• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
ahoj holky teda ten koník mě dneska dostal,vůbec nešel že?
tak já byla dneska na gyndě,verdikt: zítra jdu do nemocnice na předoperační vyšetření,odběry atd v neděli nástup do nemocnice ale naštěstí až večer a v pondělí ráno jdu na císař!!!!!
9. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů 13.12 taky hezký datum ...... :slight_smile: jo mě to taky nešlo připojit
9. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya tak to vypadá, že pokud se dětičky nerozhodnou jít do středy dobrovolně ven, tak byste mohly mít s @terak stejné datum porodu :slight_smile: Ale oni se asi nerozhodnou Ti to hned ve středu vyvolat, že? Protože @terak to taky nevyvolávali 6.12. Hlavně, ať už jsou venku, že?
@sukubka tak hodně štěstí, hlavně, ať jsi po císaři brzy v pohodě :wink:
9. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že určitě ne ve středu , ale uvidíme podle toho tlaku .... třeba si mě tam rovnou nechají
:cry: nebo třeba o víkendu ....
9. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Utíká to strašně rychle a na dětech je to vidět nejvíc.....
@zuya - A co Ti řekli na ten tlak ? Já měla i vyšší a dr. mě odpálkoval do špitálu, už se mě chtěl zbavit + jsem měla bílkovinu v moči a to ho dorazilo.

@sukubka tak Ty už to máš opravdu za pár, co ?

Jinak zprávy z dnešního dne : Dopoledne jsem se harcovala ke svýmu dr. s močí a na přeměření tlaku. Tlak opět hraniční a moč opět na ++ bílkovina . Takže mě řekl, že už mám chodit do špitálu, aby si mě ohlídali, že může hrozit preeklampsie. Tak jsem se doharcovala domů, domluvila se s kamoškou, odvezla jí malou a zase se harcovala do špitálu. Tam mi udělali znovu rozbor moči, vzali krev, namotali monitor, dr. mě prohlídnul.......Moč prý s bídou na jeden +, výsledky krve byly za 2 hodky a je to OK a co se týkalo prohlídky, prý je vše připravené a může to být kdykoliv..... Tlak jsem měla opět teda skoro hraniční ale žádná katastrofa. A bílkovina v moči může být z nachlazení.
Ale monitor v porodnici byl super, mají tam 3 a seděly jsme tam 3 břichatky, a ty srdeční ozvy tří miminek byly úžasný :grinning:

@terak - takže Tě třeba ještě trumfnu :grinning:
9. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika no nase nesnasi vysavac, ale jen takovou tu dlouhou hubici na vysavani podlahy. Jednou jsem ji vzala nastavcem na calouneni, vzala jsem ji ty dlouhe chlupy na nohach a byla v pohode. Ale ted ji budeme strihat uplne na kratko, takze to nema cenu.

@lordicka jeden a pul prstu je krasny, aspon to mas pootevreny a sanci, ze prdnes normalne :slight_smile: Ja jdu na kontrolu v sobotu, tak pak taky napisu. Delali ti hamiltona?

@zuya sakra holka, takze nebudeme rodit stejne? No ale obavam se, ze to budeme mit stejne na hovno :frowning2: Pak ti poslu aspon sms jak ta vyvolavacka funguje, at vis co cekat.
9. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen je to mozny, ja nastupuju toho 14 a budu na normalnim pokoji. Tak rikas, mam hned hlasit, ze az se tam objevis, tak at te supnou za mnou jo? :grinning: A ne ze mi vyzeres ten zlutej porodni pokojicek!!!! :sunglasses: Pockej a jaky tri monitory? Vzdyt na obilnaku jsou jenom dva :astonished:
9. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ok pošlu ti kntakt :wink: , já ještě doufám že vyleze sama .... :sweat_smile:
9. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya mas jeste minimalne tyden, tak se snaz :slight_smile:
9. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen no já musím ten tlak jít v pondělí přeměřít znova, a když bude zas vyšší tak mě do tý nemocnice posle rovnou v pondělí na to vyšetření a ještli bude dobrej tak až ve středu ...kolik jsi měla tlak? já 140/90
9. pro 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terak - nj ale uplně zavřená ani cenťáček tam není ......ještě tada stihnu toho Haryho Pottera v cinestaru :grinning: v sobotu... ty naše dětičky se chtěj asi zazimovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya nejak jako ty, ale pak me premerila po chvilce a byl nizsi. Na harryho pottera se tes, treba se leknes a prdne ti voda. I kdyz u me to nevyslo :grinning: Ted jsem jeste chtela jit na Narnii ale manzel mi to zatrhnul :confounded: :angry: To vis, udelali si tukove zasoby, takze preziji minimalne do dubna :grinning:
9. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Já byla v Bohunicích, tam mají 3 monitory a teda hodně těhulí. A co jsem slyšela, tak vyvolávačka je prej náročná, prý sou ty stajy dost intenzivní........ale Ty seš taková " skalní ", třeba to ani neucejtíš :grinning:
@zuya - V úterý sem měla 146/89, dneska asi taky tak nějak - už mi to do průkajdy ani nepsal a ve špitále taky nějak tak, už su z těch čísel mimo. A to mi měřili digitálním a pak ještě rtuťákem. Takže ten slavnej OMRON , co mi manžel koupil, je asi k hov...., protože ten ukazuje jen úžasný čísla. Nebo opravdu reaguju špatně na doktory :confused:
9. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ajo, ja myslela ze budes rodit na obilnaku :slight_smile: No bohuzel jsem si o tom dneska neco precetla a mame se teda na co tesit. Takze svuj porodni plan odhazuji v dal a s manzelem jsem se dnes domluvila, ze je mozne, ze mu zavolam az bude po vsem a budeme na pokoji v klidu. Jsem zvedava ....
9. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no to doufám že neprdne v kině pač to je v Hradci Králové asi 30 km od domova a rodit chci do Náchoda což je 15km opačným směrem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to máš pravdu ty kyla jsou děs... mi soused dnes polichotil ..." jééé ti vyrostla konečně prdel " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potěší že :angry:
9. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya ty covece, to bych si mozna i ten kufr vzala sebou :grinning: Noo me polichotila kamaradka, kdyz jsem nadavala, jak jsem vyzrana. Rekla ... aspon jsi vyzrana rovnomerne do vsech stran stejne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak ty to máš na Obilňák kousek, tam dojdeš pěškyˇ :grinning: . Neboj ,jakmile prcek vyleze ven, je po bolestech. Já si manžela nechala zavolat až po zaštupování, pak se mi ulevilo, že jsem to vůbec přežila a byla jsem ráda, že tam pak semnou ty 2 hodky byl. A teď to asi taky tak vidím, chtěla bych, aby tam přišel i s malou - ale její zdravotní stav to zatím nedovoluje. Po neděli ji chci vypravit k babičce.
9. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky dobrý ... přišlo ti to tel číslo moje ?
9. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych potrebovala cvicit s epinem, ale tak strasne se mi nechce :pensive:

@zuya jj prislo, taky ti poslu.
9. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nelenila a usmažila sem si talíř hranolek ........ :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya sikulka :wink: No ja mam taky strasny hlad, nevim co s tim... piskoty a jogurt s kakaem? :grinning:
9. pro 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to chce něco víc kalorickýho a nezdravýho :grinning: :grinning: :grinning: sem hrozná hranolky nasáklý olejem v pul 10h fuuj :fearful: no co se dá dělat mám je v sobě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě bych to mohla zapít colou .....ufff ještě že ji nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,moc vám přeji at se ty drobotiny umoudrří a už vykouknou na svět!
mě se už ulevilo že vím že malej bude v pondělí venku,sice jsem chtěla to je jasný přírodní porod ale dneska jsem zase necítila půl dne pohyby,úplně jsem stresovala říkala jsem si že úplnej termín mám až za 9dní a jak vidím @terak tak si říkám že se můžu ještě slonit i 20dní a to bych asi jak po fyzičce tak po psichyce nevydržela a už to opravdu chci mít za sebou!
Strašně jsem začala dneska palšit protože fakt to mimi 9měsíců nosíme a jak vám najednou řeknou datum kdy půjde ven je to takový stresující,vzalo mě to začala jsem plašit jestli mám vše nachystané jak to bude s kojením a pořád něco,no holky děs semnou :wink: hlavně mi musíte pak napsat sms kdo porodil atd budete někerá tak hodná?hodím vám do ip číslo!
9. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka poslala jsem ti číslo tak mě prozvon já si tě uložím :wink:
9. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou všem
:slight_smile:
9. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak taky se mi nechtělo dnes cvičit, ale nakonec jsem se před chvílí přemohla...dnes rekord 27,5 cm, ale vím, že je to pořád málo :frowning2: Spoléhám na přírodu, že zbytek, co nemám nacvičeno, nějak vyřeší, pokud to nakonec nebude ten císař.
A teď si jdu dát taky něco k jídlu, jste mě rozmlsaly :unamused: Tak dobrou noc všem.
9. pro 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám nervy ..... ale snažím se býti klidnou. Začala jsem trochu špinit, snad je to tím vyšetřením, trochu to bolelo.... Manžel v prde....., já doma s děckem sama......Snad přežiju do rána celá, teď v noci by se mi nechtělo všechno řešit. Manžel dojede až zíra odpoledne, to je moje opora :frowning2: POkaždé, když ho potřebuju, aby mi byl na blízku, tak je v řiti. Držte palce, ať do rána vydržím celá....
9. pro 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen jak jsi přežila dnešní noc? Stále držíš? Snad byl malý rozumný a počká na taťku :slight_smile:
10. pro 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya sla jsem to zaspat .... o to vic si to vynahradim u snidane :grinning: Ja v te nemocnici umru hlady, budu si muset vzit nejake zasoby :angry:

@sukubka no ja se prave taky vcera bavila s manzelem, jako co budeme delat v nas posledni svobodny vikend :grinning: Manzel ma program jasny. Film, xbox, sex :grinning: Ja si teda predstavovala prochazku, kino, veceri. Tak treba to nejak zkloubime :grinning: :grinning: :grinning:

@hamika taky jsem se nakonec dokopala. Jak si to meris, metrem nebo tou jejich tabulkou?

@madelen Ahoooj, jo to bylo urcite po tom vysetreni, kamaradka to tak taky mela. Jsi cela?
10. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek