• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@hamika presne tak, ja si myslim, ze vztah mezi chlapem a ditetem se zacne posilovat ve chvili, kdy je dite schopne kopnout mic zpatky :grinning: :grinning: :grinning:

@madelen No myslim, ze prave urcite dispozice k porodu jsou dedicne. Ale zase me tesi, ze jsem taky takovej drzak jak mamka, ze jsem jako fyzicky hodne odolna. Vlastne si nepamatuju, ze bych mela nekdy nejaky fyzicky problem. A mamca mela ty vyvolavane hodne rychle, tak jsem zatim jeste aspon trosku v klidu. Hele tak kdybys pohla, tak se za tebou treba jeste stihnu stavit do porodnice. Co, nechces maleho vyprdnout pres vikend? :grinning:

V tv davaji porad presne pro me ... jmenuje se to Mate doma uklizeno? :angry:

10. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
čau ženy ... dnes to tady žije už takhle v ranních hodinách ?
@terak taky jsem si do batůžků přibalila pár nezbytných sladkostí k mému přežití :o )))))) když si představim ty nemocniční jídla brr......... ještě že tchýně bydlí blízko nemocnice tak kdyžtak poslu sos - trpím hlady :slight_smile:)))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@madelen držím palečky ad to máš v klidu , ale to spinění je asi fakt po tom vyšetření nebo nemohla to být ta zádka? ta bývá taky narůžovělá ..... :confused: :confused:
10. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nejáká inspirace k dnešnímu obědu???? :grinning: :grinning: nevím co mám vařit ...
:grinning: a to mám bejt doma ještě 3
roky ........
10. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya covece to aby sis zacala pomalu psat jidelnicek :grinning:

Ja budu o vikendu delat lasagne aaaa nevim co ... dneska obed zadny, jsem prezrana jeste od snidane. A veceri tu netusim, asi mrknu na apetit, jestli tam neni neco zajimaveho.
10. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
10. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Držáku, jestli mám rodit o víkendu, tak až v neděli, protože bych ráda zítra večer na ten vytoužený sraz ze školy :grinning: POkud mi to nakonec nepřekazí počasí, zase má padat......
@zuya - to nevím, jestli to byla zátka - toho by asi bylo více, ne ? toto bylo asi 2x takový lehoulinký zakrvácení - spíš zašpinění- ale bylo to do červena a to mě vyděsilo
K obědu jsem včera v noci upekla kuře, nic lepšího mě nenapadlo. A teď , když sem šla s čoklem, tak jsem potkala rozvážkový auto s obědama od firmy SANUS, tak to asi nastuduju, a po novým roce bych to prubla. Už měto vyváření taky nebaví. AspoŃ třeba 3x v týdnu bych brala obědy. A včera byla dieta, lítala jsem po doktorech. ALe kvůli malé dneska vařím i polívku.
10. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak ty vole ............. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jooooo
10. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@madelen taky přemýšlím že bych brala obědy ... nevim jak to budu s malou stíhat ještě vařit ... a ještě venčit psa to taky nevim jak to budu dělat ....asi budu muset využít chvilky kdy bude spinkat a pak rychle s čoklíkem vyčurat a zpátky :fearful:
10. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Jo, a bylo by to možný mazat i Nutelou, abych se nezdržovala rozpouštěním čokolády :grinning: Anebo bych to vůbec nemazala a tu nutelu si ke korpusu dávala lžičkou, stejně by to dlouho nevydrželo :grinning:
10. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya Já už jednou obědy zkoušela brát ale nedalo se to ve většině případů pozřít :angry: . Teď jsem se informovala a oběd za 48Kč + 20 dovozné k nám. Výběr z 5ti jídel - i dietky :wink: . MOžná to pak zkusím.
Psa jsem taky stíhala vždycky když malá usnula. Hlavně teď v zimě, než bych prcka navlíkla, pak 10 min. venku a pak zase zeslíkat......si to nějak nedovedu představit.
10. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@madelen No Lindik spi pres den a v noci vetsinou cuci a pobrekava. Take dost zvraci, takze moc v klidu nejsem a musim ji stale hlidat. A pres den, kdyz bych jakoby mohla spat, tak to mi vubec nejde. Jsem zvedava jak se to da dlouho vydrzet.:slight_smile:
10. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@haluci neboj to je ten první měsít krytickej než si uděláš nějakej svuj denní koloběh...a nějaké fotečky holčičky nemáš? jsme zvědavý :grinning: :grinning:
10. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@madelen na co korpus, staci nutela, korpus by te zbytecne zdrzoval :grinning:

10. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele Tubelinka už vrhla???? že se dlouho neozvala??? :fearful: :fearful: :fearful:
10. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že jste pěkný spisovatelky, nestíhám číst :grinning:
10. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem uklidila zas celý byt, ještě že manža dnes přijde ve čtyři jinak dnes bych se asi unudila :unamused: a zítra jedeme do Německa na vánoční trhy tak se těším konečně po týdnu se pořádně vyvenčím :slight_smile:
10. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka ju to bych taky jela na trhy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme to tady kousek je to hodinka cesty a prej je to tam krásný,tak jsem zvědavá :wink: na ty světýlka vánoční to mě asi nejvíc baví na Vánocích ta výzdoba :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya ty a vis ze je to mozny :slight_smile: uz tu neni cca treti den, tak to ma treba za sebou. Ja sedim u toho ocare a musim rict, ze mi to bricho bude chybet. Staci rict ze jsem tehu a vsude me berou bez objednani a jako prvni :D dokonce i psa na strihani mi pani vezme uz dnes, kdyz jsem ji rekla ze jdu v utery rodit :slight_smile:))))
10. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak :grinning: pořádně toho ještě využij :slight_smile:))
10. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya tak já jsem si k obědu udělala míchaný vajíčka a chleba se sýrem a k tomu čajík a dnes jsem říkala Martinovi, že k večeři mu udělám tousty, neměl je už dobrej měsíc tak se prej těší a já aspoň nemusím vařit, dnes se mi nějak nechce
10. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
už to čtu jsi celá já měla najetou 94stránku jak blbon a dál jsem myslela že to není! :grinning:
10. pro 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak a to se vyplatí :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka tak já ted dělám špagety a boloňskou omajdu ... takže rychlovka :grinning: mnam..... byla jsem s kamarádkou v restauraci na pokec a dala jsem si palačinku s horkými malinami a zmrzlinoua , šlehačku pokapanou čokoládovým krémem :grinning: :grinning: :grinning: to bylo žrádlo ..... :sunglasses:
10. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya tééééda to je dobrota :grinning: my teď pečeme koláč s broskvema a drobenkou, tak už se na ní těším :slight_smile:
10. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
heeeej dnes to tady je nějaký suchý ... snad všichni nerodíte? :grinning: já za chvíli razím zas do kavárny na pokec....tak se těším mezi lidi ... :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya to se nekdo ma :slight_smile: Ja jsem byla u toho optika a uz se mi teda dost tezko chodi, pripadam si jak kacena. ALe zitra vecer jdeme do nasi hospudky na rohu, kterou normalne zkusebne predelali na nekurackou. Doted jsme tam mohli chodit jenom v lete na zahradku. Tak snad jim to vydrzi, myslim, ze do te hospody ma dosah i moje detska chuvicka :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe.. tak to jo ... taky jdu do nekuřácký ... nesnášim když mi smrděj hadry tím kouřem to je hnus.... :grinning:
10. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já už su doma tak znuděná, že mě nebaví vůbec nic, to je strašný :frowning2: Ani ten počítač ......Kdyby malá aspoň mohla ven, tak se pojedeme podívat do nějakýho nák. centra, abych nebyla na mrazu. Nic se mi nechce ani chystat, jaksi samou nudou nemám sílu. Měla bych nachystat přebalovák, povlíct peřinky - a ten přebalovák znamená odklidit Nelininy věci a do toho se mi nechce, musím to protřídit, z většiny už vyrostla. Snad budu mít zejtra lepší náladu......Už se docela těším na malýho, více to tady ožije :grinning: A pak zase budu vzpomínat na to núďo :grinning: Jdu se pro změnu nudit k TV :dizzy_face:
10. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek