• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@wendulla To je dobry prirovnani :grinning: Ja mam taky jedno, kdyz se mi doktor pri tom hamiltonovi porad omlouval, ze me to musi strasne bolet, tak jsem mu rekla, ze to neni horsi nez vyplnovani krcku u zubare :angry:
12. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka rodila jsem taky cisarem, ale jake to bylo ti nenapisu, protoze kazdy to citi uplne jinak....kazdy bolest proziva uplne jinak. V pripade cisare me necevkovali, protoze jsem byla hodne otevrena a uz se mnou chvatali na sal. Ale cevkovala me sestra,kdyz potrebovala moc na rozbor.
12. pro 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyz to tu tak ctu jak cekate na mimca uplne se miz toho chce brecet....rodit uz bych nesla....

pichnout nausnice hned je urcite lepsi, ma to za sebou, jeste se moc nemrska, kdyz ji to promazavam....beru to jako velkou vyhodu
12. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak mimco ti automaticky pojisti u pojistovny, kterou ma matka ditete, takze mi mame VZP.
12. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendulla No automaticky jo, pokud nenahlasis zmenu. Ja mam OZP a manzel VZP, tak nevim co s tim :grinning: Jestli mam taky prejit k VZP abychom ty vyhody mohly vyuzivat naplno....

Ja se teda toho cisare taky trosku bojim, zacinam se na to psychicky pripravovat, protoze ja se proste neotviram, a nevim, jak ze me to mimino budou tahat. Kamaradka, co byla na vyvolavacce, tak byla tri tydny pred porodem otevrena na 3 cm. Ja jsem tyden po terminu a nic. Psala mi tam ty cervix score, nebo jak se to jmenuje abylo to samy 1 - 1 - 0 - 0 - 1 Oni tam hodnoti nejakych vic veci dohromady. Tak jsem zvedava jak to dopadne :frowning2:
12. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslím že chlapi to holky bolí víc co to cévkování mají to asi fakt jiný!No pak vám dám vědět moc děkuji!!!
Mějte se pěkně a už konečně koukejte porodit!!! :wink:
12. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka my pockame az na zpravy od tebe, pak puknem vsechny najednou, uvidis :grinning: No urcite je to boli vic, protoze houby vydrzi :wink: Co mas dnes vecer v planu? Posledni vecer bez miminka?
12. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak já za 15min odjíždím donemocnice na ten příjem,takže comám v plánu?koukat tam na tv :grinning:
12. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka ajo, ja myslela ze az zitra. TFUJ TFUJ TFUJ!!!!!!! Drzim palce, posli sms a nejlepe hned fotecku broucka :slight_smile:
12. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka cevkování nebolí neboj se
:wink: budu na tebe myslet :slight_smile:
12. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ztracím naději na toto krásné datum :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@terak ji já mám to skore 0 - 0 -0 takže to as budu mít podobné jak ty :slight_smile: Jinak kino dobrý , ale nedovedu si představit že bych na to nechala koukat svoje díte ...už to je spíš horor než film pro dětska :grinning: .....
zitra du na přeměření tlaku tak jsem zvědavá .....ja to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya Ja ji podezrivam, ze mi tam ty jednicky napsala proto, abych se nezhroutila totalne, ze jsem porad na nule. No, jestli to bude jak u me ... to bych ti fakt neprala, byla bys na vanoce v porodnici. Ale tak treba bys je ukecala, at te hospitalizuji az 25 :slight_smile: Do te doby snad mala vypadne sama ne? Vcera jsem cetla, ze prenasi jen cca 13% holek, tak to by me fakt zajimalo, jesti to pocitaji az od toho ukonceneho 42 tydne. Ze bychom to fakt mely vsechny tak blbe vypocitany?
12. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak hele já nevím jak to počítaj ... mě dr. říkala že když jsem furt zavřená že by si mě na vyvolání vzali dřív abych jim tam nestrašila přes Vánoce ... to by bylo super ....) :grinning: ale asi by to bylo těsný ..
12. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya Tak jim rekni, at te vemou v utery :grinning: Budeme to mit aspon obe za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: to by mohli ...uvidíme jak ten tlak.. v pondělí jdeš už ráno? tak já ti písnu sms jak jsem dopadla .
12. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya V pondeli jdu odpoledne na posledni kontrolu (tlak, prohlidka abychom zjistili, ze jsme porad nula - nula - nula, monitor) a v utery rano nastupuju. Jsem zvedava jak to bude, protoze v sobotu po hamiltonovi mi ta doktorka rikala, ze veri, ze to pujde samo a zitra (jakoze dneska) se urcite uvidime. A nic :grinning: Ale na druhou stranu je to dobre, protoze si vem, kolik holek nemuze miminko udrzet vubec. No tak my holt drzime za vsech okolnosti :grinning: :grinning: :grinning:

Nejak si nemuzu porad dobalit kufrik. Porad to mam jako kufr po porodu a tasku k porodu. Ale asi dnes vyhrabu veci z te male tasky a dam si to vsechno do kufriku.
12. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka držím palečky
12. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya taky to nechápu to score já už mám 7 a nic a nic :angry:
12. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak jinak dnešní kontrola, byla jako v poho, poslechli malou a řekla jakej je to krásnej grafík a poslala mě domu a mám přijít v úterý, a tam by měl být už doktor a říct kdy nastoupíme do nemocnice :frowning2: to je hrozný my všichni skoro prosincový jsme jak nedobytná říše :grinning:
12. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka to je jiny skore :slight_smile: To je zkraceni cipku, kde pri hodnote 10 rodis. To o cem se bavime my, jsou nejaky 4 nebo 5 hodnot, co se zapisuji do karty pri kontrole a maji jenom hodnoty 0 - 1 - 2 (dvojka je maximum)

@lordicka No to jsou ti strelci, to rikam porad, ze budeme mit palicaky.

Ja jsem na tom vcerejsim monitoru byla asi hodinu, mladej chrapal. Prevalovala jsem se z boku na bok, porad za mnou chodila sestricka a trepala mi brichem, docela jsme se u toho nasmaly. no a nic. Vzdycky jednou kopl a konec (jako ve stylu, laskave na me nesahejte). No a vysla jsem z ordinace a co myslis, zacal sebou mlit pres cele bricho a asi hodinu se ruzne natacel a sponoval). Ty nase deti si z nas fakt delaji srandu. Kazdopadne doporucuji precist charakteristiku znameni, leccoc ti pak dojde :grinning:
12. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak aha, tak to já nevím kolik mám, jo střelci už jsme to s Martinem četli, a mamka byla u kartářky a ta jí řekla,že budu mít holčičku a to bude pěknej hadí ocásek, tak jsme na to zvědaví :grinning: dneska Martin říkal, že se jí nediví,že nechce ven, prej když si tam prdne, tak to má jak vířivku, občas jí tam spadne nějáká mňamka tak na co ven :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja uz asi zase zacinam trenovat "nespani celou noc". Ale aspon jsem si nahrala a dala dokupy mp3 do porodnice. Snad mi bude skoro 4 giga hudby stacit :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 02:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka Hele tak uz jsem to zjistila ... to skore, jak mas 7, tak to je soucet tech peti o kterych jsme se bavily my.

Je jich pet s hodnotou 0 - 2, takze kdyz sectes maxima, tak je to 5*2 =10

Jako jestli mas sedmicku, tak covece, to uz skoro rodis ne? :grinning: Protoze 10 je uz naplno rozbehnuty porod.
13. pro 2010 ve 02:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak juj koukám,že jsi taky nespala, já taky od 2 do 5 a šla jsem si připravit maso na ptáčky :grinning: no a už zas od 9 uklízím, převlíkla jsem postele, dodělávám ptáčky, peru, budu žehlit a ještě vytřu, u nás je dnes krásně,tak půjdu i na procházku :slight_smile: co jiného :angry: jinak včera jsme 2x sexovali, procházka, horká vana a nic :angry: :angry: takže ať mám jako score třeba 20 malá prostě nechce, včera večer kámoška co má termín 15. prosince vypila ten lektvar z toho racinovýho oleje a celou noc prej krásně spinkala a před půl hodinkou mi najednou písasla, že má bolesti po pěti minutách už hodinu, že zkusí sprchu a jinak asi pojede, tak mě to potěšilo a trošku i mi ukápla slza, všichni okolo porodí a já nic a do toho už v 7 ráno 2sms co jako jestli už, a já nic a porodím určitě ještě obryni, protože na kontrole včera jsem měla zase o 1kg víc, už jsem z toho taková zoufalá :frowning2:
13. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lordicka No nespala jsem celou noc, sla jsem si lehnout az asi v sedm, po trech hodinach zehleni :( Ted si dojim krupicnou kasi a jdu si zase lehnout. Pockam na manzela az dojede z prace a jedem na kontrolu a pak .... pak si zase lehnu :grinning:

Normalne rano jsem mela tak priserne krece v brise, ze jsem se ani nemohla otocit, co to jako melo byt??? No a probudila jsem se nachlazena, s plnym nosem a kaslajici. To budu zitra na tom novorozeneckem oblibena.

Koukam, ze tobe taky po TP hrablo stejne jako me. No jen pekne uklizej, ted uz takovy poradek minimalne nekolik mesicu mit nebudeme :angry:

A nesmutni. Ja nejsem nejaka neprejici mrcha, spis vzdycky naopak, ale musim se priznat, ze kolem me porodilo par lidi co znam osobne a bylo to povetsinou predcasne. No a me to normalne v prvni fazi tak jako nastvalo. Ze je to nespravedlive ... ale pak jsem se samozrejme srovnala a uvedomila jsem si, ze je to blbost. No proste tehu hormony. Pockej, az jak na nas padne laktacni psychoza. A na ten ricinak se vykasli. Jestli to mas jak ja, ze proste porodni cesty nejsou pripravene, tak ti nepomuze ani svecena voda, ale jenom se z toho poser....

Kdy jdes na dalsi kontrolu? Uz mas domluveny pripadny termin vyvolani?
13. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis me az ted doslo jaky maso na ptacky. Jsme se vcera s manzelem bavili o tom, ze dame suchej chleba do krmitka, tak jsem ted pet minut premyslela, jak davas maso ptackum do krmitka :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak my krmítko nemáme, neboj neotchytávám je u okna :grinning: , šla jsem si naložit hovězí maso a uvařit vajíčka až to maso budu plnit, uvařila jsem rejži, takže žádný sýkorky :grinning: :grinning: no opravdu ta kámoška jde rodit,teď mi přišla sms, že je v nemocnici a že jí řekli,že je krásně připravená na porod, ta se má. No já jdu na kontrolu opět zítra a včera mi na kontrole říkala, že pravděpodobně mi zítra doktor řekne, že v pátek nastupuji do nemocnice :unamused: na vyvolání, takže s tím nějak počítám, já křeče už nějak nevnímám jako že by něco jo, protože, ty poslíčky už mě vycvičili :grinning: :grinning: Uvidíme zítra co mi teda řekne doktor, ale to je furt uvidíme, tak ti zítra držím palečky a jsem zvědavá jaký je to vyvolání, ale to už se asi od tebe nedozvím, protože, když ty půjdeš domu já budu nastupovat do nemocnice :grinning:
13. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak zuya je v porodnici. Po kontrole si ji tam nechali kvuli tlaku a domu uz pry pujde s miminkem. Tak snad to bude brzo :frowning2: Slibili ji, ze kvuli tlaku to nebudou moc protahovat.

@lordicka No kdyz pujde vse dobre a tomasek se tam nezarazi o nejake zebro, tak je snad proboha nejpozdeji ve stredu venku. Tak pak sem napisu :slight_smile: No ne, to ja myslela jakoze davas maso do krmitka ptackum vis .... az pozdeji mi to doslo. Dodivam se na monka a asi si pujdu zase lehnout, ja uz jsem marna....
13. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Odpočiň si :wink: a držím ti palečky já taky čučím na monka :grinning: papa

13. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya držíme palečky a trošičku závidíme :wink:
13. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek