• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Ahojky, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: mimiska čekáme na začátku prosince,ale vypadá to,že se mu bude chtít dřív ven.. :unamused:
10. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ...no štěstí to pro mě fakt je, po té operaci se na děti dívám trošku jinak :wink:)) Často mi píšou maminky, že se diví, jak se dá zvládnout tolik dětí :wink:)))...taky kamarádky kroutily hlavou, když zjistily, že budeme mít dalšího potomka :wink:)))))))....ale díky tomu, že mám jen jeden vaječník, dívám se už na věci trošku jinak, než normální zdravé holky :wink:
11. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona ahoj, jak to můžeš vědět takhle dopředu? :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 fakt štěstí, nic jiného se k tomu napsat nedá :slight_smile:
mám čím dál větší bolesti v podbříšku, jsem se dneska chystala ke gynekoložce a ona má 14 dní dovolenou, tak se to budu muset pokusit vydržet. Jsem docela nervózní, co to může být. Byla bych hrozně ráda, kdyby to bylo od těch srůstů...
11. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 pokud tě to bolí hodně, tak být tebou pro jistotu jedu na pohotovost..mě řekla dr. jakmile budu mít větší bolesti nebo tak, ihned do nemocnice...naštěstí zatím je to ok, jen včera a dnes mě bolelo trochu břicho..
11. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 No kéž bych se pletla,ale už mi porod zastavovali v porodnici a domů jsem odešla s 12.tabletkami magnesia,jenže ať ležím sebevíc, stejně mi bříško tvrdne po hodině :frowning2:
11. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ...přidávám se k holkám...pokud tě to opravdu bolí moc, najdi nějakého náhradního lékaře :wink: Jak už jsem kdysi psala, díky téhle bolesti v podbřišku jsem vlastně přišla na dole uloženou placentu...ale může to být cokoli...v lépším případě jen růst dělohy :wink:....za optání nic nedáš a budeš klidná!:wink:
11. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska jsem zůstala doma a celej den jsem ležela, musím říct, že je to lepší. jinak samozřejmě, že kdyby to trvalo, tak si dojdu... člověk má na jednu stranu strach, aby někde neotrvavoval :slight_smile: a co vy všechno OK?
12. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona zastavovali porod? a v jakým jsi byla týdnu?
12. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zastavovali mi ho ve 22.týdnu,ale malý prý váhově odpovídal o týden méně,takže by ho nezachranánili :frowning2: máte některá zkušenosti s tím tvrdnutím takhle brzy?
12. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona já s tímhle zkušenosti nemám... teda pěkně jsi mi vyrazila dech... takhle brzo...
12. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 Právě:frowning2: a nejhorší je,když řeknou, že je moc malý na záchranu,kdyby něco. Dostávala jsem kapačky Mg a domů mě pustili s dvanácti tabletkami denně včetně utrogestanu na zavádění, klidový režim samozřejmostí,ale se dvěma špunty je to náročné,takže se manža nezastaví. Docela mě ale udivilo, jak milý přístup v porodnici byl, jdu k Apolináři a soudě podle toto rizikového oddělení a podle porodního sálu,kde mě příjmali, je to tam moc hezké a hlavně milý personál co všechno vysvětlí.
12. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mám po velkém UTZ, mimísek je zdravý jako řípa, dělal na nás různé grimasy, plazil jazyk, atd. Hlavně, že je vše OK. Horka mi dávají zabrat, otékají mi nohy, váha +9kg, ať jím zdravě nebo ne, jde to nahoru :frowning2:. Už máme kočárek Patron, mají teď nějaké super akce, tak jsme ho hned koupili a už se nemohu dočkat až s ním budu drandit.papa
13. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím

@kukulinka gratuluju k velkému utz
my byli před týdnem, bylo to špica, taky jsme ok a nic nechybí ani nepřebývá :grinning:

jinak jsem taky byla u doktorky na prohlídce a málem jsem vyfásla nemocenskou - taky jsem měla bolesti - dostala jsem magnosolv - rozpustné ve vodě, moc dobré, pokud bych ještě jednou nahlásila bolesti okamžitě zůstávám doma - takže musím odpočívat a šteřit se, ale znáte to která máme čas furt poléhávat :sweat_smile: ale šetřím se :wink:
13. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
No já jsem si profil jěště nějako nestihla vyplnit, vůbec sroko poslední dobou nic nestíhám. Tak at Kubíček roste a je zdraví. No tedka nějako mi je poslední dobou zle a hodně trpím na polesti bříška jak to všechno roste tak to mému tělíčku dává zabrat. Ale miminko roste a je v pořádku. Prý to je takle normální, než se to všechno vivine. Jinak jsem 23 týden.
13. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona chodím za švagrovou taky do porodnice (měla předčasný porod) a taky jsem koukala, jaký tam je milý personál. Na druhou stranu si říkám, že je to místo, kde je to potřeba. a jak to s tebou vypadá dneska? už je to lepší? docela mě děsíš...
13. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka ahoj, taky se připojuju ke gratulaci. Moc ráda slyším dobré zprávy, jen tak dál :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyntha chápu, času je málo.. taky s ním bojuju :slight_smile: Kubíček taky docela roste, už je to na mě vidět :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 ahojky, díky moc, a copak Tě bolelo? bříško? mě dneska bolí taky nějak divně, ale jsem z práce dost unavená, celý den tam sedím a to je děs na bříško na záda, zadek i nohy :frowning2:
13. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka taky jsem dneska hotová a břicho mě bolí celý týden a přesně jako ty celý den sedím..už mě začínají bolet i záda, to brzo.. :frowning2: dnes jsem si volala kvůli neschopence, jen mi nechtějí napsat neomezené vycházky, tak v po musím řešit u jiné dr a uvidíme..4 hod denně mi přijde hodně málo..
13. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous no, to je malinko, to člověk nemůže jít ani ven na delší procházku. Mě šílené bolí kostrč a kyčle, to se někdy nedá ani vydržet. A hlavně si tam nemůžu dát nohy nahoru, takže ty vesela otékají, ale přes noc splasknou, díky bohu, ale je to náročné. Já jdu do poradny 25.8. tak se zeptám doktora, dělám totiž na ranní a odpolední (týden/týden), ranní je OK, ale ta odpolka je děs běs.
14. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka no já jsem měla být na rizikovém od začátku, takže mě to napíší hned, ale jak, že.....nohy mi zatím neotíkají, nebo možná poprvé včera..tak snad počasí vydrží ne moc teplé, takhle mi to celkem vyhovuje..no tak to ti teda nezávidím..ale myslím, že ti to napíše..
14. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka no měla jsem taky křeče a protože ton nebylo jednou tak jsem dostala mírně vynadáno, ale je třeba se šetřit :wink:
16. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme doma kočárek.. :slight_smile:))))))))))))))))))))
16. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je krásný a jakou barvu?
16. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 macchiato... :slight_smile: je krásnej...lehkej..jednoduchej...no jsem šťastná, že to mám z krku a navíc za super cenu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
milé dámy, prosím o pomoc! :wink: neznáte náhodou některá internetový odkaz na hodnoty biometrie plodu měřené ultrazvukem?...tedy přesněji bych potřebovala znát jednotlivé hodnoty, které se miminku měří cca v 21.týdnu (BPD, TCD, FL...)díky moc :wink:
17. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous teda to ti závidím, mě tohle ještě všechno čeká....
17. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ...fakt, jo? :wink:)))...tak ukaž fotečku ať můžeme závidět!!! :wink:
17. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous jé ten je moc pěkný :dizzy_face: toš gratuluju ke kupu :wink:
17. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek