to vidí na císař že mám dojít ve čtvrtek a že mi stanoví ten termín a že to vidí na 13 nebo 14 ani nechce abych do té doby porodila normálně to chci jen já
6. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to je fakt prasarna .... doufam ze me k tomu zoufalstvi nedozene :grinning: Jde o nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové.

.....Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce....

Ale to bych teda musela prenaset fest dlouho, abych do neceho takoveho sla. Jen jsem si na to ted vzpomela, jak jsem videla tema v diskuzi.

@madelen No to by musel byt asi prekotny porod, protoze teda zadne priznaky nejsou :grinning:
6. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Tak asi ti fakt meril panev a mimco by neproslo, pokud to ma takhle. Protoze cisar je prece jen operace a kazdy doktor preferuje tu normalni cestu. Ale nechapu, proc te teda nechava trapit, proc to neudelaji hned. Uz to mas za par :frowning2:
6. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak právě si zase říkám že kdyby ta pánev byla fakt tak špatná proč mě nepošle hnedka na císař?co kdyby mě to jako chytlo v noci a ve špitálu byl nějakej magor co by mi pánev nezměřil a nechal mě trápit normálně?no právě to nechápu ale jak píšu kontorlu mám až ve čtvrtek!
6. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka A nedal ti to kvuli te stavce? :grinning: Ja jsem objednana totiz presne na toho osmeho a jsem docela nervozni, jestli me tam vubec nekdo vezme. Ale tak snad v te porodnici proboha budou fungovat ne?
6. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Tak to raději běž na toho císaře, asi by to byl problém. A nemáš to napsané i v průkajdě ? Přece musí počítat s tím, že můžeš skončit v porodnici dříve.

@terak Ricinový olej jsem nikdy nepila ale asi by ze sebe dostal každý úplně všechno :grinning:

@terak A nebojí se malej doktorů ? Třeba čeká, že nebudou asistovat - syndrom bílého pláště už v prenatálním věku :grinning:
6. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen no jestli je po me, tak je to mozne... ja bych totiz radsi rodila klidne 10 hodin o samote, nekde na snehu na jehlici, nez aby na me sahl jeden doktor s injekci :grinning:
6. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vmadelen já už do průkajdy koukala dávno nemám tam nic!prostě kdyby mě to draplo dřív tak bych to hnedka ve dveřích hulákala že sem měla mít císař nebo at mě znovu přeměří!!!!!Kdyby mě to draplo přes den je to ok mám tam tu tetu ale ona noční nedělá!

@terak neboj tvůj doky tam bude:slight_smile:
6. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Já bych to teda hlaásila msto pozdravu a trvala na přeměření určitě....
@terak Já mám ráda teplo tak bych asi vybrala doktora s injekcí než ten sníh :grinning: I když doktorů bojím bojím :fearful:

Jinak jsem se zvážila, abych měla aktuální číslo na zítřejší gyndu a číslo je +19kg :confused: To je strašný, já snad za ten týden nabrala 2 kg :confounded:

Jdu se uspat k TV. manžel rozdělal bublinky z Francie, tak si jdu dát, abych dobře spala. Dneska malá kašlala, když přestala a já konečně usnula asi ve 2 hod., začaly činčily mlátit s napaječkou, protože jsem je drobet usušila. Tak jsem je šla obsloužit a pak zase začala malá chrchlat a ráno v 7 už na mě pískal budík. A mezi tím mě píchalo v břiše. Si to dneska musím vynahradit , tak dobrou.
6. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ja mam +22 takze jeste strasnejsi .... uz se pohybuji zlehka pod magickou hranici o ktere se nemluvi :( Nechapu, jak to zhubnu :frowning2:
6. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek