Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
sukubka
9. pro 2010
ahoj holky teda ten koník mě dneska dostal,vůbec nešel že?
tak já byla dneska na gyndě,verdikt: zítra jdu do nemocnice na předoperační vyšetření,odběry atd v neděli nástup do nemocnice ale naštěstí až večer a v pondělí ráno jdu na císař!!!!!
zuya
9. pro 2010
jů 13.12 taky hezký datum ...... 🙂 jo mě to taky nešlo připojit
hamika
9. pro 2010
@zuya tak to vypadá, že pokud se dětičky nerozhodnou jít do středy dobrovolně ven, tak byste mohly mít s @terak stejné datum porodu 🙂 Ale oni se asi nerozhodnou Ti to hned ve středu vyvolat, že? Protože @terak to taky nevyvolávali 6.12. Hlavně, ať už jsou venku, že?
@sukubka tak hodně štěstí, hlavně, ať jsi po císaři brzy v pohodě 😉
zuya
9. pro 2010
já si myslím že určitě ne ve středu , ale uvidíme podle toho tlaku .... třeba si mě tam rovnou nechají
😢 nebo třeba o víkendu ....
madelen
9. pro 2010
@wendulla Utíká to strašně rychle a na dětech je to vidět nejvíc.....
@zuya - A co Ti řekli na ten tlak ? Já měla i vyšší a dr. mě odpálkoval do špitálu, už se mě chtěl zbavit + jsem měla bílkovinu v moči a to ho dorazilo.

@sukubka tak Ty už to máš opravdu za pár, co ?

Jinak zprávy z dnešního dne : Dopoledne jsem se harcovala ke svýmu dr. s močí a na přeměření tlaku. Tlak opět hraniční a moč opět na ++ bílkovina . Takže mě řekl, že už mám chodit do špitálu, aby si mě ohlídali, že může hrozit preeklampsie. Tak jsem se doharcovala domů, domluvila se s kamoškou, odvezla jí malou a zase se harcovala do špitálu. Tam mi udělali znovu rozbor moči, vzali krev, namotali monitor, dr. mě prohlídnul.......Moč prý s bídou na jeden +, výsledky krve byly za 2 hodky a je to OK a co se týkalo prohlídky, prý je vše připravené a může to být kdykoliv..... Tlak jsem měla opět teda skoro hraniční ale žádná katastrofa. A bílkovina v moči může být z nachlazení.
Ale monitor v porodnici byl super, mají tam 3 a seděly jsme tam 3 břichatky, a ty srdeční ozvy tří miminek byly úžasný 😃

@terak - takže Tě třeba ještě trumfnu 😃
terak
9. pro 2010
@hamika no nase nesnasi vysavac, ale jen takovou tu dlouhou hubici na vysavani podlahy. Jednou jsem ji vzala nastavcem na calouneni, vzala jsem ji ty dlouhe chlupy na nohach a byla v pohode. Ale ted ji budeme strihat uplne na kratko, takze to nema cenu.

@lordicka jeden a pul prstu je krasny, aspon to mas pootevreny a sanci, ze prdnes normalne 🙂 Ja jdu na kontrolu v sobotu, tak pak taky napisu. Delali ti hamiltona?

@zuya sakra holka, takze nebudeme rodit stejne? No ale obavam se, ze to budeme mit stejne na hovno 😞 Pak ti poslu aspon sms jak ta vyvolavacka funguje, at vis co cekat.
terak
9. pro 2010
@madelen je to mozny, ja nastupuju toho 14 a budu na normalnim pokoji. Tak rikas, mam hned hlasit, ze az se tam objevis, tak at te supnou za mnou jo? 😃 A ne ze mi vyzeres ten zlutej porodni pokojicek!!!! 😎 Pockej a jaky tri monitory? Vzdyt na obilnaku jsou jenom dva :-o
zuya
9. pro 2010
@terak ok pošlu ti kntakt 😉 , já ještě doufám že vyleze sama .... :-N
terak
9. pro 2010
@zuya mas jeste minimalne tyden, tak se snaz 🙂
zuya
9. pro 2010
@madelen no já musím ten tlak jít v pondělí přeměřít znova, a když bude zas vyšší tak mě do tý nemocnice posle rovnou v pondělí na to vyšetření a ještli bude dobrej tak až ve středu ...kolik jsi měla tlak? já 140/90
zuya
9. pro 2010
Terak - nj ale uplně zavřená ani cenťáček tam není ......ještě tada stihnu toho Haryho Pottera v cinestaru 😃 v sobotu... ty naše dětičky se chtěj asi zazimovat 😃 😃 😃 😃
terak
9. pro 2010
@zuya nejak jako ty, ale pak me premerila po chvilce a byl nizsi. Na harryho pottera se tes, treba se leknes a prdne ti voda. I kdyz u me to nevyslo 😃 Ted jsem jeste chtela jit na Narnii ale manzel mi to zatrhnul :-S ]-( To vis, udelali si tukove zasoby, takze preziji minimalne do dubna 😃
madelen
9. pro 2010
@terak Já byla v Bohunicích, tam mají 3 monitory a teda hodně těhulí. A co jsem slyšela, tak vyvolávačka je prej náročná, prý sou ty stajy dost intenzivní........ale Ty seš taková " skalní ", třeba to ani neucejtíš 😃
@zuya - V úterý sem měla 146/89, dneska asi taky tak nějak - už mi to do průkajdy ani nepsal a ve špitále taky nějak tak, už su z těch čísel mimo. A to mi měřili digitálním a pak ještě rtuťákem. Takže ten slavnej OMRON , co mi manžel koupil, je asi k hov...., protože ten ukazuje jen úžasný čísla. Nebo opravdu reaguju špatně na doktory =-)
terak
9. pro 2010
@madelen ajo, ja myslela ze budes rodit na obilnaku 🙂 No bohuzel jsem si o tom dneska neco precetla a mame se teda na co tesit. Takze svuj porodni plan odhazuji v dal a s manzelem jsem se dnes domluvila, ze je mozne, ze mu zavolam az bude po vsem a budeme na pokoji v klidu. Jsem zvedava ....
zuya
9. pro 2010
@terak no to doufám že neprdne v kině pač to je v Hradci Králové asi 30 km od domova a rodit chci do Náchoda což je 15km opačným směrem :-N :-N :-N :-N to máš pravdu ty kyla jsou děs... mi soused dnes polichotil ..." jééé ti vyrostla konečně prdel " 😃 😃 😃 😃 potěší že ]-(
terak
9. pro 2010
@zuya ty covece, to bych si mozna i ten kufr vzala sebou 😃 Noo me polichotila kamaradka, kdyz jsem nadavala, jak jsem vyzrana. Rekla ... aspon jsi vyzrana rovnomerne do vsech stran stejne 😃 😃 😃 😃
madelen
9. pro 2010
@terak Tak ty to máš na Obilňák kousek, tam dojdeš pěškyˇ 😃 . Neboj ,jakmile prcek vyleze ven, je po bolestech. Já si manžela nechala zavolat až po zaštupování, pak se mi ulevilo, že jsem to vůbec přežila a byla jsem ráda, že tam pak semnou ty 2 hodky byl. A teď to asi taky tak vidím, chtěla bych, aby tam přišel i s malou - ale její zdravotní stav to zatím nedovoluje. Po neděli ji chci vypravit k babičce.
zuya
9. pro 2010
@terak taky dobrý ... přišlo ti to tel číslo moje ?
terak
9. pro 2010
Ja bych potrebovala cvicit s epinem, ale tak strasne se mi nechce |-|

@zuya jj prislo, taky ti poslu.
zuya
9. pro 2010
tak jsem nelenila a usmažila sem si talíř hranolek ........ 😃 😃 😃
terak
9. pro 2010
@zuya sikulka 😉 No ja mam taky strasny hlad, nevim co s tim... piskoty a jogurt s kakaem? 😃
zuya
9. pro 2010
@terak to chce něco víc kalorickýho a nezdravýho 😃 😃 😃 sem hrozná hranolky nasáklý olejem v pul 10h fuuj 😕 no co se dá dělat mám je v sobě :-N :-N :-N
zuya
9. pro 2010
no ještě bych to mohla zapít colou .....ufff ještě že ji nemáme 😃 😃 😃
sukubka
9. pro 2010
ahoj holky,moc vám přeji at se ty drobotiny umoudrří a už vykouknou na svět!
mě se už ulevilo že vím že malej bude v pondělí venku,sice jsem chtěla to je jasný přírodní porod ale dneska jsem zase necítila půl dne pohyby,úplně jsem stresovala říkala jsem si že úplnej termín mám až za 9dní a jak vidím @terak tak si říkám že se můžu ještě slonit i 20dní a to bych asi jak po fyzičce tak po psichyce nevydržela a už to opravdu chci mít za sebou!
Strašně jsem začala dneska palšit protože fakt to mimi 9měsíců nosíme a jak vám najednou řeknou datum kdy půjde ven je to takový stresující,vzalo mě to začala jsem plašit jestli mám vše nachystané jak to bude s kojením a pořád něco,no holky děs semnou 😉 hlavně mi musíte pak napsat sms kdo porodil atd budete někerá tak hodná?hodím vám do ip číslo!
zuya
9. pro 2010
@sukubka poslala jsem ti číslo tak mě prozvon já si tě uložím 😉
zuya
9. pro 2010
dobrou všem
🙂
hamika
9. pro 2010
@terak taky se mi nechtělo dnes cvičit, ale nakonec jsem se před chvílí přemohla...dnes rekord 27,5 cm, ale vím, že je to pořád málo 😞 Spoléhám na přírodu, že zbytek, co nemám nacvičeno, nějak vyřeší, pokud to nakonec nebude ten císař.
A teď si jdu dát taky něco k jídlu, jste mě rozmlsaly :-| Tak dobrou noc všem.
madelen
9. pro 2010
Holky, já mám nervy ..... ale snažím se býti klidnou. Začala jsem trochu špinit, snad je to tím vyšetřením, trochu to bolelo.... Manžel v prde....., já doma s děckem sama......Snad přežiju do rána celá, teď v noci by se mi nechtělo všechno řešit. Manžel dojede až zíra odpoledne, to je moje opora 😞 POkaždé, když ho potřebuju, aby mi byl na blízku, tak je v řiti. Držte palce, ať do rána vydržím celá....
hamika
10. pro 2010
@madelen jak jsi přežila dnešní noc? Stále držíš? Snad byl malý rozumný a počká na taťku 🙂
terak
10. pro 2010
@zuya sla jsem to zaspat .... o to vic si to vynahradim u snidane 😃 Ja v te nemocnici umru hlady, budu si muset vzit nejake zasoby ]-(

@sukubka no ja se prave taky vcera bavila s manzelem, jako co budeme delat v nas posledni svobodny vikend 😃 Manzel ma program jasny. Film, xbox, sex 😃 Ja si teda predstavovala prochazku, kino, veceri. Tak treba to nejak zkloubime 😃 😃 😃

@hamika taky jsem se nakonec dokopala. Jak si to meris, metrem nebo tou jejich tabulkou?

@madelen Ahoooj, jo to bylo urcite po tom vysetreni, kamaradka to tak taky mela. Jsi cela?

Začni psát odpověď...

Odešli