• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya ja uz na to rezignuju, snad do porodu uz moc nepriberu, protoze je to teda dost napovazenou. A nejhorsi je, ze je mi to jedno :frowning2:
8. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak tak to je super. Je fakt, že babičky někdy umí poradit výborně :slight_smile: Není radno je podceňovat.
8. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka křivka = ozvy :slight_smile: Jen každý tomu říká jinak. Já dopadla na kontrole sice dobře, mimino je v pořádku, ale hmotnost má mezi 4,2 a 4,4 kg :frowning2:
@terak snad už konečně malý půjde ven, toto už je otravné :frowning2:
8. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika jejda a rekl ti k tomu doktor neco, jako k te vaze? :(
8. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak - Gratuluju, ať se kojení podaří.
@haluci gratuluju k mimču, hlavně že už je vše OK. A co jsi měla za problém, nebyla to preeklampsie ?
@terak Ty seš fakt slonice :grinning:

HOlky, mě nešel koník od včera od večera a naběhl mi až teď. Sem byla nervní :angry:

Jinak zprávy z mé včerejší kontroly nic moc :unamused: . Vzala jsem to přes Svoboďáka stánek s medovinou. Měla jsem na ni šílenou chuť. Byla jsem navlečená jako do - 10. Došla jsem k dr., udělali mi monitor - opět se prcek vzorně mlel, jen mi tam bylo šílený vedro. Pak jsem šla na kontrolu a tlak jsem měla 146/89 a dr. se zase začal děsit. NAvíc v moči bílkovina na ++ - což jsem se zapomněla zeptat, jak je to moc. Ve čtvrtek musím znovu donést moč a na měření tlaku. Pokud se to nezlepší, musím do špitálu, ach jo. TAk mi ještě večer manžel zajel do lékárny koupit tlakoměr a musím říct, že doma mám tlak přímo ukázkový kolem 120/80 + - . Asi to bude syndrom bílého pláště, protože u dr. já mám vždycky vyšší, a to si ani nemusím dát medovinu :grinning: Takže si teď tak 5x /den měřím tlak a píšu to a zítra uvidím, co mi změří v ordinaci. Musím se na to psych. připravit, jít tam pomaloučku, posedět v čekárně.....
Dál jsem studovala bílkovinu v moči a to může být tím, že je moč kontaminovaná těhu výtokem, který bílkovinu obsahuje. NAvíc jsem teda trochu nachlazená...... Rozhodně se jen tak do špitálu zavřít nenechám, páč nevím, jak bych tam na těch tvrdých postelích vydržela ležet....

@sukubka - kamoška rodila akutním císařem a s kojením nemá problém. Tak to snad nebude tak strašný a zvládneš to.
8. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Nedes me s tvrdyma postelema!!!! A kdybys tam prece jen sla, tak na me pamatuj a nech se zavrit aspon se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika ježiš to bude obřík :grinning:
8. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika - doufej, že měření mimča není na 100%a bude vážit 3,8kg :slight_smile:
8. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak lenošení už je dost .... ted jsem si ze schránky přinesla hromadu letáku ... a zakroužkovala zajímavé akce :slight_smile: takže dnešní plán na odpoledne ...auto , košík, prachy a od jedné akce směr ke druhé jako důchodce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že jsem se babičce furt smála že nakupuje všechno v akci 3 x , ted to dělám taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Taky bych jela ale musím trčet doma s nemocnou malou, takže já už se ven moc nedostanu. Asi tady brzo zcvoknu :confused:
8. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no můj doktor je stále v klidu, ohledně té váhy, nikdy nenaměřil tolik (vždy do 4 kg), ale dnes v nemocnici, kde mají lepší přístroje, mně doktorka naměřila mezi 4,2 a 4,4 kg a bylo vidět, že se snaží, aby to bylo méně než více :frowning2: Z její řeči jsem pochopila, že ona by do přirozeného porodu nejspíše nešla, za 10 dní než budu mít termín, může klidně mít 4,6 kg. Abych řekla pravdu, jsem z toho na nervy a odpoledne jdu ještě jednou na měření.
@madelen ten tlak může být klidně i tím, jak Ti bylo vedro. Každopádně já k doktorovi valím vždy na poslední chvíli, takže vybíhám schody a tlak jsem měla kolikrát 140/90 a jednou pro změnu zase 105/60, takže to si nevybereš :slight_smile: Jestli doma naměříš tlak v pohodě, tak bych se neděsila, spíše ta bílkovina....uvidíš zítra.
@zuya taky bych jela nakupovat, aspoň bych se rozptýlila, ale byli jsme včera :frowning2:
8. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já se tu chlámu jak svina,čípek v prdeli jo? :grinning: teda ty fakt nikdy neporodíš????to tě asi nakonec fakt já trumfnu,zítra tě naštvu a napíšu ti kdy jdu na ten císař :wink: né já se ti nesměju ale jsi opravdu swlonice jak píší holky!
@hamika teda co to máš za kus chlapa?čim ho krmíš?Já osboně bych s epřikláněla k paní doktorce a nechtěla bych ho rodit přirozeně,ale záleží jestli je to opravdu ten odhad váhy přesnej já nevím ale bála bych se taky by mě to vyděsilo!mě taky právě doktor řekl že můj malej je dosti velkej jak tedka už mluví doky jen o císaři váhu mi raději ani neříká ale zítra se optám
8. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka tak to jsem zvědavá, kolik Ti řekne, že váží, ať vím, od kolika gramů se dítě považuje za velké :slight_smile: A fakt je, že jsem ho krmila samýma dobrotama, taky jsem přibrala 18 kg :frowning2: Takže má být z čeho :slight_smile: Já chtěla rodit přirozeně a teď jsem na vážkách, uvidíme.
8. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci a kolik malá vážila při narození ?
8. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ja ti dam slonici ty vole :grinning: :grinning: :grinning: Jsem rikala, ze budu rodit hribe :wink: Hele ale teda jsem ted kapanek znepokojena, protoze mi nedelal ultrazvuk, takze ja vahovy odhad nevim. Ale snad bude hubenej po manzelovi :sweat_smile: Naposledy jsem mela 3,70 Kg ale pred tydnem ze ... a ted vubec nevim. No v sobotu si vyzadam mereni :grinning:

@hamika No asi bych se nechala premerit. Pokud ti to overi, asi bych taky sla do toho cisare, protoze to neni sranda. Miminko se tam nekde muze seknout a treba by ti ho museli udelat pak akutne. Kazdopadne budu drzet palce, aby se s tou vahou sekli :frowning2: Ale chapu, jak je to neprijemne. Ja si taky z te vyvolavacky delam srandu, ale jak mi to dnes potvrdil, tak jsem to pred porodnici obrecela a jsem z toho hotova doted. Ja vim, ze je to kravina, ale mam proste takovy pocit, jakoze za to muzu ja, ze to proste tak drzim a mrzi me, ze nebudu mit ten svuj prirozeny porod. Ale na druhou stranu si uvedomuji, ze je to kravina a hlavni je, aby bylo mimco zdrave. A dneska muzes i pri cisari delat bonding (u manzela), kojeni je taky v pohode a do dvou tydnu budes fit. Lepsi, nez aby ti pak skakala porodni asistentka na brise a zlamala ti zebra. Napis pak, jak to dopadlo!!!!
8. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika jak píše @terak taky bych raději nic neriskovala a nechala si poradit od doktorů pokud ho přeměří a opravdu to bude tak raději bych měla ten císař,teda já jo já bych se bála že mi malej neprojde!!!

@terak já si dělala s tou slonicí srandu,já jen že sem 100% myslela že už rodíš kočko :dizzy_face:

holkya já vám zítra napíšu náš odhad malého jo?
8. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ja vim :grinning: To uz ani nejde jinak, nez si z toho delat srandu :sunglasses:
8. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

holky tak to mě teda zajímá oni vám mimčo měřej pokaždý ? mě to naposled dála ve 31 týdnu takže vubec nevim kolik moje zlatičko váží :cry: ....
@terak to teda taky nemáš žádnýho drobečka , 3,70 je už taky dost ... ale podle toho co mi tak s těma odhadama váhy říkaj kámošky ... tak to je vždy tak + - 200g že to netrefí přesně.... a nebul , hlavně že jste všici v pořádku .... :grinning:
8. pro 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jestli čekáš hříbě, tak máš ještě času dost. Kobyly jsou březí 11 měsíců :grinning: :grinning: A třeba už na vyvolávačku nepůjdeš, třeba si to malej rozmyslí. A i kdyby, kašli na to, hlavně ať jste oba zdraví, buď ráda, že máme takhle modrení zdravotnictví. A pořád lepší, než rodit ve 25tt - to musej bejt nervy.
8. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ja vim, nastesti je maly v pohode a vsechno je jak ma byt, tak aspon o to se nemusim bat. Jen vis co jsem ti psala o tom mem vztahu k doktorum atd. Asi pujdu o vikendu nekde behat po lese :grinning: Kdyby do vikendu nic, mozna by pomohlo jit se nekde vycvalat po poli :wink:

@zuya Jezis to jsem napsala kravinu .... on mel minute 2,70 ted mel 3,20 kg (jako minulej tyden), a v sobotu bude ultrazvuk, tak asi budu vedet presneji, jak to vypada. Ten odhad co ma @hamika mi neprijde moc realny. Spis se mi zda, ze se doktor nekde ukliknul.

8. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...to se nedá oddělat...:frowning2:
taky mám facebook...magdalena janikova..tak šup tam:slight_smile:
8. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ...tak mě naštěstí pije od prsa i z dudlu....ale je to o nervy, i když mi vychlasče prsa, tak pořád otvírá pusu jak kapr a musím dokrmovat.....a vůbec by mi nevadilo, kdyby z prsa nepil, takhle toho času strávím 2x víc...kojení+odsávání+příkrm....
8. pro 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem pro velký úspěch byla po narkózou, páč mi zjistili že tam mám kus placenty...a tak mě vzali v 10:30 a v 16:00 už jsem pádila s manžílkem zase ku domovu....tak moc jsem se domů ještě netěšila..na toho mýho krtka...
terak...už jsi si nechala udělat ten hmat?
hihi...já měla taky odhad 3200g....tak hodně štěstí:slight_smile:
8. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jak ti tam mohli nechat kus placenty ????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
8. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Zkousel to podruhy, jde to tezko kdyz nedosahne na cipek :frowning2:
8. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jiný doktor, jiný přístroj a najednou 3,8 kg, což odpovídá více tomu, co naměřil můj doktor než to v nemocnici. Na kontrolu jdu ještě příští týden ve čtvrtek, tak uvidíme. Já se ztotožňuju s tím, co napsaly @terak a @sukubka, že ten císař je někdy při velké hmotnosti lepší. Nemysli, @terak, taky jsem uronila slzu, že by to nemuselo proběhnout tak, jak jsem si "naplánovala", takže Ti úplně rozumím. Ale hlavu vzhůru, do úterka je ještě daleko, tak má malý ještě čas, já věřím, že si to rozmyslí a půjde dobrovolně!
8. pro 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya nene mě malého pokaždý neváží vážil mi ho nějak před 1čdny poprvé a to jsem si musela říct at mi to odhadne zítra si zase řeknu tak pak dám vědět!
8. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @ terak já jdu zítra do nemocnice na kontrolu, tak jsem taky zvědavá, v pátek mám ten termín ale nějak nevěřím že by se to povedlo, a jsem zvědavá, mě už taky upozorňoval doktor, že by to příští týden mohli vyvolávat, tak uvidíme a musím říct, že z toho mám taky strach ale furt se snažím Haničku přemlouvat ať má rozum, že v pátek přijíždí babička ze školení, tak už by jí mohla udělat radost :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika No me by prave zajimalo, kde by takovy drobek jako ty, sebral ctyr a pul kilove dite :grinning:
8. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka mě naposledy řekli váhu malé ve 33 týdnu a to měla 1600g a 41cm ale jinak nic nevím, tak jsem zvědavá jestli mi třeba něco řeknou zítra v nemocnici
8. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek