• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
holky a na matriku pro papíry atd se jde až se mimi narodí?
8. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak veliká gratulace k Anežce - krásné jméno jste vybrali :slight_smile: nj to je skoda že nechce pít ale přeju pevné nervy až bude ječet jak o život :confounded:
8. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka myslíš jako ohledně porodneho ? :slight_smile: mě ten papír o žádost o porodné dala kamoska a pak se asi musí odnést na matriku ?taky nevím
8. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak moc a moc gratuluji :slight_smile: A snaž se vydržet nepodlehnout řevu, ale bude to těžké :frowning2:
8. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya nene ja myslím ohledně rodného listu to se musí na matriku né?a ohledně porodného se ten papír bere kde?
holky máte nějaká koupená ta homeopatika na kojení?já jak půjdu na císař tak mi známá říkal aže je měla do reservy ale kde je mám koupit?v lékarně?a to mi musí předepsat raději doktor né?a co ty kloboučky na kojení ty máte?já začínám plašit :grinning:
8. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka tak kloboučky nemám zatím pač nevím jaké je prý hodně druhu a velikostí tak počkám jak to pujde kdyžtak zautočim na lekárnu , jinaK jsem si koupila čaj na podporu kojení, ohledně rodného listu to se vyplnuje takový papír ten mi dala dr, a ten musím mít do nemocnice ale co pak ...?ten papír na porodný se dá vytisknout i z netu pokud máš tiskárnu nebo někdo známej ...ale měli by ho mít i v porodnici ne ?
:confused:
8. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka některé porodnice spolupracují s matrikami, takže Ti rodný list dají při odchodu z porodnice. Pokud ne, musíš na matriku. Papír na porodné se dá lehce stáhnout z internetu. Homeopatika koupíš v lékárně, ale ne každá lékárna má všechny, pokud si vybereš homeopatika, která nejsou na předpis, tak k lékaři nemusíš. Kloboučky na kojení se dají půjčit v porodnici, já bych si zatím žádné nekupovala, je to zbytečná investice, když ani nevíš, jestli je budeš potřebovat. Kdyby ano, po propuštění z porodnice si je lehce obstaráš. Buď v klidu :wink:
8. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya no nestraš ty ten papír máš doma?jak to že mi ho jako nikdo nedal?to ti dal gynekolog?myslíš že když zajdu zítra na matriku že mi někdo poradí a ten paír mi tam dají?na to porodný si taky musím zajít!
8. pro 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika a být mnou koupila by sis ty homeopatika pro jistotu?když mě čeká asi ten císař?
8. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka právě u toho císaře si myslím, že to má větší smysl, bývá s tím kojením občas problém, co jsem tak slyšela od známých, takže já bych do toho šla. Já původně uvažovala, že si obstarám homeopatika, která napomáhají hojení ran, ale zatím jsem se k tomu nějak nedostala :frowning2:
8. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika jojo o tom mi zrovna tedka psala kamarádka že měla homeopatika na hojení ran po císaři,to jsou věci já o tom vůbec nevěděla ale ty na kojení hned zítra 100% přikoupím aspon pro klid duše je budu mít v tašce!
8. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka jojo, myslím, že je lepší je mít v záloze, než si pak říkat, že kdybych je třeba měla, tak to bylo lepší atd., pro ten klid duše.
8. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika jojo přesně tak raději je koupím!Kde jsou dneska holky že?
že by @terak konečně porodila?má na někoho číslo že by nám dal někdo vědět?
8. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika a jak se ty cícíš co se týče porodu už se něco děje třeba má poslíčky nebo něco?mě dosti pořád píchá dole když třeba dýl jdu nebo vstávám z wc nebo se ohýbám ale to už mám dýl!
8. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bohuzel nemam cas to tady procitat. 9.11. me nahle odvezli do nemocnice a 24.11. vyvolali porod. Termin jsem mela 12.12. :unamused: Pustili nas z nemocnice az ted, protoze mela mala Lindicka nizkou porodni vahu a museli jsme byt na JIPu.
A jak to tady vypada? Ktera z vas uz porodila a kdo jeste ceka?
8. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci tak hlavně že už jste doma a v pořádku!!!!

porodila velrybous,monthy a dneska psala lenulkak jinak možná rodí terak ta se nějak neozývá a je po termínu ale to nevím
8. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Aha, tak dekuji. Byla jsem mimo dlouho a bylo to o nervy. Strach jak to vsechno dopadne. Jsem stastna, ze uz jsme doma.
Tak drzim pesti at to dobre zvladnes.
8. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka taky hledím, že tu dnes holky nejsou. Tipla bych, že @terak už rodí :slight_smile: Já zatím žádné poslíčky nemám a to, píchání, o kterém píšeš, to už mám taky dlouho. Hlavně, když vstávám ráno z postele, nebo když dlouho sedím a potom mám vstát. Včera jsem byla na kontrole, doktor mě potěšil, že by porod mohl být o trochu dříve, tak jsem zvědavá, ale nešla mu natočit křivka. Za chvíli vyrážím do nemocnice na křivku, mají tam prý lepší přístroj, tak uvidíme.
@haluci hlavně, že už jste teď v pohodě :wink:
8. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Gratulujeme my furt nic :unamused:
8. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci je dobře že je vše v pořádku teď už si užívej :wink:
8. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamilka to já jdu na kontrolu až zítra co a jak!
tak držím tobě na dnešní kontorlu pěstičky.mě natáčí jen ozvy křivka je co?
8. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci gartujluji k miminku , hlavně že už jste v pořádku doma ... :slight_smile:
8. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terak se neozývá ... to je podezřele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky skoda ze jsme se nevsadily, jsem ted mohla byt pekne ve vate, jak vam ty predpovedi nevychazi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja drzim. Dopoledne jsme byli v porodnici na kontrole, pak jsme jeli vyrizovat nejake veci. Manzel si vzal pul dne volno, abychom se taky videli za denniho svetla.

Jinak ja nerodim, porodni cesty uzavrene, cipek nekde v prdeli. Zkousel hamiltona, ale vubec se tam nemohl dostat. Nejhorsi je, ze mi maly po tom uklidu schodu sestoupil uz hodne dolu, ale ze by vylezl, to fakt nehrozi. Jdu na dalsi kontrolu a dalsi pokus o hamiltona v sobotu a v utery nastupuju na oxytocin. Takze bych si asi TP mela zmenit na 15.12. :slight_smile:
8. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Ahoj, moc gratuluji ke krasne holcicce a drzim palce a pevne nervy!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a hele ještě je celá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya čípek v prdeli to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya jo cela a dnes jsem navic udelala tu chybu, ze jsem se ja blbka zvazila. To jsem nemela delat :grinning:

Heleeeee ja mam ted stejnej termin jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no tak to sem zvědavá kdy vyleze. tam chce zazimovat ne???? :grinning: :grinning: :grinning: nj já se budu muset taky zítra zvážit :confounded: před poradnou
8. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se prave sama napila, babicka nam pomohla, ma na ni blahodarny vliv, tak doufam, ze nam to vydrzi :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek