• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
holky, držím vám všem palce.....tento týden je nějaký plodný, jen kdyby ty děti chtěly na svět samy a ne takhle :frowning2: Ten prosinec je nějaký zakletý, to bude asi tím znamením :frowning2:
13. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika No je to nejaky divny, na to kolik nas tu je tu zatim normalne odrodila myslim jen monthy ne?

No ja jdu na kontrolu a jsem zvedava, co mi rekne ... ze by ctvrty hamilton? :grinning: Jinak mam pocit, ze se mi pustila plodova zatka,ale buhvi, co to bylo ve skutecnosti....
13. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ano, myslím, že zatím měla normální porod jen monthy, to je hrozný :frowning2: Tak to bych Ti přála, aby odešla zátka, jestli to fakt bylo ono, tak je ještě šance, že porodíš normálně, to by bylo skvělé. Nevím, jestli ten hamilton má ještě význam, ale za zkoušku nic nedáš, když se to dá vydržet.
13. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak držím všechny palce i ty u nohou :wink:
13. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme byli mrknout na trhy na BVV, nic moc, samý hardy, koupila jsem si propolis a propolisový mastičky a dvě flašky cherry medoviny :wink: Dneska jsme koupili stromek, venku je hnusná vlezlá zima. Večer jsem chtěla ještě do města na trdelníka ale nějak se na tu zimu necejtím.
Takže nám už odpadla @zuya , jinak pevně držíme, co ? :slight_smile: Jsemzědavá na váhy mimin :slight_smile:

@terak - a jak vypadáš Ty ? Už máš po kontrole ? Su zvědavá. Byla to ta zátka ? A jak to vypadalo? Já jdu na kontrolu až ve čtvrek do špitálu.

Taky mě dneska psala kamoška, má náběh na preeklampsii tak už dneska jela na vyvolání. Termín má 21.12. Ale kvůli akutnímu porodu co tam přivezli, ji zase vykopli na pokoj a musí čekat do zítřka. To musí být taky nervy...
13. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen na kontrole sedim prave ted. Behem monitoru jsem rozdychala 3 kontrakce, tak ze by? Moc velke nadeje si nedavam i kdyz takhle mi jeste nikdy nebylo. Jinak ty kontrakcd jsou vcelku pravidelny po deseti minutach tak uvidime co z toho bude. Ja chci taky prdelnik!!!!! Letos jsem jeste nemela :(((
13. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to zní slibně!!! To by bylo super! Kašli na prdelník, lepší je spontánní porod, prdelníků si ještě budeš moct užít :wink:
13. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky, předávám vzkaz od Sukubky:

Ahoj prosincovky , tak muj Eda se nakonec rozmyslel a dnes v 1.57 h. vykoukl na svět - Katcha
...A muj Lukasek Kubicek taky - v 8.08 - 49 cm, 3200 g - Sukubka
13. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stephanie Jéééééé, ta se má :slight_smile: a hned dvojnásobná radost :slight_smile:
mě to čeká ve středu, tak mi držte palečky :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám to konečně pohnulo :slight_smile: a je o dva tvorečky více. Takže @terak , po 10ti minutách a pravidelně - to je nadějný , držím palečky ať se dlouho netrápíš a postupuje to rychle. NA prdelníka nejdu, je tam zima a fouká, budu raději dřepět doma, má dojít kamoška. ALe jestli v týdnu půjdu, tak si na Tebe aspoň vzpomenu :wink:
13. pro 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to už je fakt za pár :slight_smile: držíme palce, koukám, že se nám to tady hezky rozjíždí, já uklidila celý byt a jdu venčit pejska, tak gratuluji Skubka a Katha :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen jestli terak porodí tak už nás moc neni :grinning: juj budu té mojí holce taky domluvit aby šla ven chjo :angry:
13. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji!!!a přeji holkám hodně štěstí a zdraví a ať se rány rychle zhojí a miminkům hlavně zdraví a šťastný budoucí život!!!
přidala jsem nová fota Mikuláška...už je to 14dni co se tady rohlíží po světě..toto letí :grinning:
13. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my rodime :slight_smile:)) doktorka me jeste pustila domu, ale zatka je fuc, porodni cesty pripravene, jeste tomu pomohla hamiltonem a na zitra zrusila ten oxytocin, pry to neni treba. Kdyz v noci nic, tak v 6:30 mam nastup rovnou na porodni sal, kde budou zavadet tabletky.

A jak koukam na zpravy o holkach, tak se to pekne rozjizdi :D
13. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Neboj, dočkáš se. Asi v těchto mrazech později dozrávají :grinning:
@monthy7 To není možný, že už má Mikulášek 14 dní, to tak letí, to je hrůza.....Už vypadá jako pořádný mimino, za chvíli bude sedět a pak běhat......
@terak Tož teda gratuluju, konečně , co ? Ty hamiltony na Tobě asi ténovali, ne ? :grinning:
13. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jůůůůů tak to je super :slight_smile: hodně sil přeji !
13. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka a s Tebou to vypadá jak ? Taky jsi zamrzlá ? :slight_smile:

Já jsem zvědavá na toho našeho, jak bude termínovej. Pořídili jsme si ho u moře v teple a ven se má narodit do takovýho škaredýho studenýho počasí :grinning: Byl super pocit, když jsem celkem jistě tušila, že se z dovolené vracíme 3 a ne 2 :grinning:
13. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen my nic zítra zas kontrola a čeká se na pátek, to by měl být nástup do nemocnice na vyvolání, uvidíme. Jinak mi malou pořídili v Dubaji, takže vlastně taky proto nechce ven :grinning:
13. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Covece, uz mam praxi, kdybys ho nekdy chtela udelat, uz ho umim taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme si udelali veceri, ja si nalila tri decky vina a jdeme pocitat kontrakce :sunglasses:
13. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Teda doufam, ze dopadnes minimalne jako ja :frowning2: Me uz na rano zrusila ten nastup, jak jsem mela prijit v devet teprve na prijem a oxytocin. Kdyby pres noc nic, tak jdeme na 6:30, rovnou na porodni sal a budou zavadet tablety. Ale snad to nebude treba.

Ale jak se rika, ze 24 hodin pred porodem ti hrabne a dodelas vsechny resty, tak je to pravda. Ja jsem dnes od peti do sedmi rano zehlila a pred odjezdem na kontrolu jsem manzelovi udelala obed na zitrek. Ted jdu prebalit kufrik a povlect postele :angry:
13. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no já mám navařený ptáčky na 3dny, polívku, udělala jsem pudink s jahodama, uklidila jsem komplet byt a dokonce jsem i převlíkla, vyprala, tak bych mohla klidně v noci vyrazit ale cítím se až moc dobře na to aby něco bylo, :angry: ta moje kamarádka má teda chlapečka 51cm a 3950g a jsou oba v pohodě, porodila v 16:56 :slight_smile: tak rovnou zítra až tam budu na kontrole, půjdu je omrknout. Tak si užijte poslední večer ve dvou a těšte se na ten ve třech :slight_smile:
13. pro 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No jo, tak ty už víš, že to máš jasný :slight_smile: Já bych taky makala dokud bych nepadla. ALe šetři se, ať pak zmákneš ty bolesti, pokud by Ti dávali tablety. Já mám termín v pátek - připravená su snad dost :slight_smile: A jak kontrakce, pořád 10ti minutovky ?

@lordicka My makali na Maledivách, to jsme letěli kolem vás :grinning: Uvítala bych pár dní v teplíčku....
13. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka ja se taky citila dobre :D To je fakt jak rikala mamka, zniceho nic. Ja jsem si proste sedla, ted jsem citila neco divnyho, sla jsem na zachod a zjistila jsem, ze mi odesla zatka. Od te chvile kontrakce. Ale zatim je mi porad do smichu :grinning: Hlavne u me prevazuje euforie, ze uz jako jooooooo :dizzy_face:

@madelen jj deset, devet minut ... dopiju flasku vina a jdu do vany. Tam si na notebooku pustim posledni dil preslapu a muzu jet rodit :grinning: Uz se tesim, az spolu v lednu pujdeme vencit ty nase kluky :slight_smile:
13. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Teda, to máš vegáč před takovou šichtou :grinning: Jen si to užij a hlavně toho pupku - poslední noc s břichem :grinning: Pak to začne . A jak vypadala ta zátka a kolik toho bylo ? Pokud bude v lednu hezký počasí, určo se sejdeme a probereme prdíky a blinkání a kojení a kakání - prostě všechny důležitý a zajímavý témata :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen mi povídej jeli jsme v březnu a to byl ještě u nás sníh a pak už nic a nic, klíďo bych rodila na pláži :grinning: :grinning: kdybych vědla,že to zabere :grinning:
13. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak užívej je hezký jak si v poho :slight_smile:
13. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen eeeeee nemuzeme kojeni, prdeni, kakani atd. ponechat nekomu jinemu a probrat chlapy, kone, hypoteku a tak? :D

Byl to takovy vytok, ktery jsem v zivote nevidela. Ja jsem si proste sedla a citila jsem, ze teda jako neco spatne, proste najednou mokro. Ale nebylo to, ze by to postupne odchazelo, proste to bylo hned. No a pak jsem sla na zachod a videla jsem na toaletaku takovy hrudkovity hlen, barevne takovy dost divny. Ale to ma kazda jinak. Pak uz nic, ale po vysetreni jsem citila, ze odesel zbytek. Ale pred tim jsem nic necitila, byla jsem uplne v pohode, zadne bolesti, zadny divny pocit, proste vubec nic.
13. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak takhle jsem to já měla minulý ten po tom hemiltonovi, vždy každej den jednou takovej divnej sliz a tak to bylo 3 dny a pak nic a zas se mi opět rozjeli poslíčci, ale ty už to máš jasný :grinning:
13. pro 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel přijede za 15 minut tak mu jdu připravit večeři mějte se krásně a @terak drž se :slight_smile:
13. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jeziiiiiis tak snad se to nezastavi :D Ale kdyz rikala, ze ty porodni cesty jsou nachystany, ak snad proboha uz vyleze. No ona kamaradka mela po kazde kontrole spineni, ale tohle klidne taky mohloo byt ono. Ono to muze byt tak, ze to jde pryc a hned mas kontrakce, nebo az dva tydny dopredu. Uvidis, kazdopadne doufam, ze do konce tydne to holky taky vypudite. At jsme na vanoce doma ne? :angry:

Jinak si pripadam normalne, jako kdybych mela jet zitra na hory. Nakup jidla, rychla kontrola batoziny, ocekavani brzkeho vstavani a euforie z cerstveho prasanu :grinning: :grinning: :grinning:

13. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek