• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
tak to já jsem na tom ještě dobře já mám 14 ale minulej měsíc jsem byla na 10
6. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka To je krasny :slight_smile: No me se to nejak na konci osmeho zastavilo, tak jsem si rikala, ze to bude super, ale pak jsem zacala otikat a slo to nahoru samo :frowning2:
6. pro 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to právě taky s těch 10kg vyskočilo najendou na 14 a to zase tedka v pátek budu vážit víc,vem si že jsi o 2týdny předemnou takže já tě ještě doženu! :dizzy_face:
6. pro 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu do hajan tak dobrou ráno :wink:
@terak a ty abrakadabraka at porodíš :wink:
6. pro 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka chachaaaaa žadny abrakadabra ti nevyslo :grinning: Malej je jak medved, udelal si tukove zasoby a zustane tam do jara :grinning: :grinning:

Teda to bych ti hodne neprala, abys za ty dva tydny jeste pribrala :frowning2: Ale znam par holek, kterym se za tu dobu povedlo, diky otokum, pribrat i 10 kilo. To musi byt priserny, ja jsem ten narust mela aspon pozvolne od srpna, ale uz taky sotva funim a tesim se, az to bude dole.
7. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka zdarec holky, tak jak tak čtu ty vaše váhy tak jsem vlezla na váhu a mám 71kg takže 16kg , jak ted pozoruju tak přibírám 1kg za týden ....ale neumím si představit kolik malá váží ...taky máte ten pocit že kdyz někam příjdete tak .....nejdřív jde pupek pak kozy a pak dlouho nic a pak já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak po tom oleji by jsme se max. tak posraly ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak teda tak já nevím jak už na tebe aby jsi porodila :grinning: a cítíš se určitě fajn, že? :dizzy_face:
@zuya jasně napřed jde břuch,pak prsa pak zbytek mě :slight_smile:

já dneska nějak dobře spala,ráno mi začal manža psát z práce sms at pak venku ometu auto kolik je venku stupnů atd no málem mě trefilo až příjde domů přerazím ho!JEště jsem se na čtvrtek obědnala na kosmetiku na obočí,tak mám radost :dizzy_face:
7. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to ten muj trouba si nechal doma mobil a klidně si odjede do práce frajer... ted mi přišla zpráva na facebook ad mu kdyžtak napíšu tam :slight_smile: vtipálek že ...
7. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme u toho máte někdo facebook?
7. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya to jo to se tomu mému stalo minulej týden oni jsou frajeři jak hrom :grinning:
já mám facebook pošlu ti pak do IP kontakt!
7. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok už jsem ti poslala žádost o zařazení
7. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ty seš pořád celá ? Su zvědavá, s kým si tady budeš za 14 dní povídat :grinning: A včera jsem četla v nějakým chytým časpise, že se mají často stimulovat bradavky, to je taky na podporu porodu. TAk máš pro manžela práci :wink:
@zuya - jak píšeš, napřed jde pupek, ale koyz mám oproti pupíny nulový, takže pak už se valím já a prdel :grinning:
Hele, a nemá se ten olej pít právě až po porodu, aby šla kilíčka dolů ? :grinning:

Mě je dneska celkem líp, tak uvidím po večerní kontrole, co mi dr. sdělí za novinku. Pak dám jako tradičně trdelníka a medovinku, už se těím. Doufám, že se mi zase podaří zaparkovat nějak luxusně v centru, abych nemusela moc chodit.
7. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medelen tak pak dej vědět jak jsi na kontrole dopadla,to chodíš k dokymu i večer?
7. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v čem povezete malinkáče s porodnice?v kombinéze a pak na ně dáte ještě deku nebo už ne?
7. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Jo, on tam bývá v úterý snad až do 20.00 h. Tak jdu dneska na 18.00 na monitor a pak k němu a pak ten trdelník a medovina :wink: Dokonce manžel volal, že dojede odpo domů, tak půjdu SAMA bez dítěte :fearful:

Prcka z porodky povezu v kombinéze, napasuju ho do autosedačky - mám k ní i fusáček - tak uvidím, jestli ho dám do deky nebo do toho fusáčku. MAlá je jarňátko, tak se zimňátkem nemám praxi :slight_smile:

A dneska jsem koupila vložky do podprdy Chicco za super cenu 180Kč to velké balení 60ks. Jnak stojí kolem 240Kč. Tak jsem vybavená.
7. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak to jsi mě naštvala já mám právě ty chicco 60ks za 240 :unamused:
7. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jedu dnesk ado města,mátijde ke kadeřnici tak já se projdu po městě koupím si nějaké pěkné tepláky když se budu v zimě zdržovat převážně doma tak at chodím jak člověk nakoupím nové spodní prádlo a pak s máti taky dám medovinku:slight_smile: veze mě manža a pak pro nás přijede tak je to fajn :wink:
7. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen já koupila vložky v lékárně za 80kč 30 ks od Johnson baby
7. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen určo dej vědět jak jsi dopadla u dr . já jdu ve čtvrtek dopolko tak jsem zvědavá ...
7. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Mám taky jednu karbici za tu velkou cenu :confounded: . Já si nakoupila troje tepláky v průběhu těhu, aby mi to slušelo :grinning:

@zuya Ty Chicco vložky jsou nejlepší. Neprosáknou a pojmou hodně tekutiny a nepouštějí "chlupy " na prsa. My minule s kmoškou vyzkoušely několik značek ale Chicco vedlo na celé čáře, tak jsem teď ani nic jiného nekupovala. Obě jsme teda byly jako chodící mlíkárny :grinning:
7. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen no tak to jsem zvědavá jaké budou ty moje , uvidíme... kdyžtak koupím chicco :wink: teda ted mě čeká hora nádobí ...neeeeeechccciiiii :angry: :angry:
7. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya máš stejně kontorlu ve čtvrtek dopo jako já :wink: my na nádobí máme myčku
:grinning:
@madelen taky si myslím že chicco jsou dobré,sice je nemám osobně vyzkoušené ale švagrová je měla a byla spokojená na MAX ale určitě koupím i jinou značku
7. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya uf ještě že my máme myčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka já chci taky myčku :slight_smile: , no až do nové kuchyně tak za 3 roky :fearful: :fearful: :frowning2:
7. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka já jdu v 9 na monitor a pak vyšetření ... doufám že mi už řekně neco lepšího než jako doposud ... "no myslím že za týden se ještě uvidíme " ted mi mohla říct opak :slight_smile:
7. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dneska úplně vytočená, večer nám začalo téct topení k sousedům, v noci jsem měla o zábavu postaráno protože mě občas navštívili poslíčci :angry: a ráno přišel topenář, šla jsem rychle pojistit byt, protože jsme se sem před měsícem nastěhovali, tak jsem po téhle zkušenosti, rychle vyběhla do pojišťovny no a když se vrátím konečně si lehnu a on přijde stavební úřad na kontrolu, protože lidi jsou idioti a soused pod náma si na nás stěžoval, že prej máme nepovolenej přestavěnej byt a jemu kvůli tomu praská zeď, no je to debil, vše co je tady máme schválený a nosný zdi jsou na původním místě, jen si nás bohužel neoblíbil, tak jsem zvědavá co bude dělat až naše malá bude brečet v noci, to budou naschváli, takže den blbec :angry: :angry:
7. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mohla jsi říct před měsícem jsme prodávali za 1000kč tu menší a byla jen 3 roky stará, bych ti jí poslala :wink:
7. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka juj to je škody :slight_smile: :angry:
7. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka sakra tak to je blbý když je soused kretén... spíš aby ti nedál naschvály a malou nebudil záměrně
7. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek