• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka jinak z porodnice malou normoš ustrojím , dám do sedačky a přikreju dekou :grinning:
7. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya no právě, je to takovej mrzutej dědek,kterej bydlí sám, no uvidíme :frowning2:
7. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no musím se vrnout na to nádobí jinak už mi to asi spadne z linky ....pak převlíct postel , pověsit prádlo ..a pak budu slepovat linecký sakra pořebovala bych uklidovou četu :slight_smile:)))
7. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mě naštěstí napekla tchyně a na úklid se chystám zítra, ale jdu vařit rizoto tak zatím papa a hodně sil do toho uklízení :wink:
7. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tak to je soused magro,to my naštěstí máme sousedy za plotem máme baráček.
@zuya já právě přemýšlela jestli stačí jen ta kombinéza nebo i ta deka,víš?tak vemu i deku!ale na to je asi ještě čas :grinning:
7. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka heled však v autě budete topit ne? bych to stou kombinézou nehrotila ... :wink:
7. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jůůů rizoto to je nápad na večeri :slight_smile:)))
7. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Blbí sousedi, to je síla. ALe v dnešní době jsou celkově lidi zlí a hlavně závistiví. Naši sousedi mají 2 velké psy. Feny. Ta starší asi do 2 let věčně štěkala, a to i v noci, přímo pod okny naší ložnice. Jen tak seděla a blafala. A když šel někdo kolem, tak o to víc. Přežili jsme to a oni si od ní nechali štěně a začalo to nanovo. Já už byla na mrvici. Tak jsem vyslala manžela, aby se sousedkou nějak promluvil, ať pořídí protištěkací obojek nebo je zavírají na noc, protože takové blafání ve 2 h v noci, to je fakt síla. Ale sousedka říkala, že obojky neuznává a že domů je vzít nemůže. Takže jsem nastoupila do akce já a začala ty ludry vychovávat z balkónu slovně a hlavně nahlas :sunglasses: . A poslouchají :grinning: . Teď už si snad žádnou mladou čubu nenechají, to bych nevydržela.
@zuya Myčku taky doporučuju a zrovna tu velkou. Já ji taky nechtěla, bylo mi líto peněz. MAžel ji prostě dovezl a doteď mu su vděčná. Hrnce sice drhnu ve dřezu ale skleničky, příbory, talíře.......úžasný pomocník. To stejné se sušičkou. Nechtěla jsem, pak mi ji vnutil jako svatební dar před 1,5 rokem. Opět su mu vděčná, úžasný pomocník, ušetří čas, nemusím nic věšet a hlavně žehlím minimálně.
7. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen to já bych ji chtěla ale bohužel na ni není jak místo tak prachy :frowning2: tak to ještě musím chvili vydržet
7. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://sudoku.nutradefense.cz/index.php holky vyluštětě si nálepky na auta s jménem vašich miminek :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Nutný k životu to není a mimčo teď bude taky stát nějakou tu korunu. Můj manžel je natěstí takový pokrokový, že musí mít doma moderní techniku, hlavně TV a foťáky :grinning: A o myčce ani nediskutoval, jen sušičku prosazoval dýl :grinning:

Holky, já mám doma už asi 3 měsíce novou autosedajdu, koupili jsme s isofixem MAxi cosi a já ji ještě nebyla schopná vyzkoušet v autě. Už bych měla, abych ji na cestu z porodnice nemusela držet na klíně :grinning: Už máte tydle věci otestované ? Já už pomalu zapomněla, jak se řídí kočár :grinning:
7. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen NO Tak to bud v klidu pač mi máme taky novou sedačku a taky jsme ji tam ještě nezkošeli připevnit :grinning: :grinning: ani mě to do ted nenapadlo :sunglasses: .... jinak řidičák mám jen na auto tak kočár snad bude hračka :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Ono je to celkem dobrý vyzkoušet. Nám to minule nešlo, měli jsme pocit, že máme krátký pás a tak jela malá z porodnice v náručí. TAk ať u toho zase nejsme za hlupáky a nemordujeme se s tím při odjezdu z porodnice :grinning: . Asi to zítra půjdu cvičně nainstalovat, dokud ještě nebude mrznout, kdybych tam strávila delší čas.
7. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya jo, myslim ze na tom principu to funguje, jakoze rozpohybujes streva a ono to vytrese i mimino :grinning: Facebook mam, poslu ti kontakt

@sukubka jasny, citim se skvele. Dneska mi nabidli novou praci. Pry se bude natacet Zachrante williho 3 a hledaji hlavni postavu :grinning:

@madelen se trosku obavam, aby sis tady za dva tydny nepovidala se mnou :grinning: Dneska jsem cely den litala po meste, pak jsem jela za kamradkou a do vankovky a naprosto v pohode. Ted se mi pere kos pradla, tak mam zitra co zehlit :angry:

@lordicka Ahoj, no to je teda kreten. A na urade v pohode? My mame taky jednu takovou uuuuzasnou sousedku, nastesti neni primo, ale sdilime s ni pouze jendu cast plotu. Ale i tak ... mam takovou teorii, ze kazdy normalni clovek musi proste zakonite bydlet vedle totalniho debila. Holt zivotni rovnovaha se musi udrzovat. Zajimalo by me, az bude mimco brecet v jedenact v noci, jestli na vas bude posilat policajty za ruseni nocniho klidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen No zkouseli jsme davat isofix, to je v pohode, ale ja ji proste neumim vyndavat. To ma zmaknute jura :frowning2: A musim natrenovat, jak dostat kocar z baraku a do baraku, protoze po tech schodech a v uzke chodbe to bude dost challenge :wink:
7. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen My se na ten prdelnik a turbomost asi nepotkame co? Chodim do mesta tak spis dopoledne, vecer uz stojim za starou belu.
7. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky, ještě ste celý?...
já mám zase problémy s kojením, takže odstříkávám, kojím, přikrmuju.... :confounded: ...a jsou z toho hned 2hodiny....nejlepší je to v noci...takže si užívejte zatím nicnedělání :sweat_smile:
Tak jsem se za váma tady stavila, protože jsem zrovna objednávala elektronickou odsávačku....jsem mysleal, že jsem vybavená a ono nic:frowning2:
veci co mám tak sou malýmu velký, tak vypadá jak kašpar,. chudák...už aby nabral a bylo mu to!
Tak se zatím mějte a já se zase stavím....a hleďte už porodit!
7. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ahojík, takže elektrická odsávačka je vhodná jo?já mám koupenou pro jistotu jen tu klasickou myslím z lékarny za 300kč tak uvidím!Hlavně at se rozkojíš a vše je ok!já se toho všeho taky bojím.Je to mé 1mimi a vůbec nevím do čeho jdu!

holky já byla v tom městě,nakonec jsem jela autem tak jsem měla po svaříku ale pěkně to tam klouzalo tak sem se pořád jen držela mamky,ale byla to hrůza!
7. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ahoooooj, zatim drzime i kdyz katcha se ted neozyva, tak mozna prdla :wink:

No s tim oblecenim jsem na tom byla podobne. Pak se u me stavila kamaradka s miminkem, premerila jsem si k nemu sve oblecky a sla jsem nakoupit padesatky. Zitra mozna vyrazim jeste na nakup par kousku (to jsem si taky mohla vzpomenout dnes, kdyz jsem cely den litala po meste). Ty hele, nechces si tam uz oddelat ten svuj termin porodu? Uz ti tam blika 41 tyden :D
7. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak na úřadě dobrý, my máme vše v poho to on jen prudí. To jsem právě zvědavá jak to bude až bude malá brečet, to bych se asi fakt smála kdyby na nás zazvonili měskáči :grinning: :grinning: :grinning: Ale člověk s tím nic nenadělá, srážka s blbcem je holt srážka s blbcem :wink:
7. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já mám taky jen od Lovi ruční, aspoň na začátek aby něco doma bylo, no naštěstí si beru do porodnice, 50 i 56 kdyby teda malá byla velká, ale jinak to nějak neřeším, když jí budou věci větší o to bude roztomilejší :wink:
7. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya tak mám facebook :wink:
7. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Posli jmeno, pridam si te :slight_smile:
7. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak
@lordicka tak jsem si vás holky přidala do facebooku tak jsem to já jo aby jste se nedivily :grinning:
7. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjoooooo a tak jsem prubla ten sexík ale jelikož to bylo asi po měsíci :grinning: tak to nebylo ani minutu takže pochybuju v nákej efekt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu ho muset znásilnit zachvíli znova :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya na to mam flignu, pockat tak do dvou do rana a pak ho probudit.Ono to pak dyl trva, nez si uvedomi co se deje a z petiminutoveho je pulhodinovy s predehrou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to bych si musela dát budíka ... a vůbec já chrápu jak zimní medvídek , si neumím představit že budu vstávat k malý :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou ženy jsem mrtvá :grinning: :grinning: jdu chrundit
@terak tak už to dnes v noci vyprdni jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, 2.12.2010 v 11.10 se nam narodila dcera Anezka, prvni kontrakce zacaly kolem jedne rano, do porodnice jsme jeli na sestou, a v 11.00 byla Anezka na svete

@monthy7 mam ten samy problem. Hodinu prikladam a dokrmuju strikackou odsate mleko, hodinu odsavam, hodinu az dve spim. To je muj kolobeh poslednich 5 dnu od narozeni Anezky. Od vcera prestala uplne sat z prsu, ani s klobouckem. Pochopila, ze dostane prikrm a to bude bez prace.. Volala jsem na radu ohledne laktace k porodni asistentce a ta mi rekl ihned prestat dokrmovat a nechat ji. Nebude sat, nebude jit. Musim to pry vydrzet aspon 3-4 kojeni. Bude strasne plakat ale neda se nic delat. Jinak to znamena konec kojeni. A to mam mleka na rozdavani. Kazde odsati mam 80 ml. Mam uz tolik zasob v lednici a na nic. Nechci skoncit tim, ze budu odsavat davat ji to lahvi. Prejte mi pevne nervy, zaciname ted.
8. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak tak moc gratulujeme holky :dizzy_face: ať Anežka pěkne rozte a dělá vám jen a jen radost!Doufám že se rozhodne nakonec pít,to jsou starosti co?tak ymám strach s toho kojení už tedka ach jo!Držím pěstičky a pak nám dej vědět jak to pokračuje!!!

Holky a co @terak? mě vůbec tedka nešel koník měli ai nějakou porochu!!!!
8. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek