• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
hele a dnes mi volalo 6 lidí jestli jako už něco je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem jím říkala, že je že už ten břuch mám na trvalo jak mě vytáčeli :angry: :angry: :angry: :angry:
8. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj omlouvám se že vám sem vstupuju ale sem tam sem nakouknu a musím reagovat
@hamika nechci tě nijak strašit jen ti poradit určitě jdi do císaře já teda rodila po termínu ve 41+3tt odhad pordní váhy byl 3600gramů tak mě teda nechali rodit normálně ale po 8hodinových útrapách 3hodinového tlačení nakonec stejně císař a malý měl 4547gramů čili sekli se kotel radím císaře tak velké mimi rodit žádná sranda a mohou přijít i komplikace omlovám se že se vám sem cpu ale musela jsem reagovat
8. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na facebooku jsem jako Markéta Žitníková fotka s bříškem a na něm zelená želvička
8. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no ja uz taky rikam, ze jsem si to posunula na duben, protoze me fakt zacalo deset dotazu denne dost stvat. A ted uz se odpojuju z ICQ a neberu telefony :grinning: Stava se ze me sociopat :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak drobek říkáš, jo?? :grinning: :grinning:
@antana123 díky za reakci, vidím, že se doktoři někdy pletou fakt pořádně. To víš, že pořád ve mně hlodá zrnko pochybností, sázím na to, že definitivně se rozhodne příští čtvrtek...
@lordicka :grinning: dobře jsi jim to nandala :slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika držím palce at to dobře dopadne :wink:
8. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 moc díky :slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika Tak podle fotky aspon tak vypadas :grinning:
8. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jé, to jsi mě potěšila, aspoň chvíli si nepřipadám jak prasátko s jateční váhou :sunglasses: Od doby té fotky jsem přibrala 10 kg (žraním, fuj fuj) a těhotenstvím 18, takže teď jen pro "silné povahy" - mám rovných krááásnýýých 90 kg a 170 cm :slight_smile: Čeká mě aspoň 25 kg zhubnout, bůůůů, těším se na zumbuuu :dizzy_face:
8. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lordicka když ti tu váhu neřeknou tak se zeptej mě kdybych se nezeptala tak neřekne sand nikdo nic :unamused:
jinak mě lidi s tím jakto že jsem pořád celá atd už štvou,vlezu sem do obchodu a prodavačky na mě co tam dělám ještě jak to že nerodím prostě mi to už vadí

jinak holky já jsem na facebooku Lucie Kubíčková mám na sobě černý kabát a fialový šátek
8. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika covece, ja mam teda o par cm vic, ale uz se tam pomalinku dohrabavam k trojmistne cifre :confused: A jak to tak vypada, tak ja budu hubnout 20 kilicek /10 z mimina, 10 polomaceny susenky/, ale rada bych k tomu prihodila jeste 5 - 7 co jsem mela navic pred tim :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co, mimco si dela zasoby na dlouhou zimu a na dlouhe kojeni. Zumbu mam naordinovanou ihned po sestinedeli!!!!!

A co, porad jsme hezky ne? Co? Ja myslim ze jo! :sunglasses:
8. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no jasně, to víš, že jsme :wink:
Vypadá to, že budeme mít podobnou kilogramovou metu, co se hubnutí týče. Taky jdu do zumby hned po šestinedělí, slyším na ni jen samou chválu.

Jinak já teda facebook nemám, zatím jsem tímto nepolíbená, asi divné, ale je to tak. Znám se, trávila bych tam spoustu času, stačí, že jsem závislá na koníkovi :sunglasses:
8. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika Ani tam nechod, je to peklo .... no me bude stacit, kdyz se v prvni fazi dostanu na nejakou hodnotu, zacinajici osmickou :confused: Coz by snad nemelo byt tak tezke, kdyz slysim, kolik kil holky nechavaji v porodnici. No a pak do leta ASPON na tu svoji predporodni a pak bych se teda rada propracovala do te sve hubene podoby, kterou jsem mela, nez jsem pribrala diky stastnemu vztahu :angry: Ale to uz je hudba budoucnosti.
8. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika A zumba je skvela prave na ty povrchove speky a na formovani svalu, ale doporucuji doplnit treba kalanetikou, nebo pilates. Neco, cim si budes formovat takove ty hluboke svaly, ktere ti zajistuji drzeni tela atd.
8. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky doufám, že hodně kil nechám v porodnici, navíc mi natékají ruce i nohy a pořád piju (klidně i 5 litrů denně), tak věřím, že i ta voda tam bude.
To je bezva, že doporučuješ k zumbě pilates, ten jsem totiž chodila cvičit asi půl roku předtím, než jsem otěhotněla a bavilo mě to. Tělo bylo po tom půl roce úplně jiné než předtím (ohebnější a vzpřímenější), ale na hubnutí to samo není, na to bude ta zumba, tak bezva, těším se na tu kombinaci :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika zumbu jsem ještě nezkoušela ale už jsem se poptávala, kde tady v Ostrově je protože jsme se sem přistěhovali a je kousíček od baráku, tak už se těším taky já mám teda 74kg a začala jsem na 60 a když jsem se seznámila s Martinem což bylo před 2lety tak jsem měla 55 kg, takže za vše můžou zase jen chlapci naši a ne ta nutela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel stáhnul sex ve městě 2 tak jdeme na to mrknout, přeji Vám všem klidnou noc a zítra po kontrole se ozvu :wink:
8. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika me teda, na takove to formovani, nejvic zabira klasicka modra knizka Kalanetika http://www.pknihy.cz/knihy/018661/Kalanetika.html

Samozrejme par hodin trva, nez se to naucis, protoze treba cvicis hodinu a pul a zjistis, ze mas 1/5 cviku. Ale to je otazka dvou tri tydnu, pak uz to valis vsechno treba za hodku a pul a vidis tam smrstujici ucinek temer po kazdem cviceni. Jako s vahou ti to nehne, to je jasne. Ale potesi, ze tu prdel po mesici narves do starych rifli :grinning:
8. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je abstak, kdyz nejede konik co? :grinning: :grinning: :grinning:
@lordicka tak jak dopadla kontrola?
9. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, hurá, už to zase jede. Zkoušela jsem kolem poledne, ale nic, a tak mě to čekání vyčerpalo, že jsem z toho usnula :unamused: Ráno jsem byla na nehtech, abych byla k tomu porodu krásná :grinning:
@terak tak pilates a kalanetika budou asi hodně podobné. Taky se po pilates člověk narve do těch starých riflí :slight_smile: Kdysi jsem přesně tuto knížku měla půjčenou, ale bylo to, jak jsi psala, cvičila jsem, čuměla do knížky a trvalo mi dlouho, než jsem ty cviky pochopila, tak jsem se na to bodla. Asi potřebuju ke cvičení na začátek lektora, abych pochopila principy a neutekla od cvičení kvůli tomu, že mi pochopení jednoho cviku zabere 10 minut.
@lordicka to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Já tomu svému chlapovi říkala, že za tu stoupající váhu může on, bo když jsme spolu začínali, byla to samá restaurace, dobroty a když jsme spolu začali bydlet, tak jsme si je vyráběli doma, že....takže za to můžou chlapi!! :sunglasses:
9. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika jj to je asi jen o tom, co te chytne vic a ja teda vetsi vysledky vzdycky videla u te kalanetiky. Ona totiz kalanetika je jakoby na ty horni svaly a pilates na ty vnitrni :grinning: Jestli to pisu srozumitelne.

A s tou vahou souhlasim ... ja kdyz jsem bydlela doma, tak vecere byly ve stylu, co si kdo urve. Pak jsme se sestehovali a to se zacalo nakupovat masicko a testovinky a dobrutky a a a .... a vecer u televize a das si susenky nebo chipsicky. No asi to taky znas :grinning: Ale rozhodla jsem se to bojkotovat. Ja jim ted vic dopoledne, velky jidlo si davam k obedu a veceri mu uvarim, ale sama si dam treba uz jen jablko nebo chleba se sunkou atd. Nejhorsi je, ze mam doma hubenyho chlapa, tak se sebou budu muset neco delat :frowning2:
9. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vite jak jsem si vzdycky delala srandu, ze bych vyluxovala i psa .... tak ono neco takoveho fakt normalne existuje!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=VII1okCLHEc&feature=player_embedded#!

Jdu si napsat jeziskovi :grinning:
9. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jasně, je to srozumitelné :slight_smile:
Máme stejné zkušenosti, sušenky, chipsicky, přesně tak a obdivuju, že vydržíš chlapovi udělat večeři, ale sama nejíst, to jsi fakt dobrá! A bohužel (teda né, že bych chtěla tlusťocha, kterého bych musela honit na sporty, aby zhubnul a počítala mu kalorie v jídle) mám taky hubeňoura, který nepřibere za žádnou cenu, ať sní téměř cokoliv, takže mám po porodu o zábavu postaráno. Vždyť to by vypadalo (a nějakou dobu bude vypadat) děsně, tlustá baba a štíhlý chlap, který vypadá jak kluk.....chjo :angry:
9. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to je mazec! Vzpomínám, že jsme chtěli vysát kočku a se zlou se potázali, nesnáší hluk, takže utíká i před fénem. A na tom druhém videu to tomu pejskovi dělá očividně dobře, ale nevím, jestli to je pravidlem pro všechny psy. Škoda, že se to nedá prvně vyzkoušet :frowning2:
9. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, po dlouhe dobe vas opet zdravim, snad uz sem budu chodit trosku casteji. Dneska jsem doma uz tyden a pristy tyden bude Sofii uz mesic.....tyyy voooe nejak to utika, neee??? :grinning:
9. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jejda, tak koukam, ze sis uzila....

Jak jste se "zabydleli" doma?
9. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no teda to byl absťák až jsem si z toho musela udělat palačinky jak ten koník nešel :grinning: :grinning: :grinning:
jinak kontrola dopadla docela dobře už jsme utevřený na jeden a půl prstu a paní doktorka tomu maximum dává do středy, tak uvidíme, jinak ale nevím kolik má malá ultrazvuk mi nedělali, ale v neděli jdu znova, tak to zkusím v neděli :wink:
9. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ten vysavač je hustej :grinning:
9. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika jo a zas jsem zjistila na té kontrole, že mám o 1,5kg víc takže už mám nahoře skoro 16kg ach jo
9. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem dnes na kontrole dopadla takto .... ozvy na monitoru v pořádku , uplně zavřená čípek nikde, žádný příznaky akorát višší tlak 140/90 .... takže nic ... no prý mám jít ve středu do nemocnice tam mi udělají ultrazvuk ,ozvy a vyšetř. a dohodnou se kdy jít na vyvolání ...prý když jsem uplně zavřená že si mě asi vemou dřív do parády :rolling_eyes:
9. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek