Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

Ahoj holky, před měsícem se mi narodilo mimčo a hledám tu nějakou maminku která má taky čerstvé miminko. Nemám tu žádnou kamarádku co by měla už děťátko tak nějak hovor vázne 🙂 Nikomu se nechtějí probírat plínky a prdíky 😃
dadaz
28. zář 2010
@vesela_hruska nezapomen pak dat fotku, at se inspirujeme...
madlina
4. říj 2010
Ahoj tety,
než poctivě dočtu,poprosím vás o hlásky pro Adélčinu školku.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-7/?kiribot=60

Moc děkujem.
mydva28
5. říj 2010
Madlina: To je super, co jde všechno vytvořit z krabiček- ty učitelky maj fakt fantazii- hlásek pochopitelně poslán!
A jak se jinak všichni máte? Léto nějak uteklo a teď už je to nanic- kluci maj oba rýmu, brzo tma, vítr :-S Aspoň, že budou brzo Vánoce, už se na ně těším! Akorát furt dumám,jestli dáme stromeček rovnou za okno nebo budeme vrtat plno děr do zdi 😃
Mějte se krásně a svolejte někdo toho Budulínka!
madlina
8. říj 2010
Za hlásek děkujeme.
mydva28
17. pro 2010
Čau holky! Fungujeme ještě vůbec? 😞
madlina
17. pro 2010
Ahojda, nejspíš ještě jo ale nikdo se tu moc neukazuje.Já do tohohle "pokojíčku konečně taky zapadnu.V srpnu čekáme miminko.Pokud půjde vše tak jak má.
piskotule
6. led 2011
Duben 2011??
dfjk
7. led 2011
Holky ja moc neumim vplouvat do uz rozjetych diskusi, ale rekla jsem si ze to zkusit... asi ze takhle uz tak moc nejede 😉 Mam kluka narozenyho v breznu 2010, rada poznam maminky podobne malych deti, obcas na prochazku kafe a tak 🙂 Funguji vam nejaky srazy, nebo nejaka zivejsi diskuse? Budu rada za reakci! Diky 🙂
madlina
7. led 2011
@dfjk,klidně mezi nás vpluj.Tady je to jak kdy.CHodím ještě do pokojíku myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek".Občas máme i nějakej ten srazík.Buď s dětma nebo bez nich.jestli chceš,klidně tam nakoukni,holky určitě nebou proti.
mydva28
12. únor 2011
dfjk: My máme únor 2010 a tahle diskuze už delší nejede- asi děti vyvíjejí a tak není čas ťukat do klávesnice. Ale pokud se rozjede budu jen ráda a randíčko?- Klíďo
mmarky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
benylura
27. led 2012
Ahoj, můžu se taky přidat? Jsem z HK, mám skoro 4měsíčního Ondráška a v HK žádnou kamarádku, ráda pokecám...
pazibarb
26. črc 2012
@benylura teď už máš velkýho kluka 🙂 Já mam dvouměsíční holčičku a věčně nevím kam na procházku. V HK neznám lidi 😞
baraeda
21. črc 2013
ahojky, hradečandy... mám 18m holčíčku jak pak se máte ::
w.i.w.a
4. únor 2015
Ahoj maminky z Hradce Králové a okolí,

my bydlíme v Mokrovousích, což je asi 12 km od Hradce. je nás celkem pět já, tatítenek a 3 kluci - Matěj 5, Míra 3, Michal 6 měsíců. Najde se tu někdo , kdo by s námi kamarádil. je mi 33 let a na nějakej srazík či do herny se poznat určitě dorazíme, doprava pro nás není problém.

Začni psát odpověď...

Odešli